Soccer

41 feliratkozó

9 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 6 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 822 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Nincs egy emberünk aki a támadó harmadban át tudna venni egy labdát és utána egy pontos passzal helyzetet teremtene. Tiszta esetleges minden.
Matthew99
Amióta Gera kiszállt - akinek volt mindig egy váratlan ötlete legalább - nincs középpálya sem. Elképzelés nélküli szerény képességű betanított melósok mindenhol.
több mint 6 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 932
2-3? Ne szopassatok már.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 322 — Invisible man
Nincs egy emberünk aki a támadó harmadban át tudna venni egy labdát és utána egy pontos passzal helyzetet teremtene. Tiszta esetleges minden.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Kell nekünk erőltetni ezt a futball nevű sportot mint profizmus itt Magyarországon?

több mint 6 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 832 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Klenheisler és Dzsudzsák, mint két ügyesebb segédmunkás kellően feltüzelve a délutáni dekázás után....

több mint 6 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 822 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Ki lehet kapni barátságos meccsen, mert amúgy a kutyát nem érdekel az eredmény, de amit ezek a naplopó trógerek előadnak....
Nem nagy spílerek a kazahok, de legalább sprintelnek és próbálják gyorsítani a játékot, még ha emiatt el is vesztik sokszor...
flzoli
A játék kilátástalansága, ami elkeserítő. Hogy ez nem egy rossz forma, ennyit tud a Nemzet Krémje. Minden mozdulatból az jön le, hogy kár erőltetni. 20 év múlva is kár lesz. 😕((((
több mint 6 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 832 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Ki lehet kapni barátságos meccsen, mert amúgy a kutyát nem érdekel az eredmény, de amit ezek a naplopó trógerek előadnak....
Nem nagy spílerek a kazahok, de legalább sprintelnek és próbálják gyorsítani a játékot, még ha emiatt el is vesztik sokszor...

több mint 6 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 822 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Még stadiont! Még stadiont! Még több akadémiát még több ellopott TAO-val!
több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 322 — Invisible man
10 perce értem haza. Aki látta az elejét attól kérdem, ez végig ilyen kilátástalan volt?
dawyd728
Nem. Már a buszról leszállás óta. A hátrafele játék kifogástalan lehetne ha nem kaptuk volna a 3. gólt.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
dawyd728 3 690
10 perce értem haza. Aki látta az elejét attól kérdem, ez végig ilyen kilátástalan volt?
több mint 6 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 864 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Argentin-Olasz meccshez tudtok streamet?
több mint 6 éve
davemayer Chicago Bears 14 294 — "Grammar maci"
Nyugodjunk le a picsába: Csányinak már meg van a tuti embere a válogatott élére, de mivel EB-selejtezőről van szó nyomott megint egy pintéringet, október körül okosabbak leszünk ki az igazi kiszemeltje aki miatt újra leáll majd a 4-6os 2020 nyarán 😉

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 304
Egyszerűen ennyi NB1-es játékost plusz az NB2-es szintű Dzsudzsákot még a kazahok ellen sem bírunk el
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 421 — TODDHERREMANS79
Andorra 130. a világranglistán, Kazahsztán 136.

Biztos kellett ez a meccs a választások előtt? :d

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 304
Megint Brüsszel egyik embere (Leekens) próbálja lejáratni Magyarországot, és most vezérünk legfájóbb pontján a focin keresztül támadnak.
Jughead
Georges, hát érted...
több mint 6 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 142
Megint Brüsszel egyik embere (Leekens) próbálja lejáratni Magyarországot, és most vezérünk legfájóbb pontján a focin keresztül támadnak.
több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 304
Leekens kibír 3 meccset a padon?
Bazzani
Egészségi problémákra hivatkozva fog távozni
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Leekens kibír 3 meccset a padon?

több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 304
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 304
A kezdés biztató.
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 646 — Cowboys fan
Ettől függetlenül olyan volt már a történelemben, hogy a klub egyeztetett a szöv. kapitánnyal előzetesen, hogy egy tétnélküli meccsen ne játszon a játékosa a válogatottban ha a klubjának 2 nap múlva tétmérkőzése van. Nyílván ennek nem köteles eleget tenni, de nem biztos, hogy itt teljesen sallai a hunyó.
peach
De az csak nekem priceless, hogy "szúró fájdalmat érzett a gyomrában, .. élt a gyanú, hogy prosztatagyulladása is lehet."?
Nem vagyok orvos, de saccra vakbelet mondtam volna.. (persze lehet semmi se szúrt 😀)
Mindegy, kár minden egyes további betűért..
#JC6
a vakbél az alhasban kicsit jobb oldal felé sugároz ki, és pár egyszerű dologgal jó eséllyel lehet kizárni
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Ettől függetlenül olyan volt már a történelemben, hogy a klub egyeztetett a szöv. kapitánnyal előzetesen, hogy egy tétnélküli meccsen ne játszon a játékosa a válogatottban ha a klubjának 2 nap múlva tétmérkőzése van. Nyílván ennek nem köteles eleget tenni, de nem biztos, hogy itt teljesen sallai a hunyó.
peach
De az csak nekem priceless, hogy "szúró fájdalmat érzett a gyomrában, .. élt a gyanú, hogy prosztatagyulladása is lehet."?
Nem vagyok orvos, de saccra vakbelet mondtam volna.. (persze lehet semmi se szúrt 😀)
Mindegy, kár minden egyes további betűért..
több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 14 240 — a new hope (again)
Ez sallai féle cirkusz mi?
peach
Utánpótlásba sérültet jelentett, de két nap múlva már játszott az Apoelben. Leekensnek ez persze nem tetszett, és nem hívta be. A családja szerint persze nem úgy van az.
dande
Mindenesetre megmosolyogtató, tipikus magyar sztori.
Amúgy nem tudom igaz-e, hogy az APOEL csak egy meccsre engedte haza, úgy tudom a válogatott szünet alatt nem szólhat bele egy klub, hogy mettől-meddig szerepelhet hazája válogatottjában adott játékos, két hétre szoktak elengedni spílereket. Óriási, ahogy olvasom, hogy fájt a hasa és elment dokihoz... 😀 Nem hiszem el, hogy valaki ilyet le mer nyilatkozni.

Viszont célozgatott másvalakire, aki ugyanezt megcsinálta, tökös volt a riporter, hogy rákérdezett, DB-ról van-e szó? 😀
Végre valaki ki meri mondani...

update: most nézem, hogy Jumurdzsudzsák marad a CSK.
LOL
#JC6
Ettől függetlenül olyan volt már a történelemben, hogy a klub egyeztetett a szöv. kapitánnyal előzetesen, hogy egy tétnélküli meccsen ne játszon a játékosa a válogatottban ha a klubjának 2 nap múlva tétmérkőzése van. Nyílván ennek nem köteles eleget tenni, de nem biztos, hogy itt teljesen sallai a hunyó.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Ez sallai féle cirkusz mi?
peach
Utánpótlásba sérültet jelentett, de két nap múlva már játszott az Apoelben. Leekensnek ez persze nem tetszett, és nem hívta be. A családja szerint persze nem úgy van az.
dande
Mindenesetre megmosolyogtató, tipikus magyar sztori.
Amúgy nem tudom igaz-e, hogy az APOEL csak egy meccsre engedte haza, úgy tudom a válogatott szünet alatt nem szólhat bele egy klub, hogy mettől-meddig szerepelhet hazája válogatottjában adott játékos, két hétre szoktak elengedni spílereket. Óriási, ahogy olvasom, hogy fájt a hasa és elment dokihoz... 😀 Nem hiszem el, hogy valaki ilyet le mer nyilatkozni.

Viszont célozgatott másvalakire, aki ugyanezt megcsinálta, tökös volt a riporter, hogy rákérdezett, DB-ról van-e szó? 😀
Végre valaki ki meri mondani...

update: most nézem, hogy Jumurdzsudzsák marad a CSK.
LOL
több mint 6 éve
ozibozi New York Giants 15 351
arról volt szó, hogy elmegy arról a szigetről...
 www.nemzetisport.hu/angol_labdarugas/liverpool-bogdan-visszatert-a-szurkolok-a-nyakaba-varrjak-a-vereseget-2625765

Szerkesztette: ozibozi