Soccer

41 feliratkozó

9 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 5 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Na nagyon vártam ezt a Wolves meccset, remélem hatalmas bukta lesz.
több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 548 — Vikings fan
A cégek úgy egyeztek meg, hogy az MTVA a műsorok elején vagy végén 5 másodperces támogatói spotokat, klasszikus reklámokat, termékelhelyezést, online PR-cikkeket garantál. A Magyar Sportmárka Zrt. cserébe bérbe ad 2rule-termékeket az MTVA-nak, megjeleníti az M4 logóját 2rule-termékein, nyereményjátékokhoz ad termékeket, továbbá 15-20 százalékos kedvezményt garantál a 2rule-termékekre (futball-, kosárlabdamezekre, futóruházatra, prémiumkategóriás sportruházatra, utcai és sportcipőkre) az MTVA dolgozói számára.

Vajon lehet csajozni 2rule-os mezben? 😀
NB2
mit lehet egy ruhán bérbe adni? Nevetséges.
Amadeus
Biztos csak a műsorba vehetik fel nehogy reklámozzák őket máshol 😀
Vagy eladják drágábban, ebben Gera szakértőskodott.
több mint 5 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 860
A cégek úgy egyeztek meg, hogy az MTVA a műsorok elején vagy végén 5 másodperces támogatói spotokat, klasszikus reklámokat, termékelhelyezést, online PR-cikkeket garantál. A Magyar Sportmárka Zrt. cserébe bérbe ad 2rule-termékeket az MTVA-nak, megjeleníti az M4 logóját 2rule-termékein, nyereményjátékokhoz ad termékeket, továbbá 15-20 százalékos kedvezményt garantál a 2rule-termékekre (futball-, kosárlabdamezekre, futóruházatra, prémiumkategóriás sportruházatra, utcai és sportcipőkre) az MTVA dolgozói számára.

Vajon lehet csajozni 2rule-os mezben? 😀
NB2
mit lehet egy ruhán bérbe adni? Nevetséges.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 245
A fű az valami borzalom volt...
Egyébként ha nem esik ki a Vidi, kb el is dőlt a magyar bajnokság annyira ellép a Fradi.
NB2
Nana, majd jön a hosszabb fű, esősebb napok, tornádó vagy a spori aztán a Fradi is hullajtja majd a pontokat.
Toca
Meg a das problem 😊
petey
Jaaaaaaa......
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Csóringer Newcastle el volt átkozva Ted Lassoék ellen. 2 kapufa, 1 bekapott gól, ami 9 miniméterrel volt bent. Egy pontot megérdemeltek volna.

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 763 — Csodabogár
A fű az valami borzalom volt...
Egyébként ha nem esik ki a Vidi, kb el is dőlt a magyar bajnokság annyira ellép a Fradi.
NB2
Nana, majd jön a hosszabb fű, esősebb napok, tornádó vagy a spori aztán a Fradi is hullajtja majd a pontokat.
Toca
Meg a das problem 😊

több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 548 — Vikings fan
A fű az valami borzalom volt...
Egyébként ha nem esik ki a Vidi, kb el is dőlt a magyar bajnokság annyira ellép a Fradi.
NB2
Nana, majd jön a hosszabb fű, esősebb napok, tornádó vagy a spori aztán a Fradi is hullajtja majd a pontokat.
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 210
Sokszor A redditen jobban hozza a streamet az IPhone mint a gép.
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 232 — a new hope (again)
Sziasztok. Nem tudom, hogy melyik topicba írjam, úgyhogy ide kerül :
Tudtok mondani reges, fizetős streamoldalt, nfl s labdarúgó meccseket néznék elsősorban. Régen már olvastam itt 1-2ről, de nem rémlik mik is voltak..
Köszönöm 😊
bogec7
a live247.tv ilyen, kb mindent lehet rajta nézni, csak kb sosem lehet regisztrálni 😀
Löfli
Köszönöm!! és más egyéb? 😊
Mára mondjuk egy ManUtd meccs linkkel is megelégszek 😀
bogec7
redditen amúgy simán vannak jó hd streamek, csak egy picit keresni kell. mondjuk ebben
shawnka
a profi asszem
Löfli
Ne terheld túl. Ha empty hd-s falconsos lunkjei beszarnak kell egy ember aki megkönnyíti az életem.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 209 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Sziasztok. Nem tudom, hogy melyik topicba írjam, úgyhogy ide kerül :
Tudtok mondani reges, fizetős streamoldalt, nfl s labdarúgó meccseket néznék elsősorban. Régen már olvastam itt 1-2ről, de nem rémlik mik is voltak..
Köszönöm 😊
bogec7
a live247.tv ilyen, kb mindent lehet rajta nézni, csak kb sosem lehet regisztrálni 😀
Löfli
Köszönöm!! és más egyéb? 😊
Mára mondjuk egy ManUtd meccs linkkel is megelégszek 😀
bogec7
redditen amúgy simán vannak jó hd streamek, csak egy picit keresni kell. mondjuk ebben
shawnka
a profi asszem


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Az első félidőben tetszett a Loki, a másodikban nem annyira. Örülnék ha meg tudnák szorongatni a két nagyot (PAFC, Kisvárda 😀).
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 796 — nabege2@yahoo.com
Sziasztok. Nem tudom, hogy melyik topicba írjam, úgyhogy ide kerül :
Tudtok mondani reges, fizetős streamoldalt, nfl s labdarúgó meccseket néznék elsősorban. Régen már olvastam itt 1-2ről, de nem rémlik mik is voltak..
Köszönöm 😊
bogec7
a live247.tv ilyen, kb mindent lehet rajta nézni, csak kb sosem lehet regisztrálni 😀
Löfli
Köszönöm!! és más egyéb? 😊
Mára mondjuk egy ManUtd meccs linkkel is megelégszek 😀
bogec7
Azért akarnál fizetni érte, mert gondolod, hogy tökéletes szolgáltatást kapsz? Mert ahogy nézem azt ingyen is megkaphatod 😊
több mint 5 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 735 — 49ers GM
A fű az valami borzalom volt...

NB2
Máskor figyelj jobban, honnan szerzed be. 😀

több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 796 — nabege2@yahoo.com
A fű az valami borzalom volt...
Egyébként ha nem esik ki a Vidi, kb el is dőlt a magyar bajnokság annyira ellép a Fradi.
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 236 — #NoStress
Ja, és voltam Felcsúton a stadinál, kerestem a lehetőséget, hogy vegyek 2Rule mezt vagy pólót, de a portás(?) azt mondta, hogy jöjjek vissza késöbb, még nem kapható.
Ugyanolyan könnyedséggel a nagy semmi közepén, a nulla spontán átmenő- és vásárlóforgalommal bíró zárt és kihalt létesítménynél a tikkasztó ezer fokban, mintha a Westendben mentem volna be a Nike boltba, hogy van e már az új AirMax, de még pár nap, mire megérkezik.
Meg se lepődött, hogy a vásárlók már az oroszlánbarlangnál vannak!
Higgadt erő, vérprofi biztonsági szolgálat, rendíthetetlen nyugalom, magas szintű tájékozottság.
Mindig is tudtam, hogy jó helyre menne a TAO-m, ha menne bárhova is és az a PAFC lenne!

több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 236 — #NoStress
Vajon lehet csajozni 2rule-os mezben? 😀
NB2
Csajozni mindenben és minden nélkül is lehet.

több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Vajon lehet csajozni 2rule-os mezben? 😀
NB2
Ha pl. Gyakadémiás és villantasz mellé pl. egy SLK Mercit, akkor gyanítom néhány golddigger azért rád repülne 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
bogjosi New England Patriots 1 129
Sziasztok. Nem tudom, hogy melyik topicba írjam, úgyhogy ide kerül :
Tudtok mondani reges, fizetős streamoldalt, nfl s labdarúgó meccseket néznék elsősorban. Régen már olvastam itt 1-2ről, de nem rémlik mik is voltak..
Köszönöm 😊
bogec7
a live247.tv ilyen, kb mindent lehet rajta nézni, csak kb sosem lehet regisztrálni 😀
Löfli
Köszönöm!! és más egyéb? 😊
Mára mondjuk egy ManUtd meccs linkkel is megelégszek 😀

...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 796 — nabege2@yahoo.com
A cégek úgy egyeztek meg, hogy az MTVA a műsorok elején vagy végén 5 másodperces támogatói spotokat, klasszikus reklámokat, termékelhelyezést, online PR-cikkeket garantál. A Magyar Sportmárka Zrt. cserébe bérbe ad 2rule-termékeket az MTVA-nak, megjeleníti az M4 logóját 2rule-termékein, nyereményjátékokhoz ad termékeket, továbbá 15-20 százalékos kedvezményt garantál a 2rule-termékekre (futball-, kosárlabdamezekre, futóruházatra, prémiumkategóriás sportruházatra, utcai és sportcipőkre) az MTVA dolgozói számára.

Vajon lehet csajozni 2rule-os mezben? 😀
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Évek óta most láttam először mb1-es meccset promózó plakátot, a honvéd-vidi akkora rangadó lesz a hidegkutiban, hogy erre is rászolgált
r.baggio
Rendszeresen van kint a következő Kispest meccsről palkát több helyen is a Fővárosban. A Rákosfalva.i HÉV megálló közelében mindig ki van plakátolva pl nagy méretben, hogy kivel játszik legközelebb otthon a Honvéd.
több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 763 — No es importante
Évek óta most láttam először mb1-es meccset promózó plakátot, a honvéd-vidi akkora rangadó lesz a hidegkutiban, hogy erre is rászolgált


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 426
N’Gog in da house. Remélem a Mennyeiben még erősítést jelent az érkezése.
 honvedfc.hu/hirek/99-premier-league-merkozes-igazol-a-honvedhoz/2018-08-10
iktriad
Wow, életemben először ki kell mennem majd egy NB I-es meccsre. 😀
Mikey
A Honvéd mostantól az MTK pályán vendégszerepel majd a hazai meccsein. 😊
iktriad
Ó ne már. A betonteknőbe akartam menni legkevésbé.
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
N’Gog in da house. Remélem a Mennyeiben még erősítést jelent az érkezése.
 honvedfc.hu/hirek/99-premier-league-merkozes-igazol-a-honvedhoz/2018-08-10
Van több premier leagues meccsel rendelkező spíler jelenleg nála a Mennyeiben?
iktriad
Azért ezt tegyük hozzá mielőtt örömtüzeket gyújtasz:

"Hozzá kell tenni, hogy az elmúlt két évben 2 gólt rúgott, Skóciában és Görögországban gyenge csapatokban csak kispadozott.."
gordon
Aki idejön az ő rezüméjével, ott tudhatod, hogy van valami gebasz. 😊

Akkor elkérheted Meki bérletét 😊
gordon
Amennyit én meccsre járok....
több mint 5 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 521 — JAFL Tampa GM
N’Gog in da house. Remélem a Mennyeiben még erősítést jelent az érkezése.
 honvedfc.hu/hirek/99-premier-league-merkozes-igazol-a-honvedhoz/2018-08-10
Van több premier leagues meccsel rendelkező spíler jelenleg nála a Mennyeiben?
iktriad
Azért ezt tegyük hozzá mielőtt örömtüzeket gyújtasz:

"Hozzá kell tenni, hogy az elmúlt két évben 2 gólt rúgott, Skóciában és Görögországban gyenge csapatokban csak kispadozott.."
több mint 5 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 521 — JAFL Tampa GM
N’Gog in da house. Remélem a Mennyeiben még erősítést jelent az érkezése.
 honvedfc.hu/hirek/99-premier-league-merkozes-igazol-a-honvedhoz/2018-08-10
iktriad
Wow, életemben először ki kell mennem majd egy NB I-es meccsre. 😀
Mikey
A Honvéd mostantól az MTK pályán vendégszerepel majd a hazai meccsein. 😊
iktriad
Akkor elkérheted Meki bérletét 😊