Soccer

41 feliratkozó

9 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 5 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 202 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Sziasztok. Nem tudom, hogy melyik topicba írjam, úgyhogy ide kerül :
Tudtok mondani reges, fizetős streamoldalt, nfl s labdarúgó meccseket néznék elsősorban. Régen már olvastam itt 1-2ről, de nem rémlik mik is voltak..
Köszönöm 😊
bogec7
a live247.tv ilyen, kb mindent lehet rajta nézni, csak kb sosem lehet regisztrálni 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 466 — Cowboys fan
Sziasztok. Nem tudom, hogy melyik topicba írjam, úgyhogy ide kerül :
Tudtok mondani reges, fizetős streamoldalt, nfl s labdarúgó meccseket néznék elsősorban. Régen már olvastam itt 1-2ről, de nem rémlik mik is voltak..
Köszönöm 😊
bogec7
GamePass.
bocs 😊
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 466 — Cowboys fan
Csak hogy meglegyen az átigazolási szezononkénti játékosmozgás a Liverpool és a farmcsapata között, Ingset kölcsönadtuk nekik. Sajnálom Dannyt.
Mikey
ahhoz képest hogy elvileg 24m-t kínált érte a palace ami elég wtf volt
Negritis
aszondják, pénzért megy, 1 év kölcsön meg utána véglegesen.
monduk nem értem, minek az első év kölcsön? vissza lehet hívni, vagy mi?

viszont így megmarad a jó viszony a farmcsapat felé, a palackot meg még akkor is utáljuk, ha Bentekét meg Sakhót jó pénzért tudtuk rájuk sózni.
slowmotion
Az egy év kölcsönszerződésnek az lenne a lényege igen, hogy visszahívhatjuk utána, de amilyen búcsúnyilatkozatot lenyomott Klopp (is), szerintem erről szó nincs. Szóval ennek szerintem csak valamilyen technikai oka lehetett.
Mikey
financiális fair play szabályok?
csebi
nekünk nem oszt, nem szoroz (a díj az díj), a Soton meg kötve hiszem, hogy rá lenne szorulva fél éve már megtámogattuk a költségvetésüket 70 millió fonttal.
több mint 5 éve
bogjosi New England Patriots 1 129
Sziasztok. Nem tudom, hogy melyik topicba írjam, úgyhogy ide kerül :
Tudtok mondani reges, fizetős streamoldalt, nfl s labdarúgó meccseket néznék elsősorban. Régen már olvastam itt 1-2ről, de nem rémlik mik is voltak..
Köszönöm 😊

...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
több mint 5 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 775 — Lucas Scott
Csak hogy meglegyen az átigazolási szezononkénti játékosmozgás a Liverpool és a farmcsapata között, Ingset kölcsönadtuk nekik. Sajnálom Dannyt.
Mikey
ahhoz képest hogy elvileg 24m-t kínált érte a palace ami elég wtf volt
Negritis
aszondják, pénzért megy, 1 év kölcsön meg utána véglegesen.
monduk nem értem, minek az első év kölcsön? vissza lehet hívni, vagy mi?

viszont így megmarad a jó viszony a farmcsapat felé, a palackot meg még akkor is utáljuk, ha Bentekét meg Sakhót jó pénzért tudtuk rájuk sózni.
slowmotion
Az egy év kölcsönszerződésnek az lenne a lényege igen, hogy visszahívhatjuk utána, de amilyen búcsúnyilatkozatot lenyomott Klopp (is), szerintem erről szó nincs. Szóval ennek szerintem csak valamilyen technikai oka lehetett.
Mikey
financiális fair play szabályok?

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 5 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 423
Csak hogy meglegyen az átigazolási szezononkénti játékosmozgás a Liverpool és a farmcsapata között, Ingset kölcsönadtuk nekik. Sajnálom Dannyt.
Mikey
ahhoz képest hogy elvileg 24m-t kínált érte a palace ami elég wtf volt
Negritis
aszondják, pénzért megy, 1 év kölcsön meg utána véglegesen.
monduk nem értem, minek az első év kölcsön? vissza lehet hívni, vagy mi?

viszont így megmarad a jó viszony a farmcsapat felé, a palackot meg még akkor is utáljuk, ha Bentekét meg Sakhót jó pénzért tudtuk rájuk sózni.
slowmotion
Az egy év kölcsönszerződésnek az lenne a lényege igen, hogy visszahívhatjuk utána, de amilyen búcsúnyilatkozatot lenyomott Klopp (is), szerintem erről szó nincs. Szóval ennek szerintem csak valamilyen technikai oka lehetett.
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 466 — Cowboys fan
Sevilla - Zalgiris 1-0

Újpesten meg futballünnep volt... 😊
#JC6
meccset egyébként láttad, vagy csak jöttél kárörvendeni?
Újpest ellen volt 60 perc emberelőny, 12 kapuralövés meg kettő blokkolt.
Zalgiris ellen 0 perc emberelőny, 10 kapuralövés meg 8 blokkolt.

simán előfordul az, hogy csak nyögvenyelősen megy egy meccs egy erősebb csapatnak, mert semmi sem sikerül.

az megvan pl, hogy az Atalanta otthon az előző fordulóban 2-2-t játszott az FK Szarajevóval? aztán idegenben nem blokkolt mindent a védelem, 0-8 (0-5) lett a vége. ennyit az egymeccses hősködésről egy oda-visszavágós párharcban.
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 466 — Cowboys fan
Csak hogy meglegyen az átigazolási szezononkénti játékosmozgás a Liverpool és a farmcsapata között, Ingset kölcsönadtuk nekik. Sajnálom Dannyt.
Mikey
ahhoz képest hogy elvileg 24m-t kínált érte a palace ami elég wtf volt
Negritis
aszondják, pénzért megy, 1 év kölcsön meg utána véglegesen.
monduk nem értem, minek az első év kölcsön? vissza lehet hívni, vagy mi?

viszont így megmarad a jó viszony a farmcsapat felé, a palackot meg még akkor is utáljuk, ha Bentekét meg Sakhót jó pénzért tudtuk rájuk sózni.
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Sevilla - Zalgiris 1-0

Újpesten meg futballünnep volt... 😊
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 514 — The Mathematician
Csak hogy meglegyen az átigazolási szezononkénti játékosmozgás a Liverpool és a farmcsapata között, Ingset kölcsönadtuk nekik. Sajnálom Dannyt.
Mikey
ahhoz képest hogy elvileg 24m-t kínált érte a palace ami elég wtf volt

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Mindeközben a Dudelange 2-1-re megverte a Legiat idegenben.
több mint 5 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 775 — Lucas Scott
Fulham ezen a nyáron 110 millió eurót költött el, viszonyításképp: Az AtMa 120-at.
Amadeus
A Fulhamnek vége az átigazolási szezonnak, míg ha jól tudom spanyolban még megy a szabadrablás.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 5 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 857
Fulham ezen a nyáron 110 millió eurót költött el, viszonyításképp: Az AtMa 120-at.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
dawyd728 3 651
Ennek a Suso for Perotti+cash esetleges cserének (azt mondják több, mint pletyka) mi értelme? Szerintem közel azonos képességű játékosok, csak a spanyol fiatalabb és eredendően RW, méghozzá bal a jobbik lába. Ezt leszámítva tapodtat nem vagyunk előrébb. Sőt szerintem halál feleslegesen jön még egy új játékos, akinek meló lesz beilleszkedni az elején. Ha 15-20 misinél többet adunk Perotti mellé, azt én nagyon nem fogom szeretni. Abból a plusz pénzből erősíthet tovább a Milan, aminek végül az lesz a vége, h becsúsznak 4. helyen a végén. Ha viszont megússzuk 'olcsón' (10-15 milla+Perotti) még olyan 30 M körül jöhetne vmi DDR pótlék, aki tényleg kéne. Nekem ahogy közeledünk a határidőig, úgy áll fel óráról-órára több szőr a hátamon, ha csak rágondolok, h De Rossi cseréje Gonalons aki súlyos 2-3000 percre számíthat így a szezonban. Őszintén szólva nem is tudom mitől tartok jobban capitano játékától, vagy a franciáétól. 😕
több mint 5 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 423
Csak hogy meglegyen az átigazolási szezononkénti játékosmozgás a Liverpool és a farmcsapata között, Ingset kölcsönadtuk nekik. Sajnálom Dannyt.
több mint 5 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Trencsén 4-0 Feyenoord
Dinamo Minszk 4-0 Zenit
több mint 5 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 240
 www.sebokvili.hu/auto.htm
#JC6
nem ő volt az, hogy pár válogatott csapattársával vmeik EB/VB selejtező meccs előtt elmentek a pesti éjszakába bulizni, inni és a vereség után meg a taxisok feldobták őket, és ment a szembesítés a napkeltében?
csebi
Egy magyar-román vb-selejtező volt a 2000-es évek elején, Dárdai is velük volt állítólag. Aztán persze sima vereség.
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 779 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Közben úgy tűnik ex-liverpooli/PSG-s lesz/lehet majd Danilo párja a Honvédban - David N’Gog.

És ha már Kispest, tényleg nagy "szégyen" volt kikapni a Honvédnak a Niederkorntól, a luxemburgiak jobb helyzetből várják az UFA elleni visszavágót (1-2), mint a Honvéd ellen (0-1)...

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 857
Érdekes lesz ha Modric és Marcelo is dobbant még a Real-ból...

Mondjuk ha sikerülne a Bayern-es duóval (Alaba, Thiago) pótolni őket még jól is kijöhetnek a spanyolok belőle. Bár a bajorok se hülyék azért, pedig néha erősen próbálkoznak 😊
flzoli
Thiago eladó (70 milliótól), Alaba biztos, hogy marad.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Kozben kiderult az is, hogy mar juli vegen megkerestuk az Atleticot, de nem voltak hajlandoak targyalni. Ezert volt muszaj kipengetni a kivasarlasi arat.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 756 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Érdekes lesz ha Modric és Marcelo is dobbant még a Real-ból...

Mondjuk ha sikerülne a Bayern-es duóval (Alaba, Thiago) pótolni őket még jól is kijöhetnek a spanyolok belőle. Bár a bajorok se hülyék azért, pedig néha erősen próbálkoznak 😊

több mint 5 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 775 — Lucas Scott
 www.sebokvili.hu/auto.htm
#JC6
nem ő volt az, hogy pár válogatott csapattársával vmeik EB/VB selejtező meccs előtt elmentek a pesti éjszakába bulizni, inni és a vereség után meg a taxisok feldobták őket, és ment a szembesítés a napkeltében?

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
 www.sebokvili.hu/auto.htm
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Tnap este kozben mind a Kepa mind a Courtois igazolas hivatalosan is meg lett erositve. Kovacic jon egy evre. Nincs opcio a megvetelere. Kezdobe nemtom be fog-e ferni, nekem picit tul defenziv a Jorginho-Kante-Kovacic kozeppalya. Na nem mintha Barkley akkora erosites lenne, de akkor inkabb Fabregas.
Borbinho
Kovacicban bőven van támadóvéna, ő tudna akár klasszikus 10-esként játszani.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Tnap este kozben mind a Kepa mind a Courtois igazolas hivatalosan is meg lett erositve. Kovacic jon egy evre. Nincs opcio a megvetelere. Kezdobe nemtom be fog-e ferni, nekem picit tul defenziv a Jorginho-Kante-Kovacic kozeppalya. Na nem mintha Barkley akkora erosites lenne, de akkor inkabb Fabregas.

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."