Soccer

41 feliratkozó

9 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 679 — tracker ember
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 6 éve
dawyd728 3 691
Ezért a szerény minimálbérért amit kapnak én se mennék ki ebben a hidegben szórakozni egy kicsit a fagyott talajra. Mondjuk egész évben ráérnek pótolni a nemzetközi színtérhez úgyse kell igazodni.
 m.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/nb-i-profik-vagyunk-tudunk-szerdan-jatszani-a-fordulo-halasztasat-javasoljak-2621969
Matthew99
Itt látszik mennyire amatőr a focink. Hétvégén van kb a legnagyobb nézettsége a meccseknek TV-ben és helyszínen egyaránt. Ezt hétköznapra halasztani pont azt jelenti, h még kevesebb ember nézheti. Tetejében BL napokra halasztani megint öngól, mert akkor legkésőbb 18:00-kor lehet játszani TV-s meccset ugye az M4 miatt, meg egyébként is, kutya nem lenne akkor kíváncsi egy mennyei fordulóra, ha egy időben lenne a BL meccsekkel. Plusz a 3 | 2+1 felvétel | élő meccs helyett lehetne max kettőt tartani, abból is az első teljes érdektelenségbe fulladna. Ezzel elérkezünk oda, h erre a kutyakomédiára semmilyen piaci folyamat nincs hatással. Kabaré b+. Milliárdokért épülő stadionok mindegyikében az lenne a minimum, h van szipiszupi talajfűtés, h szegény fiaink lába ne sérüljön meg.
Erre az izére, amit labdarúgó magyar nb1-nek hívunk lassan szavak nincsenek.

Szerkesztette: dawyd728
több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 325 — Invisible man
Ezért a szerény minimálbérért amit kapnak én se mennék ki ebben a hidegben szórakozni egy kicsit a fagyott talajra. Mondjuk egész évben ráérnek pótolni a nemzetközi színtérhez úgyse kell igazodni.
 m.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/nb-i-profik-vagyunk-tudunk-szerdan-jatszani-a-fordulo-halasztasat-javasoljak-2621969


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 675 — Cowboys fan
Vajon Pinyő, aki ősszel sírt a Fradi elleni meccs után, hogy nálunk túl sok idegenlégiós játszott, ma összeszámolta a külföldieket a saját csapatában? Ha nem, akkor segítek neki: 8 akadémista idegenlégiós volt a pályán a meccs végén. 8...
Bálesz
pont meg akartam jegyezni én is...
több mint 6 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 649 — Illegális gyakorló
Vajon Pinyő, aki ősszel sírt a Fradi elleni meccs után, hogy nálunk túl sok idegenlégiós játszott, ma összeszámolta a külföldieket a saját csapatában? Ha nem, akkor segítek neki: 8 akadémista idegenlégiós volt a pályán a meccs végén. 8...

több mint 6 éve
Toca Minnesota Vikings 18 642 — Vikings fan
Ronaldot el kell adni, mert csak hátrányára van már a csapatnak és nélküle is lehet eredményes. Hahaha
Bajnokságnak úgyis annyi legalább pihen picit.
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 675 — Cowboys fan
nem tudom, mi történt az első hetven percben, de csak az utolsó 23 alapján teljesen megérdemelt az Espanyol győzelme. ha nem játszanak ész nélkül, akkor csak ebben a szűk félórában hármat rúghattak volna úgy hogy a Real kapura sem lőtt.
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 226
Jaj, szegény reál 😀
több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 325 — Invisible man
Mi kell még a kezezéshez? Ki is gurítsa a hátvéd?


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 413 — Így remélem megfelelek nektek.....
Csányi UEFA alelnök lett 😀
Kenny
Mit UEFA, FiFA. Nagyhatalom lettünk kérem szépen 😀
több mint 6 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 269 — Omar's Coming Yo!
Csányi UEFA alelnök lett 😀

több mint 6 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Ideje lenne a BL-re koncentrátorozni mostmár.

több mint 6 éve
Törölt felhasználó
A Honvéd-fanoktól kérdezném, hogy Kamber, aki 5 éve is lassú és körülményes volt és szerintem alkalmatlan is az NB1-re, meddig fog még náluk szerencsétlenkedni?
több mint 6 éve
ozibozi New York Giants 15 379
same old story...
Nagy Ádám: Akkor mégsem vagyok olyan jó,


vlsz most jön majd a kölcsönadjuk a másodosztályba, hogy játékban lehessen blablabla

 www.nemzetisport.hu/legiosok/nagy-adam-akkor-megsem-vagyok-olyan-jo-csak-volt-egy-jo-eb-m-2621097
ozibozi
 www.nemzetisport.hu/olasz_labdarugas/serie-a-ez-kellett-nagy-adam-gyoztes-meccsen-kezdett-2621241

😊
ZoliMP
pont most néztem én is 😊
több mint 6 éve
YoungZeeZee 7 919
same old story...
Nagy Ádám: Akkor mégsem vagyok olyan jó,


vlsz most jön majd a kölcsönadjuk a másodosztályba, hogy játékban lehessen blablabla

 www.nemzetisport.hu/legiosok/nagy-adam-akkor-megsem-vagyok-olyan-jo-csak-volt-egy-jo-eb-m-2621097
ozibozi
 www.nemzetisport.hu/olasz_labdarugas/serie-a-ez-kellett-nagy-adam-gyoztes-meccsen-kezdett-2621241

😊
több mint 6 éve
ozibozi New York Giants 15 379
same old story...
Nagy Ádám: Akkor mégsem vagyok olyan jó,


vlsz most jön majd a kölcsönadjuk a másodosztályba, hogy játékban lehessen blablabla

 www.nemzetisport.hu/legiosok/nagy-adam-akkor-megsem-vagyok-olyan-jo-csak-volt-egy-jo-eb-m-2621097
több mint 6 éve
davemayer Chicago Bears 14 320 — "Grammar maci"
Wenger meg lesz baszva
Stez
vigyázz lehet hogy ez neki nem fenyegetés, mennyire más megvilágításba kerül egyből az "ágyúsok" becenév 😉

Szerkesztette: davemayer

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 6 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 950
Wenger meg lesz baszva
Stez
már tegnap meg lett.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Wenger meg lesz baszva

több mint 6 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 269 — Omar's Coming Yo!


Ciro tegnap leültette a románokat egy cseppet 😀

több mint 6 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 269 — Omar's Coming Yo!
Nyugodjék békében.
 www.csakfoci.hu/magyar-foci/nb-i/ujpest/gyasz-elhunyt-lazar-bence
iktriad
ez most teljesen lesokkolt.fociztam vele együtt egy ideig. Szegény srác.Nyugodjon békében.

több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 836 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nyugodjék békében.
 www.csakfoci.hu/magyar-foci/nb-i/ujpest/gyasz-elhunyt-lazar-bence
több mint 6 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 067
De Gea nem csak a pl-ben akarja elvinni az év védése címet.

több mint 6 éve
Toca Minnesota Vikings 18 642 — Vikings fan
Te jó eg mekkora láma gólt hozott össze a Chelsea pedig egészen csapatnak tűnt addig.
több mint 6 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 264 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Will Grigg's on fire, your defense is terrified! 😊


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 318
A Genoa - Inter meccs most felidézte a 97-es finn-magyart