Soccer

41 feliratkozó

9 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 818 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Lehet h CR a valaha volt EGYIK legnagyobb futbalista, de a büdös életben nem lesz akkora IKON mint Buffon! Kívánom annak a fürdősk...nak, hogy élete utolsó BL meccsén külldjék be zuhanyozni a meccsenkénti 20 ordasan undorító hisztije után legalább az egyik után 😕
clbass
Nem lehet, hanem biztos, hogy C. Ronaldo minden idők legjobb focistája, a soccer GOAT-ja, pedig láttam Maradonát, Zidanet és Mario Baslert egyaránt.
Ez van.
Sobri Jóska
Effenberg és főleg Lothar most nagyon szomorú.
több mint 6 éve
Toca Minnesota Vikings 18 634 — Vikings fan
nem gólt akart szerezni, hanem 11-est,
StormST
azért ennek a magyarázatát szívesen elolvasnám, hogy szerinted miért nem lőtte be akkor két méterről üres kapura, és miért akart inkább 11-est szerezni
kaszo
1. 2 méter?
2. Üres kapu?
3. Mutass egy mozdulatot, amivel gólt akart szerezni! Kérlek!
StormST
1. Mutass egy mozdulatot amikor a védő eléri a labdát
2. Mutass egy olyan kamera állást ahol a védő nem raesik a sokkal jobb helyzetben levő támadóra
3. Mutass egy kameraállást ahol a védő nem rúgja meg a támadót
Kérlek!
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 308 — #NoStress
Lehet h CR a valaha volt EGYIK legnagyobb futbalista, de a büdös életben nem lesz akkora IKON mint Buffon! Kívánom annak a fürdősk...nak, hogy élete utolsó BL meccsén külldjék be zuhanyozni a meccsenkénti 20 ordasan undorító hisztije után legalább az egyik után 😕
clbass
Nem lehet, hanem biztos, hogy C. Ronaldo minden idők legjobb focistája, a soccer GOAT-ja, pedig láttam Maradonát, Zidanet és Mario Baslert egyaránt.
Ez van.

több mint 6 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 409 — Colts fan
nem gólt akart szerezni, hanem 11-est,
StormST
azért ennek a magyarázatát szívesen elolvasnám, hogy szerinted miért nem lőtte be akkor két méterről üres kapura, és miért akart inkább 11-est szerezni
kaszo
1. 2 méter?
2. Üres kapu?
3. Mutass egy mozdulatot, amivel gólt akart szerezni! Kérlek!
StormST
Nem akarok ebbe belemenni, de ha nem lökik hátulról, nem a mellén pattan a labda, hanem fejel. Erre nem volt ideje a kanalazás miatt. nem ezen múlik egy 11es. Mondok olyat, hogy, ha valaki lekönyökölnek a 16oson belül a hússzún egy szögletnél, de a labda a rövidre jön. 11es. Nem kell gólra törő mozdulat, vagy hogyan fogalmaztál.
több mint 6 éve
manuszka86 New England Patriots 2 042 — Patriots fan
akkora kontakt nyilván nem volt, szépet homorított a kedves játékos...van aki befújta volna tizinek van aki nem. De mondjuk szerintem egy ilyen meccsen,inkább mondtam volna srácok hogy gyerünk hosszabbítás azt döntsétek el egymást közt 😊

több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 308 — #NoStress
nem gólt akart szerezni, hanem 11-est,
StormST
azért ennek a magyarázatát szívesen elolvasnám, hogy szerinted miért nem lőtte be akkor két méterről üres kapura, és miért akart inkább 11-est szerezni
kaszo
1. 2 méter?
2. Üres kapu?
3. Mutass egy mozdulatot, amivel gólt akart szerezni! Kérlek!
StormST
😊
Egy játékos ellen elkövetett szabálytalanságnál nem szempont, hogy az azt elszenvedő játékos mit akart volna tenni.
Meg hát ugye nem is igazán tudható.
Lehet épp -kihasználva a nagy médiafigyelmet- meg akarta kérni a párja kezét, vagy kiáltványt akart közzétenni, de ez szerencsére mind lényegtelen, legalábbis a szabályok szerint.

több mint 6 éve
StormST Denver Broncos 10 814 — SB 50 Champion @ Grund
nem gólt akart szerezni, hanem 11-est,
StormST
azért ennek a magyarázatát szívesen elolvasnám, hogy szerinted miért nem lőtte be akkor két méterről üres kapura, és miért akart inkább 11-est szerezni
kaszo
1. 2 méter?
2. Üres kapu?
3. Mutass egy mozdulatot, amivel gólt akart szerezni! Kérlek!
StormST
visszakérdezés helyett továbbra is az érdekelne, hogy szerinted miért ne akarna döntő gólt szerezni egy játékos egyértelmű gólhelyzetben a 93. percben, és miért menne rá a büntetőre
kaszo
Visszakérdeztem, mert rohadtul nem azt írtad, amiről én beszéltem. Egyébként pont azért, amiért CR is dobja magát, mert ilyen a mai focista. Tudta, hogy jön mögötte a védő és megvárta, hogy nekimenjen, lehet engem hülyének nevezni ezért, de lassan minden meccsen ezt látom, könnyebb esni, mint megpróbálni...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 6 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 162 — Falcons fan
Puhl Sanyi szerint minimum véleményes a 11-es, szerinte nem volt hozzá elég kontakt. Biztos Juve drukker...
StormST
Puhl Sanyi szerint a világ összes büntetője véleményes, nem is tudom használt-e valaha más szót tizenegyesekre mióta "szakkommentátor"
több mint 6 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 162 — Falcons fan
nem gólt akart szerezni, hanem 11-est,
StormST
azért ennek a magyarázatát szívesen elolvasnám, hogy szerinted miért nem lőtte be akkor két méterről üres kapura, és miért akart inkább 11-est szerezni
kaszo
1. 2 méter?
2. Üres kapu?
3. Mutass egy mozdulatot, amivel gólt akart szerezni! Kérlek!
StormST
visszakérdezés helyett továbbra is az érdekelne, hogy szerinted miért ne akarna döntő gólt szerezni egy játékos egyértelmű gólhelyzetben a 93. percben, és miért menne rá a büntetőre
több mint 6 éve
StormST Denver Broncos 10 814 — SB 50 Champion @ Grund
Puhl Sanyi szerint minimum véleményes a 11-es, szerinte nem volt hozzá elég kontakt. Biztos Juve drukker...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 6 éve
StormST Denver Broncos 10 814 — SB 50 Champion @ Grund
nem gólt akart szerezni, hanem 11-est,
StormST
azért ennek a magyarázatát szívesen elolvasnám, hogy szerinted miért nem lőtte be akkor két méterről üres kapura, és miért akart inkább 11-est szerezni
kaszo
1. 2 méter?
2. Üres kapu?
3. Mutass egy mozdulatot, amivel gólt akart szerezni! Kérlek!



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 641 — Cowboys fan
nem gólt akart szerezni, hanem 11-est,
StormST
azért ennek a magyarázatát szívesen elolvasnám, hogy szerinted miért nem lőtte be akkor két méterről üres kapura, és miért akart inkább 11-est szerezni
kaszo
lehet mellre akarta venni a labdát
több mint 6 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 162 — Falcons fan
nem gólt akart szerezni, hanem 11-est,
StormST
azért ennek a magyarázatát szívesen elolvasnám, hogy szerinted miért nem lőtte be akkor két méterről üres kapura, és miért akart inkább 11-est szerezni
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Tükörsima tizi volt, még úgy is, hogy a Juvénak szurkoltam, szal pls ne spilázzátok túl
Hanni
Egy kamera állást mutassatok h akkora kontakt volt h az 50 kilós takonynak ekkorát kellett repülnie.
Beki
Nem repült olyan hu de nagyot és attól meg hogy rajatszik, a büntető jogos.
Fedezte a labdát felugrottak ra lenyomtak, mellberugtak tökmindegy.A kontakt miatt ami nem a labdára irányult nem tudja megjátszani miközben ő birtokolta / ő volt előnyben a megjatszasaval kapcsolatban.
Ez minden pályán 11-es.
Toca
Ha már tizi inkább azért, mert lendült a láb, de nem sodorta el Benatia a kis taknyot. Ink mellberúgás miatt adhatta meg, de elsodráshoz nem látok elég okot.
több mint 6 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Fifty-fifty szituáció. Nagyon üres térben volt a két játékos, minimális kontakt megvolt, a Real játékosa pedig remekül játszotta el a faltot. Minden távoli kamerával ez 11-es, de ahogy ráközelítesz... Hát. A baj az, hogy az szép és jó, hogy minden esetet úgy ítélsz meg, ahogy pl. a felezőnél lenne.. Legalábbis ez az álomvilág. De nem így működik. Egy ilyen párharcot egy ilyen 11-essel eldönteni. Nem lennék a bíró helyében. Valószínűleg ha nem adja be a Real drukkerek hasonló reakciója is érthető lenne.

A Real a mai produkciójával nem szolgált rá erre az biztos, ahogy az is, hogy ez 100 méterre arrébb nem lett volna 11-es.

S ennek a Juvenak a Spurs elleni meccsekhez 15 percet leszámítva köze nem volt.
több mint 6 éve
StormST Denver Broncos 10 814 — SB 50 Champion @ Grund
Egyébként ez nálam azért nem 11-es, ahogy sok másik se (pl. Robben esései, pedig Bayern szurkoló vagyok), mert nem gólt akart szerezni, hanem 11-est, nem lendült a láb, nem mozdult a labda felé, csak beállt és várta a kontaktust. 6 méterre a kaputól ez nekem nem sportolói hozzáállás. Ez pont ugyanaz, mint az első félidőben, amikor CR kapott egy kis lökést a 16-on belül, ott a bíró mutatta, hogy keljen fel, pedig a szabályok szerint az is lökés volt, csak CR esni akart, akkor a bíró nem akart fújni, itt meg igen...

Most néztem vissza a Sport1-en, rohadtul nem lökte meg Buffon, max mondhatott valamit, de azért meg végképp nem állítok ki CSK-t ebben a helyzetben....



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 6 éve
Toca Minnesota Vikings 18 634 — Vikings fan
Viszont ha lefújta, Benatia miért nem kapott lapot?
gabokocka
El volt foglalva Buffonnal aki jobban a szájában ugrált miközben kiordította a dobhartyajat.
több mint 6 éve
Toca Minnesota Vikings 18 634 — Vikings fan
Tükörsima tizi volt, még úgy is, hogy a Juvénak szurkoltam, szal pls ne spilázzátok túl
Hanni
Egy kamera állást mutassatok h akkora kontakt volt h az 50 kilós takonynak ekkorát kellett repülnie.
Beki
Nem repült olyan hu de nagyot és attól meg hogy rajatszik, a büntető jogos.
Fedezte a labdát felugrottak ra lenyomtak, mellberugtak tökmindegy.A kontakt miatt ami nem a labdára irányult nem tudja megjátszani miközben ő birtokolta / ő volt előnyben a megjatszasaval kapcsolatban.
Ez minden pályán 11-es.
több mint 6 éve
clbass New Orleans Saints 3 091 — Saints fan
Lehet h CR a valaha volt EGYIK legnagyobb futbalista, de a büdös életben nem lesz akkora IKON mint Buffon! Kívánom annak a fürdősk...nak, hogy élete utolsó BL meccsén külldjék be zuhanyozni a meccsenkénti 20 ordasan undorító hisztije után legalább az egyik után 😕
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 641 — Cowboys fan
egy hátvédnek ott és akkor nem szabad kézzel hozzáérnie a támadóhoz, mert ha elesik, akkor tízből tizenegy bíró befújja, még ha a támadó dobja is magát.
aztán persze utólag lehet tiltakozni, de ezt több száz meccsel a hátad mögött illik tudni és tudomásul venni.
több mint 6 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 135
Viszont ha lefújta, Benatia miért nem kapott lapot?
gabokocka
Kapott egy sárgát, a piros sok lett volna.
Jughead
Már volt neki sárga.
gabokocka
Ja kimaradt a korábban. 😀 Arra gondoltam, hogy a második sárgánál szoktak ilyenkor mérlegelni, és mivel nem kötelező és nem volt olyan durva szabálytalanság így úgy gondolom, hogy a bíró úgy vélte, hogy túlzás lenne ezért még ki is állítani.
több mint 6 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 930
Tükörsima tizi volt, még úgy is, hogy a Juvénak szurkoltam, szal pls ne spilázzátok túl
Hanni
Egy kamera állást mutassatok h akkora kontakt volt h az 50 kilós takonynak ekkorát kellett repülnie.
Beki
Benatia hülye volt szó mi szó
Amadeus
Visszanézve semmi olyan mozdulatot nem tett, amit másik védő ne tett volna meg.
Beki
mint egy kamion. Nálunk ugyanilyen agyatlan volt, ezért lett elsózva a digókhoz. Szevasz ezt egy Boateng vagy Pique megoldotta volna.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 409 — Colts fan
Full pártatlan vagyok. Imádom Buffont, nincs bajom a Reallal. Sajnos vagy nem, objektíven meg tudom ítélni. Az volt srácok. Nem talált labdát, nem váll-váll kontakt volt, hátulról fellökte, sima fault. 93-ban, vagy 43-ban, nem számít. Buffon még egy pofont is adhatott volna, már úgyis mindegy. Az is sajnos piros volt... Pedig de szép fordítás lehetett volna.
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Tükörsima tizi volt, még úgy is, hogy a Juvénak szurkoltam, szal pls ne spilázzátok túl
Hanni
Egy kamera állást mutassatok h akkora kontakt volt h az 50 kilós takonynak ekkorát kellett repülnie.
Beki
Benatia hülye volt szó mi szó
Amadeus
Visszanézve semmi olyan mozdulatot nem tett, amit másik védő ne tett volna meg.
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 641 — Cowboys fan
Viszont ha lefújta, Benatia miért nem kapott lapot?
gabokocka
mert ha nem ad egyből lapot a bíró, akkor tíz másodperc alatt elfelejti.
szerinted a mezőnybeli előnyszabályoknál milyen százalékban szoktak lapot adni utólag?

én egyre emlékszem, Cakir volt az északír-magyaron, adott egy késleltetett meg egy azonnali sárgát.