Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 682 — tracker ember
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 5 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 006 — Lucas Scott
Na kinezek ma a Fradi meccsre, jön valaki? 😆
#JC6
én ott leszek!
csebi
Najo, de hol? B1/2/3?
#JC6
bocs csak most olvasom. végül B3-ba ültünk be. rohadt nagy hangulat volt.

amúgy nekem kellemes meglepetés volt a játékunk, reálisan nézve azt vártam, hogy agyon dominál minket a Maccabi, ehhez képest inkább mi irányítottuk a játékot főleg az első 60 percben. objektívan nézve amúgy benne volt az izraeli gól a játék képében, pontrúgásokból rendre üresen fejelhettek, viszont kár, hogy 3 percet nem húztunk még ki. hozzáteszem, hogy én úgy számoltam, úgyis kell gól idegenben is, viszont így már 2-1 eredmény nem jó...
Frimpong alapvetően mezőnyben jó volt, de lehet hogy pontrúgásoknál meg éppen ő bénázott. Lanzafame sokat számított, láthatóan nehéz helyzetben őt keresték labdával, hogy ki tudjuk hozni. A bálnavadász még sokat nem mutatott, lehet hamarabb kellett volna hozni Dani. Nando kiemelkedett magasan, kár hogy épp ő adta el a labdát. taktikailag ez rendben volt, Doll jól készítette fel a csapatot, és idén legalább nem volt időnk összezuhanni az ellenfél gólja után. viszont a Maccabiban lévő jobb bekk vmi hihetetlen unszimpatikus játékos.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 5 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 759 — Слава Україні! Героям слава!
Eljutottam arra a szintre, hogy héberéknek szurkolok magyar csapat ellen. Nem volt kis munka, de sikerült elérni. Qrva jót röhögnék ha az összes csapatunk kiesne a faszba az első körben. Még magunkat is beleértve. Miközben 300 kilométerrel arrébb VB döntőre készülnek.
gabokocka
Ennél nagyobb kontraszt gyakorlatilag elképzelhetetlen.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 327 — Invisible man
Mi az anyjuknak kell nekik? Mondjuk ennyiért max egy aláírt cipőt kapnak tőle.
 www.nemzetisport.hu/angol_labdarugas/chelsea-a-barcelona-megtette-masodik-ajanlatat-willianert-2646933


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 725 — Keep pounding
Eljutottam arra a szintre, hogy héberéknek szurkolok magyar csapat ellen. Nem volt kis munka, de sikerült elérni. Qrva jót röhögnék ha az összes csapatunk kiesne a faszba az első körben. Még magunkat is beleértve. Miközben 300 kilométerrel arrébb VB döntőre készülnek.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 558
Ez csak átmeneti gyengeség, de bár most éppen a horvátok vannak fent és mi pedig a béka segge alatt, de ugyebár a m. elnök úr már látja a pozitívumokat:
"A horvátok sikere persze a horvátoké, de egy picit úgy érezzük, hogy abban mi is benne vagyunk, hiszen ez a régió dicsősége is, még hogy ha most a horvát zászlót is kell most a magasba emelni"

Bár kérdés, hogy ezeket a remek eredményeket a horvátok mennyire érzik magukénak? Hiszen ez is a régió eredménye 😀
Klaci79
Tuti hogy aki tegnap Zágráb főterén partizott, az ma eret vágott magán. 😀
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 230
Ez csak átmeneti gyengeség, de bár most éppen a horvátok vannak fent és mi pedig a béka segge alatt, de ugyebár a m. elnök úr már látja a pozitívumokat:
"A horvátok sikere persze a horvátoké, de egy picit úgy érezzük, hogy abban mi is benne vagyunk, hiszen ez a régió dicsősége is, még hogy ha most a horvát zászlót is kell most a magasba emelni"

Bár kérdés, hogy ezeket a remek eredményeket a horvátok mennyire érzik magukénak? Hiszen ez is a régió eredménye 😀
több mint 5 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 929 — Steelers fan
Ezt az urut nagyon bepalizták. A csávó simán jó lenne top5 bajnokságon kívül mindenhova. Erre idejön lötyögni hozzánk.
dawyd728
eddig a védelem előtt játszott, most feljebb tolták jó másfél sorral a támadók mögé,közvetlen Lanzafame mellé.
Cseppet sem lennék meglepve ha Gera Zoli ötlete lett volna.
Kenny
Az elemzéseknél látszik hogy Gera sokkal jobban átlátja az egészet, mint a többiek (Bozsik, Hajnal, stb...) csak nem tud még a kamera előtt olyan jól beszélni.
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
 youtu.be/MNP2C5pif2w
#JC6
több rész is van ahol az volt az első gondolatom h a Mészőly-féle "a kurva anyádat" videóval kéne ezt összevágni 😀
empty taxi
van pár szalonképtelen vidi is...
tényleg benne voltam a sűrűjében, iszonyat hogy milyen emberek vannak ott a lelátón... utána felmásztam az uccsó sorba.
edzek heti 4x, 190 cm 110 kg vagyok, de volt nem egy pillanat, amikor féltem.
több mint 5 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 836 — Csodabogár
Atayeg mekkora hangulat volt😆teljesen kész vagyok...

Szerintem Doll elobb elcserélte majd eltaktikazta az utolsó 20 percet...

Egyedül a Fradinál latok esélyt a továbbjutásra, csak kar a golert mert igy nekik kell majd menni.

Gorriaran mit játszott OMG, nem láttam meg igy a Fradiban, komolyan...
#JC6
Akkor már meg is nyerte az MB1-et a Fradi?
Izraelben kapnak egy hármast oszt jónapot.
petey
Döntetlennel hazatérni a legendás Luxemburgból sem szégyen.
Kenny
Tőlem haza sem jöttek volna, max gyalog. De nem is mondtam hogy ez kibaszott jó volt. Sőt. Szerintem itthon behúzza a Vidi de ha ugyanígy játszanak akkor lehet készülni az acélos mennyeire.

több mint 5 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 558


Ez valami kibaszott siralmas.
Kenny
Luxemburg. Macedónia. Azerbajdzsán. Izrael. 0-2-2. Színvonal bzmg. 😊

Szerkesztette: Mikey
több mint 5 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 272 — Omar's Coming Yo!
Atayeg mekkora hangulat volt😆teljesen kész vagyok...

Szerintem Doll elobb elcserélte majd eltaktikazta az utolsó 20 percet...

Egyedül a Fradinál latok esélyt a továbbjutásra, csak kar a golert mert igy nekik kell majd menni.

Gorriaran mit játszott OMG, nem láttam meg igy a Fradiban, komolyan...
#JC6
Akkor már meg is nyerte az MB1-et a Fradi?
Izraelben kapnak egy hármast oszt jónapot.
petey
Döntetlennel hazatérni a legendás Luxemburgból sem szégyen.

több mint 5 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 836 — Csodabogár
Atayeg mekkora hangulat volt😆teljesen kész vagyok...

Szerintem Doll elobb elcserélte majd eltaktikazta az utolsó 20 percet...

Egyedül a Fradinál latok esélyt a továbbjutásra, csak kar a golert mert igy nekik kell majd menni.

Gorriaran mit játszott OMG, nem láttam meg igy a Fradiban, komolyan...
#JC6
Akkor már meg is nyerte az MB1-et a Fradi?
Izraelben kapnak egy hármast oszt jónapot.

több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 682 — tracker ember
 youtu.be/MNP2C5pif2w
#JC6
több rész is van ahol az volt az első gondolatom h a Mészőly-féle "a kurva anyádat" videóval kéne ezt összevágni 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 566 — Jedi Master


Ez valami kibaszott siralmas.
Kenny
Ez nem egyszerűen siralmas, ez katasztrófa. Ugyanis ennek az egésznek negatív társadalmi lenyomata van. Tolja bele a vezérség a milliárdokat ebbe a posványba, ami azzal is jár, hogy csilliokat keres az utolsó csere is, és szarnak bele az egészbe.
Minden szempontból a normális emberek járnak rosszul a jelenlegi magyar focival.
És senki nem vonhatja őket felelősségre, mert fentről nem teszi meg senki úgyse, mindenki más véleménye meg le van szarva.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 5 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 324
Látom idén sem sok esély van, hogy magyar csapat az EL csoportkörébe jusson 😀
NB2
Már sokszor felmerült bennem, hogy nincs egy tökös riporter ebben a hazai sportsajtóban, aki egyszer -ha az edző lenyilatkozza hogy szeretnék kiharcolni a nemzetközi kupaszereplés jogát- visszakérdezne, hogy minek?
Jan
Te is tudod, hogy mi történne vele.

A négy meccsből egyébként kettő is meglepetés. A Fradiból nem néztem ki még egy döntetlent sem, a Videotontól viszont ez kurva kínos.
több mint 5 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 958


Ez valami kibaszott siralmas.
Kenny
A Vidi egész jól áll

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Ezt az urut nagyon bepalizták. A csávó simán jó lenne top5 bajnokságon kívül mindenhova. Erre idejön lötyögni hozzánk.
dawyd728
eddig a védelem előtt játszott, most feljebb tolták jó másfél sorral a támadók mögé,közvetlen Lanzafame mellé.
Cseppet sem lennék meglepve ha Gera Zoli ötlete lett volna.
Kenny
Van benne valami...
Megkérdezem a sógorát.

Fattyú, ha a realitásokat nézzük, egyik se megy tovább 😆😆😆
En a Fradiban bízom, a többi egy vicc.
több mint 5 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 272 — Omar's Coming Yo!


Ez valami kibaszott siralmas.

több mint 5 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 272 — Omar's Coming Yo!
Ezt az urut nagyon bepalizták. A csávó simán jó lenne top5 bajnokságon kívül mindenhova. Erre idejön lötyögni hozzánk.
dawyd728
eddig a védelem előtt játszott, most feljebb tolták jó másfél sorral a támadók mögé,közvetlen Lanzafame mellé.
Cseppet sem lennék meglepve ha Gera Zoli ötlete lett volna.

több mint 5 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 821
Atayeg mekkora hangulat volt😆teljesen kész vagyok...

Szerintem Doll elobb elcserélte majd eltaktikazta az utolsó 20 percet...

Egyedül a Fradinál latok esélyt a továbbjutásra, csak kar a golert mert igy nekik kell majd menni.

Gorriaran mit játszott OMG, nem láttam meg igy a Fradiban, komolyan...
#JC6
Ebből a körből kêt csapat megy tovàbb.
Bàntàs nélkül, a Fradi nem lesz köztük.

több mint 5 éve
dawyd728 3 695
Ezt az urut nagyon bepalizták. A csávó simán jó lenne top5 bajnokságon kívül mindenhova. Erre idejön lötyögni hozzánk.
több mint 5 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Kint voltunk a Grupamában, 2 év után megint.
Most megint nem kell menni egy darabig...
Gorriarant adom. Tleg nagyot játszott. Ő egyedül!




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 5 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 067 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Érdemes még több stadiont felhúzni mikor az első nemzetközi meccsek visszavágóira sincs már értelme itthon kimenni. 10+ éve nem nézek magyar klubfocit egy jó ideig ez sem fog változni.


Liverpool Fc fan
több mint 5 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Azért ezek az eredmények a horvát futball gyengeségeit is mutatják. Remélem érzik, hogy ebben ők is benne vannak kicsit!
Vrij6
szerintem inkább a magyarok keze van abban, hogy az Eszék sem nyert 😊