Soccer

41 feliratkozó

9 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 6 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 669 — Amerikai sportok rajongója
most nézem, még nem is linkelte senki a zindex interjúját Juhász Rolival, pedig egész értelmes kis beszélgetés sikeredett belőle

 index.hu/sport/futball/2017/11/18/juhasz_roland_interju/
slowmotion
2005-ben, amikor az Anderlechthez igazolt, augusztus végén még Tatabányán játszott, két hétre rá a Bajnokok Ligájában, a Chelsea ellen találta magát a kezdőben, és Drogba ellen kellett párharcokat nyernie. Akkor még az NB I. felkészített egy játékost a magasabb nívóra, míg most ezt nem lehet kijelenteni.

tényleg jó interjú, na de hogy most már mikor elég idő eltelt, a 2000-es évekről megy a nosztalgiázás, az egyenesen röhej...
baggio
Nekem is fura mikor a 90es években lévő magyar focit, bajnokikat, játékosokat sírom vissza, pedig már az is milyen gyenge volt.😊
több mint 6 éve
YoungZeeZee 7 910
 index.hu/mindekozben/poszt/2017/11/20/ma_menjen_torokszorito_ha_47_ezer_futballszurkolo_egyutt_enekel_a_gyereket_elveszitu_kapusert/
több mint 6 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 523 — JAFL Tampa GM
most nézem, még nem is linkelte senki a zindex interjúját Juhász Rolival, pedig egész értelmes kis beszélgetés sikeredett belőle

 index.hu/sport/futball/2017/11/18/juhasz_roland_interju/
slowmotion
2005-ben, amikor az Anderlechthez igazolt, augusztus végén még Tatabányán játszott, két hétre rá a Bajnokok Ligájában, a Chelsea ellen találta magát a kezdőben, és Drogba ellen kellett párharcokat nyernie. Akkor még az NB I. felkészített egy játékost a magasabb nívóra, míg most ezt nem lehet kijelenteni.

tényleg jó interjú, na de hogy most már mikor elég idő eltelt, a 2000-es évekről megy a nosztalgiázás, az egyenesen röhej...
baggio
Nem tudom mennyire van megvágva az interjú de szenzációs meglátásai vannak még mindig a MESTER-nek !

 index.hu/sport/futball/2017/11/20/hulyek_az_edzok_es_hoznak_hulyebbnel_hulyebbeket/

Epic:

" hiába építünk szuper akadémiákat, ha azokat csak közepes képességű gyerekkel tömjük tele, holott éppen a kiemelkedő képességű játékosokkal kellene."

Gyuri bá, hogy a bőr hűljön a nyakadra, hát nem az lenne az általad kitermelt edzőzsenik feladata, hogy a közepes képességű játékosokból kiemelkedő képességűeket neveljen?!
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 815 — No es importante
most nézem, még nem is linkelte senki a zindex interjúját Juhász Rolival, pedig egész értelmes kis beszélgetés sikeredett belőle

 index.hu/sport/futball/2017/11/18/juhasz_roland_interju/
slowmotion
2005-ben, amikor az Anderlechthez igazolt, augusztus végén még Tatabányán játszott, két hétre rá a Bajnokok Ligájában, a Chelsea ellen találta magát a kezdőben, és Drogba ellen kellett párharcokat nyernie. Akkor még az NB I. felkészített egy játékost a magasabb nívóra, míg most ezt nem lehet kijelenteni.

tényleg jó interjú, na de hogy most már mikor elég idő eltelt, a 2000-es évekről megy a nosztalgiázás, az egyenesen röhej...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 644 — Cowboys fan
most nézem, még nem is linkelte senki a zindex interjúját Juhász Rolival, pedig egész értelmes kis beszélgetés sikeredett belőle

 index.hu/sport/futball/2017/11/18/juhasz_roland_interju/

Szerkesztette: slowmotion
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 644 — Cowboys fan
Nincs többé pulismagic.
Coolearie
majd lesz megint, amikor kibaszcsizzák Hughes-t a Britanniából
több mint 6 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Nincs többé pulismagic.

több mint 6 éve
YoungZeeZee 7 910
A Malaga hozott egy fontos mecsset. Vezettek, majd hatrany majd forditottak.Csak igy tovabb!!!!

Szerkesztette: YoungZeeZee
több mint 6 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 745 — Слава Україні! Героям слава!
Benevento: 13 meccs, 13 vereség

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 888 — The Mathematician
kb. 2 hónapja nem néztem Liverpool meccset, de most a farmcsapat ellenire kíváncsi vagyok. amíg nézhető lesz.
Mikey
Pedig nem rosszak a meccsek mostanság 😊
kristóf17
pont lemaradtam erről, bánom is

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 303
Persze a bajnokságról lemondtam, mert a barca nem tud botlani, de azért ne legyen már minden héten ekkora szar a teljesítményünk, mert akkor tényleg fölösleges nézni
eaglesmcnabb
Minden tavasszal van egy kb. 5 mecces nyeretlenségi sorozatuk
több mint 6 éve
YoungZeeZee 7 910
OFF lesz: Giroudrol mindig o jut eszembe
egy angol"x faktoros"

 i.huffpost.com/gen/800853/thumbs/r-X-FACTOR-large570.jpg?7
több mint 6 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 932
Utolsó Madridos posztom a szezonban, az kurvaélet

amióta isco a végérvényes kezdő, minden második meccsen szopunk, egy értelmes labdája nincs a támadó harmadban, csak önzőzés önzőzés hátán.. Csak lassítja a játékot, nem tudja szabályozni a játék sebességét, nem ad kulcspasszokat. Pedig egy irányítónak, (ha már a nevében benne van) ez lenne a dolga, nem a fölösleges labdacipelés. Mivel nem folyik át a labda rajta, meg is hal a játék. A technikája megvan, labdaügyes is, de ezzel a mentalitással elmehetne a faszba, de tényleg. 17. éve vagyok madridista, de számomra ennyire ellenszenves játékosra még nem emlékszem...

az meg vicces, hogy Ramost fejbe rúgják az ellenfél ötösén, úgy hogy eltörik az orra és semmi... jó is hogy nyugdíjba mész idén borbalán, egy meccset nem fújtál nekünk értelmesen, pedig volt egy pár az évek során...

Persze a bajnokságról lemondtam, mert a barca nem tud botlani, de azért ne legyen már minden héten ekkora szar a teljesítményünk, mert akkor tényleg fölösleges nézni
eaglesmcnabb
A BBC hanyatlása mutatja meg igazán, hogy milyen edző ZZ. A primetime CR vezetésével Rafat leszámítva mennybe ment mindenki.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 308 — #NoStress
Utolsó Madridos posztom a szezonban, az kurvaélet

amióta isco a végérvényes kezdő, minden második meccsen szopunk, egy értelmes labdája nincs a támadó harmadban, csak önzőzés önzőzés hátán.. Csak lassítja a játékot, nem tudja szabályozni a játék sebességét, nem ad kulcspasszokat. Pedig egy irányítónak, (ha már a nevében benne van) ez lenne a dolga, nem a fölösleges labdacipelés. Mivel nem folyik át a labda rajta, meg is hal a játék. A technikája megvan, labdaügyes is, de ezzel a mentalitással elmehetne a faszba, de tényleg. 17. éve vagyok madridista, de számomra ennyire ellenszenves játékosra még nem emlékszem...

az meg vicces, hogy Ramost fejbe rúgják az ellenfél ötösén, úgy hogy eltörik az orra és semmi... jó is hogy nyugdíjba mész idén borbalán, egy meccset nem fújtál nekünk értelmesen, pedig volt egy pár az évek során...

Persze a bajnokságról lemondtam, mert a barca nem tud botlani, de azért ne legyen már minden héten ekkora szar a teljesítményünk, mert akkor tényleg fölösleges nézni
eaglesmcnabb
Ott szaródott el minden, amikor Pepe eligazolt.

több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 421 — TODDHERREMANS79
Utolsó Madridos posztom a szezonban, az kurvaélet

amióta isco a végérvényes kezdő, minden második meccsen szopunk, egy értelmes labdája nincs a támadó harmadban, csak önzőzés önzőzés hátán.. Csak lassítja a játékot, nem tudja szabályozni a játék sebességét, nem ad kulcspasszokat. Pedig egy irányítónak, (ha már a nevében benne van) ez lenne a dolga, nem a fölösleges labdacipelés. Mivel nem folyik át a labda rajta, meg is hal a játék. A technikája megvan, labdaügyes is, de ezzel a mentalitással elmehetne a faszba, de tényleg. 17. éve vagyok madridista, de számomra ennyire ellenszenves játékosra még nem emlékszem...

az meg vicces, hogy Ramost fejbe rúgják az ellenfél ötösén, úgy hogy eltörik az orra és semmi... jó is hogy nyugdíjba mész idén borbalán, egy meccset nem fújtál nekünk értelmesen, pedig volt egy pár az évek során...

Persze a bajnokságról lemondtam, mert a barca nem tud botlani, de azért ne legyen már minden héten ekkora szar a teljesítményünk, mert akkor tényleg fölösleges nézni

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 409 — Colts fan
kb. 2 hónapja nem néztem Liverpool meccset, de most a farmcsapat ellenire kíváncsi vagyok. amíg nézhető lesz.
Mikey
Pedig nem rosszak a meccsek mostanság 😊
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Gróf Dávid 😀😀😀DDDDDDDDDDDDDDDDD
több mint 6 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Lehet itt akár egy Német-Spanyol-Svéd-Szerb négyes is a csoportban, meg akár egy Orosz-Peru-Irán-Panama
Vrij6
Egy csoportba legfeljebb két európai csapat kerülhet.
(A halálcsoport lehet mondjuk a brazil-spanyol-svéd-nigériai.)

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 535
kb. 2 hónapja nem néztem Liverpool meccset, de most a farmcsapat ellenire kíváncsi vagyok. amíg nézhető lesz.
több mint 6 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 745 — Слава Україні! Героям слава!
Lehet itt akár egy Német-Spanyol-Svéd-Szerb négyes is a csoportban, meg akár egy Orosz-Peru-Irán-Panama

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 395 — Így remélem megfelelek nektek.....
Csak két gólt lőtt lesről a (sz)arsenal, minek videóbíró....francé nem tudjuk ezeket hozni, ezé nem leszünk bajnokok soha
dande
Szerintem meg azert, mert ez a Tottenham nem eleg eros ahhoz, hogy bajnok legyen.
Stez
meg mindig van jobb, tudom 😊
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Csak két gólt lőtt lesről a (sz)arsenal, minek videóbíró....francé nem tudjuk ezeket hozni, ezé nem leszünk bajnokok soha
dande
Szerintem meg azert, mert ez a Tottenham nem eleg eros ahhoz, hogy bajnok legyen.

több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 395 — Így remélem megfelelek nektek.....
Csak két gólt lőtt lesről a (sz)arsenal, minek videóbíró....francé nem tudjuk ezeket hozni, ezé nem leszünk bajnokok soha

Szerkesztette: dande2
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 308 — #NoStress
ahogy olvasom, lesz a celebvagyokban Pumped Gabo és Ciccolina is. Hatalmas szellemi párbajokat várok.
bergerdani
Endre Bá!!!4négy4444
Kenny
Ammegki?
peach
 hu.wikipedia.org/wiki/Anger_Zsolt

több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 14 240 — a new hope (again)
ahogy olvasom, lesz a celebvagyokban Pumped Gabo és Ciccolina is. Hatalmas szellemi párbajokat várok.
bergerdani
Endre Bá!!!4négy4444
Kenny
Ammegki?



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...