Soccer

41 feliratkozó

9 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 711 — Keep pounding


Ez valami kibaszott siralmas.
Kenny
Miért? Ez a magyar foci szintje, ennyit tudnak produkálni a csapataink. Lehet gyenge teljesítmény, de addig amíg nem vetnek véget az irreális fizetési igényeknek addig ilyen teljesítmény lesz, mert a nem marad pénz normális igazolásokra (utánpótlásról írtam már mennyire gáz, arra már nem fognak tudni építkezni). Abból kell kiindulni, hogy Osváth Attila kap nettóba 250-300 ezer körül. Akkor bele lehet gondolni, hogy a jobb játékosok mennyit kérnek el.
Tejesember
Mennyit? Tegyél mögé egy nullát...

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
Tejesember 256
Miért? Ez a magyar foci szintje, ennyit tudnak produkálni a csapataink. Lehet gyenge teljesítmény, de addig amíg nem vetnek véget az irreális fizetési igényeknek addig ilyen teljesítmény lesz, mert a nem marad pénz normális igazolásokra (utánpótlásról írtam már mennyire gáz, arra már nem fognak tudni építkezni). Abból kell kiindulni, hogy Osváth Attila kap nettóba 250-300 ezer körül. Akkor bele lehet gondolni, hogy a jobb játékosok mennyit kérnek el.
Tejesember
Utána néztem ,hogy ki ő és milyen szinten futballozik, de az a fizetés teljesen reális egy teljes állású sportolónak. Ezt jobb szakmákban is megkapja bérben és ott heti 40 (legyen 50) órát gürizik, nem fizikai munkával. Nyilván az ilyen több milliós nettó fizukkal van a baj itthon, nem a nettó 300-as bérrel MB1-ben (de értem a nézőpontodat).
MarioAna
Nem lenne gond a 300-as bérrel, ha ez lenne a max itthon és nem az alja. A helyzet meg később csak rosszabbodni fog olyan szinten el fognak szállni a fizetési igények. U16osok is már 100 ezreket kérnek. Lehet azt mondani, hogy akkor menjen máshova focizni, de korábban leírtam már miért kell őket fix kezdőbe berakni. Utána NB1-be is bevásárolják őket, ott meg el lehet gondolni milyen fizetési igényük lesz.



Abszolut jogos a "duh".
Leginkabb a penz vs teljesitmeny a felhaborito.
ZoliMP
Ez érthető. Igen, 0 a teljesítmény a fizetésekhez képest. Tud valaki ezzel tenni valamit? Amíg ilyen korrupt a rendszer nem. Politika smafu ahhoz képest, ami a hazai fociban folyik. Utánpótlásról párszor írtam már, de felnőtt csapatoknál se jobb a helyzet.
több mint 5 éve
YoungZeeZee 7 913
Abszolut jogos a "duh".
Leginkabb a penz vs teljesitmeny a felhaborito.
DE a legdurvabb, hogy ezert vki meg kimegy eloben egy meccsre, minden tamadasi szandek nelkul irom ezt.
több mint 5 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 536
- A probléma ott volt, hogy négy hét kihagyás után a játékosaim nem álltak készen egy ilyen mérkőzésre.
NebojsaJC6
Mivaaan???
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Az a szomorú, hogy az NB1-es futballisták el is hiszik magukról, hogy profik.
Aztán jönnek az EL meg a BL első körében a kínosabbnál - kínosabb eredmények és akkor ezt hallod:

"- nehéz volt felkészülniük az összecsapásra, mivel ellenfelük tíz új játékost is szerződtetett a felkészülési időszakban, akiket nem láttak együtt játszani.
Fiola

- A probléma ott volt, hogy négy hét kihagyás után a játékosaim nem álltak készen egy ilyen mérkőzésre.
Nebojsa

- Nem voltunk jó formában, nem voltunk frissek...
Nikolics

-Azt kaptuk, amit vártunk, amit már megfigyeltünk, amikor elemeztük a macedónok játékát. De sajnos nem tudtunk azokat a játékosokat kontrollálni, akikről tudtuk, hogy meghatározóak a csapatokban. Mindkét gól előtt nagyot hibáztunk.
Ilyen hibáknak csak vereség lehet a vége. De az előre játékkal sem voltam elégedett. Futással nem helyeztünk akkora nyomást a védelemre, amennyit szerettünk volna, ennek is következménye a vereség."
Supka

Vicc öcsém, EL első kör, amikor még a komoly ellenfelek nyaralnak és akkor 12 pontból 2 😀
Na meg ezek a nyilatkozatok, tudják-e vajon mit beszélnek?
Ennyire nem lehet az embereket hülyének nézni. Inkább ne induljanak el... ezek sajnos ma Magyarországon mindent megtehetnek, következmények nélkül...
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 888 — The Mathematician
az a baj h nem csak a játékosok 0, hanem a "szakma" is aki ezeket a nímandokat felkészíti

amíg azt aki olyat mond hogy túl sok új játékosa van az ellenfélnek és EZÉRT nem tudunk felkészülni elég jól nem basszák ki macskát szarni
addig nem lesz itt semmi csak posvány és "tolódás"

és tudom h fiola játékos, de ettől még ebben a pillanatban basztam volna ki a keretből

Szerkesztette: Negritis, a vajda

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Tejesember 256


Ez valami kibaszott siralmas.
Kenny
Miért? Ez a magyar foci szintje, ennyit tudnak produkálni a csapataink. Lehet gyenge teljesítmény, de addig amíg nem vetnek véget az irreális fizetési igényeknek addig ilyen teljesítmény lesz, mert a nem marad pénz normális igazolásokra (utánpótlásról írtam már mennyire gáz, arra már nem fognak tudni építkezni). Abból kell kiindulni, hogy Osváth Attila kap nettóba 250-300 ezer körül. Akkor bele lehet gondolni, hogy a jobb játékosok mennyit kérnek el.
több mint 5 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 923 — Steelers fan
Eljutottam arra a szintre, hogy héberéknek szurkolok magyar csapat ellen. Nem volt kis munka, de sikerült elérni. Qrva jót röhögnék ha az összes csapatunk kiesne a faszba az első körben. Még magunkat is beleértve. Miközben 300 kilométerrel arrébb VB döntőre készülnek.
gabokocka
Pécsi haverokkal szervezzük hogy lemegyünk Batinára döntőt nézni, vagy Eszékre, tőlünk az is csak 100km, majd ahogy kiadja.
Ennél közelebb valszeg már nem lesz olyan, hogy vb döntőt nézünk a résztvevő országból.
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 711 — Keep pounding
Szvsz Lanzafame leigazolása óriási hiba volt. Tegnap annyiszor lassította a játékot, amikor gyorsítani kellett volna, hogy rossz volt nézni. Annyit szövegelt, mint 3 másik egyszerre, illetve fölöslegesen dobálgatta magát, látványosan, amit lehet az NB1-ben megesznek, de a spanyol nem ült fel neki. Csoda volt, hogy megúszta. Lehet, hogy majd kiharcol 1-2 tizit vagy jó helyről szabadot, de egyáltalán nem illik a Fradi játékához. Már, ha lenne ugye játéka a Fradinak.. 😀
#JC6
Amúgy ez a Lanzafame igazolás az, amivel mindenki szarul járt. Kispesten nem kell ecsetelni, mekkora űr keletkezett utána, a Fradiban közelében nem lesz a teljesítménye annak, amit nálunk csinált, hiszen itt ő volt a csapat alfája-omegája, minden rajta múlott, mindent megengedhetett magának, kb Isten volt a pályán és azon kívül. Na most a Fradiban ez qrvára nem így lesz, össze fog veszni mindenkivel, ami nem lesz tolerálva (vagy csak egy ideig), több kárt fog okozni, mint amennyi hasznot hajt. Meg lehet nézni Lanza mutatóit Kispesten kívül, sztem valami hasonló lesz zöldben is. És neki is szar lesz, mert azt nem kapja meg játékban, elismertségben, amit itt megkapott, persze anyagilag kb 5x annyit fog keresni, csak kérdés megéri-e.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
bocs csak most olvasom. végül B3-ba ültünk be. rohadt nagy hangulat volt.
amúgy nekem kellemes meglepetés volt a játékunk, reálisan nézve azt vártam, hogy agyon dominál minket a Maccabi, ehhez képest inkább mi irányítottuk a játékot főleg az első 60 percben. objektívan nézve amúgy benne volt az izraeli gól a játék képében, pontrúgásokból rendre üresen fejelhettek, viszont kár, hogy 3 percet nem húztunk még ki. hozzáteszem, hogy én úgy számoltam, úgyis kell gól idegenben is, viszont így már 2-1 eredmény nem jó...
Frimpong alapvetően mezőnyben jó volt, de lehet hogy pontrúgásoknál meg éppen ő bénázott. Lanzafame sokat számított, láthatóan nehéz helyzetben őt keresték labdával, hogy ki tudjuk hozni. A bálnavadász még sokat nem mutatott, lehet hamarabb kellett volna hozni Dani. Nando kiemelkedett magasan, kár hogy épp ő adta el a labdát. taktikailag ez rendben volt, Doll jól készítette fel a csapatot, és idén legalább nem volt időnk összezuhanni az ellenfél gólja után. viszont a Maccabiban lévő jobb bekk vmi hihetetlen unszimpatikus játékos.
csebi
Sajnos én nem így látom.

Szerintem az FTC egyetlen kerékkötője maga az edző, Thomas Doll. Pont az egyik legfontosabb láncszem. Egyszerűen ennek a csapatnak nincs fazonja, nincs arca. Nincs egy normális támadásépítés, nincs taktika, csak ilyen ad-hoc jelleg, hogy passzoljuk ki oldalra, adjuk be, vagy íveljük fel az izlandira/Bödére oszt majd lesz valami. Vagy Gorriarán majd kicselez kettőt és megoldja. Vagy nem. A legszomorúbb az, hogy amikor visszaállnak kontrára és jön a lehetőség, akkor még azt sem tudják kivitelezni.
Még Horváth Feri is leoktatott egy normális kontravezetést Balmazban, tegnap viszont siralmas volt látni, hogy Gorriarán vagy Szpirovszki amikor egyedül tört előre középen, egy, max két társuk volt, de az egyik mindig elbújva vagy rosszul helyezkedve. Nagyon rossz a felállásis, az egy csatárnak elől esélye sincs, egyik szélső támadó vagy védő sem tud döntő többségben segíteni, mondjuk Lovre elég sokat próbálkozott, de amikor labdavesztés volt, akkor viszont a helyére senki nem lépett vissza.
Szvsz Lanzafame leigazolása óriási hiba volt. Tegnap annyiszor lassította a játékot, amikor gyorsítani kellett volna, hogy rossz volt nézni. Annyit szövegelt, mint 3 másik egyszerre, illetve fölöslegesen dobálgatta magát, látványosan, amit lehet az NB1-ben megesznek, de a spanyol nem ült fel neki. Csoda volt, hogy megúszta. Lehet, hogy majd kiharcol 1-2 tizit vagy jó helyről szabadot, de egyáltalán nem illik a Fradi játékához. Már, ha lenne ugye játéka a Fradinak.. 😀
Doll iszonyat rosszul cserélt, Leandro-t és Bödét is lassan le kellene százalékolni, mivel a játék gyorsul, ők meg egyre lassabbak. Szeretem Dani őszinte, parasztos játékát, de egyre jobban kilóg a sorból, sajnos. Óriási hiba, hogy nincs egy irányító a középen, hasonló Zolihoz, aki lát a pályán. Egy ilyen játékossal, egy jobb edzővel sokkal előrébb lenne a Fradi. Azért egy Petriak, "Gera", Szpirovszki, Gorriarán középpályássor bomba lenne, két labdaszedő, egy védekező egy támadó/irányító... plusz Varga a szélen.
Ha nem is tudnak magas szinten futballozni, vagy ha nem is annyira technikásak, a gyorsasággal bárkit meg lehetne verni, legfőképpen kontrákkal.

Egyébként beszéltem a "rokonnal", ha kiesnek most és a téli szünet előtt nem vezeti a tabellát magabiztosan, legfőképpen veretlenül a Fradi, akkor Doll-nak reszeltek.
És igen, Gera mondta, hogy próbálják ki Gorriaránt egyel feljebb 😊
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Komolyan pont most sirtok itt furdoskurvakkent, amikor a horvatok vb-dontozhetnek, koszonhetoen nekunk is???
Stez

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Komolyan pont most sirtok itt furdoskurvakkent, amikor a horvatok vb-dontozhetnek, koszonhetoen nekunk is???

több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 240 — a new hope (again)


Ez valami kibaszott siralmas.
Kenny
Ez nem egyszerűen siralmas, ez katasztrófa. Ugyanis ennek az egésznek negatív társadalmi lenyomata van. Tolja bele a vezérség a milliárdokat ebbe a posványba, ami azzal is jár, hogy csilliokat keres az utolsó csere is, és szarnak bele az egészbe.
Minden szempontból a normális emberek járnak rosszul a jelenlegi magyar focival.
És senki nem vonhatja őket felelősségre, mert fentről nem teszi meg senki úgyse, mindenki más véleménye meg le van szarva.
Chargers LT
Ezzel kapcsolatban nagyon erősen ajánlom dawyd által a politika topicba linkelt cikksorozatot, aminek elolvasása után párhuzamot állítva a jelenlegi magyar futballal kapcsolatos akarnok törekvésekkel, az embernek sírhatnékja támad és reményvesztetten csak legyint az egészre egyet. Erre jön rá coppolai időzítéssel viktor legújabb gyöngyszeme. Zseniális, de úgy ahogy olivander mondta voldemortról.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 821
Én ebből làttam hàrom meccset.
Annyi pozitívum volt azért az egészben részemről, hogy a Honvéd és a Fradi mutatott némi akaratot és jàtékot, de sajnos nem pàrosult eredményességgel.

több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 824 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Eljutottam arra a szintre, hogy héberéknek szurkolok magyar csapat ellen. Nem volt kis munka, de sikerült elérni. Qrva jót röhögnék ha az összes csapatunk kiesne a faszba az első körben. Még magunkat is beleértve. Miközben 300 kilométerrel arrébb VB döntőre készülnek.
gabokocka
Én meg azon röhögnék egy nagyot, ha milliárdokon hizlalt két kirakatcsapat kiesne, miközben a csatártalanított Honvéd meg egyedüliként tovább menne. Az lenne az igazi. Egyébként a Videoton, pardon Mol Vidi után szerintem még mindig a Honvédnak van a legtöbb sansza még egy kört menni.

Mellesleg Eppel már betalált a kazah csapatában EL selejtezőn. Ha legalább ő marad Danilo mellé (de leginkább persze Lanza), szinte biztos, hogy tovább is mennénk.
több mint 5 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 970 — Lucas Scott
Na kinezek ma a Fradi meccsre, jön valaki? 😆
#JC6
én ott leszek!
csebi
Najo, de hol? B1/2/3?
#JC6
bocs csak most olvasom. végül B3-ba ültünk be. rohadt nagy hangulat volt.

amúgy nekem kellemes meglepetés volt a játékunk, reálisan nézve azt vártam, hogy agyon dominál minket a Maccabi, ehhez képest inkább mi irányítottuk a játékot főleg az első 60 percben. objektívan nézve amúgy benne volt az izraeli gól a játék képében, pontrúgásokból rendre üresen fejelhettek, viszont kár, hogy 3 percet nem húztunk még ki. hozzáteszem, hogy én úgy számoltam, úgyis kell gól idegenben is, viszont így már 2-1 eredmény nem jó...
Frimpong alapvetően mezőnyben jó volt, de lehet hogy pontrúgásoknál meg éppen ő bénázott. Lanzafame sokat számított, láthatóan nehéz helyzetben őt keresték labdával, hogy ki tudjuk hozni. A bálnavadász még sokat nem mutatott, lehet hamarabb kellett volna hozni Dani. Nando kiemelkedett magasan, kár hogy épp ő adta el a labdát. taktikailag ez rendben volt, Doll jól készítette fel a csapatot, és idén legalább nem volt időnk összezuhanni az ellenfél gólja után. viszont a Maccabiban lévő jobb bekk vmi hihetetlen unszimpatikus játékos.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 5 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 745 — Слава Україні! Героям слава!
Eljutottam arra a szintre, hogy héberéknek szurkolok magyar csapat ellen. Nem volt kis munka, de sikerült elérni. Qrva jót röhögnék ha az összes csapatunk kiesne a faszba az első körben. Még magunkat is beleértve. Miközben 300 kilométerrel arrébb VB döntőre készülnek.
gabokocka
Ennél nagyobb kontraszt gyakorlatilag elképzelhetetlen.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 322 — Invisible man
Mi az anyjuknak kell nekik? Mondjuk ennyiért max egy aláírt cipőt kapnak tőle.
 www.nemzetisport.hu/angol_labdarugas/chelsea-a-barcelona-megtette-masodik-ajanlatat-willianert-2646933


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 711 — Keep pounding
Eljutottam arra a szintre, hogy héberéknek szurkolok magyar csapat ellen. Nem volt kis munka, de sikerült elérni. Qrva jót röhögnék ha az összes csapatunk kiesne a faszba az első körben. Még magunkat is beleértve. Miközben 300 kilométerrel arrébb VB döntőre készülnek.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 536
Ez csak átmeneti gyengeség, de bár most éppen a horvátok vannak fent és mi pedig a béka segge alatt, de ugyebár a m. elnök úr már látja a pozitívumokat:
"A horvátok sikere persze a horvátoké, de egy picit úgy érezzük, hogy abban mi is benne vagyunk, hiszen ez a régió dicsősége is, még hogy ha most a horvát zászlót is kell most a magasba emelni"

Bár kérdés, hogy ezeket a remek eredményeket a horvátok mennyire érzik magukénak? Hiszen ez is a régió eredménye 😀
Klaci79
Tuti hogy aki tegnap Zágráb főterén partizott, az ma eret vágott magán. 😀
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 217
Ez csak átmeneti gyengeség, de bár most éppen a horvátok vannak fent és mi pedig a béka segge alatt, de ugyebár a m. elnök úr már látja a pozitívumokat:
"A horvátok sikere persze a horvátoké, de egy picit úgy érezzük, hogy abban mi is benne vagyunk, hiszen ez a régió dicsősége is, még hogy ha most a horvát zászlót is kell most a magasba emelni"

Bár kérdés, hogy ezeket a remek eredményeket a horvátok mennyire érzik magukénak? Hiszen ez is a régió eredménye 😀
több mint 5 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 923 — Steelers fan
Ezt az urut nagyon bepalizták. A csávó simán jó lenne top5 bajnokságon kívül mindenhova. Erre idejön lötyögni hozzánk.
dawyd728
eddig a védelem előtt játszott, most feljebb tolták jó másfél sorral a támadók mögé,közvetlen Lanzafame mellé.
Cseppet sem lennék meglepve ha Gera Zoli ötlete lett volna.
Kenny
Az elemzéseknél látszik hogy Gera sokkal jobban átlátja az egészet, mint a többiek (Bozsik, Hajnal, stb...) csak nem tud még a kamera előtt olyan jól beszélni.
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
 youtu.be/MNP2C5pif2w
#JC6
több rész is van ahol az volt az első gondolatom h a Mészőly-féle "a kurva anyádat" videóval kéne ezt összevágni 😀
empty taxi
van pár szalonképtelen vidi is...
tényleg benne voltam a sűrűjében, iszonyat hogy milyen emberek vannak ott a lelátón... utána felmásztam az uccsó sorba.
edzek heti 4x, 190 cm 110 kg vagyok, de volt nem egy pillanat, amikor féltem.
több mint 5 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 810 — Csodabogár
Atayeg mekkora hangulat volt😆teljesen kész vagyok...

Szerintem Doll elobb elcserélte majd eltaktikazta az utolsó 20 percet...

Egyedül a Fradinál latok esélyt a továbbjutásra, csak kar a golert mert igy nekik kell majd menni.

Gorriaran mit játszott OMG, nem láttam meg igy a Fradiban, komolyan...
#JC6
Akkor már meg is nyerte az MB1-et a Fradi?
Izraelben kapnak egy hármast oszt jónapot.
petey
Döntetlennel hazatérni a legendás Luxemburgból sem szégyen.
Kenny
Tőlem haza sem jöttek volna, max gyalog. De nem is mondtam hogy ez kibaszott jó volt. Sőt. Szerintem itthon behúzza a Vidi de ha ugyanígy játszanak akkor lehet készülni az acélos mennyeire.

több mint 5 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 536


Ez valami kibaszott siralmas.
Kenny
Luxemburg. Macedónia. Azerbajdzsán. Izrael. 0-2-2. Színvonal bzmg. 😊

Szerkesztette: Mikey