Soccer

41 feliratkozó

9 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 5 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 056 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Anglia 3 mérkőzést vesztett el a világbajnokság alatt: Belgium 2x és hosszabbításban Horvátország.
Henderson 3 esetben nem volt pályán a vállogatottban a VB-n: Belgium 2x és a hosszabbításban Horvátország ellen.

Vele a pályán, ha jól számolok 31-32 meccse nem kapott ki a 3 oroszlános csapat.

De nyilván csak egy mezei védekező kp a srác, aki hátráltatja a csapatát.


Liverpool Fc fan
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Nos, a fizetések nem hiába titkosak.

Nógrád megyei másod(!!!)osztályban 50-70 ezreket lehet keresni egyes csapatoknál. 16-20 éves játékosok Tarjánban megye 1-ben 100 ezer felett vittek haza havi szinten (öregem, amikor ott nyomtam 2007-ben 20 ezer forintot kaptam 😀). Heves megye 150 körül (Tárkányban van ismerős, illetve Egerben, de ők feljutottak). Pest megyében meg durvábbakat is hallottam, de az csak pletyka..
NB3-ban a Monor 2-300 ezres fizetéseket adott, Jberény 200 felett (..és ez a szegényebb régió, Tiszakécske pl nagyon durván nyomta, 300-500 ezrek, Nyugat meg muszájból emelt fizukat, Ausztria miatt. Veszprémben játszott régi csapattársam).
NB2-ben 4-5-600 ezreket visz haza nem egy játékos. De a Kisvárda atom volt, 6-800 ezerrel..
Az NB1 meg más kávéház, teljesen, 1 millió alatt szinte senki nem keres. Kövesden volt másfél éve szlovák haverom, 500 ezer aláírási pénzt és lakást kapott, plusz havonta 800 ezer fixet. Egy év alatt két kupameccsen játszott, utána kirúgták.

És az a durva, hogy pár csavarral megspéklve a TAO-ból mennek a fizuk a hazai labdarúgásban...
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
A kazahok részéről teljesen logikus volt az UEFÁ-hoz csatlakozás. Ázsiából se tudtak soha kijutni, és akkor már ahelyett, hogy Irántól meg Japántól szopnak ki rendre, inkább játszhatnak rangosabb csapatokkal is.
Kampman
S aláznak minket is (2-3) 😀
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 888 — The Mathematician
én nem sajnálom a pénzt, abban hogy kimennek a pályára és ilyen szarok komoly munka van

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
YoungZeeZee 7 910
Miért? Ez a magyar foci szintje, ennyit tudnak produkálni a csapataink. Lehet gyenge teljesítmény, de addig amíg nem vetnek véget az irreális fizetési igényeknek addig ilyen teljesítmény lesz, mert a nem marad pénz normális igazolásokra (utánpótlásról írtam már mennyire gáz, arra már nem fognak tudni építkezni). Abból kell kiindulni, hogy Osváth Attila kap nettóba 250-300 ezer körül. Akkor bele lehet gondolni, hogy a jobb játékosok mennyit kérnek el.
Tejesember
Utána néztem ,hogy ki ő és milyen szinten futballozik, de az a fizetés teljesen reális egy teljes állású sportolónak. Ezt jobb szakmákban is megkapja bérben és ott heti 40 (legyen 50) órát gürizik, nem fizikai munkával. Nyilván az ilyen több milliós nettó fizukkal van a baj itthon, nem a nettó 300-as bérrel MB1-ben (de értem a nézőpontodat).
MarioAna
Nem lenne gond a 300-as bérrel, ha ez lenne a max itthon és nem az alja. A helyzet meg később csak rosszabbodni fog olyan szinten el fognak szállni a fizetési igények. U16osok is már 100 ezreket kérnek. Lehet azt mondani, hogy akkor menjen máshova focizni, de korábban leírtam már miért kell őket fix kezdőbe berakni. Utána NB1-be is bevásárolják őket, ott meg el lehet gondolni milyen fizetési igényük lesz.



Abszolut jogos a "duh".
Leginkabb a penz vs teljesitmeny a felhaborito.
ZoliMP
Ez érthető. Igen, 0 a teljesítmény a fizetésekhez képest. Tud valaki ezzel tenni valamit? Amíg ilyen korrupt a rendszer nem. Politika smafu ahhoz képest, ami a hazai fociban folyik. Utánpótlásról párszor írtam már, de felnőtt csapatoknál se jobb a helyzet.
Tejesember
En inkabb onnan kozelitem meg, hogy emberek fizetnek azert, hogy lassak oket es kozel anni egy jegy mint ha egy barcat neznel meg. Igaz ott a kakasulos resz 15 euro es mas a szinvonal. Ebbol a szempontbol rablas..foleg pl a kispestiek utaztak megtamadtak oket ....
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 711 — Keep pounding
Akárki mondta, rossz szám, ennyit nb3-ban keresnek rosszabb csapatoknál, hidd el. Nb1ben nem keresnek 6 számjegyű összeget.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
Tejesember 256


Ez valami kibaszott siralmas.
Kenny
Miért? Ez a magyar foci szintje, ennyit tudnak produkálni a csapataink. Lehet gyenge teljesítmény, de addig amíg nem vetnek véget az irreális fizetési igényeknek addig ilyen teljesítmény lesz, mert a nem marad pénz normális igazolásokra (utánpótlásról írtam már mennyire gáz, arra már nem fognak tudni építkezni). Abból kell kiindulni, hogy Osváth Attila kap nettóba 250-300 ezer körül. Akkor bele lehet gondolni, hogy a jobb játékosok mennyit kérnek el.
Tejesember
Mennyit? Tegyél mögé egy nullát...
gabokocka
Nem kell. Ő tényleg ekörül kap. A barátnője (sajnos) falumbeli, ő vagy az anyja - már pontosan nem emlékszek melyikük - dicsekedett el Osváth fizetésével. Többet nem mert már kérni szerintem, mert így se kellett már sehova. Vasas megmondta fölösleges visszajönnie, Debrecen nem akarta kivásárolni, maradt Felcsút.
több mint 5 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 303
A kazahok részéről teljesen logikus volt az UEFÁ-hoz csatlakozás. Ázsiából se tudtak soha kijutni, és akkor már ahelyett, hogy Irántól meg Japántól szopnak ki rendre, inkább játszhatnak rangosabb csapatokkal is.
több mint 5 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 821
Úgy fest, hogy Conte ma csomagolhat Chelsea-nél és Sarri kinevezése hivatalos lesz.
Beki
abramovicsék amúgy bekaphatják, hogy ezt eddig sikerült húzni, egy hónap múlva már kezdődik a bajnokság, 0 új igazolás... Sajnálom Contét is, kedves gyerek lehet ez a Hazard, ha így kétévente megunja az edzőket...
Löfli
Abramovic nem kapott angol üzleti visat ezáltal nem finanszirozhat angol üzletet. Ezért nincs igazolás a chelseanél.
Kenny
Valahogyan mégis megoldjàk:
 m.nemzetisport.hu/angol_labdarugas/chelsea-olasz-valogatott-kozeppalyas-erkezett-hivatalos-2647267

több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 644 — Cowboys fan
 www.origo.hu/sport/futball/20180714-labdarugas-litauszki-robert-etlenszomjan-bakuba-az-ujpesti-focista-kitalalt-a-szurrealis-utrol.html
#JC6
hát valakinek biztosan nincs igaza, de ha szerintük jobb csapat az Újpest, akkor bizonyítsák be a visszavágón.
slowmotion
szerintem Litauszkinak igaza van abban, hogy amatőr módon kezelte az utazást a menedzsment de valaki magyarázza már meg, hogy azer, kazah csapatok miért európához tartoznak..
gordon
Azerbajdzsán mondjuk ott van Grúzia és Örményország mellett, szóval ha a másik kettő is ide tartozik, akkor az azeriek ellen se lehet szavunk.
Kazahsztán... hát valszeg tényleg a pénz lesz a válasz, bár elvileg Atyrau és Aktobe (kedves ismerősök a 2000-2010 közötti időkből) nem fekszik sokkal keletebbre, mint mondjuk Kazany, ami meg egész megszokott tagja az európai kupáknak.
több mint 5 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 423
 www.origo.hu/sport/futball/20180714-labdarugas-litauszki-robert-etlenszomjan-bakuba-az-ujpesti-focista-kitalalt-a-szurrealis-utrol.html
#JC6
hát valakinek biztosan nincs igaza, de ha szerintük jobb csapat az Újpest, akkor bizonyítsák be a visszavágón.
slowmotion
szerintem Litauszkinak igaza van abban, hogy amatőr módon kezelte az utazást a menedzsment de valaki magyarázza már meg, hogy azer, kazah csapatok miért európához tartoznak..
gordon
egyrészt mert a Szovjetunió tagállamai voltak, másrészt mert pénzük is van, ellentétben a kirgizekkel, üzbégekkel, tádzsikokkal, türkménekkel.

choose life
több mint 5 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 523 — JAFL Tampa GM
 www.origo.hu/sport/futball/20180714-labdarugas-litauszki-robert-etlenszomjan-bakuba-az-ujpesti-focista-kitalalt-a-szurrealis-utrol.html
#JC6
hát valakinek biztosan nincs igaza, de ha szerintük jobb csapat az Újpest, akkor bizonyítsák be a visszavágón.
slowmotion
szerintem Litauszkinak igaza van abban, hogy amatőr módon kezelte az utazást a menedzsment de valaki magyarázza már meg, hogy azer, kazah csapatok miért európához tartoznak..
több mint 5 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 821

több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 644 — Cowboys fan
 www.origo.hu/sport/futball/20180714-labdarugas-litauszki-robert-etlenszomjan-bakuba-az-ujpesti-focista-kitalalt-a-szurrealis-utrol.html
#JC6
hát valakinek biztosan nincs igaza, de ha szerintük jobb csapat az Újpest, akkor bizonyítsák be a visszavágón.
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
 www.origo.hu/sport/futball/20180714-labdarugas-litauszki-robert-etlenszomjan-bakuba-az-ujpesti-focista-kitalalt-a-szurrealis-utrol.html
több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 322 — Invisible man
OFF: sokan vagyunk itt akik szeretik az amerikai focit. Regen nagy slager volt, meg ismertebb is mint most, de meg mindig megy ez az NFL t szimulalo MMORPG jatek.

Ha erre a linkre ramentek es regisztraltok, akkor:

 goallineblitz.com/game/signup.pl?ref=587238

egy jo kis mmorpg amerikai foci jatekot talaltok. Es ott tudtok krealni amerikai foci jatekosokat. Barmilyet, a sulytol kezdve, a magassagon at minden attributomot magatok kivalasztva egyedive teve eme jatekost. Aki aztan egy csapathoz szerzodve bizonyithat.

Tehat minden fele jatekost izles szerint. Az iranyitotol, az elkapon at, a futotol kezdve barkit. Vagy a vedelembol is barkit, kinek mi a kedvenc posztja. Hard hitter safety. Avagy shot down corner. Vagy pass rusher DE. Vagy futas olo DT ket.

Ha jok vagytok, vagy jol kiigazodtok a jatekon, akkor tudtok venni csapatot is akar. Avagy oc, dc, scout es stb managerek lenni.

Ha valaki erez huzalmat jo jatekosok sajat maga altali felepitesere, mert te valasztod ki a jatekosod minden egyes kepesseget, hogy milyen legyen. Megpedig a kapott pontokat mondjuk futo eseteben a labdacipelesre tenni. De ugyanigy lehet az elkapas tehetseget novelni. Elkaponal az elkapasra fokent, vagy ha gyors elkapot akarsz akkor pedig a sebessegre fokuszalva eloszor.

Ugyanigy te valaszthatod ki, hogy a vedoknel, ha vedod van az utkozes es egyeb dolgok legyenek a legfontosabbak. Szoval nagyon osszetett modon lehet varialni a jatekosokat. Ezaltal egyediek lesznek a jatekosaitok es erdekes osszecsapasok lehetnek majd igy a sajat csapatod es a csoporton beluli tobbi csapattal.

Jo moka. Koszonom a figyelmeteket. Regebben csinaltam mar egy oldalt rola. Ami ha erdekel valakit, akkor irjon pm et es elkuldom a linkjet. Ott bovebben ki van fejtve minden, es leirva, mi kell ahhoz hogy el tudj kezdeni jatszani. Mert leforditottam korabban a dolgokat magyarra es irtam errol egy lepesrol lepesre tajekoztatot, segitseget azoknak akiket erdekelt.

PS: ha a linkrol regisztralsz, akkor tamogatod 50 fp vel a munkamat, amit csinaltam. Es persze neked ez semmidbe kerul. Mint ahogy az 50 fp is kb semmit sem er, de ki a kicsit nem becsuli...Koszonettel Gabistar.

Na off vege.
gabistar
Én nem akarlak megbántani, meg tök jónak tűnik és hajrá, de miért gondoltad hogy ennek ez a megfelelő topik!?


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
OFF: sokan vagyunk itt akik szeretik az amerikai focit. Regen nagy slager volt, meg ismertebb is mint most, de meg mindig megy ez az NFL t szimulalo MMORPG jatek.

Ha erre a linkre ramentek es regisztraltok, akkor:

 goallineblitz.com/game/signup.pl?ref=587238

egy jo kis mmorpg amerikai foci jatekot talaltok. Es ott tudtok krealni amerikai foci jatekosokat. Barmilyet, a sulytol kezdve, a magassagon at minden attributomot magatok kivalasztva egyedive teve eme jatekost. Aki aztan egy csapathoz szerzodve bizonyithat.

Tehat minden fele jatekost izles szerint. Az iranyitotol, az elkapon at, a futotol kezdve barkit. Vagy a vedelembol is barkit, kinek mi a kedvenc posztja. Hard hitter safety. Avagy shot down corner. Vagy pass rusher DE. Vagy futas olo DT ket.

Ha jok vagytok, vagy jol kiigazodtok a jatekon, akkor tudtok venni csapatot is akar. Avagy oc, dc, scout es stb managerek lenni.

Ha valaki erez huzalmat jo jatekosok sajat maga altali felepitesere, mert te valasztod ki a jatekosod minden egyes kepesseget, hogy milyen legyen. Megpedig a kapott pontokat mondjuk futo eseteben a labdacipelesre tenni. De ugyanigy lehet az elkapas tehetseget novelni. Elkaponal az elkapasra fokent, vagy ha gyors elkapot akarsz akkor pedig a sebessegre fokuszalva eloszor.

Ugyanigy te valaszthatod ki, hogy a vedoknel, ha vedod van az utkozes es egyeb dolgok legyenek a legfontosabbak. Szoval nagyon osszetett modon lehet varialni a jatekosokat. Ezaltal egyediek lesznek a jatekosaitok es erdekes osszecsapasok lehetnek majd igy a sajat csapatod es a csoporton beluli tobbi csapattal.

Jo moka. Koszonom a figyelmeteket. Regebben csinaltam mar egy oldalt rola. Ami ha erdekel valakit, akkor irjon pm et es elkuldom a linkjet. Ott bovebben ki van fejtve minden, es leirva, mi kell ahhoz hogy el tudj kezdeni jatszani. Mert leforditottam korabban a dolgokat magyarra es irtam errol egy lepesrol lepesre tajekoztatot, segitseget azoknak akiket erdekelt.

PS: ha a linkrol regisztralsz, akkor tamogatod 50 fp vel a munkamat, amit csinaltam. Es persze neked ez semmidbe kerul. Mint ahogy az 50 fp is kb semmit sem er, de ki a kicsit nem becsuli...Koszonettel Gabistar.

Na off vege.
több mint 5 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 056 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Szerintem őt no1 cserének/rotációs segéderőnek szánjuk Mane/Salah helyére. Tavaly mázlink volt a sérülésekkel ezen a poszton (kiv 1 meccs...), idén fel kell készülni erre is.


Liverpool Fc fan
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 644 — Cowboys fan
Shaqiri a Liverpoolban, aztaaa. 😊

Komoly rebuild van a középpályán.
Mikey
nekem mondjuk nem szimpi, de Klopp dolga az eredmények szállítása, nem az enyém.
eddig nem nyúltak túl sokszor mellé...

Szerkesztette: slowmotion
több mint 5 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 535
Shaqiri a Liverpoolban, aztaaa. 😊

Komoly rebuild van a középpályán.
több mint 5 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 303
-Azt kaptuk, amit vártunk, amit már megfigyeltünk, amikor elemeztük a macedónok játékát. De sajnos nem tudtunk azokat a játékosokat kontrollálni, akikről tudtuk, hogy meghatározóak a csapatokban. Mindkét gól előtt nagyot hibáztunk.
Ilyen hibáknak csak vereség lehet a vége. De az előre játékkal sem voltam elégedett. Futással nem helyeztünk akkora nyomást a védelemre, amennyit szerettünk volna, ennek is következménye a vereség."
Supka
#JC6
Arra azért kíváncsi vagyok, hogy hogyan elemeztek. Kémeket küldtek az edzésekre? Van egy macedón informátoruk, aki insidernek számít a helyi bajnokságban? Esetleg egy héttel a meccs előtt a segédedző beütötte a youtube keresőbe, hogy "rabotnicki 2017-18"?
több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 815 — No es importante
Ennyi:

 m.nemzetisport.hu/olasz_labdarugas/juventus-az-elso-24-oraban-ennyi-penz-folyt-be-a-cr-mezekbol-2647139

Ha egy db gólt nem rúg is megérte...
dande
te sem olvastad ezek szerint a többször linkelt Hegedűs Henrik Forbes-interjút


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 395 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ennyi:

 m.nemzetisport.hu/olasz_labdarugas/juventus-az-elso-24-oraban-ennyi-penz-folyt-be-a-cr-mezekbol-2647139

Ha egy db gólt nem rúg is megérte...
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 711 — Keep pounding


Ez valami kibaszott siralmas.
Kenny
Miért? Ez a magyar foci szintje, ennyit tudnak produkálni a csapataink. Lehet gyenge teljesítmény, de addig amíg nem vetnek véget az irreális fizetési igényeknek addig ilyen teljesítmény lesz, mert a nem marad pénz normális igazolásokra (utánpótlásról írtam már mennyire gáz, arra már nem fognak tudni építkezni). Abból kell kiindulni, hogy Osváth Attila kap nettóba 250-300 ezer körül. Akkor bele lehet gondolni, hogy a jobb játékosok mennyit kérnek el.
Tejesember
Mennyit? Tegyél mögé egy nullát...

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
Tejesember 256
Miért? Ez a magyar foci szintje, ennyit tudnak produkálni a csapataink. Lehet gyenge teljesítmény, de addig amíg nem vetnek véget az irreális fizetési igényeknek addig ilyen teljesítmény lesz, mert a nem marad pénz normális igazolásokra (utánpótlásról írtam már mennyire gáz, arra már nem fognak tudni építkezni). Abból kell kiindulni, hogy Osváth Attila kap nettóba 250-300 ezer körül. Akkor bele lehet gondolni, hogy a jobb játékosok mennyit kérnek el.
Tejesember
Utána néztem ,hogy ki ő és milyen szinten futballozik, de az a fizetés teljesen reális egy teljes állású sportolónak. Ezt jobb szakmákban is megkapja bérben és ott heti 40 (legyen 50) órát gürizik, nem fizikai munkával. Nyilván az ilyen több milliós nettó fizukkal van a baj itthon, nem a nettó 300-as bérrel MB1-ben (de értem a nézőpontodat).
MarioAna
Nem lenne gond a 300-as bérrel, ha ez lenne a max itthon és nem az alja. A helyzet meg később csak rosszabbodni fog olyan szinten el fognak szállni a fizetési igények. U16osok is már 100 ezreket kérnek. Lehet azt mondani, hogy akkor menjen máshova focizni, de korábban leírtam már miért kell őket fix kezdőbe berakni. Utána NB1-be is bevásárolják őket, ott meg el lehet gondolni milyen fizetési igényük lesz.



Abszolut jogos a "duh".
Leginkabb a penz vs teljesitmeny a felhaborito.
ZoliMP
Ez érthető. Igen, 0 a teljesítmény a fizetésekhez képest. Tud valaki ezzel tenni valamit? Amíg ilyen korrupt a rendszer nem. Politika smafu ahhoz képest, ami a hazai fociban folyik. Utánpótlásról párszor írtam már, de felnőtt csapatoknál se jobb a helyzet.