Soccer

41 feliratkozó

9 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Komoly.

 atlatszo.hu/2018/07/18/fidesz-kozeli-allami-es-multinacionalis-cegek-ontik-a-tao-penzt-a-kormany-kedvenc-futballklubjaiba-itt-vannak-a-nevek-es-a-szamok/
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
kazah csapat ide vagy oda, Eppel Marci erosen kezdett. elso meccsen mult heten EL-ben cserekent beallva 90.percben gol, hetvegen bajnokin gol (a gyozelmet jelentette vegulis), ma pedig egy felido alatt mesterharmas.

Nem ertem miert nem hozzak amugy nyilvanossagra Eppel meg Lanza eladasi arat. De a kazahok elso 3 meccs alapjan vigadhatnak oromukben (ha csak nem fizettek joval tobbet mint az allitolagos 500k EUR), hogy csodacsatart talaltak occsoert.

csak igy tovabb a folytatasban is!
Borbinho
Eddig kb Balmaz szintű vagy gyengébb csapatoknak talált be, üres kapu vagy csak közelről bepassz, ami természetesen a dolga, és megsüvegelendő az eddigi stat, de majd ha bajnokok lesznek, illetve csoportkör, gól nagy csapatok ellen vagy gólkirály a bajnokságban majd akkor lesz csodacsatár. Szerintem 😊
több mint 5 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 430
Alisson Liverpoolban van orvosi vizsgálaton, 67 millió fontért érkezik.

Reina után újra lesz jó kapusunk? 😊
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 www.youtube.com/watch?v=aSzsUyIJwWA
Löfli
Mondjuk nagy geciseg pont a szerencsetlen magyarokat kerdezgetni, hogy milyen lesz ebben jatszani, akik 4en egyutt kapnak majd egy meccset a szezonban 😀 lehet nem volt jo tolmacsuk h az "igazi akademistakkal' lojenek egy interjut

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 211 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Az megvan, hogy a közszolgálati televízíó élőben közvetítette a puskás mezbemutatóját? 😀
peach
Első magyar mez amit egy első ligás foci csapat hord, alap, hogy közvetítsék.
Az Adidas már retteg.
Toca
Az Adidas és a Soros is "s" betűre végződik. Véletlen? Aligha!


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 548 — Vikings fan
Az megvan, hogy a közszolgálati televízíó élőben közvetítette a puskás mezbemutatóját? 😀
peach
Első magyar mez amit egy első ligás foci csapat hord, alap, hogy közvetítsék.
Az Adidas már retteg.
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 232 — a new hope (again)
Az megvan, hogy a közszolgálati televízíó élőben közvetítette a puskás mezbemutatóját? 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 240 — Omar's Coming Yo!
Ez a Puskas mez frankon jol nez ki. 2RULE for life!

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 176
És akkor két cikk, ami árnyalja a horvát példakép feelinget:

 azonnali.hu/cikk/20180717_fasiszta-enekessel-unnepelt-zagrabban-a-horvat-focivalogatott

 rangado.24.hu/nemzetkozi_foci/2018/07/17/fasisztakat-elteto-naci-enekessel-unnepeltek-rakiticek/
Sobri Jóska
Miért árnyalja?
Értem neked bármelyik szélsőséges világnézet már botrányos, de én azért még mindig szívesebben látnék egy VB 2. válogatottat, akinek az ünneplésén "Tankkal végig menni Románián" -t énekli valaki általuk felkért együttes.
Toca
Biztos romkocsmaban kellett volna ket tekert cigi kozott szdsz playbookot olvasgatniuk unneples gyanant.
Kenny
Nyilván el se tudod képzelni, hogy e kettő között meg lenne bőven lehetőség...🤔
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
kazah csapat ide vagy oda, Eppel Marci erosen kezdett. elso meccsen mult heten EL-ben cserekent beallva 90.percben gol, hetvegen bajnokin gol (a gyozelmet jelentette vegulis), ma pedig egy felido alatt mesterharmas.

Nem ertem miert nem hozzak amugy nyilvanossagra Eppel meg Lanza eladasi arat. De a kazahok elso 3 meccs alapjan vigadhatnak oromukben (ha csak nem fizettek joval tobbet mint az allitolagos 500k EUR), hogy csodacsatart talaltak occsoert.

csak igy tovabb a folytatasban is!

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 240 — Omar's Coming Yo!
És akkor két cikk, ami árnyalja a horvát példakép feelinget:

 azonnali.hu/cikk/20180717_fasiszta-enekessel-unnepelt-zagrabban-a-horvat-focivalogatott

 rangado.24.hu/nemzetkozi_foci/2018/07/17/fasisztakat-elteto-naci-enekessel-unnepeltek-rakiticek/
Sobri Jóska
Miért árnyalja?
Értem neked bármelyik szélsőséges világnézet már botrányos, de én azért még mindig szívesebben látnék egy VB 2. válogatottat, akinek az ünneplésén "Tankkal végig menni Románián" -t énekli valaki általuk felkért együttes.
Toca
Biztos romkocsmaban kellett volna ket tekert cigi kozott szdsz playbookot olvasgatniuk unneples gyanant.

több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 214
Minden országnak megvan a maga szemete, ellenben nem mindenki büszke is rá.
több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 548 — Vikings fan
És akkor két cikk, ami árnyalja a horvát példakép feelinget:

 azonnali.hu/cikk/20180717_fasiszta-enekessel-unnepelt-zagrabban-a-horvat-focivalogatott

 rangado.24.hu/nemzetkozi_foci/2018/07/17/fasisztakat-elteto-naci-enekessel-unnepeltek-rakiticek/
Sobri Jóska
Miért árnyalja?
Értem neked bármelyik szélsőséges világnézet már botrányos, de én azért még mindig szívesebben látnék egy VB 2. válogatottat, akinek az ünneplésén "Tankkal végig menni Románián" -t énekli valaki általuk felkért együttes.
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 237 — #NoStress
És akkor két cikk, ami árnyalja a horvát példakép feelinget:

 azonnali.hu/cikk/20180717_fasiszta-enekessel-unnepelt-zagrabban-a-horvat-focivalogatott

 rangado.24.hu/nemzetkozi_foci/2018/07/17/fasisztakat-elteto-naci-enekessel-unnepeltek-rakiticek/

több mint 5 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 104 — Tyrone Creek
Ez így tökéletes 😀

több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
 index.hu/sport/futball/2018/07/18/meszaros_2rule_sportmarkajaval_rajtol_az_nb_i./

Ahogy korabban irtam..hol van a recop, lancast, toti, nes, tisza markak 😕
ZoliMP
De ez T(wo)urul(e)

 encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQhOoqbraaDuGR8DVFMSiOpiSKR5yoOw2o9cGi5QCOR-Z4msY_hIbOufg

értsük, ez az igazán magyar 😊
több mint 5 éve
YoungZeeZee 7 858
 index.hu/sport/futball/2018/07/18/meszaros_2rule_sportmarkajaval_rajtol_az_nb_i./

Ahogy korabban irtam..hol van a recop, lancast, toti, nes, tisza markak 😕
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 214
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
még az SB Nation is tweetelt a Dud karaterúgásról! 😀

 twitter.com/SBNation/status/1019691340651622400
Löfli
Ez már ténleg a vég, még itt is elviszi egy luxemburgi csapat előlünk a showt 😉 😛
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 214
a kapufa a végén az valóban szebb volt
több mint 5 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 211 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
még az SB Nation is tweetelt a Dud karaterúgásról! 😀

 twitter.com/SBNation/status/1019691340651622400


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 5 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 818
A mai árviszonyokban nem lepődöm meg az összegen. Ha beleveszem, hogy a Salah üzlet után "csak" ennyi még nem is rossz bolt. Volt ez a kért ár magasabban is, azt nem adta meg a Pool, a Roma pedig kivárva se kap rossz pénzt Allisonért.
alatriste
foleg h alkitolag Kurtoa 35misi.a cselzi szarban van...
ZoliMP
az öreg ruszki tényleg nem költhet a csapatra?
Amadeus
Igazoltak màr jàtékost most is.
4 napja ide linkeltem.
Jorghino-t vették olaszból.

Szerkesztette: Fattyu

több mint 5 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 862
A mai árviszonyokban nem lepődöm meg az összegen. Ha beleveszem, hogy a Salah üzlet után "csak" ennyi még nem is rossz bolt. Volt ez a kért ár magasabban is, azt nem adta meg a Pool, a Roma pedig kivárva se kap rossz pénzt Allisonért.
alatriste
foleg h alkitolag Kurtoa 35misi.a cselzi szarban van...
ZoliMP
az öreg ruszki tényleg nem költhet a csapatra?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 862
Három NBI-es csapat is Lölö mezével a 2Rule(wtf)-ben kezdi meg a szezont.
Coolearie
Csak? Azt hittem már első évben olyan lesz, mint a major ligáknál, hogy minden csapatnak ők fognak szállítani felszerelést.
Mikey
jön az is, ne aggódj. A válogatottal akarták kezdeni, de az Adidas jelezte, hogy több milliárd lenne a kötbér, így azt gyorsan elengedték Viktorék.

criminal lawyer or criminal lawyer?