Soccer

41 feliratkozó

9 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 5 éve
YoungZeeZee 7 858
"figyeljunk mar a buzi passzokra"
😀
több mint 5 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 818
Vadócz, Gazdag, Nagy kp sor elég jól mozgatja a csapatot.
Kellene egy befejező csatàr a bodogsàghoz.

több mint 5 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 818
Ha tovabbjutunk akkor a kovi meccsen lehetnek mar nezok ?
Borbinho
Ha...
Akkor màr letudtuk a büntit. Úgy tudom.

több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Ha tovabbjutunk akkor a kovi meccsen lehetnek mar nezok ?

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 818
A gyönyörű kispesti gyepünk, kivégezte a bírót 😀😀😀
Fattyu
Ezt csak azert nem vagom miert van, mert par evvel ezelott meg az orszag egyik legjobb gyepe nalunk volt. Nem tunik nekem annyira borzalmasnak laptopon keresztul, igaz eloben nem voltam mar jo ideje
Borbinho
Nekem sem tünik borzalmasnak egyébként. Sőt rànézésre jó.
De a bíró megszívta. Eléggé megdagadt bokàval sàntikàlt el.

Szerkesztette: Fattyu

több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Online adja valami? Épp úton vok
#JC6
Mediaklikken (M4)

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 818
Online adja valami? Épp úton vok
#JC6
Talàn a M4 online.

több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Online adja valami? Épp úton vok
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
A gyönyörű kispesti gyepünk, kivégezte a bírót 😀😀😀
Fattyu
Ezt csak azert nem vagom miert van, mert par evvel ezelott meg az orszag egyik legjobb gyepe nalunk volt. Nem tunik nekem annyira borzalmasnak laptopon keresztul, igaz eloben nem voltam mar jo ideje

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 818
A gyönyörű kispesti gyepünk, kivégezte a bírót 😀😀😀

több mint 5 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 472 — Bears & Illinois fan
Hűha a Honvéd eléggé egyértelműen jàtszik eddig.
Így kell ezt! Csak tartson ki a lendület.
Fattyu
Így, így. Eddig tetszik!

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 5 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 818
Hűha a Honvéd eléggé egyértelműen jàtszik eddig.
Így kell ezt! Csak tartson ki a lendület.

több mint 5 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 243
Kezdodik vagyis folytatodik. Tajti Diosgyorben.Hamarosan jon haza Nagy Adam, Szalai is no meg Bogdan aztan kifujtunk.
 www.nemzetisport.hu/nso_cikkhozzaszolas/?cikk_id=2647867
ZoliMP
Mondtam már: úgy kb. 5-6 év múlva indul meg a magyar futball igazi mélyrepülése, amikor már senki, de szó szerint senki nem lesz a magyarok közül még egy közepes bajnokság kispadján se. Néhány selejtezősorozat múlva lent is leszünk az 5-6. kalapban, ahová tartozunk.

Szerkesztette: Kampman
több mint 5 éve
YoungZeeZee 7 858
Kezdodik vagyis folytatodik. Tajti Diosgyorben.Hamarosan jon haza Nagy Adam, Szalai is no meg Bogdan aztan kifujtunk.
 www.nemzetisport.hu/nso_cikkhozzaszolas/?cikk_id=2647867
több mint 5 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 860
Európa 6. Legerősebb bajnokságának élcsapátához sikerült leszerződni. Egy magyarnak már a kispad is nagy dolog egy ilyen csapatnál. Ez nem egy holland, portugál valami, ez már egy másik szint. Amennyiben elkerülik a sérülések, akkor sanszos hogy folyamatosan kerettag legyen... nagy dolog lenne. A Shalke óta nem volt ilyen magasan jegyzett csapatban magyar. Ott se sokáig....
ozibozi
ez valahol tragikus.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
YoungZeeZee 7 858
Közben.
Kádár Tomi—>Zenit Szentpétervár.
Coolearie
teljesen jó, azon kevés keleti klubok egyike a Zenit, amelyik versenyképes európai szinten is minden szempontból.
Amadeus
Es ahol ketlem, hogy stabil kezdo lesz, mintsem csere.
Stez
ezen a szinten sehol sem lenne beton kezdő, cserébe Európa Liga minimum, jó pénz, jó körülmények. Husztinál mérges voltam a Zenit miatt, mert benne ennél sokkal több volt, de Kádár szerintem jót húzott.
Amadeus
Kádár nagyon jól építette fel a karrierjét. Megerősödött Angliában, hazajött szerzett felnőtt rutint itthon, kiment Poznanba,kinőtte a lengyel bajnokságot,onnan ment Kijevbe ahol vezéregyéniség lett, majd most egy újabb lépcső. Kár, hogy későn érő srác. Ha töretlen a fejlődése lenne még egy lépcső felfele szerintem.
Kenny
poznanbol ->Diosgyor.
nem is ertem h utana h tudott elmenni onnan.
több mint 5 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 240 — Omar's Coming Yo!
Közben.
Kádár Tomi—>Zenit Szentpétervár.
Coolearie
teljesen jó, azon kevés keleti klubok egyike a Zenit, amelyik versenyképes európai szinten is minden szempontból.
Amadeus
Es ahol ketlem, hogy stabil kezdo lesz, mintsem csere.
Stez
ezen a szinten sehol sem lenne beton kezdő, cserébe Európa Liga minimum, jó pénz, jó körülmények. Husztinál mérges voltam a Zenit miatt, mert benne ennél sokkal több volt, de Kádár szerintem jót húzott.
Amadeus
Kádár nagyon jól építette fel a karrierjét. Megerősödött Angliában, hazajött szerzett felnőtt rutint itthon, kiment Poznanba,kinőtte a lengyel bajnokságot,onnan ment Kijevbe ahol vezéregyéniség lett, majd most egy újabb lépcső. Kár, hogy későn érő srác. Ha töretlen a fejlődése lenne még egy lépcső felfele szerintem.

több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 210
Európa 6. Legerősebb bajnokságának élcsapátához sikerült leszerződni. Egy magyarnak már a kispad is nagy dolog egy ilyen csapatnál. Ez nem egy holland, portugál valami, ez már egy másik szint. Amennyiben elkerülik a sérülések, akkor sanszos hogy folyamatosan kerettag legyen... nagy dolog lenne. A Shalke óta nem volt ilyen magasan jegyzett csapatban magyar. Ott se sokáig....

Szerkesztette: ozibozi
több mint 5 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 860
Közben.
Kádár Tomi—>Zenit Szentpétervár.
Coolearie
teljesen jó, azon kevés keleti klubok egyike a Zenit, amelyik versenyképes európai szinten is minden szempontból.
Amadeus
Es ahol ketlem, hogy stabil kezdo lesz, mintsem csere.
Stez
ezen a szinten sehol sem lenne beton kezdő, cserébe Európa Liga minimum, jó pénz, jó körülmények. Husztinál mérges voltam a Zenit miatt, mert benne ennél sokkal több volt, de Kádár szerintem jót húzott.
Amadeus
Nem igy van, mert a Kijevnel stabil kezdo volt, es ott azert rendre meg is mutathatta magat az El-ben peldaul. Helyette elmegy egy Bl-/El-csapathoz, csak epp itt meg padozni fog es kizart, hogy annyi lehetoseget kapjon, mint a Dinamonal. Ez a valtas csak a tobb penzt igeri neki, de jateklehetoseg teren csak rosszul jarhat.
Stez
28 évesen hova teperjen még játéklehetőségért? Felmérte ő, hogy mi a max anyagilag és szakmailag, amit ki tud hozni a karrierjéből.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 470 — Cowboys fan
Anglia 3 mérkőzést vesztett el a világbajnokság alatt: Belgium 2x és hosszabbításban Horvátország.
Henderson 3 esetben nem volt pályán a vállogatottban a VB-n: Belgium 2x és a hosszabbításban Horvátország ellen.

Vele a pályán, ha jól számolok 31-32 meccse nem kapott ki a 3 oroszlános csapat.

De nyilván csak egy mezei védekező kp a srác, aki hátráltatja a csapatát.
alatriste
az a helyzet, hogy a cseréje (Dier) nem feltétlen védekezik jobban, de legalább egy sebességi fokozattal lassabb, plusz ebből kifolyólag kevesebbet is mozog. az meg valahol visszaüt.
mondjuk azt Hendo hiányának tartom, hogy sokszor nem tűnik jónak a helyezkedése, elbújik a labda elől, de ez mondjuk az egész válogatottra igaz.
slowmotion
Egyebkent en nem is ertem Diert. O ket evvel ezelott gondolkodasban, meg ugy mindenben sokkal jobb volt, de mostanra teljesen belassult. Megvaltozott a stilusa, es hatranyara. Es azert ez egy 24 eves jatekosnal szamomra rejtely.

Henderson sem sokkal jobb, de azert jobb. Csak ez az angol kozeppalya azert nagyon ki van hegyezve arra, hogy a vedekezes tokeletes legyen, kulonben atrohannak rajtuk. Na, ez az, amire azert Henderson egyedul alkalmatlan, o akkor lenne jo es hasznos, ha mellette mondjuk meglenne a nagyobb munkas, aki levesz rola rengeteg terhet es melot. A Poolban o jol fog jarni Keitaval peldaul maga mellett. De az angol valogatottban nem igazan tudnek ilyen jatekost mondani, aki el tudna vegezni hatekonyan egy olyan melot, mint peldaul amit Kante a franciaknal.
Stez
baszki, rájöttem, ki hiányzott az angol csapatból. Lallana 😊
csakviccvót

igazából Ox-ra gondoltam. egész jól belejött a játékba, mielőtt ronggyá szakította a térdét. viszont gyors, erős, védekezik (illetve mindez múlt időben), simán elfért volna a Lingard/Loftus-Cheek duó mellé (helyett).
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Közben.
Kádár Tomi—>Zenit Szentpétervár.
Coolearie
teljesen jó, azon kevés keleti klubok egyike a Zenit, amelyik versenyképes európai szinten is minden szempontból.
Amadeus
Es ahol ketlem, hogy stabil kezdo lesz, mintsem csere.
Stez
ezen a szinten sehol sem lenne beton kezdő, cserébe Európa Liga minimum, jó pénz, jó körülmények. Husztinál mérges voltam a Zenit miatt, mert benne ennél sokkal több volt, de Kádár szerintem jót húzott.
Amadeus
Nem igy van, mert a Kijevnel stabil kezdo volt, es ott azert rendre meg is mutathatta magat az El-ben peldaul. Helyette elmegy egy Bl-/El-csapathoz, csak epp itt meg padozni fog es kizart, hogy annyi lehetoseget kapjon, mint a Dinamonal. Ez a valtas csak a tobb penzt igeri neki, de jateklehetoseg teren csak rosszul jarhat.

több mint 5 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 860
Közben.
Kádár Tomi—>Zenit Szentpétervár.
Coolearie
teljesen jó, azon kevés keleti klubok egyike a Zenit, amelyik versenyképes európai szinten is minden szempontból.
Amadeus
Es ahol ketlem, hogy stabil kezdo lesz, mintsem csere.
Stez
ezen a szinten sehol sem lenne beton kezdő, cserébe Európa Liga minimum, jó pénz, jó körülmények. Husztinál mérges voltam a Zenit miatt, mert benne ennél sokkal több volt, de Kádár szerintem jót húzott.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Közben.
Kádár Tomi—>Zenit Szentpétervár.
Coolearie
teljesen jó, azon kevés keleti klubok egyike a Zenit, amelyik versenyképes európai szinten is minden szempontból.
Amadeus
Es ahol ketlem, hogy stabil kezdo lesz, mintsem csere.

több mint 5 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 860
Közben.
Kádár Tomi—>Zenit Szentpétervár.
Coolearie
teljesen jó, azon kevés keleti klubok egyike a Zenit, amelyik versenyképes európai szinten is minden szempontból.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Anglia 3 mérkőzést vesztett el a világbajnokság alatt: Belgium 2x és hosszabbításban Horvátország.
Henderson 3 esetben nem volt pályán a vállogatottban a VB-n: Belgium 2x és a hosszabbításban Horvátország ellen.

Vele a pályán, ha jól számolok 31-32 meccse nem kapott ki a 3 oroszlános csapat.

De nyilván csak egy mezei védekező kp a srác, aki hátráltatja a csapatát.
alatriste
az a helyzet, hogy a cseréje (Dier) nem feltétlen védekezik jobban, de legalább egy sebességi fokozattal lassabb, plusz ebből kifolyólag kevesebbet is mozog. az meg valahol visszaüt.
mondjuk azt Hendo hiányának tartom, hogy sokszor nem tűnik jónak a helyezkedése, elbújik a labda elől, de ez mondjuk az egész válogatottra igaz.
slowmotion
Egyebkent en nem is ertem Diert. O ket evvel ezelott gondolkodasban, meg ugy mindenben sokkal jobb volt, de mostanra teljesen belassult. Megvaltozott a stilusa, es hatranyara. Es azert ez egy 24 eves jatekosnal szamomra rejtely.

Henderson sem sokkal jobb, de azert jobb. Csak ez az angol kozeppalya azert nagyon ki van hegyezve arra, hogy a vedekezes tokeletes legyen, kulonben atrohannak rajtuk. Na, ez az, amire azert Henderson egyedul alkalmatlan, o akkor lenne jo es hasznos, ha mellette mondjuk meglenne a nagyobb munkas, aki levesz rola rengeteg terhet es melot. A Poolban o jol fog jarni Keitaval peldaul maga mellett. De az angol valogatottban nem igazan tudnek ilyen jatekost mondani, aki el tudna vegezni hatekonyan egy olyan melot, mint peldaul amit Kante a franciaknal.