Soccer

41 feliratkozó

9 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 680 — tracker ember
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 6 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 065 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Roberto Firmino is the only player in the Premier League this season to win 60+ tackles and create 50+ chances.
62 tackles won 💪
53 chances created ✨
Get you a No.9 that can do both.

A legKloppabb játékos!


Liverpool Fc fan
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 679 — Cowboys fan
Nagyon örülök Nagy Ádi góljának, óriási gátat szakíthatott át vele. Számomra eddig példaértékű a hozzáállása, nem szaladt haza 1 év után, hogy nem szeret az edző. Dolgozik, halkan, csendben... Csak így tovább! Érdemes megnézni, hogy a gólja után mennyi szeretetet kap a többiektől. Komolyan, elérzékenyültem..
#JC6
Igen azt én is néztem, hogy mki hogy örül. Amúgy a csatár aki lekeszitette simán el vállalhatta volna ő is.
csebi
de legalább volt annyi esze, hogy Nagynak nem kellett fordulásból lőnie, és az összes védőt meg a kapust is látta.
több mint 6 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 996 — Lucas Scott
Nagyon örülök Nagy Ádi góljának, óriási gátat szakíthatott át vele. Számomra eddig példaértékű a hozzáállása, nem szaladt haza 1 év után, hogy nem szeret az edző. Dolgozik, halkan, csendben... Csak így tovább! Érdemes megnézni, hogy a gólja után mennyi szeretetet kap a többiektől. Komolyan, elérzékenyültem..
#JC6
Igen azt én is néztem, hogy mki hogy örül. Amúgy a csatár aki lekeszitette simán el vállalhatta volna ő is.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Nagyon örülök Nagy Ádi góljának, óriási gátat szakíthatott át vele. Számomra eddig példaértékű a hozzáállása, nem szaladt haza 1 év után, hogy nem szeret az edző. Dolgozik, halkan, csendben... Csak így tovább! Érdemes megnézni, hogy a gólja után mennyi szeretetet kap a többiektől. Komolyan, elérzékenyültem..
több mint 6 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 590 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
lol west brom megnyerte (hivatalosan is) a PL-t a City-nek

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 6 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 410 — Colts fan
Kommentár nélkül: Salah 40 gól.
Mikey
Zseni a faszi. Remélem raktok rá vagy 500 milliós kivásárlási záradékot.
Coolearie
Én már nem tudom mi a jobb. 700 milkás, vagy, hogy nincs is a szerződésben.
több mint 6 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Kommentár nélkül: Salah 40 gól.
Mikey
Zseni a faszi. Remélem raktok rá vagy 500 milliós kivásárlási záradékot.

több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
 nb1.hu/otp-bank-liga/lehet-hogy-nem-lesznek-kiesok---brutalis-valtozas-johet-az-nb-i-ben
2-3 évente mindig változik nálunk valami 😊
NB2
Ez mekkora egy baromság.
Az ötlet is meg a cikk is.

Több magyar fiatal persze.
Eddig ki a faszom gátolta meg a csapatokat abban, hogy magyar fiatalokat játszassanak?
Persze ha kettővel több csapat lesz akkor majd csak úgy termeljük a tehetségeket.
Inkább mondanák ki, hogy lassan minden faluba épül stadion és elég ciki, hogy nb2es meccseket játszanak bennük.
Lesz 20 csapatos bajnokság a végire, szép stadionokkal, szar játékkal, nézők nélkül.
Ja és tele légióssal.

Szerkesztette: Bazzani

több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 556
Kommentár nélkül: Salah 40 gól.
több mint 6 éve
ozibozi New York Giants 15 391
A Videoton X a kövesdi oroszlán barlangban. Szerencséjük volt hogy nem kellett kikapniuk. 😊
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 422 — TODDHERREMANS79
Ki lehet jelenteni asszem, hogy Könyves az NB1 legjobb játékosa

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 065 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Lesz csapatom a döntőben. 😊

Egy stat: Az As Roma az egyetlen csapat az idei BLben, aki nem kapott gólt hazaipályán.

Szerkesztette: alatriste


Liverpool Fc fan
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 679 — Cowboys fan
Bayern-Real
Liverpool-Roma
Matthew99
egy kiscsapat tuti odaér a döntőig 😊
ozibozi
Öö, itt melyik a kiscsapat?
Mikey
az első pár 😊
slowmotion
A Liverpool épphogy befér a top10 legnagyobb költségvetésű focicsapat közé, a Roma meg a top20-ba. A világon.
Sobri Jóska
neeeeem mooooondod
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 321 — #NoStress
Bayern-Real
Liverpool-Roma
Matthew99
egy kiscsapat tuti odaér a döntőig 😊
ozibozi
Öö, itt melyik a kiscsapat?
Mikey
az első pár 😊
slowmotion
A Liverpool épphogy befér a top10 legnagyobb költségvetésű focicsapat közé, a Roma meg a top20-ba. A világon.

több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 679 — Cowboys fan
Bayern-Real
Liverpool-Roma
Matthew99
egy kiscsapat tuti odaér a döntőig 😊
ozibozi
Öö, itt melyik a kiscsapat?
Mikey
az első pár 😊
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 556
Bayern-Real
Liverpool-Roma
Matthew99
egy kiscsapat tuti odaér a döntőig 😊
ozibozi
Öö, itt melyik a kiscsapat?
több mint 6 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 996 — Lucas Scott
Jó lesz ez, csak ne Kassait küldjék, köszönöm! 😀
Vrij6
meg kell baszni őket a tavalyi bundázásukért.
Amadeus
hát ja, szerintem is bunda volt Vidal kamutizije, és a real hibája volt hogy fölébaszta 1-0-nál hazai pályán az első félidőben.

Köcsög CR meg egy fasz, hogy bemerte lőni sokkal nagyobb nyomás alatt a hosszabbításban :d
eaglesmcnabb
Most komolyan Vidal fair playből nem rúgja be a mocsok Kassai meg kiállítja...
Toca
Sztem ne kezdjük. Egyik oldal se. 2 jó meccset várok amiken remélhetőleg azt se fogjuk észrevenni h szerepel benne 6 hülye

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 6 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 410 — Colts fan
Jó lesz ez, csak ne Kassait küldjék, köszönöm! 😀
Vrij6
meg kell baszni őket a tavalyi bundázásukért.
Amadeus
Jaja, vissza kell vágni, nincs kifogás, bajnokság megvan, kell a döntő a Pool ellen!
Vrij6
Egyáltalán nem biztos ám az a Pool döntő. Bár persze legyen így!
több mint 6 éve
Toca Minnesota Vikings 18 646 — Vikings fan
Duplán jó lenne az átjött! 😀
több mint 6 éve
dawyd728 3 693
Remélem tizenegyesekig megy és ugyanarra a kapura rúgják, mint '84-ben, de végül Roma győzelemmel. 😊 De jó lenne látni Contit, ahogy ünnepli a továbbjutást. 😉
több mint 6 éve
Toca Minnesota Vikings 18 646 — Vikings fan
Jó lesz ez, csak ne Kassait küldjék, köszönöm! 😀
Vrij6
meg kell baszni őket a tavalyi bundázásukért.
Amadeus
hát ja, szerintem is bunda volt Vidal kamutizije, és a real hibája volt hogy fölébaszta 1-0-nál hazai pályán az első félidőben.

Köcsög CR meg egy fasz, hogy bemerte lőni sokkal nagyobb nyomás alatt a hosszabbításban :d
eaglesmcnabb
Most komolyan Vidal fair playből nem rúgja be a mocsok Kassai meg kiállítja...
több mint 6 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 267 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
 nb1.hu/otp-bank-liga/lehet-hogy-nem-lesznek-kiesok---brutalis-valtozas-johet-az-nb-i-ben
2-3 évente mindig változik nálunk valami 😊
NB2
"A változtatás mozgatórugója, hogy még több magyar fiatal szerepelhessen az NB I-ben!"

ha tényleg bevezetik ezt, azért nézzük majd meg, hogy a csapatok hány %-át teszik ki magyar fiatalok 😊


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 422 — TODDHERREMANS79
Jó lesz ez, csak ne Kassait küldjék, köszönöm! 😀
Vrij6
meg kell baszni őket a tavalyi bundázásukért.
Amadeus
hát ja, szerintem is bunda volt Vidal kamutizije, és a real hibája volt hogy fölébaszta 1-0-nál hazai pályán az első félidőben.

Köcsög CR meg egy fasz, hogy szerdán bemerte lőni sokkal nagyobb nyomás alatt a hosszabbításban :d

Szerkesztette: eaglesmcnabb

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 422 — TODDHERREMANS79
Várható volt, a Realnak mindig könnyű a sorsolása. idén pl. PSG, JUVE, BAYERN :d

1 meccsen simán kipicsáznának, 2 meccsen van valamennyi esély, de szvsz idén a bajorok a favoritok. Tavaly nem volt edzőjük, idén van. btw James játszhat?

Remélem egy kétes tizivel továbbmegy a Bayern, ne kelljen már évekig a bírózást hallgatni. :d

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 267 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Bayern-Real
Liverpool-Roma
Matthew99
egy kiscsapat tuti odaér a döntőig 😊
ozibozi
remélem nem a Real lesz az 😊


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!