Soccer

41 feliratkozó

9 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 669 — tracker ember
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 5 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 261 — Omar's Coming Yo!
Rossi.Fix.
Nem tudom miért, de az ő mentalitása van talán a legközelebb Dárdaiéhoz, szóval reménykedem, hogy vele talán többre megyünk mint az eddig.

több mint 5 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 245 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
a Vidi megkapta a luxemburgi bajnokot, lesznek itt bajok 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 634 — Vikings fan
elnézve ezeket a lehetséges kupaellenfeleket hát na...

 www.nemzetisport.hu/europa_liga/el-szukult-a-lista-kozuluk-kapnak-ellenfelet-a-magyar-csapatok-2642137
gordon
A többi sem hoz lázba, de hogy a tótoktól a DAC kit kap azt még anál is leszarom...
ozibozi
Bajner Bálint te vagy az ? 😀
több mint 5 éve
Tito05 Chicago Bears Alabama Crimson Tide 614 — Bears fan, Giants szimpatizáns
elnézve ezeket a lehetséges kupaellenfeleket hát na...

 www.nemzetisport.hu/europa_liga/el-szukult-a-lista-kozuluk-kapnak-ellenfelet-a-magyar-csapatok-2642137
gordon
A többi sem hoz lázba, de hogy a tótoktól a DAC kit kap azt még anál is leszarom...
ozibozi
Téged lehet h nem érdekel, de vannak akiket igen. Rengetegen járnak át meccsre is Mo.-ról (főleg a Slovan, Nagyszombat derbikre), továbbá NSO-t is csomó felvidéki olvassa (Elég kevés ismerősöm a fb-n, de még így is 40+ azok száma, akik like-olták és zöme itteni). És ugye piaci alapon kereslet-kínálat.
Tito05
Egészségükre, de én attól még leszarhatom, hogy mi lesz velük...
ozibozi
Kiváló ember vagy 😀
Kenny
Kb ebben benne is van a lényeg, mégpedig hogy én leszarom hogy mit csinálnak, mert engem nem érdekel, de ha én egy giccses nyálra nem fogok fátyolos szemekkel, félrészegen elérzékenyülve énekelni, akkor már minősítve vagyok.,, értem én, csak nem érdekel. 😊))
ozibozi
Alapvetően nem zavar a hozzáállásod, semlegességed, érdektelenséged, sőt nyugodtan szurkolhatsz is ellenük. Én csak kifejtettem, h miért foglalkozik az magyar média is kiemelten (mondhatni +1 magyar csapatként) a DAC-cal.
Ám ha már belementünk a Nélküled-sztoriba... az csak a jéghegy csúcsa. Dunaszerdahely mindig az volt a felvidéki magyaroknak, mint Budapest az anyaországnak. Legnagyobb magyar többségű város, erre nagyon büszkék is (köztünk szólva, néha már túlságosan is fennhordják az orrukat). Sport mindig is magas színvonalon volt, a DAC-Bayern '88-as meccsről mai napig nosztalgiáznak. Utána volt másfél évtizedes hullámvölgy, de jött egy arab tulajdonos, aki miatt ismét élvonalbeli meccseket vívhatott a csapat. Akkor regnált épp az első Fico kormány és ez az időszak a magyarok elleni atrocitásokról is volt híres. Pl Malina Hedvig ügye (magyar diáklány, akit megvertek skinheadek Nyitrán, mert magyarul beszélt, mégis a lányt akarták lecsukni, mert drága Kalinák elvtárs szerint hazudott és saját verte meg.... és még a mai napig húzzák az ügyet) vagy a DAC-Slovan meccsen a brutális rendőrtámadás (Slovan drukkerek voltak agresszívak, mégis ok nélkül a magyar szektort rohanták le a rendőrök és vertek több embert félholtra). Vagy csak a DAC szurkolók miatt, mert magyar zászlóval jártak meccsre, betiltottak minden külföldi zászlót szlovák ligás mérkőzéseken. Ezek a történések (és még sok egyéb, amit már elég hosszú lenne kifejteni) mély nyomott hagytak a felvidéki emberekben és mivel a DAC-cal is volt közös élmény így még jobban összekovácsolódott a klub meg a szurkolók. Utána megint volt egy pár éves mély repülés mer az arab tulajnak megfelelt a liftező csapat szint, nem fektetett a klubba (rossz nyelvek szerint csak pénzmosásra használta) és összeveszett szurkolói csoportokkal. Itt jött a képbe Világi Oszkár, a helyi kiskirály, aki megmentette a klubot ismét és végre méltó anyagi hátteret biztosít neki (Egyetlen egy dolog, ami miatt elismerem a Slovnaft igazgató úrat... Múltja elég piszkos, vagyonát is maffián keresztül szerezte. Ügyesen lavírozik, csontig benyalt Orbánéknak, de azért mindent megtesz, h az itteni magyarokat megossza, többek közt ő finanszírozza a Most-Híd nevű politikai szörnyszülöttet). De ugye senki se a tulajdonos miatt szurkol egy klubnak. Ezután elindult felfele a csapat, megint rengeteg drukker jött. A múlt, a város, a csapat, a magyar nemzettudat végérvényesen összefonódott. Annyira h Trollfoci is elkezdett propagálni a meccseket, h milyen jó hangulat stb. És így érkeztünk el a Nélküled-ig, ami után vált ténylegesen ismerté nemcsak Felvidéken a DAC. Elismerem, sokszor már nekem is sok, h mindenhonnan ezt nyomassák (Engem az akasztott ki igazán, mikor megtudtam, h a Fidesz kampányzárójaként ezt a számot választották... no comment), de élőben több ezer emberrel egy DAC-Slovan meccsen.... olyan dolog, amit érdemes átélni egyszer az életben 😊
Még valami... magyar focinak se lenne rossz, ha menetelne egyet a csapat, mert jó pár magyar válogatottságra esélyes fiatalja van pl Kalmár Zsolt, Mervó Bence, Vida Krisztofer... és még azokat nem is mondtam akiket ha úgy alakul honosítani is lehetne 😊
A végén még egyszer leírom, nem kell szeretni ezt a csapatot, nem kell foglalkozni vele (lehet rá valid okot találni mi miatt nem szimpatikus), de ha már így alakult gondoltam kis betekintést nyújtok, h mi ez a DAC-mánia.

Szerkesztette: Tito05
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 341
elnézve ezeket a lehetséges kupaellenfeleket hát na...

 www.nemzetisport.hu/europa_liga/el-szukult-a-lista-kozuluk-kapnak-ellenfelet-a-magyar-csapatok-2642137
gordon
A többi sem hoz lázba, de hogy a tótoktól a DAC kit kap azt még anál is leszarom...
ozibozi
Téged lehet h nem érdekel, de vannak akiket igen. Rengetegen járnak át meccsre is Mo.-ról (főleg a Slovan, Nagyszombat derbikre), továbbá NSO-t is csomó felvidéki olvassa (Elég kevés ismerősöm a fb-n, de még így is 40+ azok száma, akik like-olták és zöme itteni). És ugye piaci alapon kereslet-kínálat.
Tito05
Egészségükre, de én attól még leszarhatom, hogy mi lesz velük...
ozibozi
Kiváló ember vagy 😀
Kenny
Kb ebben benne is van a lényeg, mégpedig hogy én leszarom hogy mit csinálnak, mert engem nem érdekel, de ha én egy giccses nyálra nem fogok fátyolos szemekkel, félrészegen elérzékenyülve énekelni, akkor már minősítve vagyok.,, értem én, csak nem érdekel. 😊))
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 388 — Így remélem megfelelek nektek.....
elnézve ezeket a lehetséges kupaellenfeleket hát na...

 www.nemzetisport.hu/europa_liga/el-szukult-a-lista-kozuluk-kapnak-ellenfelet-a-magyar-csapatok-2642137
gordon
A többi sem hoz lázba, de hogy a tótoktól a DAC kit kap azt még anál is leszarom...
ozibozi
Téged lehet h nem érdekel, de vannak akiket igen. Rengetegen járnak át meccsre is Mo.-ról (főleg a Slovan, Nagyszombat derbikre), továbbá NSO-t is csomó felvidéki olvassa (Elég kevés ismerősöm a fb-n, de még így is 40+ azok száma, akik like-olták és zöme itteni). És ugye piaci alapon kereslet-kínálat.
Tito05
Egészségükre, de én attól még leszarhatom, hogy mi lesz velük...
ozibozi
Kiváló ember vagy 😀
Kenny
Giants szurkoló csak az lehet 😉 😛
több mint 5 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 261 — Omar's Coming Yo!
elnézve ezeket a lehetséges kupaellenfeleket hát na...

 www.nemzetisport.hu/europa_liga/el-szukult-a-lista-kozuluk-kapnak-ellenfelet-a-magyar-csapatok-2642137
gordon
A többi sem hoz lázba, de hogy a tótoktól a DAC kit kap azt még anál is leszarom...
ozibozi
Téged lehet h nem érdekel, de vannak akiket igen. Rengetegen járnak át meccsre is Mo.-ról (főleg a Slovan, Nagyszombat derbikre), továbbá NSO-t is csomó felvidéki olvassa (Elég kevés ismerősöm a fb-n, de még így is 40+ azok száma, akik like-olták és zöme itteni). És ugye piaci alapon kereslet-kínálat.
Tito05
Egészségükre, de én attól még leszarhatom, hogy mi lesz velük...
ozibozi
Kiváló ember vagy 😀

több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 341
elnézve ezeket a lehetséges kupaellenfeleket hát na...

 www.nemzetisport.hu/europa_liga/el-szukult-a-lista-kozuluk-kapnak-ellenfelet-a-magyar-csapatok-2642137
gordon
A többi sem hoz lázba, de hogy a tótoktól a DAC kit kap azt még anál is leszarom...
ozibozi
Téged lehet h nem érdekel, de vannak akiket igen. Rengetegen járnak át meccsre is Mo.-ról (főleg a Slovan, Nagyszombat derbikre), továbbá NSO-t is csomó felvidéki olvassa (Elég kevés ismerősöm a fb-n, de még így is 40+ azok száma, akik like-olták és zöme itteni). És ugye piaci alapon kereslet-kínálat.
Tito05
Egészségükre, de én attól még leszarhatom, hogy mi lesz velük...
több mint 5 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 748 — 49ers GM
elnézve ezeket a lehetséges kupaellenfeleket hát na...

 www.nemzetisport.hu/europa_liga/el-szukult-a-lista-kozuluk-kapnak-ellenfelet-a-magyar-csapatok-2642137
gordon
Egy kis szerencsével már az első körben kiesik mindenki a 3,14csába, és végre lehet a mennyeire fókuszálni. Ártalmas a kettős terhelés.

több mint 5 éve
Tito05 Chicago Bears Alabama Crimson Tide 614 — Bears fan, Giants szimpatizáns
elnézve ezeket a lehetséges kupaellenfeleket hát na...

 www.nemzetisport.hu/europa_liga/el-szukult-a-lista-kozuluk-kapnak-ellenfelet-a-magyar-csapatok-2642137
gordon
A többi sem hoz lázba, de hogy a tótoktól a DAC kit kap azt még anál is leszarom...
ozibozi
Téged lehet h nem érdekel, de vannak akiket igen. Rengetegen járnak át meccsre is Mo.-ról (főleg a Slovan, Nagyszombat derbikre), továbbá NSO-t is csomó felvidéki olvassa (Elég kevés ismerősöm a fb-n, de még így is 40+ azok száma, akik like-olták és zöme itteni). És ugye piaci alapon kereslet-kínálat.
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 341
elnézve ezeket a lehetséges kupaellenfeleket hát na...

 www.nemzetisport.hu/europa_liga/el-szukult-a-lista-kozuluk-kapnak-ellenfelet-a-magyar-csapatok-2642137
gordon
A többi sem hoz lázba, de hogy a tótoktól a DAC kit kap azt még anál is leszarom...
több mint 5 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 523 — JAFL Tampa GM
elnézve ezeket a lehetséges kupaellenfeleket hát na...

 www.nemzetisport.hu/europa_liga/el-szukult-a-lista-kozuluk-kapnak-ellenfelet-a-magyar-csapatok-2642137
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 388 — Így remélem megfelelek nektek.....
Állítolag leekens out...
 www.csakfoci.hu/magyar-foci/valogatott/eldolt-leekens-tavozik-a-magyar-valogatottol
peach
Pedig az általa megalapozott belga csapat is hasít a vbn. Csak türelem kéne😉 😛
több mint 5 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 821
Állítolag leekens out...
 www.csakfoci.hu/magyar-foci/valogatott/eldolt-leekens-tavozik-a-magyar-valogatottol
peach
Igen, nagyon megy a pletyka. És azt is mondogatjàk, hogy a helyére jön A Mester!

több mint 5 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 261 — Omar's Coming Yo!
Állítolag leekens out...
 www.csakfoci.hu/magyar-foci/valogatott/eldolt-leekens-tavozik-a-magyar-valogatottol
peach
hetek óta pletykálják bizonyos körökben, hogy repül a tag.Most ért ide.

több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 239 — a new hope (again)
Állítolag leekens out...
 www.csakfoci.hu/magyar-foci/valogatott/eldolt-leekens-tavozik-a-magyar-valogatottol



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 261 — Omar's Coming Yo!
Beszarok ha összerakják egy csapatba Lazovicot és Lanzafamet.

több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 239 — a new hope (again)
De Gea szerencsére nyomja felfelé Alisson árát. 😉
dawyd728
Ja, csak Alisson fele olyan jó kapus se lesz soha mint De Gea 😊
Kenny
Ebben a szezonban De Gea után talán a legjobb formában lévő kapus volt úgy overall, benne van, hogy még egy ilyen űrszezont nem hoz le a spanyol (a VB-n már bakizott egy óriásit).
Ha megkapod De Gea teljesítményének 95%-át az értékének 70%-ért, akkor a Realnak az egy jó deal.
MarioAna
Oblak a no1, kb. 3 éve
utána neuer nem sokkal lemaradva, és max utána jön de Gea
eaglesmcnabb
Donnarumma!
empty taxi
Karius who?



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 622 — Cowboys fan
De Gea szerencsére nyomja felfelé Alisson árát. 😉
dawyd728
Ja, csak Alisson fele olyan jó kapus se lesz soha mint De Gea 😊
Kenny
Ebben a szezonban De Gea után talán a legjobb formában lévő kapus volt úgy overall, benne van, hogy még egy ilyen űrszezont nem hoz le a spanyol (a VB-n már bakizott egy óriásit).
Ha megkapod De Gea teljesítményének 95%-át az értékének 70%-ért, akkor a Realnak az egy jó deal.
MarioAna
Oblak a no1, kb. 3 éve
utána neuer nem sokkal lemaradva, és max utána jön de Gea
eaglesmcnabb
képességekben valóban ott van a top3-ban Neuer, csak ne hagyott volna ki annyit
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 669 — tracker ember
De Gea szerencsére nyomja felfelé Alisson árát. 😉
dawyd728
Ja, csak Alisson fele olyan jó kapus se lesz soha mint De Gea 😊
Kenny
Ebben a szezonban De Gea után talán a legjobb formában lévő kapus volt úgy overall, benne van, hogy még egy ilyen űrszezont nem hoz le a spanyol (a VB-n már bakizott egy óriásit).
Ha megkapod De Gea teljesítményének 95%-át az értékének 70%-ért, akkor a Realnak az egy jó deal.
MarioAna
Oblak a no1, kb. 3 éve
utána neuer nem sokkal lemaradva, és max utána jön de Gea
eaglesmcnabb
Donnarumma!


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 415 — TODDHERREMANS79
De Gea szerencsére nyomja felfelé Alisson árát. 😉
dawyd728
Ja, csak Alisson fele olyan jó kapus se lesz soha mint De Gea 😊
Kenny
Ebben a szezonban De Gea után talán a legjobb formában lévő kapus volt úgy overall, benne van, hogy még egy ilyen űrszezont nem hoz le a spanyol (a VB-n már bakizott egy óriásit).
Ha megkapod De Gea teljesítményének 95%-át az értékének 70%-ért, akkor a Realnak az egy jó deal.
MarioAna
Oblak a no1, kb. 3 éve
utána neuer nem sokkal lemaradva, és max utána jön de Gea

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 065
Oblakot gondolom csak azért nem írtad meg DeGea előtt volt.
Toca
Ők hárman voltak a top3 idén szerintem. De azt a szintet amit ők hárman hoztak, hiába ütik meg még esetleg tízen (nem amúgy, ők tényleg kiemelkedtek), nem fognak egy középszerű csapatot elitre felhúzni egymagukban.
A Liverpool pl tényleg egy kapusnyira volt idén a BL győzelemtől (talán), de ez tényleg ritka eset. Egy PL/Seria A/Spanyol liga középcsapat hiába vásárolna meg egy elit kapust, azzal nem fognak egyből bajnokságot nyerni, arra célzok. Egy Real/Liverpool nyugodtan vegyek elit kapust 'majd 100M EUR-ért, ha csak ez hiányzik a puzzle-ből.
MarioAna
Mondjuk De Gea nélkül nem hiszem, hogy bent lenne a bl-ben a United a következő szezonban.

több mint 5 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 739 — Слава Україні! Героям слава!
ide is azért beírom:

Mexikó drukkerek (meg esetleg németek is)! Holnap érdekel valakit egy közös meccsnézés a Budapest Parkban?
r.baggio
Este érek csak fel Bp-re most sajna.
Vrij6
Akkor majd máskor cserélünk könyvet 😊 én csakazértis eljöttem, de mivel löfli is lemondta úgy érzem egyedül kell majd kiszurkolnom Mexikó győzelmét 8)
r.baggio
Sikerült kiszurkolnod, a könyv viszont nálam van! 😀

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 805 — No es importante
ide is azért beírom:

Mexikó drukkerek (meg esetleg németek is)! Holnap érdekel valakit egy közös meccsnézés a Budapest Parkban?
r.baggio
Este érek csak fel Bp-re most sajna.
Vrij6
Akkor majd máskor cserélünk könyvet 😊 én csakazértis eljöttem, de mivel löfli is lemondta úgy érzem egyedül kell majd kiszurkolnom Mexikó győzelmét 8)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 739 — Слава Україні! Героям слава!
ide is azért beírom:

Mexikó drukkerek (meg esetleg németek is)! Holnap érdekel valakit egy közös meccsnézés a Budapest Parkban?
r.baggio
Este érek csak fel Bp-re most sajna.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv