Soccer

41 feliratkozó

9 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 5 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 595 — Bla, bla, bla
A mérvadó nemzetközileg is elismert nso szerint Wenger a favorit a Blancok padjára... 😀



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 637 — Vikings fan
pedig Allegri lehet tudna mit kezdeni a csapattal
slowmotion
Mondjuk ezzel a csapattal vannak még páran, szerintem Löw és Pochettino is tudna mit kezdeni.
Guti meg állítólag sokkal tehetségesebb edző mint Zidane volt, karizmája is van ugyanúgy mint az arabnak, óriási múltja van neki is, Perez is bírja, neki örülnék a legjobban. Nem szeretem az olasz edzőket, az olasz stílust sem szeretném itt látni megint, ettől persze még nem lesznek rosszabb edzők, de nálam ez szimpátiakérdés.

Így hogy Zidane távozott remélem Bale marad, CR ő már más kérdés, szerintem ő menni fog (Bár ha címeket akar nyerni, akkor hülye lenne nem maradni).
eaglesmcnabb
Hat nem tudom, szerintem meg igaza van, amikor azt mondta, nyerni akar, oda megy, ahol ezt erzi, amivel arra celzott, szerinte a Real most „pukkad”.

Es egyebkent igen. Mert ha megnezed, akkor CR tulajdonkeppen barmikor kifujhat, felelmetes, hogy egyaltalan eddig es igy birja ezen a szinten. De o sem mai gyerek mar. Illetve o szerintem tavozik. Es Zidane tudja jol, hogy johet ide Neymar, itt minden mas lesz.

Bale-re eépiteni nem lehet, amig allandoan serult, Ramos mar 32, Marcelo 30, Modric mindjart 33.

Nem tudom, de a huzonevek, a legnagyobb ertekek es ikonok lassan kisulnek. Persze ez a csapat meg boven brutalisan jo, de CR nelkul akkor sem lesz kozel sem ezen a szintwn. Szerintem ezt jol tudja Zidane is, es velhetoen tudja, hogy CR megy, ezek utan pedig nagyon okosan ugy dontott, most tavozik, abszolut a csucson es ezzel olyan legendava valik, akit edzokent sem felejt el senki sosem. Es mindezt a Real padjan, ami a vilag legjobb edzoit buktatta meg. O meg hibatlan. Innen mar csak bukhat es ezt tudja o is jol. Gondolom latja, hogy CR mennyit adott ennek a Realnak es nelkule nem akarja kockaztatni ezt a sikeres zarast, foleg azok utan, hogy a BL-en kivul mindenben oriasi eges volt ez a szezon.

De az sem lepne meg, ha egyebkent nem egyszer lett volna nezetelterese Perezzel, sokat pletykaltak ilyenekrol. Es ha nincs ez az utolso, eletmento BL-siker, akkor szsvz hiaba az elozo ketto, Perez rohogve kurta volna ki a fenebe.
Stez
Ha egy edző fél attól hogy nem tud csak CRrel sikeres lenni akkor vonuljon vissza ...

Amúgy én pont fordítva gondolom, szerintem Zizunak kellett mennie, hogy CR maradjon.
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
pedig Allegri lehet tudna mit kezdeni a csapattal
slowmotion
Mondjuk ezzel a csapattal vannak még páran, szerintem Löw és Pochettino is tudna mit kezdeni.
Guti meg állítólag sokkal tehetségesebb edző mint Zidane volt, karizmája is van ugyanúgy mint az arabnak, óriási múltja van neki is, Perez is bírja, neki örülnék a legjobban. Nem szeretem az olasz edzőket, az olasz stílust sem szeretném itt látni megint, ettől persze még nem lesznek rosszabb edzők, de nálam ez szimpátiakérdés.

Így hogy Zidane távozott remélem Bale marad, CR ő már más kérdés, szerintem ő menni fog (Bár ha címeket akar nyerni, akkor hülye lenne nem maradni).
eaglesmcnabb
Hat nem tudom, szerintem meg igaza van, amikor azt mondta, nyerni akar, oda megy, ahol ezt erzi, amivel arra celzott, szerinte a Real most „pukkad”.

Es egyebkent igen. Mert ha megnezed, akkor CR tulajdonkeppen barmikor kifujhat, felelmetes, hogy egyaltalan eddig es igy birja ezen a szinten. De o sem mai gyerek mar. Illetve o szerintem tavozik. Es Zidane tudja jol, hogy johet ide Neymar, itt minden mas lesz.

Bale-re eépiteni nem lehet, amig allandoan serult, Ramos mar 32, Marcelo 30, Modric mindjart 33.

Nem tudom, de a huzonevek, a legnagyobb ertekek es ikonok lassan kisulnek. Persze ez a csapat meg boven brutalisan jo, de CR nelkul akkor sem lesz kozel sem ezen a szintwn. Szerintem ezt jol tudja Zidane is, es velhetoen tudja, hogy CR megy, ezek utan pedig nagyon okosan ugy dontott, most tavozik, abszolut a csucson es ezzel olyan legendava valik, akit edzokent sem felejt el senki sosem. Es mindezt a Real padjan, ami a vilag legjobb edzoit buktatta meg. O meg hibatlan. Innen mar csak bukhat es ezt tudja o is jol. Gondolom latja, hogy CR mennyit adott ennek a Realnak es nelkule nem akarja kockaztatni ezt a sikeres zarast, foleg azok utan, hogy a BL-en kivul mindenben oriasi eges volt ez a szezon.

De az sem lepne meg, ha egyebkent nem egyszer lett volna nezetelterese Perezzel, sokat pletykaltak ilyenekrol. Es ha nincs ez az utolso, eletmento BL-siker, akkor szsvz hiaba az elozo ketto, Perez rohogve kurta volna ki a fenebe.

több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 421 — TODDHERREMANS79
pedig Allegri lehet tudna mit kezdeni a csapattal
slowmotion
Mondjuk ezzel a csapattal vannak még páran, szerintem Löw és Pochettino is tudna mit kezdeni.
Guti meg állítólag sokkal tehetségesebb edző mint Zidane volt, karizmája is van ugyanúgy mint az arabnak, óriási múltja van neki is, Perez is bírja, neki örülnék a legjobban. Nem szeretem az olasz edzőket, az olasz stílust sem szeretném itt látni megint, ettől persze még nem lesznek rosszabb edzők, de nálam ez szimpátiakérdés.

Így hogy Zidane távozott remélem Bale marad, CR ő már más kérdés, szerintem ő menni fog (Bár ha címeket akar nyerni, akkor hülye lenne nem maradni).

Szerkesztette: eaglesmcnabb

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 595 — Bla, bla, bla
Zidane lemondott!!!
nagir
remélem Guti jön vagy Jogi Löw.

Más ember nálam nem opció, csak ha valami csoda folytán Pochettino vagy Klopp itt kötne ki. De arra nem sok esélyt látok.
eaglesmcnabb
Conte! 😉
nagir
bebaszna. Több olaszt nem szeretnék látni madridi kispadon
eaglesmcnabb
pedig Allegri lehet tudna mit kezdeni a csapattal
slowmotion
Antonio után, már nem akartam az indulatokat korbácsolni, de szerintem is! 😉😊



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 646 — Cowboys fan
Zidane lemondott!!!
nagir
remélem Guti jön vagy Jogi Löw.

Más ember nálam nem opció, csak ha valami csoda folytán Pochettino vagy Klopp itt kötne ki. De arra nem sok esélyt látok.
eaglesmcnabb
Conte! 😉
nagir
bebaszna. Több olaszt nem szeretnék látni madridi kispadon
eaglesmcnabb
pedig Allegri lehet tudna mit kezdeni a csapattal
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Csak en latom tisztan mit jelent ez? Nem furcsa pont a meccs utani CR nyilatkozat utan?
CR jatekos-edzo akar lenni, es igy nyerni meg 5 aranylabdat, azt meg ugy se csinalta meg senki. Aztan szolt Zizounak, h jobb ha magatol megy, mint h ugy rugjak ki. Fact

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 240 — a new hope (again)
Senkinek nem esett még le, hogy lőw cica miért ilyen sejtelmeskedő a jövőjével kapcsolatban...? 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 595 — Bla, bla, bla
Zidane lemondott!!!
nagir
remélem Guti jön vagy Jogi Löw.

Más ember nálam nem opció, csak ha valami csoda folytán Pochettino vagy Klopp itt kötne ki. De arra nem sok esélyt látok.
eaglesmcnabb
Hat nem. Pochettino egy hete hosszabbitott. Contera latok eselyt, sot, en biztos vagyok benne, hogy o lesz Perez aldozata, de ott lehet meg Sarri is, Perez buzulva van a tamadofociba, Sarri pedig azzal egyutt, hogy felelmetesen nagy taktikus, agressziv jatekot tolt a Napolival.
Stez
Egyet kell, hogy értsek Veled!



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Zidane lemondott!!!
nagir
remélem Guti jön vagy Jogi Löw.

Más ember nálam nem opció, csak ha valami csoda folytán Pochettino vagy Klopp itt kötne ki. De arra nem sok esélyt látok.
eaglesmcnabb
Hat nem. Pochettino egy hete hosszabbitott. Contera latok eselyt, sot, en biztos vagyok benne, hogy o lesz Perez aldozata, de ott lehet meg Sarri is, Perez buzulva van a tamadofociba, Sarri pedig azzal egyutt, hogy felelmetesen nagy taktikus, agressziv jatekot tolt a Napolival.
Stez
És?
Zizounak meg volt 2020-ig szerződése, mégse ő az edző.
Szerintem az nem nagy probléma hogy pont most hosszabbított. Marca szerint is Pocettino a fő target, ez persze nem jelent semmit, tény.
eaglesmcnabb
Ja, csak az angol topklubok edzoit kicsivel nehezebb megszerezni, foleg egy friss szerzodes utan. Ott felelmetes municio van arra, hogy meg egy Real Madridhoz se rohanjon azonnal valaki. En kizartnak tartom Pochettinot. Elobb mondanam a Conte/Sarri duo valamelyiket. Illetve Lowot sem gondolom eselyesnek, max a Zsoltit. xd

Egyebkent engem nem izgat annyira ez a Zidane-dolog, meg az utodlas, sokkalta erdekesebbnek gondolom, mi van ennek a dontesnek a hattereben. Szerintem koze lehet peldaul CR-hez, akinek a tavozasara igy nagyobb eselyt latok. Illetve Bale szenaja is kifele all mar, hiaba a dontobeli kiralykodas. Nem lepne meg, ha Perez megint elkezdene orultkodni, ha CR es Bale megy, Neymar megveszi kismillioert.

Itt a nyaron valami nagy dobast varok.

több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 421 — TODDHERREMANS79
Zidane lemondott!!!
nagir
remélem Guti jön vagy Jogi Löw.

Más ember nálam nem opció, csak ha valami csoda folytán Pochettino vagy Klopp itt kötne ki. De arra nem sok esélyt látok.
eaglesmcnabb
Hat nem. Pochettino egy hete hosszabbitott. Contera latok eselyt, sot, en biztos vagyok benne, hogy o lesz Perez aldozata, de ott lehet meg Sarri is, Perez buzulva van a tamadofociba, Sarri pedig azzal egyutt, hogy felelmetesen nagy taktikus, agressziv jatekot tolt a Napolival.
Stez
És?
Zizounak meg volt 2020-ig szerződése, mégse ő az edző.
Szerintem az nem nagy probléma hogy pont most hosszabbított. Marca szerint is Pocettino a fő target, ez persze nem jelent semmit, tény.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Zidane lemondott!!!
nagir
remélem Guti jön vagy Jogi Löw.

Más ember nálam nem opció, csak ha valami csoda folytán Pochettino vagy Klopp itt kötne ki. De arra nem sok esélyt látok.
eaglesmcnabb
Hat nem. Pochettino egy hete hosszabbitott. Contera latok eselyt, sot, en biztos vagyok benne, hogy o lesz Perez aldozata, de ott lehet meg Sarri is, Perez buzulva van a tamadofociba, Sarri pedig azzal egyutt, hogy felelmetesen nagy taktikus, agressziv jatekot tolt a Napolival.

több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 421 — TODDHERREMANS79
Zidane lemondott!!!
nagir
remélem Guti jön vagy Jogi Löw.

Más ember nálam nem opció, csak ha valami csoda folytán Pochettino vagy Klopp itt kötne ki. De arra nem sok esélyt látok.
eaglesmcnabb
Conte! 😉
nagir
bebaszna. Több olaszt nem szeretnék látni madridi kispadon

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 595 — Bla, bla, bla
Zidane lemondott!!!
nagir
remélem Guti jön vagy Jogi Löw.

Más ember nálam nem opció, csak ha valami csoda folytán Pochettino vagy Klopp itt kötne ki. De arra nem sok esélyt látok.
eaglesmcnabb
Conte! 😉



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 421 — TODDHERREMANS79
Zidane lemondott!!!
nagir
remélem Guti jön vagy Jogi Löw.

Más ember nálam nem opció, csak ha valami csoda folytán Pochettino vagy Klopp itt kötne ki. De arra nem sok esélyt látok.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 595 — Bla, bla, bla
Zidane lemondott!!!



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 5 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 932
Deutschland

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 548 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Deutschland über alles!

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 817 — No es importante
Akkó leadom a tippem, VB2018 győztese:

Németország

(Szvsz, ez már nem lesz föntre kiemelve, összegezve )
HanSolo
mivel már csak valentinx-nek van erre egyedül jogosultsága itt, ez szinte biztos 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
HanSolo New England Patriots 641 — Watson
Akkó leadom a tippem, VB2018 győztese:

Németország

(Szvsz, ez már nem lesz föntre kiemelve, összegezve )
több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 817 — No es importante
A miértet nem tudom, de engem nagyon zavar az "új" dizájn... megint megszokni valami újat, miért nem "ők" jöttek ide? 😀
#JC6
Nfl csevegőben le vagyon írva, azóta a már rettentő érett gondolkodású tulajdonos is megnyilvánult


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
A miértet nem tudom, de engem nagyon zavar az "új" dizájn... megint megszokni valami újat, miért nem "ők" jöttek ide? 😀
több mint 5 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
nem tudjuk lezárni a topicokat, de kérlek titeket, hogy itt folytassátok
 fuzovelkifele.com/forum/off/soccer/

az ok:  fuzovelkifele.com/2018/05/egyesul-magyarorszag-ket-legnagyobb-amerikai-focis-oldala/
r.baggio
valamiért nem kapom a megerősítő linket a regisztráció után. Bár látom hogy kiirta "legújabb tagunk diverdoc" de belépni nem tudok.Így ezt a problemát ott jelezni sem. Asszem én a lemorzsolódók között leszek
diverdoc
Spambe küldi
petey
Ránézek este, pm-ben elküldöm majd az új jelszót
r.baggio
thx


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 322 — Invisible man
nem tudjuk lezárni a topicokat, de kérlek titeket, hogy itt folytassátok
 fuzovelkifele.com/forum/off/soccer/

az ok:  fuzovelkifele.com/2018/05/egyesul-magyarorszag-ket-legnagyobb-amerikai-focis-oldala/
r.baggio
valamiért nem kapom a megerősítő linket a regisztráció után. Bár látom hogy kiirta "legújabb tagunk diverdoc" de belépni nem tudok.Így ezt a problemát ott jelezni sem. Asszem én a lemorzsolódók között leszek
diverdoc
nekem sem küldte, írtam levelet, kaptam
mondjuk nekem abból volt a probléma, hogy a fórumozáshoz freemail-es címet használok, avval állítólag akadnak gondok
slowmotion
Arra egyáltalán nem jött meg nekem se. Gmailre azonnal de spambe.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 646 — Cowboys fan
nem tudjuk lezárni a topicokat, de kérlek titeket, hogy itt folytassátok
 fuzovelkifele.com/forum/off/soccer/

az ok:  fuzovelkifele.com/2018/05/egyesul-magyarorszag-ket-legnagyobb-amerikai-focis-oldala/
r.baggio
valamiért nem kapom a megerősítő linket a regisztráció után. Bár látom hogy kiirta "legújabb tagunk diverdoc" de belépni nem tudok.Így ezt a problemát ott jelezni sem. Asszem én a lemorzsolódók között leszek
diverdoc
nekem sem küldte, írtam levelet, kaptam
mondjuk nekem abból volt a probléma, hogy a fórumozáshoz freemail-es címet használok, avval állítólag akadnak gondok