Soccer

41 feliratkozó

9 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 170
Ja, és voltam Felcsúton a stadinál, kerestem a lehetőséget, hogy vegyek 2Rule mezt vagy pólót, de a portás(?) azt mondta, hogy jöjjek vissza késöbb, még nem kapható.
Ugyanolyan könnyedséggel a nagy semmi közepén, a nulla spontán átmenő- és vásárlóforgalommal bíró zárt és kihalt létesítménynél a tikkasztó ezer fokban, mintha a Westendben mentem volna be a Nike boltba, hogy van e már az új AirMax, de még pár nap, mire megérkezik.
Meg se lepődött, hogy a vásárlók már az oroszlánbarlangnál vannak!
Higgadt erő, vérprofi biztonsági szolgálat, rendíthetetlen nyugalom, magas szintű tájékozottság.
Mindig is tudtam, hogy jó helyre menne a TAO-m, ha menne bárhova is és az a PAFC lenne!
Sobri Jóska
Ha ekkora a keletje, az idei rózsaszín októberben lehet licitálni majd egyre. Egyik ismerősöm a felcsutban focizik, már ígért is egyet nekem 😉
több mint 5 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 423
na Richarlison el is kezdte torleszteni a 40misis vetalarat. igaz utana meg is serult. kivancsi vagyok, milyen szezonja lesz az Evertonnak + neki
Borbinho
Remélem kiesnek a picsába. | Egyszer csak bejön. 😅 |
több mint 5 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 642 — Packers Suicide Squad
Szerethető kis csapat ez a Kisvárda
Kampman
Berios Roy Keane-i "magasságokban'

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 5 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 240
Szerethető kis csapat ez a Kisvárda
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
na Richarlison el is kezdte torleszteni a 40misis vetalarat. igaz utana meg is serult. kivancsi vagyok, milyen szezonja lesz az Evertonnak + neki

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
YoungZeeZee 7 851
en a varda meccset vartam nagyon...
Az uj stadiont nem ertem, megint egy beton fal, par szekkel. jo a par szek talan eleg, de miert nem epitettek korbe rendesen a falat "lelatoval"?
több mint 5 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 201 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Na nagyon vártam ezt a Wolves meccset, remélem hatalmas bukta lesz.
tüsi91
na jó, de kinek? a Mendes Unitednek vagy a szerintem koncepció nélkül költekező Evertonnak?


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 5 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Na nagyon vártam ezt a Wolves meccset, remélem hatalmas bukta lesz.
több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 544 — Vikings fan
A cégek úgy egyeztek meg, hogy az MTVA a műsorok elején vagy végén 5 másodperces támogatói spotokat, klasszikus reklámokat, termékelhelyezést, online PR-cikkeket garantál. A Magyar Sportmárka Zrt. cserébe bérbe ad 2rule-termékeket az MTVA-nak, megjeleníti az M4 logóját 2rule-termékein, nyereményjátékokhoz ad termékeket, továbbá 15-20 százalékos kedvezményt garantál a 2rule-termékekre (futball-, kosárlabdamezekre, futóruházatra, prémiumkategóriás sportruházatra, utcai és sportcipőkre) az MTVA dolgozói számára.

Vajon lehet csajozni 2rule-os mezben? 😀
NB2
mit lehet egy ruhán bérbe adni? Nevetséges.
Amadeus
Biztos csak a műsorba vehetik fel nehogy reklámozzák őket máshol 😀
Vagy eladják drágábban, ebben Gera szakértőskodott.
több mint 5 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 857
A cégek úgy egyeztek meg, hogy az MTVA a műsorok elején vagy végén 5 másodperces támogatói spotokat, klasszikus reklámokat, termékelhelyezést, online PR-cikkeket garantál. A Magyar Sportmárka Zrt. cserébe bérbe ad 2rule-termékeket az MTVA-nak, megjeleníti az M4 logóját 2rule-termékein, nyereményjátékokhoz ad termékeket, továbbá 15-20 százalékos kedvezményt garantál a 2rule-termékekre (futball-, kosárlabdamezekre, futóruházatra, prémiumkategóriás sportruházatra, utcai és sportcipőkre) az MTVA dolgozói számára.

Vajon lehet csajozni 2rule-os mezben? 😀
NB2
mit lehet egy ruhán bérbe adni? Nevetséges.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 240
A fű az valami borzalom volt...
Egyébként ha nem esik ki a Vidi, kb el is dőlt a magyar bajnokság annyira ellép a Fradi.
NB2
Nana, majd jön a hosszabb fű, esősebb napok, tornádó vagy a spori aztán a Fradi is hullajtja majd a pontokat.
Toca
Meg a das problem 😊
petey
Jaaaaaaa......
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 779 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Csóringer Newcastle el volt átkozva Ted Lassoék ellen. 2 kapufa, 1 bekapott gól, ami 9 miniméterrel volt bent. Egy pontot megérdemeltek volna.

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 759 — Csodabogár
A fű az valami borzalom volt...
Egyébként ha nem esik ki a Vidi, kb el is dőlt a magyar bajnokság annyira ellép a Fradi.
NB2
Nana, majd jön a hosszabb fű, esősebb napok, tornádó vagy a spori aztán a Fradi is hullajtja majd a pontokat.
Toca
Meg a das problem 😊

több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 544 — Vikings fan
A fű az valami borzalom volt...
Egyébként ha nem esik ki a Vidi, kb el is dőlt a magyar bajnokság annyira ellép a Fradi.
NB2
Nana, majd jön a hosszabb fű, esősebb napok, tornádó vagy a spori aztán a Fradi is hullajtja majd a pontokat.
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 210
Sokszor A redditen jobban hozza a streamet az IPhone mint a gép.
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 232 — a new hope (again)
Sziasztok. Nem tudom, hogy melyik topicba írjam, úgyhogy ide kerül :
Tudtok mondani reges, fizetős streamoldalt, nfl s labdarúgó meccseket néznék elsősorban. Régen már olvastam itt 1-2ről, de nem rémlik mik is voltak..
Köszönöm 😊
bogec7
a live247.tv ilyen, kb mindent lehet rajta nézni, csak kb sosem lehet regisztrálni 😀
Löfli
Köszönöm!! és más egyéb? 😊
Mára mondjuk egy ManUtd meccs linkkel is megelégszek 😀
bogec7
redditen amúgy simán vannak jó hd streamek, csak egy picit keresni kell. mondjuk ebben
shawnka
a profi asszem
Löfli
Ne terheld túl. Ha empty hd-s falconsos lunkjei beszarnak kell egy ember aki megkönnyíti az életem.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 201 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Sziasztok. Nem tudom, hogy melyik topicba írjam, úgyhogy ide kerül :
Tudtok mondani reges, fizetős streamoldalt, nfl s labdarúgó meccseket néznék elsősorban. Régen már olvastam itt 1-2ről, de nem rémlik mik is voltak..
Köszönöm 😊
bogec7
a live247.tv ilyen, kb mindent lehet rajta nézni, csak kb sosem lehet regisztrálni 😀
Löfli
Köszönöm!! és más egyéb? 😊
Mára mondjuk egy ManUtd meccs linkkel is megelégszek 😀
bogec7
redditen amúgy simán vannak jó hd streamek, csak egy picit keresni kell. mondjuk ebben
shawnka
a profi asszem


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Az első félidőben tetszett a Loki, a másodikban nem annyira. Örülnék ha meg tudnák szorongatni a két nagyot (PAFC, Kisvárda 😀).
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 795 — nabege2@yahoo.com
Sziasztok. Nem tudom, hogy melyik topicba írjam, úgyhogy ide kerül :
Tudtok mondani reges, fizetős streamoldalt, nfl s labdarúgó meccseket néznék elsősorban. Régen már olvastam itt 1-2ről, de nem rémlik mik is voltak..
Köszönöm 😊
bogec7
a live247.tv ilyen, kb mindent lehet rajta nézni, csak kb sosem lehet regisztrálni 😀
Löfli
Köszönöm!! és más egyéb? 😊
Mára mondjuk egy ManUtd meccs linkkel is megelégszek 😀
bogec7
Azért akarnál fizetni érte, mert gondolod, hogy tökéletes szolgáltatást kapsz? Mert ahogy nézem azt ingyen is megkaphatod 😊
több mint 5 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 733 — 49ers GM
A fű az valami borzalom volt...

NB2
Máskor figyelj jobban, honnan szerzed be. 😀

több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 795 — nabege2@yahoo.com
A fű az valami borzalom volt...
Egyébként ha nem esik ki a Vidi, kb el is dőlt a magyar bajnokság annyira ellép a Fradi.
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 235 — #NoStress
Ja, és voltam Felcsúton a stadinál, kerestem a lehetőséget, hogy vegyek 2Rule mezt vagy pólót, de a portás(?) azt mondta, hogy jöjjek vissza késöbb, még nem kapható.
Ugyanolyan könnyedséggel a nagy semmi közepén, a nulla spontán átmenő- és vásárlóforgalommal bíró zárt és kihalt létesítménynél a tikkasztó ezer fokban, mintha a Westendben mentem volna be a Nike boltba, hogy van e már az új AirMax, de még pár nap, mire megérkezik.
Meg se lepődött, hogy a vásárlók már az oroszlánbarlangnál vannak!
Higgadt erő, vérprofi biztonsági szolgálat, rendíthetetlen nyugalom, magas szintű tájékozottság.
Mindig is tudtam, hogy jó helyre menne a TAO-m, ha menne bárhova is és az a PAFC lenne!

több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 235 — #NoStress
Vajon lehet csajozni 2rule-os mezben? 😀
NB2
Csajozni mindenben és minden nélkül is lehet.

több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Vajon lehet csajozni 2rule-os mezben? 😀
NB2
Ha pl. Gyakadémiás és villantasz mellé pl. egy SLK Mercit, akkor gyanítom néhány golddigger azért rád repülne 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
bogjosi New England Patriots 1 129
Sziasztok. Nem tudom, hogy melyik topicba írjam, úgyhogy ide kerül :
Tudtok mondani reges, fizetős streamoldalt, nfl s labdarúgó meccseket néznék elsősorban. Régen már olvastam itt 1-2ről, de nem rémlik mik is voltak..
Köszönöm 😊
bogec7
a live247.tv ilyen, kb mindent lehet rajta nézni, csak kb sosem lehet regisztrálni 😀
Löfli
Köszönöm!! és más egyéb? 😊
Mára mondjuk egy ManUtd meccs linkkel is megelégszek 😀

...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!