Soccer

41 feliratkozó

9 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 5 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 046
Kibaszott szánalmas volt hogy így aláírt a realhoz. Nem tudom a vb előtt meg mertem volna-e húzni ezt a spanyol szövetségtől, viszont rendkívül tökös döntés. Ráadásul lehet a csapattal is ez tesz a legjobbat.

Egyébként nem is értem. Azt hitte, hogy ő itt a helyi "réj luisz"? Nem egy legenda aki bejelenti a visszavonulást, hátha ezzel tüzeli az embereit, hanem a legelején kiírja a homlokára, hogy "rohadtul nem érdekel mi lesz itt, amint végzünk lépek is innen".

Komolyan ezt megye 3-ban sem!

több mint 5 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 521 — JAFL Tampa GM
Gondolom az volt a baj, hogy nem tájékoztatta a szövetséget arról, hogy lelép (biztos volt vmi kilépési/kivásárlási opció a szerződésében), vagy tudtak róla, de abban maradtak, hogy a VB után jelentik be. Bármelyik is igaz, én szintúgy kibasztam volna.
gabokocka
Kivásárlási volt. Ez az egész ügy a Madrid arroganciájáról, gőgjéről szól.. a munkát gyakorlatilag egy hónapig el sem kezdheti, az igazolásokat meg nem ő intézi....egy spanyol klub megzavarja azzal a spanyol válogatott felkészülését, hogy elhappolja a szövetségi kapitányt..LOL
Btw egy számomra komolyan vehető szakember az első találkozásnál kijelenti, hogy "Uraim, térjünk vissza rá a vb után"..
több mint 5 éve
dawyd728 3 651
Ha igazak a "pletykák", akkor Radja tart az Interhez. Megmondom őszintén, az idei teljesítménye után én nem is nagyon sajnálnám, amennyire szíve-lelke volt a középpályának előző években, idén annyira szürke volt sok meccsen.
A koncepciót nem értem mondjuk a Crisante igazolásban, jómunkásember CM-ből pont szarásig van a csapat, kreativitás hiányzik középről - bár most Bruno Fernandest írják, plusz Ziyech is a radaron volt Rómában....mindkettőnek örülnék, de egyik sem valószínű.
Támadósorban azért a Kluivert-Schick-Under trió eléggé jól mutat leírva az elkövetkező évekre. 😊
MarioAna
31 éves. Cigizik és piál. Persze lehet mértékkel és csak arra nem ad, h kifelé milyen kép alakul ki róla. Mindenesetre tavaly óta visszább esett. Mondjuk Spalletti alatt abszolút világklasszis szinten játszott, szóval volt honnan. Idén "csak" a Roma legjobb középpályása volt.
Mindenesetre mi egy olyan klub vagyunk, ami max a legnagyobb legendáival teheti meg, h hagyjuk magunkon rohadni. Egy ilyen klubnak mint a miénk, lehetőleg olcsón kell venni és drágán eladni, amíg a Juvénak reális kihívói és stabil BL tavasz részvevők nem leszünk. Ha ezt nézem, tavaly 50 felett tudtunk volna túladni rajta. Most 30-at pletykálnak és Zaniolo, aki egyik legnagyobb u19-es Inter tehetség. Ha tovább várunk drasztikusan eshet az ára. Én sajnálom nagyon. Nagyon hozzám nőtt az idők alatt, de ha 2027-re stabil európai top10-es csapattá akarunk válni, ahhoz ezeket a nehéz döntéseket meg kell hozni, plusz stadiont felépíteni mihamarabb.
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 681 — Keep pounding
Gondolom az volt a baj, hogy nem tájékoztatta a szövetséget arról, hogy lelép (biztos volt vmi kilépési/kivásárlási opció a szerződésében), vagy tudtak róla, de abban maradtak, hogy a VB után jelentik be. Bármelyik is igaz, én szintúgy kibasztam volna.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 353 — TODDHERREMANS79
ezt a csicskát, eleve faszság volt szerződtetni, de ez így priceless.

Egyébként egyedi szituáció mikor mindhárom fél hibázik, de ez most pont egy olyan.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
YoungZeeZee 7 858
Elég kemény 2 nappal a portugálok elleni meccsen . Csak ne Ramos legyen az új szövetségi kapitány , bár ennyi idővel az első meccs előtt , max ha valami eddigi segédedzőt neveznek ki akkor van értelme .
Sixo
Mi itt a gond? Szerzodese volt a szovetseggel ergo tudtak/tudniuk kellett hogy targyal a reallal nem vagy ez h mukodik? Koran jelentettek be?
több mint 5 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 630 — LIGHTS OUT!
Elég kemény 2 nappal a portugálok elleni meccsen . Csak ne Ramos legyen az új szövetségi kapitány , bár ennyi idővel az első meccs előtt , max ha valami eddigi segédedzőt neveznek ki akkor van értelme .

több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Támadósorban azért a Kluivert-Schick-Under trió eléggé jól mutat leírva az elkövetkező évekre. 😊MarioAna
Azért Schick kapcsán várnék még, hogy egyáltalán kezdő környékén lesz-e, Kluivert pedig még pályára sem lépett a Serie A-ban. 😊
több mint 5 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 104 — Tyrone Creek
Lopeteguit kirúgták a spanyolok 😀 😀 😀
shawnka
pfff, nagy csicska szövetség lehet az is
Löfli
hát gondolom kivásárolják Leekenst, kell nekik egy karizmatikus vezető
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 681 — Keep pounding
Én is kibasztam volna mint macskát szarni, legalább annyi gerinc lett volna benne, hogy vár a VB végéig a bejelentéssel.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 209 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Lopeteguit kirúgták a spanyolok 😀 😀 😀
shawnka
pfff, nagy csicska szövetség lehet az is


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 5 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 104 — Tyrone Creek
Lopeteguit kirúgták a spanyolok 😀 😀 😀
több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 353 — TODDHERREMANS79
fasza hogy jött lopetegui, Bale out, a csámpásgyerek meg minden meccsen kezdeni fog, akkor is ha szar lesz, mert ő a kiskedvenc
fasza lesz

remélem a portugálok jól elpicsázzák őket

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 292 — Invisible man
Kicsit pocakos de még mindig jól teszi a labdát:
 streamable.com/yd331


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 548 — Vikings fan
Lopetegui , így a semmiből. Még csak a neve sem merült fel mind opció 😊
flzoli
Én a bejelentés időzítését nem értem leginkább. A VB előtt pár nappal, amikor a klubnál júliusig semmi nem történik. Miért nem várták meg a VB végét?
gyurczi
Jobban hajtsanak a Realosok a VB-n. 😊

Amúgy gyanítom edzőtől függ valaki marad-e vagy jön-e és így tisztulthat a kép.
több mint 5 éve
gyurczi New York Giants 2 323 — Giants fan
Lopetegui , így a semmiből. Még csak a neve sem merült fel mind opció 😊
flzoli
Én a bejelentés időzítését nem értem leginkább. A VB előtt pár nappal, amikor a klubnál júliusig semmi nem történik. Miért nem várták meg a VB végét?

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 210
Szerintem ez a Kenguru B válogatott volt, ha nem is a teljes A, de mentalitásban és hozzáállásban tuti. Nem is értem, hogy lehetett azt a szenvedést jó játéknak eladni. Komolyan, azt mondja Leekens, hogy itt van fél éve, tudja mik az elvárások, megismerte a szurkolói kultúrát. Erre olyat mondd, hogy jól toltuk... 😀
Óriási troll.

Találtam egy jó kommentet, ki tudja meddig lesz fent. Pogácsás mostanában sokat enged a mezei kommentelőknek...

"Az, hogy a foci körül ilyen a hangulat, abban a sajtónak is hatalmas szerepe van. Annyira felértékelik a mi álprofi játékosainkat, hogy sokan azt hiszik, ide csak egy jó kapitány kell, akinek neve van, és minden szép és jó lesz! Hát nem! Nem lesz szép és jó, max. a stadionok és edzőbázisok. Mert a játékosaink már eleve el vannak baxva, azok, akik az utánpótlásból áramolnak felfele. De természetesen erről soha semmit nem írtak. Így megy ez már évtizedek óta, de a sportággal foglalkozó médiumok erről olyan mélyen hallgattak és hallgatnak, mint a MOSZAD a maga tevékenységéről. Azok az írok, akik megkapargatták a visszásságokat, a mocskosságokat, szinte hazaárulónak és nemzetellenségnek lettek kikiáltva. Ennek köszönhetően el is jutottunk odáig, hogy bizony a mi szintünk manapság Andorra és a többi focitörpe. Ha valaki nekem ezt a pályaívet vizionálja, amit a magyar foci befutott az utóbbi majd hatvan évben, hát körberöhögöm, és a fejébe húzom a csörgősipkát. Erre tessék.
Az egészet ki kellene söpörni, vezetéstől lefelé. Aztán újrakezdeni, még azon az áron is, hogy évekig csak pofozógépek leszünk. De addig, amíg ez a közeg ebben a formában és ezekkel az emberekkel fenn maradhat, itt még a kilábalás reménye is elképzelhetetlen.
Jöhet ide bárki, megfelelő alap nélkül csak a kirakatot fogja fényezni, mint ahogy az elmúlt időszakban is ez ment. Fényezzük a torony tetején a keresztet, miközben az egész építmény az alapjáig el van rohadva. Ráadásul még az a kereszt is csak talmi módon csillog."
#JC6
Ezt most a fociról írod vagy az országról ? 😊
Toca
Mi lehet a különbség???
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
 index.hu/sport/futball/2018/06/12/kabat_peter_interju_ujpest/

Minden szava arany öcsém.
#JC6
Focizni tudnának úgy, mint amekkora dumájuk van, már 3x világbajnokok lennénk
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
 index.hu/sport/futball/2018/06/12/kabat_peter_interju_ujpest/

Minden szava arany öcsém.
több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 756 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Lopetegui , így a semmiből. Még csak a neve sem merült fel mind opció 😊

több mint 5 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 214
Ezt most a fociról írod vagy az országról ? 😊
Toca
Szerintem helytálló mind a 2 esetben 😊
több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 548 — Vikings fan
Szerintem ez a Kenguru B válogatott volt, ha nem is a teljes A, de mentalitásban és hozzáállásban tuti. Nem is értem, hogy lehetett azt a szenvedést jó játéknak eladni. Komolyan, azt mondja Leekens, hogy itt van fél éve, tudja mik az elvárások, megismerte a szurkolói kultúrát. Erre olyat mondd, hogy jól toltuk... 😀
Óriási troll.

Találtam egy jó kommentet, ki tudja meddig lesz fent. Pogácsás mostanában sokat enged a mezei kommentelőknek...

"Az, hogy a foci körül ilyen a hangulat, abban a sajtónak is hatalmas szerepe van. Annyira felértékelik a mi álprofi játékosainkat, hogy sokan azt hiszik, ide csak egy jó kapitány kell, akinek neve van, és minden szép és jó lesz! Hát nem! Nem lesz szép és jó, max. a stadionok és edzőbázisok. Mert a játékosaink már eleve el vannak baxva, azok, akik az utánpótlásból áramolnak felfele. De természetesen erről soha semmit nem írtak. Így megy ez már évtizedek óta, de a sportággal foglalkozó médiumok erről olyan mélyen hallgattak és hallgatnak, mint a MOSZAD a maga tevékenységéről. Azok az írok, akik megkapargatták a visszásságokat, a mocskosságokat, szinte hazaárulónak és nemzetellenségnek lettek kikiáltva. Ennek köszönhetően el is jutottunk odáig, hogy bizony a mi szintünk manapság Andorra és a többi focitörpe. Ha valaki nekem ezt a pályaívet vizionálja, amit a magyar foci befutott az utóbbi majd hatvan évben, hát körberöhögöm, és a fejébe húzom a csörgősipkát. Erre tessék.
Az egészet ki kellene söpörni, vezetéstől lefelé. Aztán újrakezdeni, még azon az áron is, hogy évekig csak pofozógépek leszünk. De addig, amíg ez a közeg ebben a formában és ezekkel az emberekkel fenn maradhat, itt még a kilábalás reménye is elképzelhetetlen.
Jöhet ide bárki, megfelelő alap nélkül csak a kirakatot fogja fényezni, mint ahogy az elmúlt időszakban is ez ment. Fényezzük a torony tetején a keresztet, miközben az egész építmény az alapjáig el van rohadva. Ráadásul még az a kereszt is csak talmi módon csillog."
#JC6
Ezt most a fociról írod vagy az országról ? 😊
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Szerintem ez a Kenguru B válogatott volt, ha nem is a teljes A, de mentalitásban és hozzáállásban tuti. Nem is értem, hogy lehetett azt a szenvedést jó játéknak eladni. Komolyan, azt mondja Leekens, hogy itt van fél éve, tudja mik az elvárások, megismerte a szurkolói kultúrát. Erre olyat mondd, hogy jól toltuk... 😀
Óriási troll.

Találtam egy jó kommentet, ki tudja meddig lesz fent. Pogácsás mostanában sokat enged a mezei kommentelőknek...

"Az, hogy a foci körül ilyen a hangulat, abban a sajtónak is hatalmas szerepe van. Annyira felértékelik a mi álprofi játékosainkat, hogy sokan azt hiszik, ide csak egy jó kapitány kell, akinek neve van, és minden szép és jó lesz! Hát nem! Nem lesz szép és jó, max. a stadionok és edzőbázisok. Mert a játékosaink már eleve el vannak baxva, azok, akik az utánpótlásból áramolnak felfele. De természetesen erről soha semmit nem írtak. Így megy ez már évtizedek óta, de a sportággal foglalkozó médiumok erről olyan mélyen hallgattak és hallgatnak, mint a MOSZAD a maga tevékenységéről. Azok az írok, akik megkapargatták a visszásságokat, a mocskosságokat, szinte hazaárulónak és nemzetellenségnek lettek kikiáltva. Ennek köszönhetően el is jutottunk odáig, hogy bizony a mi szintünk manapság Andorra és a többi focitörpe. Ha valaki nekem ezt a pályaívet vizionálja, amit a magyar foci befutott az utóbbi majd hatvan évben, hát körberöhögöm, és a fejébe húzom a csörgősipkát. Erre tessék.
Az egészet ki kellene söpörni, vezetéstől lefelé. Aztán újrakezdeni, még azon az áron is, hogy évekig csak pofozógépek leszünk. De addig, amíg ez a közeg ebben a formában és ezekkel az emberekkel fenn maradhat, itt még a kilábalás reménye is elképzelhetetlen.
Jöhet ide bárki, megfelelő alap nélkül csak a kirakatot fogja fényezni, mint ahogy az elmúlt időszakban is ez ment. Fényezzük a torony tetején a keresztet, miközben az egész építmény az alapjáig el van rohadva. Ráadásul még az a kereszt is csak talmi módon csillog."
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Mostmár azt is tudjuk hogy Leekens nevelte meg Hazardot is 😀
Toca
Pozitiv peldanak felhozni, hogy valogatott meccs alatt(!!) a csapat sztarja elmegy hamburgerezni...oke, hogy semmi tekintelye nincs, de onkritikaja se nagyon. Bar lehet ugy is ertelmezni, hogy mindenben a pozitivat latja. Csak ennek megint a magyar foci issza meg a levet.

Btw sztem tenyleg neha meg jol is jatszottunk az auszik ellen, de mindig jobban megy olyan csapatok ellen, akik szinten inkabb olik a focit, mint jatsszak. Persze lehet h csak 20%on porogtek a kenguruk. Tnap neztem a Belga-Costa Rica meccset, hat felidore kb 5-0 lett volna a Belgaknak ha ellenunk jatszanak. Felelmetes a kulonbseg, meg csak az atlag csaptokhoz kepest is.

A finnek meg ugye 2-0ra vertek a beloruszokat, ami sok jot nem jelent az oszi meccsre. Illetve meg szarabbul fest igy a mutatott jatek a feheroroszok ellen (bevallom azt hittem tobbre mennek majd a lappok ellen).
Borbinho
Igen, valoban, 45 percig jol jatszottunk az auszik ellen. Kar, hogy egyebkent ezt sikerult ugy, hogy konkretan menekultek a labda elol, kerultek a parharcokat, kerultek a kemeny sprinteket, kerultek minden olyan dolgot, amibol serules lehet. Nyilvan basztak az egesz meccsre magasrol...

Egyebkent nagyon gyenge ez az auszi csapat, mindentol fuggetlenul, de ha ez tetmeccs lett volna, akkor siman felraknak egy olyan csapatot, ami vag harmat ennek a csodacsapatnak.

több mint 5 éve
dawyd728 3 651
Leekens és a csapat játékán felül az elkeseredettségre még egy ok is van. Mert jelenleg valóban nem vagyunk Európa top30 csapata között, már ami a mutatott játékot illeti. Ha minden megy a jelenlegi ütemben, akkor a következő eb selejtezőre 4. kalaposok leszünk. Persze mi ezzel a gond, hisz oda való a játékunk. Jelenleg most vagyunk Európában a 30. helyen koefficiensek alapján. Szerencsére 25. helyen voltunk mikor a Nemzetek Ligája sorslása volt. Az Eb selejtező sorozat csoportbeosztásánál szerencsére nem ez, hanem a nemzetek ligájában elért eredmények alapján történik a kalapok meghatározása. Ahhoz, h 3. kalaposak legyünk, vagy meg kell nyerni a csoportunkat a Nemeztek Ligájában, vagy a két legjobb 2. közé kell kerülnünk. Ez bármennyire is nehéz, de nem reménytelen főleg a sorsolás ismeretében. Viszont, ha most lecsúszunk a 3. kalapról, akkor 4. kalapból kutya nehéz lesz fentebb kerülni. Eb óta is azért nem kerültünk gyorsan vissza a 4.-be, holott a játékunk már egy ideje oda való, mert kevés erős ellenfelünk volt és a kicsik ellen gyűjthettük a pontokat a vb selejtezőkön. Viszont ezután nem lesz Lettország, Feröer és Andorra egy sorozatban velünk egy csoportban.
Na mindegy. Egyelőre játékban nem is vagyunk top30, még akkor is jó lenne 3. kalaposnak maradni.