Soccer

41 feliratkozó

9 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 6 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 twitter.com/footbalIfights/status/905369048396988417

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Bár nem nagyon követtem az utóbbi 2-3 évben a focit, de megvolt a véleményem egyes válogatottakról. Aztán most nézem, hogy az északírek és az izlandiak hogy állnak - a többiekről nem is beszélve - a VB-selejtezős csoportokban.
Borzalmas látni, hogy halad el mellettünk 180-al a futballvilág - karöltve ilyen kis országokkal - s integet, mosolyogva. Megkockáztatom, teszi ezt úgy, hogy tizedannyiból gazdálkodnak, mint mi (állami csecs, TAO, haverok, buli, hanta...).
Ennek nagyon nem lesz jó vége...
több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 243
Aki bízik a magyar futball fényes jövőjében, még van szűk 10 perce, hogy belenézzen a magyar-máltai u21-es EB-selejtezőbe
több mint 6 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 341 — . . .

Kenny
Személy szerint az én véleményem az hogy amikor elment Hollandiából, ott hatalmas hibát követett el.

több mint 6 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 240 — Omar's Coming Yo!

több mint 6 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 521 — JAFL Tampa GM
Taktikailag egy kis rafinériát csaltunk a játékunkba, 4-4-2 volt az alapfelállásunk, kicsit kivártunk arra, hogy kontrából vezethessünk támadásokat, ki akartuk használni a két jól fejelő csatárunkat is.Bernd Storck
Most vagy én nem értem, vagy a 4-4-2 volt a kis rafinéria. Nem tudom eldönteni melyik a nagyobb probléma.
Mikey
A két csatár, santos is nyilatkozta, hogy meglepte, hogy így kezdtünk.
peach
A meccs alapján Eppelt és Priskint is....szóval ezzel a két gyors sráccal akartunk kontrára játszani? értem
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 470 — Cowboys fan
Uh, most a norvégok ennyire szarok, vagy akartak focizni Jogi Lőw emberei? 6-0 lett a vége Krosséknak. No és ki fejelte az utolsó gólt? Hát ő:  www.tomnash.eu/gomez-button.html 😊 😊 😊
iktriad
egy-két osztálynyi különbség biztosan van a két csapat között.

meg a norvégok most kicsit talán mélyponton vannak (naná, még mi is legyőztük őket oda-vissza), és hát ha egy jó csapat korán szerez egy gólt, akkor nem válik görcsössé, és hengerelni is tud akár.
ha a franciák pl. az első negyedórában szereznek egy gólt Luxemburg ellen, akkor most nem a 0-0 miatt mosolyognánk, hanem a 6-0-ról (nem) beszélgetnénk
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Uh, most a norvégok ennyire szarok, vagy akartak focizni Jogi Lőw emberei? 6-0 lett a vége Krosséknak. No és ki fejelte az utolsó gólt? Hát ő:  www.tomnash.eu/gomez-button.html 😊 😊 😊

Szerkesztette: iktriad
több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 14 232 — a new hope (again)
Taktikailag egy kis rafinériát csaltunk a játékunkba, 4-4-2 volt az alapfelállásunk, kicsit kivártunk arra, hogy kontrából vezethessünk támadásokat, ki akartuk használni a két jól fejelő csatárunkat is.Bernd Storck
Most vagy én nem értem, vagy a 4-4-2 volt a kis rafinéria. Nem tudom eldönteni melyik a nagyobb probléma.
Mikey
A két csatár, santos is nyilatkozta, hogy meglepte, hogy így kezdtünk.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 046
 index.hu/sport/futball/2017/09/04/399_millio_euronyi_kulonbseg_sem_volt_eleg/

Azért ez a 4-0 után, uhhhh, nagyon durva. Főleg, az az elfutás.
Vrij6
Dombi Tibi is lefutja Koscielnyt, ha tíz perce van a pályán. csak ő mondjuk be is tette volna a hosszúba.
slowmotion
Itt nem lefutja, hanem Koscielny hagyja elfutni. Látszik hogy kocog, nem is erőlködik. Nálam inkább ez az érthetetlen.

több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 424
Taktikailag egy kis rafinériát csaltunk a játékunkba, 4-4-2 volt az alapfelállásunk, kicsit kivártunk arra, hogy kontrából vezethessünk támadásokat, ki akartuk használni a két jól fejelő csatárunkat is.Bernd Storck
Most vagy én nem értem, vagy a 4-4-2 volt a kis rafinéria. Nem tudom eldönteni melyik a nagyobb probléma.

Szerkesztette: Mikey
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 470 — Cowboys fan
 index.hu/sport/futball/2017/09/04/399_millio_euronyi_kulonbseg_sem_volt_eleg/

Azért ez a 4-0 után, uhhhh, nagyon durva. Főleg, az az elfutás.
Vrij6
Dombi Tibi is lefutja Koscielnyt, ha tíz perce van a pályán. csak ő mondjuk be is tette volna a hosszúba.
több mint 6 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 695 — Слава Україні! Героям слава!
 index.hu/sport/futball/2017/09/04/399_millio_euronyi_kulonbseg_sem_volt_eleg/

Azért ez a 4-0 után, uhhhh, nagyon durva. Főleg, az az elfutás.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 470 — Cowboys fan
Amikor neztem az osszefoglalot nem ertettem.
A kezdo arsenalos vedo mit csinalt itt? Miert lassitott ?elfaradt?, mikor 0-0 volt az allas es kb ajto ablak a szitu?

 streamable.com/jt08o
ZoliMP
vagy egy rasta négerbe oltott, csereként beállt Dombi Tibi lefutotta a hetvennyolc percig rohangászó védőt. nothin' to see here.

egyébként pont húsz perce beszéltem a meccsről a francia kollégámmal, megkérdeztem tőle, hogy nem akartak-e edzőt buktatni, de ez mondjuk pár nappal a hollandok elkalapálása után elég hihetetlen lenne még szerintem is.
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 470 — Cowboys fan
mondjuk ez sem volt gyenge, meg a meccs végén az ollója, remélem végre formába lendül!
eaglesmcnabb
szép volt.

mondjuk kár, hogy a harmadik védő is ott állt, és ezért kb nem ment vele semmire.

kb mint amikor Coates (az a majd' két méteres benga uru védő) gólt ollózott tizenkét méterről a Loftus Roadon, hogy aztán 3-2-re kikapjunk.
több mint 6 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 695 — Слава Україні! Героям слава!
 www.nemzetisport.hu/magyar_valogatott/valogatott-pepe-fejelt-bele-priskin-konyokebe-fiola-2590191

😀 Ez most ugye nem komoly?

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 351 — TODDHERREMANS79
 www.youtube.com/watch?v=uFJwCXJg9JY

mondjuk ez sem volt gyenge, meg a meccs végén az ollója, remélem végre formába lendül!

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 681 — Keep pounding
Hogy ki legyen a center?
Így h ismert okokból nincs Szalai, Nikolics, Futács, így azt mondom h még mindig hamarabb játszana nálam Eppelnél:
- Böde: erősebb Eppelnél fizikailag így jobb esély van rá h a felpasszolt labdákat megtartja
- NK9: egy olyan meccsen, ahol kontra az alapjátékunk nem ártana egy gyors csatár, pláne h tegnap 4-4-2-vel kezdtünk
- Balogh Norbert: magas, technikás, nem is lassú, nyílván egy válogatott meccs játéktempója lehet h sok neki, de 21 éves, sokkal több benne a potenciál, mint Eppelben.
empty taxi
Böde súlypontemelkedése 3 cm. Az, hogy egy dagadt zsírdisznó, nem jelenti azt, hogy erősebb és jobban megtartja a labdákat. Neki nagyon kéne egy környezetváltozás és egy normális edző, aki leedzi és formába hozza, Doll alatt totál leépült.
NK9 nálam is játsznana/keretben lenne, de inkább a feltolt ék mögött.
Baloghot is fel kéne építeni, de benne van fantázia, bár nem tudom, mi a fütyit csinálnak vele olaszhonban, ha egy év alatt nem került rá a kellő izommennyiség, tartok tőle, később se fog.

Mondjuk azt nem értettem, ha Eppel és Priskin kezd, miért Marci lép vissza, mikor a Honvédban is fordítva vannak a szerepek, Priskinnek meg tök mindegy, olyan formán kívül van, hogy az fáj.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
dawyd728 3 651
"Hol van a villany, Mészáros hol van a villany?"

😀😀😀
Mikey
vótmá' 1 hete, ettől még megunhatatlan.
több mint 6 éve
YoungZeeZee 7 858
Amikor neztem az osszefoglalot nem ertettem.
A kezdo arsenalos vedo mit csinalt itt? Miert lassitott ?elfaradt?, mikor 0-0 volt az allas es kb ajto ablak a szitu?

több mint 6 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 756 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Dzsudzsáknak is ki kéne találni valami új szerepkört, mert lassú lett mint a tetű, semmi dinamika vagy robbanékonyság ami az ő posztján inkább hátrány mint előny. Az összes 1v1 próbálkozása abból állt, hogy megróbálta az ellenfelet lefutni, azt amikor rájött, hogy sansztalan már dobta is magát. Ráadásul tökm1 volt, hogy cédric vagy danilo ellen próbálkozott ezzel. Amúgy is sajnos elég lassúak vagyunk, az első két lépésnél már akkora a hátrány, hogy az ledolgozhatatlan. Élőben sokkal jobban kijött ez mint tévében 😊 amúgy az mvp nálam fiola,, nagyon jó meccset hozott, lovrencsiccsel együtt.
peach
Dzsudzsák esze sajnos nem elég hozzá, hogy mondjuk irányítót játsszon a csatárok mögött. Így marad neki a vonal, azt legalább nehéz eltéveszteni.

több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 424
"Hol van a villany, Mészáros hol van a villany?"

😀😀😀
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 470 — Cowboys fan


Isco meg... Ilyen játékkal nem fér be a Real kezdőbe :d
JC6
Hát az majd kiderül ha CR visszatér, és újra a fogalmatlan BBC kezd majd. Addig biztos a helye, de Asensionak is kezdeni kellene, úgyhogy lesz gondja ZZ-nek.eaglesmcnabb
gyurczi
majd Zizou beleolvas annak az angol faszinak a könyvébe, és leporolja a 2-3-5-öt vagy a WM-et
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 470 — Cowboys fan
Szegény Eppel,most jött rá hogy az NB1-es gólkirályság konkrétan kutyaszart sem ér.Annyira súlytalan volt,hogy rossz volt nézni.Remélem sem ő sem Priskin nem kap többet meghívót.
Kenny
Aha, és ki legyen a csatár Szalain kívül? Nikolics ugye lemondta, más még ennél is rosszabb. Vagy hívjunk be a jól szereplő Fradiból még hat embert? Mondjuk Varga tegnapi mellőzését pont nem értettem, egészen jól játszott a lettek ellen és azon kevesek közé tartozik, aki a bajnokságban is jó formában volt, nálam kezdett volna.
gabokocka
Állítólag azért kezdett Lovrencsics, mert pihentebb és jobban visszajár védekezni, ezzel nekem nincs gondom, úgy gondolom ő jól is focizott tegnap.
Hogy ki legyen a center?
Így h ismert okokból nincs Szalai, Nikolics, Futács, így azt mondom h még mindig hamarabb játszana nálam Eppelnél:
- Böde: erősebb Eppelnél fizikailag így jobb esély van rá h a felpasszolt labdákat megtartja
- NK9: egy olyan meccsen, ahol kontra az alapjátékunk nem ártana egy gyors csatár, pláne h tegnap 4-4-2-vel kezdtünk
- Balogh Norbert: magas, technikás, nem is lassú, nyílván egy válogatott meccs játéktempója lehet h sok neki, de 21 éves, sokkal több benne a potenciál, mint Eppelben.
empty taxi
Baloghról a saját edzője mondta, hogy ha nem pakol magára nem kevés izmot, akkor esélye sem lesz a pályán.
persze nem fogunk minden válogatott meccsen Serie-A színvonalú védelmek ellen játszani... pl tegnap is erősebb védelem ellen játszottunk.
több mint 6 éve
gyurczi New York Giants 2 323 — Giants fan


Isco meg... Ilyen játékkal nem fér be a Real kezdőbe :d
JC6
Hát az majd kiderül ha CR visszatér, és újra a fogalmatlan BBC kezd majd. Addig biztos a helye, de Asensionak is kezdeni kellene, úgyhogy lesz gondja ZZ-nek.eaglesmcnabb

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!