Soccer

41 feliratkozó

9 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 680 — tracker ember
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 5 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 271 — Omar's Coming Yo!
És akkor két cikk, ami árnyalja a horvát példakép feelinget:

 azonnali.hu/cikk/20180717_fasiszta-enekessel-unnepelt-zagrabban-a-horvat-focivalogatott

 rangado.24.hu/nemzetkozi_foci/2018/07/17/fasisztakat-elteto-naci-enekessel-unnepeltek-rakiticek/
Sobri Jóska
Miért árnyalja?
Értem neked bármelyik szélsőséges világnézet már botrányos, de én azért még mindig szívesebben látnék egy VB 2. válogatottat, akinek az ünneplésén "Tankkal végig menni Románián" -t énekli valaki általuk felkért együttes.
Toca
Biztos romkocsmaban kellett volna ket tekert cigi kozott szdsz playbookot olvasgatniuk unneples gyanant.

több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 407
Minden országnak megvan a maga szemete, ellenben nem mindenki büszke is rá.
több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 646 — Vikings fan
És akkor két cikk, ami árnyalja a horvát példakép feelinget:

 azonnali.hu/cikk/20180717_fasiszta-enekessel-unnepelt-zagrabban-a-horvat-focivalogatott

 rangado.24.hu/nemzetkozi_foci/2018/07/17/fasisztakat-elteto-naci-enekessel-unnepeltek-rakiticek/
Sobri Jóska
Miért árnyalja?
Értem neked bármelyik szélsőséges világnézet már botrányos, de én azért még mindig szívesebben látnék egy VB 2. válogatottat, akinek az ünneplésén "Tankkal végig menni Románián" -t énekli valaki általuk felkért együttes.
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 329 — #NoStress
És akkor két cikk, ami árnyalja a horvát példakép feelinget:

 azonnali.hu/cikk/20180717_fasiszta-enekessel-unnepelt-zagrabban-a-horvat-focivalogatott

 rangado.24.hu/nemzetkozi_foci/2018/07/17/fasisztakat-elteto-naci-enekessel-unnepeltek-rakiticek/

több mint 5 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 112 — Tyrone Creek
Ez így tökéletes 😀

több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 428 — Így remélem megfelelek nektek.....
 index.hu/sport/futball/2018/07/18/meszaros_2rule_sportmarkajaval_rajtol_az_nb_i./

Ahogy korabban irtam..hol van a recop, lancast, toti, nes, tisza markak 😕
ZoliMP
De ez T(wo)urul(e)

 encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQhOoqbraaDuGR8DVFMSiOpiSKR5yoOw2o9cGi5QCOR-Z4msY_hIbOufg

értsük, ez az igazán magyar 😊
több mint 5 éve
YoungZeeZee 7 928
 index.hu/sport/futball/2018/07/18/meszaros_2rule_sportmarkajaval_rajtol_az_nb_i./

Ahogy korabban irtam..hol van a recop, lancast, toti, nes, tisza markak 😕
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 407
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 428 — Így remélem megfelelek nektek.....
még az SB Nation is tweetelt a Dud karaterúgásról! 😀

 twitter.com/SBNation/status/1019691340651622400
Löfli
Ez már ténleg a vég, még itt is elviszi egy luxemburgi csapat előlünk a showt 😉 😛
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 407
a kapufa a végén az valóban szebb volt
több mint 5 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 269 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
még az SB Nation is tweetelt a Dud karaterúgásról! 😀

 twitter.com/SBNation/status/1019691340651622400


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 5 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 821
A mai árviszonyokban nem lepődöm meg az összegen. Ha beleveszem, hogy a Salah üzlet után "csak" ennyi még nem is rossz bolt. Volt ez a kért ár magasabban is, azt nem adta meg a Pool, a Roma pedig kivárva se kap rossz pénzt Allisonért.
alatriste
foleg h alkitolag Kurtoa 35misi.a cselzi szarban van...
ZoliMP
az öreg ruszki tényleg nem költhet a csapatra?
Amadeus
Igazoltak màr jàtékost most is.
4 napja ide linkeltem.
Jorghino-t vették olaszból.

Szerkesztette: Fattyu

több mint 5 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 954
A mai árviszonyokban nem lepődöm meg az összegen. Ha beleveszem, hogy a Salah üzlet után "csak" ennyi még nem is rossz bolt. Volt ez a kért ár magasabban is, azt nem adta meg a Pool, a Roma pedig kivárva se kap rossz pénzt Allisonért.
alatriste
foleg h alkitolag Kurtoa 35misi.a cselzi szarban van...
ZoliMP
az öreg ruszki tényleg nem költhet a csapatra?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 954
Három NBI-es csapat is Lölö mezével a 2Rule(wtf)-ben kezdi meg a szezont.
Coolearie
Csak? Azt hittem már első évben olyan lesz, mint a major ligáknál, hogy minden csapatnak ők fognak szállítani felszerelést.
Mikey
jön az is, ne aggódj. A válogatottal akarták kezdeni, de az Adidas jelezte, hogy több milliárd lenne a kötbér, így azt gyorsan elengedték Viktorék.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 558
Három NBI-es csapat is Lölö mezével a 2Rule(wtf)-ben kezdi meg a szezont.
Coolearie
Csak? Azt hittem már első évben olyan lesz, mint a major ligáknál, hogy minden csapatnak ők fognak szállítani felszerelést.
több mint 5 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Három NBI-es csapat is Lölö mezével a 2Rule(wtf)-ben kezdi meg a szezont.

több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 422 — TODDHERREMANS79
Hiába magyar csapat a Vidi, képtelen vagyok nekik szurkolni. Ennyi ellenszenves embert egy csapatban rég láttam...
#JC6
nézzél több fradi meccset 😊
eaglesmcnabb
kik az ellenszenvesek ott?
#JC6
Inkább kik nem?
Kezdjük az edzővel, Ezzel a zsíroshajú Dollal, aki helyből nagyobb paraszt mint Pintér nekifutásból, ráadásul Pinyőn legalább lehetett röhögni, ezen még azt sem.
De nem a játékosokkal van baj elsősorban (bár lehetne sorolni Vargarolistól, Lovrencsicstől, akiket nem kell bemutatni mert gödöllőiek, többieket emberileg nem minősítem, de nekem ellenszenves a Mázsatíz Böde is, aki évek óta úgy van előadva hogy mekkora erőcsatár, közben meg egy szimpla nagydarab puhos paraszt, de ugye ízlések és pofonok, a pármeccses légiósokra ki se térek, mert mire megjegyzem az egyiket jön is a másik. Aztán hallgatom a kollégáktól, hogy nyert a fradi az MTK ellen, tízszeres költségvetéssel nagy tudomány 😊 )

De az szép, mikor a Vidit szapulják, hogy Fidesz csapat, csak azért bajnok állami pénzből, közben a Fradi ugyanazt csinálja pepitában, csak még több pénzből. Jaj Istenem de szép volt, mikor a Kispest megrajzolta őket tavaly 😊

De a játékospolitikájuk is undorító, hogy játékosokat igazolnak nagy pénzért, na de nem azért hogy játsszanak, hanem csak azért hogy gyengítsék a többi csapatot, hiszen ők megtehetik.
(Radó, Kisbogesz, kis túlzással egy percet sem játszottak, de nehogymá... Vagy ez a Lanzafame trade, mondjuk ő játszani fog, de itt is az volt a fő cél, hogy ne a Kispestben legyen)

Ez meg már nem ide tartozik, de a kedvencem mikor a szurkerek megtudják hogy MTK-s vagyok, és jönnek a hogy retkes zsidó, az MTK nem is magyar csapat stb., azt a Fradiban van a legtöbb légiós kb. 😀 Ha a Bilbao játékospolitikáját folytatnák, még megérteném a nagy magyar csapatozást, de így?

végszónak csak egy klasszikus.


Szerkesztette: eaglesmcnabb

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
YoungZeeZee 7 928
A mai árviszonyokban nem lepődöm meg az összegen. Ha beleveszem, hogy a Salah üzlet után "csak" ennyi még nem is rossz bolt. Volt ez a kért ár magasabban is, azt nem adta meg a Pool, a Roma pedig kivárva se kap rossz pénzt Allisonért.
alatriste
foleg h alkitolag Kurtoa 35misi.a cselzi szarban van...
több mint 5 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 954
Hiába magyar csapat a Vidi, képtelen vagyok nekik szurkolni. Ennyi ellenszenves embert egy csapatban rég láttam...
#JC6
nézzél több fradi meccset 😊
eaglesmcnabb
kik az ellenszenvesek ott?
#JC6
Bárki, aki felveszi a zöldfehér mezt és azt hiszi ő szarta a spanyolviaszt és mindent megengedhet magának. Élő példa Gera, aki ipari méretű türhővé változik, amikor fradi mezben kifut a pályára. Onnantól szabad derék magasságban becsúszni és fröcsögő szájjal anyázni a bírót.
gabokocka
sosem értettem, hogy itthon mire büszke valaki, ha felhúzza a fradi/újpest/videoton mezt. 30-35 éve nincs teljesítmény a trikó alatt, szart nem érnek ezek a mezek a határon kívül. Ezeket a dolgokat kellene először elengedni.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 723 — Keep pounding
Hiába magyar csapat a Vidi, képtelen vagyok nekik szurkolni. Ennyi ellenszenves embert egy csapatban rég láttam...
#JC6
nézzél több fradi meccset 😊
eaglesmcnabb
kik az ellenszenvesek ott?
#JC6
Bárki, aki felveszi a zöldfehér mezt és azt hiszi ő szarta a spanyolviaszt és mindent megengedhet magának. Élő példa Gera, aki ipari méretű türhővé változik, amikor fradi mezben kifut a pályára. Onnantól szabad derék magasságban becsúszni és fröcsögő szájjal anyázni a bírót.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 065 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
A mai árviszonyokban nem lepődöm meg az összegen. Ha beleveszem, hogy a Salah üzlet után "csak" ennyi még nem is rossz bolt. Volt ez a kért ár magasabban is, azt nem adta meg a Pool, a Roma pedig kivárva se kap rossz pénzt Allisonért.


Liverpool Fc fan
több mint 5 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 954
Alisson>>>Liverpool
Atik15
túlértékelt. Karius remélem jön vissza a Bundesligába, így is eléggé tönkre lett téve már a szigetlakók bunkó focijában.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
dawyd728 3 693
60+15 millió € lett a vége. 2 éve alatt 10x-es pénzt sikerült rakta nyerni. Thx Sabatini&Monchi. Előbbi kukázta, utóbbi habozás nélkül elengedte Szczesnyt előle. Csak okosan innentől ezzel a pénzzel. Meg ne lássak 30-40M-t kiszórni Berardira.
több mint 5 éve
Atik15 Carolina Panthers LSU Tigers 195
Alisson>>>Liverpool
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Hiába magyar csapat a Vidi, képtelen vagyok nekik szurkolni. Ennyi ellenszenves embert egy csapatban rég láttam...
#JC6
nézzél több fradi meccset 😊
eaglesmcnabb
kik az ellenszenvesek ott?