Soccer

41 feliratkozó

9 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 5 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 239 — Omar's Coming Yo!


köszheló.

több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 290 — Invisible man
 www.youtube.com/watch?time_continue=783&v=-s7FrjkyDM0
Nem lehetne az összes, romák felzárkóztatására elköltendő pénzt odaadni neki?
Talán nem lopná el és a gyerekek érdekeit nézné...
gabokocka
no ez nem a politika helye, de ebben az országban mikor volt olyan ember, aki odakerült a bödön elé, és nem tömte meg magát belőle? Itt senki nem törődik a másikkal, dögöljön éhen a többi, a lényeg, hogy nekem jó legyen. A többség ezen az elven működik. És fog is, ezt építik az emberekbe, hogy ilyen legyen. Ami meg a hazai focit illeti: kár beleölni a pénzt, ez nem a mi sportunk. De gondolom ezzel nem mondok semmi újat.
shagi0206
Tömje, csak maradjon is.
A focit pedig mi találtuk ki, a többi szemét játssza rosszul és ezért kerülnek előnybe. Ahhoz, hogy ezt az előnyt ledolgozzuk még több pénz/akadémia/stadion kell. De gondolom ezzel nem mondok semmi újat 😊


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 214
 www.youtube.com/watch?time_continue=783&v=-s7FrjkyDM0
Nem lehetne az összes, romák felzárkóztatására elköltendő pénzt odaadni neki?
Talán nem lopná el és a gyerekek érdekeit nézné...
gabokocka
no ez nem a politika helye, de ebben az országban mikor volt olyan ember, aki odakerült a bödön elé, és nem tömte meg magát belőle? Itt senki nem törődik a másikkal, dögöljön éhen a többi, a lényeg, hogy nekem jó legyen. A többség ezen az elven működik. És fog is, ezt építik az emberekbe, hogy ilyen legyen. Ami meg a hazai focit illeti: kár beleölni a pénzt, ez nem a mi sportunk. De gondolom ezzel nem mondok semmi újat.
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 680 — Keep pounding

Nem lehetne az összes, romák felzárkóztatására elköltendő pénzt odaadni neki?
Talán nem lopná el és a gyerekek érdekeit nézné...

Szerkesztette: gabokocka

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 544 — Vikings fan
Emery lesz Wenger utódja. Jót derültem rajta, mikor láttam a hírt. Vele se lesznek előrébb. A 6-1-es bukta a BL visszavágón pl. jelentős mértékben a nyakába varrható.
Nálam ő egy középszerű edző, a krémtől mérföldekre van. Az Arsenal vezetősége meg neki se fogja szórni a pénzt. Szóval a jövőkép: kb mint a unitednél: elment a régóta ott ücsörgő edző, a következő években sanszos, hogy cserélődik majd párszor a mester. És a utd-nél se hiszem, hogy Mourinho sokáig lenne. Ezzel a játékkal ahhoz képest még eredményes is volt (a bajnoki 2. hely nevezhető annak is), de Gea nélkül viszont lehet a BL hely is messze lett volna.
shagi0206
Emery pont az aki kis emberekből.
Mondjuk EL nyerésre jó lehet. Ebből a keretből sokkal többet most nem lehet kihozni.
Szerintem sokkal jobb szabad edző amúgy perpill nincs a piacon, de Wengernel azért jobb ( ha az elmúlt pár évet nézem ).
több mint 5 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 214
Emery lesz Wenger utódja. Jót derültem rajta, mikor láttam a hírt. Vele se lesznek előrébb. A 6-1-es bukta a BL visszavágón pl. jelentős mértékben a nyakába varrható.
Nálam ő egy középszerű edző, a krémtől mérföldekre van. Az Arsenal vezetősége meg neki se fogja szórni a pénzt. Szóval a jövőkép: kb mint a unitednél: elment a régóta ott ücsörgő edző, a következő években sanszos, hogy cserélődik majd párszor a mester. És a utd-nél se hiszem, hogy Mourinho sokáig lenne. Ezzel a játékkal ahhoz képest még eredményes is volt (a bajnoki 2. hely nevezhető annak is), de Gea nélkül viszont lehet a BL hely is messze lett volna.
shagi0206
én azért kicsit szarok ettől, szabad?
végülis ha azt vesszük, a BL-döntős együttes ejtette ki őket, meg aztán a ki tudja, nem tudták-e volna ők is megfogni a blancókat a Bernabeuban, mint ahogy a Juventusnak sikerült kis híján, de rosszabb helyzetből, és ugye nem volt ott a brazil zsonglőr sem a visszavágón...
a Sevillával azért erősen kimaxolta a reálisan elérhető lehetőségeket, többször is.
slowmotion
Azon a meccsen teljesen mind1, hogy ki volt az ellenfél, így kiadni egy 3-0-ás hazait a kezükből, kurva ciki. Tj-t nem érdemelt se a PSG, se a Barca (előbbi lefeküdt a másiknak, utóbbi a bírói ténykedés nélkül nem jutott volna tovább).
A Sevillanál már nem tudom hány EL-t nyert (2?), azt tudom, hogy 3-at nyertek, de mind3 alkalommal Ő ült a padon?
Ha esetleg így is volt, ez akkor sem jelenti azt, hogy túlbecsüljem. Nyerni igazán vele se fognak semmit. Addig biztos nem, míg zsugori a vezetőség. Amíg a manchesteri duó dobálja a 100 millákat, addig azoknak, akiknek ez derogál (vagy mert nincs is lóvé, vagy mert hajlam nincs rá), addig max a mikiegér kupák lehetnek reális cél.

A Pool is költött többet, mint szokott, ott is 1 BL döntő. Más kérdés, hogy amióta nézek Pool meccseket, tiszta, hogy a bajnokságban kis csapatok ellen elhullajtott pontok miatt maradtak le többször is a bajnoki aranyról (azt hiszem 2008-ban, de lehet 09-ben volt, hogy a utd lett a bajnok, a Pool oda-vissza verte őket, egész szezonban össz 2 vereségük volt, de 14 X miatt csak 2. lett a csapat). A felállt védelmekkel azóta is kínlódnak. Meg még azelőtt is volt rá többször példa. BL-ben pedig nem annyira gyakori a bekkelősdi, így több az esélye sikert elérni, mint a PL-ben.

Kicsit hosszabbra sikerült, mint terveztem: a lényeg: szerintem Emery kevés lesz ahhoz, hogy érdemi változás történjen a csapatnál. Hogy megcáfol-e, azt majd az idő eldönti. Ez csak egy vélemény, nem tény 😊
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 466 — Cowboys fan
Emery lesz Wenger utódja. Jót derültem rajta, mikor láttam a hírt. Vele se lesznek előrébb. A 6-1-es bukta a BL visszavágón pl. jelentős mértékben a nyakába varrható.
Nálam ő egy középszerű edző, a krémtől mérföldekre van. Az Arsenal vezetősége meg neki se fogja szórni a pénzt. Szóval a jövőkép: kb mint a unitednél: elment a régóta ott ücsörgő edző, a következő években sanszos, hogy cserélődik majd párszor a mester. És a utd-nél se hiszem, hogy Mourinho sokáig lenne. Ezzel a játékkal ahhoz képest még eredményes is volt (a bajnoki 2. hely nevezhető annak is), de Gea nélkül viszont lehet a BL hely is messze lett volna.
shagi0206
én azért kicsit szarok ettől, szabad?
végülis ha azt vesszük, a BL-döntős együttes ejtette ki őket, meg aztán a ki tudja, nem tudták-e volna ők is megfogni a blancókat a Bernabeuban, mint ahogy a Juventusnak sikerült kis híján, de rosszabb helyzetből, és ugye nem volt ott a brazil zsonglőr sem a visszavágón...
a Sevillával azért erősen kimaxolta a reálisan elérhető lehetőségeket, többször is.
több mint 5 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 214
Emery lesz Wenger utódja. Jót derültem rajta, mikor láttam a hírt. Vele se lesznek előrébb. A 6-1-es bukta a BL visszavágón pl. jelentős mértékben a nyakába varrható.
Nálam ő egy középszerű edző, a krémtől mérföldekre van. Az Arsenal vezetősége meg neki se fogja szórni a pénzt. Szóval a jövőkép: kb mint a unitednél: elment a régóta ott ücsörgő edző, a következő években sanszos, hogy cserélődik majd párszor a mester. És a utd-nél se hiszem, hogy Mourinho sokáig lenne. Ezzel a játékkal ahhoz képest még eredményes is volt (a bajnoki 2. hely nevezhető annak is), de Gea nélkül viszont lehet a BL hely is messze lett volna.
több mint 5 éve
dawyd728 3 651
Nainggolan szvsz jobb előrejátékban mint Hendro mint Dier és jobban be lehet vonna a csapatjátékba mint Allit. 1v1-be nem jobb nála, de egy 11 vs 11 elleni játékba ha ebből a 4 kp-ból kell választanom kérdés nélkül Radja lenne az emberem.
Pogba eligazolása óta röhögök rajta, hogy mikor megvették a tehetség és a pr érték mellé az volt az egyik nagy érv, hogy nagy lövő a francia, és 25+ 30ról is bármikor veszélyes. Akkor se ő volt a SerieA legjobbja ebben.
Nainggolan a 3 angolhoz képest ebben is jobban használható, hogy ő tényleg életveszélyes távolról is.
Én elfogult is vagyok, mert imádom, és kifejezetten harangszom Martinezre, mert itthon hagyja. 433-ba, 4321-be 4231-be, mindenhol az első kp-ás lenne akit a keretbe tennék. De ez én vagyok. 😊
alatriste
Plusz könnyen variálható vele a csapata. Szinte középpályán bármilyen feladatot el képes látni. Bármikor eljátszik a center mögött középső támadó középpályásként is. Letámadásnál amikor védőket kell zavarnia, abban óriási fegyver a random támadó középpályásokhoz képest.
több mint 5 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 423
 twitter.com/bbcsport_david/status/998635490084622341
több mint 5 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 039 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Nainggolan szvsz jobb előrejátékban mint Hendro mint Dier és jobban be lehet vonna a csapatjátékba mint Allit. 1v1-be nem jobb nála, de egy 11 vs 11 elleni játékba ha ebből a 4 kp-ból kell választanom kérdés nélkül Radja lenne az emberem.
Pogba eligazolása óta röhögök rajta, hogy mikor megvették a tehetség és a pr érték mellé az volt az egyik nagy érv, hogy nagy lövő a francia, és 25+ 30ról is bármikor veszélyes. Akkor se ő volt a SerieA legjobbja ebben.
Nainggolan a 3 angolhoz képest ebben is jobban használható, hogy ő tényleg életveszélyes távolról is.
Én elfogult is vagyok, mert imádom, és kifejezetten harangszom Martinezre, mert itthon hagyja. 433-ba, 4321-be 4231-be, mindenhol az első kp-ás lenne akit a keretbe tennék. De ez én vagyok. 😊


Liverpool Fc fan
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 466 — Cowboys fan
Majd rájön Martinez, hogy kit is hagyott otthon. Dembele nem ügyetlen, de egyedül kevés lesz az egész középpályát bejátszani. A művészek mellett egy Dembele, Nainggolan kettős nagyon jól tudott volna működni.
Mit nem adnék ha a Ninja angol lenne. 😕
alatriste
Minek? Nem azert, de az angol szurogepezet abszolut korrekt. Sot, jo. Az angolok sajnos nem ebbe buknak bele, hanem abba, hogy a kozeppalyan igazabol evek ota nincs egy Iniesta, Pirlo-fele iranyito, aki szetosztogatja a labdakat es aki megfelelo helyzeteket tud majd kidolgozni a tamadoknak.

Alli ehhez a jatekhoz hulye, nem lat a palyan, o egy az egyben veszelyes. Henderson baromira sokszor bizonyitotta, hogy nem tud kifejezetten csak iranyitani, Dier szinten.

Azzal raadasul szamolhatunk, hogy Sterlingnel szepen idozik majd a labda ket es fel orat, ha neki passzolnak.

Egyebkent ha mar fura kimaradok, akkor nalam egyelore Icardi van elso helyen, bar nem lep meg, mocskos interes. 8-D
Stez
Icardi nem túl népszerű az öltözőben mióta lelépett maxi lopez nejével a 3 pujával együtt.
peach
Azt mondod, az angol valogatottban lenne a helye, Terry mellett?
Stez
Terry mellett max a Villában tudna együtt játszani, de kétlem, hogy a napfényes Birmingham vagy a Champo ambicionálni tudná. (bár az is igaz, hogy még feljuthat a Villa, bár ehhez az utóbbi hónapok legjobb formában levő csapatát kellene lenyomniuk. jó, igaz, egy meccsen bárkit meg lehet verni.)
több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 758 — No es importante
Akkor én el is kezdem a tippeldét (bár idén annyira nem vagyok ráhangolódva) szóval csak azért is ARGENTÍNA 😊
dande
majd ezt már máshol :p


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Majd rájön Martinez, hogy kit is hagyott otthon. Dembele nem ügyetlen, de egyedül kevés lesz az egész középpályát bejátszani. A művészek mellett egy Dembele, Nainggolan kettős nagyon jól tudott volna működni.
Mit nem adnék ha a Ninja angol lenne. 😕
alatriste
Minek? Nem azert, de az angol szurogepezet abszolut korrekt. Sot, jo. Az angolok sajnos nem ebbe buknak bele, hanem abba, hogy a kozeppalyan igazabol evek ota nincs egy Iniesta, Pirlo-fele iranyito, aki szetosztogatja a labdakat es aki megfelelo helyzeteket tud majd kidolgozni a tamadoknak.

Alli ehhez a jatekhoz hulye, nem lat a palyan, o egy az egyben veszelyes. Henderson baromira sokszor bizonyitotta, hogy nem tud kifejezetten csak iranyitani, Dier szinten.

Azzal raadasul szamolhatunk, hogy Sterlingnel szepen idozik majd a labda ket es fel orat, ha neki passzolnak.

Egyebkent ha mar fura kimaradok, akkor nalam egyelore Icardi van elso helyen, bar nem lep meg, mocskos interes. 8-D
Stez
Icardi nem túl népszerű az öltözőben mióta lelépett maxi lopez nejével a 3 pujával együtt.
peach
Azt mondod, az angol valogatottban lenne a helye, Terry mellett?

több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 232 — a new hope (again)
Majd rájön Martinez, hogy kit is hagyott otthon. Dembele nem ügyetlen, de egyedül kevés lesz az egész középpályát bejátszani. A művészek mellett egy Dembele, Nainggolan kettős nagyon jól tudott volna működni.
Mit nem adnék ha a Ninja angol lenne. 😕
alatriste
Minek? Nem azert, de az angol szurogepezet abszolut korrekt. Sot, jo. Az angolok sajnos nem ebbe buknak bele, hanem abba, hogy a kozeppalyan igazabol evek ota nincs egy Iniesta, Pirlo-fele iranyito, aki szetosztogatja a labdakat es aki megfelelo helyzeteket tud majd kidolgozni a tamadoknak.

Alli ehhez a jatekhoz hulye, nem lat a palyan, o egy az egyben veszelyes. Henderson baromira sokszor bizonyitotta, hogy nem tud kifejezetten csak iranyitani, Dier szinten.

Azzal raadasul szamolhatunk, hogy Sterlingnel szepen idozik majd a labda ket es fel orat, ha neki passzolnak.

Egyebkent ha mar fura kimaradok, akkor nalam egyelore Icardi van elso helyen, bar nem lep meg, mocskos interes. 8-D
Stez
Icardi nem túl népszerű az öltözőben mióta lelépett maxi lopez nejével a 3 pujával együtt.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 306 — Így remélem megfelelek nektek.....
Akkor én el is kezdem a tippeldét (bár idén annyira nem vagyok ráhangolódva) szóval csak azért is ARGENTÍNA 😊
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Majd rájön Martinez, hogy kit is hagyott otthon. Dembele nem ügyetlen, de egyedül kevés lesz az egész középpályát bejátszani. A művészek mellett egy Dembele, Nainggolan kettős nagyon jól tudott volna működni.
Mit nem adnék ha a Ninja angol lenne. 😕
alatriste
Minek? Nem azert, de az angol szurogepezet abszolut korrekt. Sot, jo. Az angolok sajnos nem ebbe buknak bele, hanem abba, hogy a kozeppalyan igazabol evek ota nincs egy Iniesta, Pirlo-fele iranyito, aki szetosztogatja a labdakat es aki megfelelo helyzeteket tud majd kidolgozni a tamadoknak.

Alli ehhez a jatekhoz hulye, nem lat a palyan, o egy az egyben veszelyes. Henderson baromira sokszor bizonyitotta, hogy nem tud kifejezetten csak iranyitani, Dier szinten.

Azzal raadasul szamolhatunk, hogy Sterlingnel szepen idozik majd a labda ket es fel orat, ha neki passzolnak.

Egyebkent ha mar fura kimaradok, akkor nalam egyelore Icardi van elso helyen, bar nem lep meg, mocskos interes. 8-D

több mint 5 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 039 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Majd rájön Martinez, hogy kit is hagyott otthon. Dembele nem ügyetlen, de egyedül kevés lesz az egész középpályát bejátszani. A művészek mellett egy Dembele, Nainggolan kettős nagyon jól tudott volna működni.
Mit nem adnék ha a Ninja angol lenne. 😕


Liverpool Fc fan
több mint 5 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 853
NB1, 2020:

Ferencváros, Újpest, Debrecen, Videoton, Honvéd, Paks, Mezőkövesd, Balmazújváros, Kisvárda, Soroksár, Kazincbarcika, PAFC 😀
#JC6
lassan csak fidesz-csapat marad az első osztályban.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
A belga kapitány Nainggolant kihagyta a keretből, míg pl. Fellaini benne van a keretben.

Manapság minden edző megbolondul wtf?

Elvileg Alderweireld nem hosszabbít a Spurs-szel. Pool helyében én nagyon rárepülnék.
Duff
Minek?
Most vasaroltak 87 csilliardert vedot.
Stez
Jó, de két fasza hátvéd mégiscsak jobb, mint egy 😀 . Ráadásul lejár a szerződése, gyakorlatilag ingyé van.
Duff
Es ez miert meglepo?
Masfel eve cirkusz van kozte es az edzo kozott, nyilvanosan osztjak egymast mar jo ideje.

több mint 5 éve
dawyd728 3 651
Radja és a belga kapitány között személyes ellentétek vannak már egy ideje. Martinez nem bírja a rebellis játékosokat.
több mint 5 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 401 — Colts fan
A belga kapitány Nainggolant kihagyta a keretből, míg pl. Fellaini benne van a keretben.

Manapság minden edző megbolondul wtf?
Duff
Ez hülye?? Ninja sem lesz ott? Nemár 😕 Még annyira sem fogom valszeg nézni.
több mint 5 éve
Duff Seattle Seahawks 3 022
A belga kapitány Nainggolant kihagyta a keretből, míg pl. Fellaini benne van a keretben.

Manapság minden edző megbolondul wtf?

Elvileg Alderweireld nem hosszabbít a Spurs-szel. Pool helyében én nagyon rárepülnék.
Duff
Minek?
Most vasaroltak 87 csilliardert vedot.
Stez
Jó, de két fasza hátvéd mégiscsak jobb, mint egy 😀 . Ráadásul lejár a szerződése, gyakorlatilag ingyé van.
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 306 — Így remélem megfelelek nektek.....
NB1, 2020:

Ferencváros, Újpest, Debrecen, Videoton, Honvéd, Paks, Mezőkövesd, Balmazújváros, Kisvárda, Soroksár, Kazincbarcika, PAFC 😀
#JC6
Éljen a keleti nyitás 😛
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
NB1, 2020:

Ferencváros, Újpest, Debrecen, Videoton, Honvéd, Paks, Mezőkövesd, Balmazújváros, Kisvárda, Soroksár, Kazincbarcika, PAFC 😀