Soccer

41 feliratkozó

9 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 6 éve
Duff Seattle Seahawks 3 026
Kíváncsi leszek, mire megy a BL-ben a City. Azért az más kávéház lesz, szerintem nem megy el a döntőig.
Stez
Ennyi pénzből pedig illene. Bár ha ez a psg/city BL-t fog nyerni az nagyon gáz lesz, igazából már semmit se ér ez az egész szerintem. Egyszerűbb ha megveszik a BL serleget azt jóvan.
Duff
ööö... melyik csapat győzelme lenne az igazságos, nem pénzen vásárolt siker?
Real, Barca, Bayern?
Sobri Jóska
Bármelyik amelyik nem a city meg a psg. Az említett 3 csapat még mindig más kávéház ilyen téren. Főleg a Barca meg a Bayern.
Duff
A más kávéház mekkora valós különbséget jelent nálad?
Mert szerintem a PSG vagy a City értékének kb a 70-80%-a a Real, Barca, Bayern értéke.
A más kávéház azt jelentené, hogy egy másik nagyságrend, vagy legalább négy-, ötszörös szorzó van köztük. De egy 1.2-1.4 szorzó az teljesen ugyanaz a kávéház, csak kicsit más az itallap. 1-2 év, néhány siker, egy örült milliomos, egy fillérekért talált 18 éves tehetség, akit felkapnak, és máris változik, és egy másik csapat ér többet, ugyanebben a nagyságrendben.
A más kávéház az az Anderlech, a Lille vagy az Austria Wien.
Sobri Jóska
Nézzük az elmúlt 3 évet:
A barca kb. -70m euron áll a játékosmozgásokhoz köthető kiadásokat és bevételeket összegezve.
A city kb. -450m euron. (transfermarktot néztem)

az olyan 6,5-szeres különbség, megfelel?
több mint 6 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 829 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Kíváncsi leszek, mire megy a BL-ben a City. Azért az más kávéház lesz, szerintem nem megy el a döntőig.
Stez
Ennyi pénzből pedig illene. Bár ha ez a psg/city BL-t fog nyerni az nagyon gáz lesz, igazából már semmit se ér ez az egész szerintem. Egyszerűbb ha megveszik a BL serleget azt jóvan.
Duff
ööö... melyik csapat győzelme lenne az igazságos, nem pénzen vásárolt siker?
Real, Barca, Bayern?
Sobri Jóska
Bármelyik amelyik nem a city meg a psg. Az említett 3 csapat még mindig más kávéház ilyen téren. Főleg a Barca meg a Bayern.
Duff
Persze a Barca és a Bayern tonnaszámra rakják a kezdőbe vagy a padra a saját neveléseket ugye....
Ha lehet gondold át mivel érvelsz mielőtt a lózungokat puffogtatod

több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 308 — #NoStress
Kíváncsi leszek, mire megy a BL-ben a City. Azért az más kávéház lesz, szerintem nem megy el a döntőig.
Stez
Ennyi pénzből pedig illene. Bár ha ez a psg/city BL-t fog nyerni az nagyon gáz lesz, igazából már semmit se ér ez az egész szerintem. Egyszerűbb ha megveszik a BL serleget azt jóvan.
Duff
ööö... melyik csapat győzelme lenne az igazságos, nem pénzen vásárolt siker?
Real, Barca, Bayern?
Sobri Jóska
Bármelyik amelyik nem a city meg a psg. Az említett 3 csapat még mindig más kávéház ilyen téren. Főleg a Barca meg a Bayern.
Duff
A más kávéház mekkora valós különbséget jelent nálad?
Mert szerintem a PSG vagy a City értékének kb a 70-80%-a a Real, Barca, Bayern értéke.
A más kávéház azt jelentené, hogy egy másik nagyságrend, vagy legalább négy-, ötszörös szorzó van köztük. De egy 1.2-1.4 szorzó az teljesen ugyanaz a kávéház, csak kicsit más az itallap. 1-2 év, néhány siker, egy örült milliomos, egy fillérekért talált 18 éves tehetség, akit felkapnak, és máris változik, és egy másik csapat ér többet, ugyanebben a nagyságrendben.
A más kávéház az az Anderlech, a Lille vagy az Austria Wien.

több mint 6 éve
Duff Seattle Seahawks 3 026
Kíváncsi leszek, mire megy a BL-ben a City. Azért az más kávéház lesz, szerintem nem megy el a döntőig.
Stez
Ennyi pénzből pedig illene. Bár ha ez a psg/city BL-t fog nyerni az nagyon gáz lesz, igazából már semmit se ér ez az egész szerintem. Egyszerűbb ha megveszik a BL serleget azt jóvan.
Duff
ööö... melyik csapat győzelme lenne az igazságos, nem pénzen vásárolt siker?
Real, Barca, Bayern?
Sobri Jóska
Bármelyik amelyik nem a city meg a psg. Az említett 3 csapat még mindig más kávéház ilyen téren. Főleg a Barca meg a Bayern.
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 308 — #NoStress
Kíváncsi leszek, mire megy a BL-ben a City. Azért az más kávéház lesz, szerintem nem megy el a döntőig.
Stez
Ennyi pénzből pedig illene. Bár ha ez a psg/city BL-t fog nyerni az nagyon gáz lesz, igazából már semmit se ér ez az egész szerintem. Egyszerűbb ha megveszik a BL serleget azt jóvan.
Duff
ööö... melyik csapat győzelme lenne az igazságos, nem pénzen vásárolt siker?
Real, Barca, Bayern?

több mint 6 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 409 — Colts fan
Kíváncsi leszek, mire megy a BL-ben a City. Azért az más kávéház lesz, szerintem nem megy el a döntőig.
Stez
Ennyi pénzből pedig illene. Bár ha ez a psg/city BL-t fog nyerni az nagyon gáz lesz, igazából már semmit se ér ez az egész szerintem. Egyszerűbb ha megveszik a BL serleget azt jóvan.
Duff
Nem véletlen volt ekkora az üdvrivalgás a Leicester City bajnoki cím esetén. Egy életre szurkolója lettem az összes játékosnak az akkori keretből, mert az ilyen b... City és MU csapatoknak/tulajoknak szépen odavertek. (Ugyanez lenne igaz, egy hasonló surranópályás BL győzelem esetén is)
kristóf17
Azért az ázsiai gazdag tulaj náluk is megvan, bármennyire szimpatikusak is voltak, ez sem az a tipikus oldschool angol proli fityiszt mutat az újgazdagoknak sztori volt. Nálam 2004 volt az underdogok éve: Porto-Monaco, Görögország, Valencia
Kampman
Hát azért nem tudnám még csak közel sem egy szintre emelni őket, még így sem. 😊 Porto-Monaco-Vale pedig nekem is beugrott miközben írtam, és az is nagyon bejött anno!
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 814 — No es importante
Nálam 2004 volt az underdogok éve: Porto-Monaco, Görögország, Valencia
Kampman
ez majdnem igaz a major ligákra is: Lightning az NHL-ben, Pistons a Lakers ellen az NBA-ben, Red Sox 80+ év után az MLB-ben, és persze az ultimate underdog | Patriots | az NFL-ben


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 303
Kíváncsi leszek, mire megy a BL-ben a City. Azért az más kávéház lesz, szerintem nem megy el a döntőig.
Stez
Ennyi pénzből pedig illene. Bár ha ez a psg/city BL-t fog nyerni az nagyon gáz lesz, igazából már semmit se ér ez az egész szerintem. Egyszerűbb ha megveszik a BL serleget azt jóvan.
Duff
Nem véletlen volt ekkora az üdvrivalgás a Leicester City bajnoki cím esetén. Egy életre szurkolója lettem az összes játékosnak az akkori keretből, mert az ilyen b... City és MU csapatoknak/tulajoknak szépen odavertek. (Ugyanez lenne igaz, egy hasonló surranópályás BL győzelem esetén is)
kristóf17
Azért az ázsiai gazdag tulaj náluk is megvan, bármennyire szimpatikusak is voltak, ez sem az a tipikus oldschool angol proli fityiszt mutat az újgazdagoknak sztori volt. Nálam 2004 volt az underdogok éve: Porto-Monaco, Görögország, Valencia

Szerkesztette: Kampman
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 885 — The Mathematician
Lovren gól 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 261 — Omar's Coming Yo!
Kíváncsi leszek, mire megy a BL-ben a City. Azért az más kávéház lesz, szerintem nem megy el a döntőig.
Stez
Ennyi pénzből pedig illene. Bár ha ez a psg/city BL-t fog nyerni az nagyon gáz lesz, igazából már semmit se ér ez az egész szerintem. Egyszerűbb ha megveszik a BL serleget azt jóvan.
Duff
egyik se fog BL-t nyerni a közeljövőben.Nyugi.

több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 535
Egyszerűbb ha megveszik a BL serleget azt jóvan.
Duff
Eljön majd az ideje annak is. 😊
több mint 6 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 261 — Omar's Coming Yo!


😀😀
arab lóvé előtt mintha nem ment volna ilyen jól.

több mint 6 éve
YoungZeeZee 7 910
tulozva, de Jo kis altalanositas a brazilok mind jo focistak.
a gremio tegnap semmit nem mutatott kb 9-10 brazillal a kezdoben.a realt meg elmeny volt nezni.
több mint 6 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 409 — Colts fan
Kíváncsi leszek, mire megy a BL-ben a City. Azért az más kávéház lesz, szerintem nem megy el a döntőig.
Stez
Ennyi pénzből pedig illene. Bár ha ez a psg/city BL-t fog nyerni az nagyon gáz lesz, igazából már semmit se ér ez az egész szerintem. Egyszerűbb ha megveszik a BL serleget azt jóvan.
Duff
Nem véletlen volt ekkora az üdvrivalgás a Leicester City bajnoki cím esetén. Egy életre szurkolója lettem az összes játékosnak az akkori keretből, mert az ilyen b... City és MU csapatoknak/tulajoknak szépen odavertek. (Ugyanez lenne igaz, egy hasonló surranópályás BL győzelem esetén is)

Szerkesztette: kristóf17
több mint 6 éve
Duff Seattle Seahawks 3 026
Kíváncsi leszek, mire megy a BL-ben a City. Azért az más kávéház lesz, szerintem nem megy el a döntőig.
Stez
Ennyi pénzből pedig illene. Bár ha ez a psg/city BL-t fog nyerni az nagyon gáz lesz, igazából már semmit se ér ez az egész szerintem. Egyszerűbb ha megveszik a BL serleget azt jóvan.
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 644 — Cowboys fan
Pawson egy vak faszkalap.
nehéz dolog kitűnni egy olyan bajnokságban, ami Atkinsonon és társain edződött, de neki már most sikerül.
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Kíváncsi leszek, mire megy a BL-ben a City. Azért az más kávéház lesz, szerintem nem megy el a döntőig.

több mint 6 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Baszott jók vagyunk, nem tudom meddig fog ez kitartani.

több mint 6 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
A City meg új PL rekordot állított fel.

több mint 6 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 409 — Colts fan
Mégis mi a vért ártott ez a szegény Liverpool a sorsnak, meg a szerencsének, meg a befolyásolhatatlan tényezőknek, hogy egy szezonban ennyiszer a rossz végén legyünk... Komolyan, legalább ha egy értékelhetetlen fos teljesítmény lenne kint a pályákon ezeken a szar X-es meccseken, de hát nem...
kristóf17
három meccsen tizenöt gól, most kicsit visszavett a gép.
slowmotion
Várható is, hogy nem mindig jönnek a három meg hasonló mennyiségű gólszámok. De nagyon utálom mikor egy szezonban ennyi meccsen nem szolgálunk rá, mégis veszítjük a pontokat.
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 644 — Cowboys fan
Mégis mi a vért ártott ez a szegény Liverpool a sorsnak, meg a szerencsének, meg a befolyásolhatatlan tényezőknek, hogy egy szezonban ennyiszer a rossz végén legyünk... Komolyan, legalább ha egy értékelhetetlen fos teljesítmény lenne kint a pályákon ezeken a szar X-es meccseken, de hát nem...
kristóf17
három meccsen tizenöt gól, most kicsit visszavett a gép.
több mint 6 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 409 — Colts fan
Mégis mi a vért ártott ez a szegény Liverpool a sorsnak, meg a szerencsének, meg a befolyásolhatatlan tényezőknek, hogy egy szezonban ennyiszer a rossz végén legyünk... Komolyan, legalább ha egy értékelhetetlen fos teljesítmény lenne kint a pályákon ezeken a szar X-es meccseken, de hát nem...
több mint 6 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 261 — Omar's Coming Yo!
Minden szava arany 😀

 444.hu/2017/12/11/en-vagyok-az-urban-es-nem-csak-szeretek-tudok-is-inni?utm_source=mobile%2Bapp&utm_medium=android
peach
Voltam két általa tartott edzésen.Mondanom sem kell ,hogy mindent is megtanultam a labdarúgásról.

több mint 6 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 829 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Minden szava arany 😀

 444.hu/2017/12/11/en-vagyok-az-urban-es-nem-csak-szeretek-tudok-is-inni?utm_source=mobile%2Bapp&utm_medium=android
peach
A pisi lehet közelebb átt a megfejtéshez 😊

több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 14 240 — a new hope (again)
Minden szava arany 😀

 444.hu/2017/12/11/en-vagyok-az-urban-es-nem-csak-szeretek-tudok-is-inni?utm_source=mobile%2Bapp&utm_medium=android



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...