Soccer

41 feliratkozó

9 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 307 — Így remélem megfelelek nektek.....
Csányi UEFA alelnök lett 😀
Kenny
Mit UEFA, FiFA. Nagyhatalom lettünk kérem szépen 😀
több mint 6 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 239 — Omar's Coming Yo!
Csányi UEFA alelnök lett 😀

több mint 6 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 341 — . . .
Ideje lenne a BL-re koncentrátorozni mostmár.

több mint 6 éve
Törölt felhasználó
A Honvéd-fanoktól kérdezném, hogy Kamber, aki 5 éve is lassú és körülményes volt és szerintem alkalmatlan is az NB1-re, meddig fog még náluk szerencsétlenkedni?
több mint 6 éve
ozibozi New York Giants 15 210
same old story...
Nagy Ádám: Akkor mégsem vagyok olyan jó,


vlsz most jön majd a kölcsönadjuk a másodosztályba, hogy játékban lehessen blablabla

 www.nemzetisport.hu/legiosok/nagy-adam-akkor-megsem-vagyok-olyan-jo-csak-volt-egy-jo-eb-m-2621097
ozibozi
 www.nemzetisport.hu/olasz_labdarugas/serie-a-ez-kellett-nagy-adam-gyoztes-meccsen-kezdett-2621241

😊
ZoliMP
pont most néztem én is 😊
több mint 6 éve
YoungZeeZee 7 852
same old story...
Nagy Ádám: Akkor mégsem vagyok olyan jó,


vlsz most jön majd a kölcsönadjuk a másodosztályba, hogy játékban lehessen blablabla

 www.nemzetisport.hu/legiosok/nagy-adam-akkor-megsem-vagyok-olyan-jo-csak-volt-egy-jo-eb-m-2621097
ozibozi
 www.nemzetisport.hu/olasz_labdarugas/serie-a-ez-kellett-nagy-adam-gyoztes-meccsen-kezdett-2621241

😊
több mint 6 éve
ozibozi New York Giants 15 210
same old story...
Nagy Ádám: Akkor mégsem vagyok olyan jó,


vlsz most jön majd a kölcsönadjuk a másodosztályba, hogy játékban lehessen blablabla

 www.nemzetisport.hu/legiosok/nagy-adam-akkor-megsem-vagyok-olyan-jo-csak-volt-egy-jo-eb-m-2621097
több mint 6 éve
davemayer Chicago Bears 14 259 — "Grammar maci"
Wenger meg lesz baszva
Stez
vigyázz lehet hogy ez neki nem fenyegetés, mennyire más megvilágításba kerül egyből az "ágyúsok" becenév 😉

Szerkesztette: davemayer

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 6 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 859
Wenger meg lesz baszva
Stez
már tegnap meg lett.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Wenger meg lesz baszva

több mint 6 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 239 — Omar's Coming Yo!


Ciro tegnap leültette a románokat egy cseppet 😀

több mint 6 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 239 — Omar's Coming Yo!
Nyugodjék békében.
 www.csakfoci.hu/magyar-foci/nb-i/ujpest/gyasz-elhunyt-lazar-bence
iktriad
ez most teljesen lesokkolt.fociztam vele együtt egy ideig. Szegény srác.Nyugodjon békében.

több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nyugodjék békében.
 www.csakfoci.hu/magyar-foci/nb-i/ujpest/gyasz-elhunyt-lazar-bence
több mint 6 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 045
De Gea nem csak a pl-ben akarja elvinni az év védése címet.

több mint 6 éve
Toca Minnesota Vikings 18 545 — Vikings fan
Te jó eg mekkora láma gólt hozott össze a Chelsea pedig egészen csapatnak tűnt addig.
több mint 6 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 202 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Will Grigg's on fire, your defense is terrified! 😊


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 240
A Genoa - Inter meccs most felidézte a 97-es finn-magyart
több mint 6 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 295 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
hiába balfasz ez a PSG, idén 3-1 volt a spanyol csalódás 6-1 helyett, és még nem játszottak otthon...

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 6 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 775 — Lucas Scott
akkor lenne rinya, ha nem lenne igaz. amúgy sztem ki fogtok esni Párizsban. az első félidőben vmi hihetetlen rossz volt nézni titeket, Ronaldo is csak erőlködött. ZZ-nek ki kell találnia vmi újat, mást. nem mindig lesz elég az, hogy a cserék 15 perc alatt megmentik a csapatot.
csebi
Vágod hogy ez volt a taktika hogy a végére friss emberekkel letámadjuk a fáradt ellenfelet. Kevés meccse volt idén amit értelmesen meccselt, de a a tegnapi ezen kevés közé tartozott. Még úgy is hogy Isco+Benzy kezdett. De amúgy szerintem pont az első félidőben jobbak voltunk mint a PSG, egyetlen dolog amit rossz volt nézni az CR volt mert kihagyott 2 gólhelyzetet.

Ramos eseténél meg gondolom tök véletlen hogy senki nem reklamált. Nem állítom hogy nem érintette a felkarját, de most kivételesen nem kereste a keze a labdát, és mivel test mellett volt, ezt nemigen fújják be.
eaglesmcnabb
ha az a mérce egy döntésnek, hogy jó-e vagy rossz, hogy reklamálnak-e, hááát. maga Ramos is azt nyilatkozta, hogy nem tudja eldönteni, visszajátszásból szeretné megnézni, hogy az volt-e. pedig hát ő érezte, hogy hol ért hozzá a labda ... de az sztem sem volt tizi, viszont én a Kroosra sem adtam volna, mert jobban esett össze, mint a jó, a rossz és csúfban bármelyik szereplő a vesztes párbaj után.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 6 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 859
mondjuk megnézem leszorított kéznél az melyik pályán tizi...

45. perctől üvöltm hogy hozza már le iscot, 80.-ba lehozza, erre verünk kettőt

amúgy a bíróra egy rossz szavunk se lehet
eaglesmcnabb
Abszolút jól fujt
Amadeus
hát én nem jónak mondanám. jól az fúj, akinek nincsen meccset befolyásoló hibája.
épp félidő előtt gondolkodtam, hogy no kassai no party, de aztán megérkezett Viktorunk szelleme a pályára, 2. félidőben meg folytatta.
csebi
#randombayernesbiroirinya
Mi vagyunk a BL Patriotsa / Packerse 😀
Toca
akkor lenne rinya, ha nem lenne igaz. amúgy sztem ki fogtok esni Párizsban. az első félidőben vmi hihetetlen rossz volt nézni titeket, Ronaldo is csak erőlködött. ZZ-nek ki kell találnia vmi újat, mást. nem mindig lesz elég az, hogy a cserék 15 perc alatt megmentik a csapatot.
csebi
nagyon Janus arca volt ennek a Realnak tegnap. Jó volt a pressing, cserébe a középpályán a védekezésük még mindig egy trágya. A gólt is abból kapták, hogy 2. hullámban ember nem ment hátra a Rabiot-val. A 11-es fújható volt tbh, a 2. CR gólban volt egy adag szokásos mák, de meg kell adni, ami jár, hogy az idei önmagukhoz képest összeszedett volt a csapatuk.
A PSG volt a lúzer megint, egyszerűen nem csapat. Van Neymar, aki random cselezget jobbra-balra - ami lehet bejön a francia ligában -, de BL-ben fel kéne tudni valamit mutatni csapat szinten is. Tovább fog menni a Real jó eséllyel, Emery meg lapát. (pedig nem az ő hibája ez)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
Toca Minnesota Vikings 18 545 — Vikings fan
mondjuk megnézem leszorított kéznél az melyik pályán tizi...

45. perctől üvöltm hogy hozza már le iscot, 80.-ba lehozza, erre verünk kettőt

amúgy a bíróra egy rossz szavunk se lehet
eaglesmcnabb
Abszolút jól fujt
Amadeus
hát én nem jónak mondanám. jól az fúj, akinek nincsen meccset befolyásoló hibája.
épp félidő előtt gondolkodtam, hogy no kassai no party, de aztán megérkezett Viktorunk szelleme a pályára, 2. félidőben meg folytatta.
csebi
#randombayernesbiroirinya
Mi vagyunk a BL Patriotsa / Packerse 😀
Toca
akkor lenne rinya, ha nem lenne igaz. amúgy sztem ki fogtok esni Párizsban. az első félidőben vmi hihetetlen rossz volt nézni titeket, Ronaldo is csak erőlködött. ZZ-nek ki kell találnia vmi újat, mást. nem mindig lesz elég az, hogy a cserék 15 perc alatt megmentik a csapatot.
csebi
“Nem hisztizek, mert igazam van! “
Meggyőztél.
Egyébként Simán kieshetünk, de azért meglepő lenne. Persze ebben a PSG-ben bármi benne van. Ronaldo nem 1 saját szintjén könnyebb helyzetet hagyott ki, azért visszavágón erre nem tennék.
több mint 6 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 045
A Ramos eset szvsz elég messze volt a tizitől.

több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 351 — TODDHERREMANS79
akkor lenne rinya, ha nem lenne igaz. amúgy sztem ki fogtok esni Párizsban. az első félidőben vmi hihetetlen rossz volt nézni titeket, Ronaldo is csak erőlködött. ZZ-nek ki kell találnia vmi újat, mást. nem mindig lesz elég az, hogy a cserék 15 perc alatt megmentik a csapatot.
csebi
Vágod hogy ez volt a taktika hogy a végére friss emberekkel letámadjuk a fáradt ellenfelet. Kevés meccse volt idén amit értelmesen meccselt, de a a tegnapi ezen kevés közé tartozott. Még úgy is hogy Isco+Benzy kezdett. De amúgy szerintem pont az első félidőben jobbak voltunk mint a PSG, egyetlen dolog amit rossz volt nézni az CR volt mert kihagyott 2 gólhelyzetet.

Ramos eseténél meg gondolom tök véletlen hogy senki nem reklamált. Nem állítom hogy nem érintette a felkarját, de most kivételesen nem kereste a keze a labdát, és mivel test mellett volt, ezt nemigen fújják be.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 775 — Lucas Scott
mondjuk megnézem leszorított kéznél az melyik pályán tizi...

45. perctől üvöltm hogy hozza már le iscot, 80.-ba lehozza, erre verünk kettőt

amúgy a bíróra egy rossz szavunk se lehet
eaglesmcnabb
Abszolút jól fujt
Amadeus
hát én nem jónak mondanám. jól az fúj, akinek nincsen meccset befolyásoló hibája.
épp félidő előtt gondolkodtam, hogy no kassai no party, de aztán megérkezett Viktorunk szelleme a pályára, 2. félidőben meg folytatta.
csebi
#randombayernesbiroirinya
Mi vagyunk a BL Patriotsa / Packerse 😀
Toca
akkor lenne rinya, ha nem lenne igaz. amúgy sztem ki fogtok esni Párizsban. az első félidőben vmi hihetetlen rossz volt nézni titeket, Ronaldo is csak erőlködött. ZZ-nek ki kell találnia vmi újat, mást. nem mindig lesz elég az, hogy a cserék 15 perc alatt megmentik a csapatot.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 6 éve
gyurczi New York Giants 2 323 — Giants fan
mondjuk megnézem leszorított kéznél az melyik pályán tizi...

45. perctől üvöltm hogy hozza már le iscot, 80.-ba lehozza, erre verünk kettőt

amúgy a bíróra egy rossz szavunk se lehet
eaglesmcnabb
Szerintem meg Kázmér lehozása volt a kulcs. Teljesen felesleges volt középre szokás szerint. Isco rengeteget melózott, abszolut nem volt vele gond.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!