Soccer

41 feliratkozó

9 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 236 — #NoStress
Helyén kell kezelni Flóri szavait,de szerintem hasonló kaliberű ember kéne a válogatott élére,persze nem Urbán.
Kenny
Mármint sültbolond?
Vagy dilettáns?
Eredménytelen?
Tapasztalatlan?
Kommunikációra, együttműködésre képtelen?
Esetleg sík hülye?
Milyen kaliberében hasonló?

több mint 6 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 921 — Steelers fan
1. Ilyenkor előjönnek azok akik a Fideszbe is beleakarnak rúgni. (nem mintha szeretném őket 😊 )
2. Ilyenkor előjönnek olyanok, akik életükben élőben nem néztek meg egy magyar meccset
Nah én az ilyenek véleményére nagyon nem adok!
NB2
Akik nem akarnak belerúgni a Fideszbe és járnak meccsre, tehát adsz a véleményükre, azoknak mi a véleménye?
több mint 6 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 240 — Omar's Coming Yo!
Mindenki nyugodjon le a pi***ba, megvan a megmentőnk!
 www.origo.hu/sport/futball/20170611-urban-florian-egy-ev-alatt-ingyen-megvaltoztatom-a-magyar-futballt.html
Toca
Helyén kell kezelni Flóri szavait,de szerintem hasonló kaliberű ember kéne a válogatott élére,persze nem Urbán.

több mint 6 éve
Toca Minnesota Vikings 18 548 — Vikings fan
Mindenki nyugodjon le a pi***ba, megvan a megmentőnk!
 www.origo.hu/sport/futball/20170611-urban-florian-egy-ev-alatt-ingyen-megvaltoztatom-a-magyar-futballt.html
több mint 6 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 860
a foci pont úgy működik, ahogy minden amit a fidesz csinál. nézzél meg bármit, de tényleg bármit-- amihez közük van-- és vedd le az állami csöcsről...kb pont így fog működni... Az ügyesség az kimerül az állami pénzek korlátlan lenyúlásában. Nem 1 kertévét, bankot, újságot képtelenek veszteség nélkül működtetni, de egy qrva Kft-t is képtelenek lennének életben tartani. Aki a fideszbe akar belerúgni az pont talál a focin kívül többszáz más témát, csak az-mint látjuk*- senkit nem érdekelne pár napnál tovább. Ez legalább kitart még pár hetet, majd jön a kupa és lehet újra elővenni.
ozibozi
Lenyűgöző, hogy akármibe fognak, annak szar a vège.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
ozibozi New York Giants 15 210
a foci pont úgy működik, ahogy minden amit a fidesz csinál. nézzél meg bármit, de tényleg bármit-- amihez közük van-- és vedd le az állami csöcsről...kb pont így fog működni... Az ügyesség az kimerül az állami pénzek korlátlan lenyúlásában. Nem 1 kertévét, bankot, újságot képtelenek veszteség nélkül működtetni, de egy qrva Kft-t is képtelenek lennének életben tartani. Aki a fideszbe akar belerúgni az pont talál a focin kívül többszáz más témát, csak az-mint látjuk*- senkit nem érdekelne pár napnál tovább. Ez legalább kitart még pár hetet, majd jön a kupa és lehet újra elővenni.
több mint 6 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 303 — Do Your Job
1. Ilyenkor előjönnek azok akik a Fideszbe is beleakarnak rúgni. (nem mintha szeretném őket 😊 )
2. Ilyenkor előjönnek olyanok, akik életükben élőben nem néztek meg egy magyar meccset
Nah én az ilyenek véleményére nagyon nem adok!
NB2
?
Azért a többség nem ezért fikázza a péntek esti "produktumot"




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 21 796 — nabege2@yahoo.com
1. Ilyenkor előjönnek azok akik a Fideszbe is beleakarnak rúgni. (nem mintha szeretném őket 😊 )
2. Ilyenkor előjönnek olyanok, akik életükben élőben nem néztek meg egy magyar meccset
Nah én az ilyenek véleményére nagyon nem adok!
több mint 6 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 860
 index.hu/velemeny/2017/06/11/andorra_magyarorszag/

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 240 — Omar's Coming Yo!

több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 471 — Cowboys fan
Anglia a legjobb, ennyi.
Stez
és ehhez csak Southgate-et kellett eltávolítani az utánpótlásból. bámulatos!
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Anglia a legjobb, ennyi.

több mint 6 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 521 — JAFL Tampa GM
Emiatt éppenséggel nem kéne sírnia – más okból lehet.  hvg.hu/sport/20170610_hont_na_ugye_foci_dzsudzsak_gazdasag
ozibozi
Ez a cikk is bizonyítja, hogy a "sportújságírás" ugyanolyan mélyponton van, mint a focink...az pedig ahogy a csapatot külföldre elkísérő szurkolókról ír (köztük rólam és a barátaimról is) egyenesen vérlázító....
gordon
Ez Hont András.
Nem sportújságíró, az egész újságírás legalja. Kb. Bayer Zsolti szint, csak sokkal keserűbb, és örökké sértett és haragos valami miatt.
Sobri Jóska
Tudom azért is tettem idézőjelbe.
Mielőtt írtam elolvastam pár cikkét.
Kár volt....

Szerkesztette: gordon
több mint 6 éve
YoungZeeZee 7 858
Mar csak Vatikántol nem kaptak ki...
Vagy van meg europai csapat aki nempi..ott el minket?
Janek
Gibraltárral asszem még nem játszottunk
slowmotion
Irnom kene az nsonak mert van ilyen sorozatuk...😊
Gib foci erdekes.Korabban irtam h tevekenykedtem naluk.
1 az h nincs hol edzeniuk.1 palya van 20 felnott csapatnak.Van meg 1 edzo palxa ami a hadsereghez tartozik.Altalaban spanyolba karnak at treningezni vagy "szaraz" edzest tartanak vhol.Persze spanyolban limitaltak a lehetosegeik foleg a feszult viszony miatt.Amugy az utanpotlas csapatok ketszer annyian vannak..persze van 3 kezi palya meg egy 3/4es de igy sem tudnak rendes palyan gyakorolni a felnottek mert a meccsek hetfo kora delutantol vasarnap estig vannak.Es vannak rogbisek crickett meccsek ugyanott😊
Andorranal hasonlo szitu lehet.Azok gyoztek akik heti 1et edzenek rendes palyan.

a mostani bajnok gib csapat legiosokbol all.Az "orokos" bajnok meg gib focistakbol.Vannak profik es felprofik.Ilyen korulmenyek kozott mennek annyi kort mint mi az el ben bl ben.

Fejlodes?merites van de kenyelmes eletet elnek.Gibet imadjak meg spanyolba se szeretnek menni.Max anglia vagy vmi egzotikus helyre utaznak el nyaralni.Gib jatekos korlatozas van de igy csak azt erik el h a letszam lesz nagyobb.

Kapus edzoik nincsenek.Most volt kurzus paran elvegeztek.Mikor csapatot kerestem elegge spanyolosan reagaltak.Elfelejtettek vagy nem valaszoltak egy egyszeru kerdesre..Utana feladtam mert mashogy alakultak a dolgaim.

A biro kepzest veszik a legkomolyabban.Heti edzesek.Nemzetkozi szintfelmerok es heti tobb meccs.Mi kell meg egy bironak.

Ezt sztem le lehet vetiteni minden "miniallamra"
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 236 — #NoStress
Emiatt éppenséggel nem kéne sírnia – más okból lehet.  hvg.hu/sport/20170610_hont_na_ugye_foci_dzsudzsak_gazdasag
ozibozi
Ez a cikk is bizonyítja, hogy a "sportújságírás" ugyanolyan mélyponton van, mint a focink...az pedig ahogy a csapatot külföldre elkísérő szurkolókról ír (köztük rólam és a barátaimról is) egyenesen vérlázító....
gordon
Ez Hont András.
Nem sportújságíró, az egész újságírás legalja. Kb. Bayer Zsolti szint, csak sokkal keserűbb, és örökké sértett és haragos valami miatt.

több mint 6 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 521 — JAFL Tampa GM
Emiatt éppenséggel nem kéne sírnia – más okból lehet.  hvg.hu/sport/20170610_hont_na_ugye_foci_dzsudzsak_gazdasag
ozibozi
Ez a cikk is bizonyítja, hogy a "sportújságírás" ugyanolyan mélyponton van, mint a focink...az pedig ahogy a csapatot külföldre elkísérő szurkolókról ír (köztük rólam és a barátaimról is) egyenesen vérlázító....
több mint 6 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 039 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Külföldön dolgozok autóversenyen. Tegnap reggel beront az ajtónkon az egyik legkedvesebb FIA hivatalos személy. A verseny kirendelt FIA orvosa. 360 fokos mosollyal kérdezi, hogy ugye hallottuk, hogy milyen rangadót rendeztek pénteken?
Mint kiderült az eddig spanyolnak gondolt orvos nem spanyol, hanem andorrai.
Alig győzött köszönetet mondani, el se hitte, a kollégái otthon kész ünnepi hangulatban vannak. Nagy dolgot adtunk a népnek. Egy ország örül.

A horvát versenyigazgató sem felejti el elmesélni mindenkinek akivel csak találtukozik, hogy ez volt a kis ország második győzelme. Nem idén, valaha tétmeccsen.

Kifejezetten vicces szituációkat okoztak nekünk hazánk aranylábú fiai. 😀


Liverpool Fc fan
több mint 6 éve
ozibozi New York Giants 15 210
Némó már beárazta azt a ligát 2éve 😊
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nikolics persze megint gólt lőtt.......

Persze ott meg Futácsnak is társai vannak meg Priskinnek is voltak (Fradiban lesznek e???) szóval éppen lennének góllövőink csak hát....
több mint 6 éve
ozibozi New York Giants 15 210
Emiatt éppenséggel nem kéne sírnia – más okból lehet.  hvg.hu/sport/20170610_hont_na_ugye_foci_dzsudzsak_gazdasag
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...

ozibozi
Remélem ez az ár indonéz rúpiában értendö...

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
Úgy látom egyedül vagyok azzal, hogy reggel mikor megláttam az eredményt, egy hangos felnevetéssel konstatáltam és elintéztem a vereség tényét.
Mikey
Pont utaztam, reptéri átszálláskor olyan hangosan, sirva röhögtem fel, mikor megláttam az eredményt, hogy több reptéri segitöszemélyzet arcára kiült a kérdés, tud-e/kell-e nekem segitség (lásd kényszerzubbony)

Akárhogy számolom, ennél lejjebb Európában szvsz csak Gibraltár, San Marino és Vatikán van.

PS: az országnév helyett Dan Marino-t javasolt a teló 😀

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 245
A vicc az, hogy még a módosított ár is a sokszorosa annak, amit ér 😀
több mint 6 éve
ozibozi New York Giants 15 210
több mint 6 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 695 — Слава Україні! Героям слава!
De irigylem most a lengyeleket
Kampman
Van egy Lewandowskijuk, nekünk is kéne egy...

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa