Soccer

41 feliratkozó

9 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 830 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Ez meg nem is volt???
Meg van mentve a magyar foci!
 www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/mlsz-dardai-nyilasi-es-low-is-a-szovetseg-uj-testuleteben-2656425

Azert van jópár WTF tag...
Sinisa
Miért kell egyből nyomni ezt a Gera, Hajnal, Fehér vonalat..... Attól még mert épp levették a focicsukát nem lesz valakiből értelmes gondolatokat megfogalmazó szakember.

A tesitanár meg még nagyobb vicc, simán benne van a kókler fc-ben, mint állandó észosztó, de 0 felelősséget vállaló ember.

több mint 5 éve
Sinisa New England Patriots 2 789 — Gràcies Pep!
Ez meg nem is volt???
Meg van mentve a magyar foci!
 www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/mlsz-dardai-nyilasi-es-low-is-a-szovetseg-uj-testuleteben-2656425

Azert van jópár WTF tag...

Szerkesztette: Sinisa

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 5 éve
Sinisa New England Patriots 2 789 — Gràcies Pep!
Azert nem profi, mert megenged maganak egy olyan nyilatkozatot orszag-vilag elott, hogy angolul sem tud, es tesz magasrol arra, hogy mit mondott neki a szovetsegi kapitany.

Meg azert nem profi, mert rohogve buszkelkedik vele, hogy pitianer szarrago, suttyo modon a foldhoz csapott egy masik jatekost. Ha ezt a mi jatekosunkkal csinalja meg egy ellen, akkor egesz Magyarorszag haborog, most meg Bode a hos, micsoda arc. Nem, egyaltalan nem arc. Egy kobuta focista, aki erre meg buszke is, es annyira nem profi, hogy az felelmetes.
Stez
Az első részével egyetértek, a másodikkal nem.
Igaz, én csak a válogatott meccsekről ismerem, de nekem az jött le a nyilatkozataiból, hogy nem annyira büszke egyik esetre se (zsíroskenyér, nemértekangolul), de ha a népnek ez tetszik akkor elviccelődik vele.
Másrészt meg tudja magáról, hogy "egyszerű" gyerek, de nekem nem úgy tűnt mint aki megjátssza magát, hanem mint aki örül annak, hogy a Fradiban és a válogatottban is játszhat.

Mondom, én nem ismerem személyesen, se Fradi meccsekről, csak válogatott meccsekről/nyilatkozatokból.
Solymi
De pontosan ezert nem profi. Mert hiaba tetszik a nepnek, attol meg egy sportolo ilyeneket nem nyilatkozhat. Egy dolog, hogy ezzel sajat magat minositi, de a profi kluboknal nem is veletlen, hogy az ezzel foglalkozo szemelyek kijelolik, hogy a nyilvanos, elore szervezett esemenyeken az ujsagirok kiket kerdezhetnek, es nyilvan azokat kuldik ki, akik el tudnak mondani ket mondatot.

En egyebkent elfogadom, hogy Bode egy jo arc faszi, meg egy igazi videki tok, aki total egyszeru. De igenis egy profi sportklubnal tevekenykedik, orszag-vilag figyeli, ennyi esze legyen mar... Szoval biztos jo gyerek, de hiaba valogatott meg jatszik a Fradinal, profinak nem profi szerintem egyaltalan. Az nem izgat, hogy mit eszik, kivel eszi es mennyit. A viselkedese az nem profi.

Es a cigizo Buffon szerintem tizezerszer inkabb profi, minden tekintetben. Pedig cigizik. De hat megis...
Stez
Nem is azzal a részével volt bajom, csak ahogy jellemezted, lehetett volna finomabban is 😉
Bödét pont azért kedvelik, mert egyszerű és egyenes, a nép fia 😊
Hogy viselkedésben nem profi az tény, de amúgy amit láttam belőle, odateszi magát szívvel-lélekkel.
Na mindegy, téma lezárva részemről.
Solymi
Baszott o a palyan is mindenre Leekensnel. Persze mutogathatunk ujjal a jo oreg balherere, es hogy nala kb. mindenkit meghulyult, de szerintem egy sportolo nem az edzojeert hajtja ki a belet, hanem sajat magaert.
Stez
Böde:
Szerintem az is nagy gáz Nála, hogy több mint 6 évig volt (es most is van) külföldi edzője, ahol az angol a kötelező nyelv, de Ő meg mindig nem ért belole semmit, es meg büszke is ra...

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Azert nem profi, mert megenged maganak egy olyan nyilatkozatot orszag-vilag elott, hogy angolul sem tud, es tesz magasrol arra, hogy mit mondott neki a szovetsegi kapitany.

Meg azert nem profi, mert rohogve buszkelkedik vele, hogy pitianer szarrago, suttyo modon a foldhoz csapott egy masik jatekost. Ha ezt a mi jatekosunkkal csinalja meg egy ellen, akkor egesz Magyarorszag haborog, most meg Bode a hos, micsoda arc. Nem, egyaltalan nem arc. Egy kobuta focista, aki erre meg buszke is, es annyira nem profi, hogy az felelmetes.
Stez
Az első részével egyetértek, a másodikkal nem.
Igaz, én csak a válogatott meccsekről ismerem, de nekem az jött le a nyilatkozataiból, hogy nem annyira büszke egyik esetre se (zsíroskenyér, nemértekangolul), de ha a népnek ez tetszik akkor elviccelődik vele.
Másrészt meg tudja magáról, hogy "egyszerű" gyerek, de nekem nem úgy tűnt mint aki megjátssza magát, hanem mint aki örül annak, hogy a Fradiban és a válogatottban is játszhat.

Mondom, én nem ismerem személyesen, se Fradi meccsekről, csak válogatott meccsekről/nyilatkozatokból.
Solymi
De pontosan ezert nem profi. Mert hiaba tetszik a nepnek, attol meg egy sportolo ilyeneket nem nyilatkozhat. Egy dolog, hogy ezzel sajat magat minositi, de a profi kluboknal nem is veletlen, hogy az ezzel foglalkozo szemelyek kijelolik, hogy a nyilvanos, elore szervezett esemenyeken az ujsagirok kiket kerdezhetnek, es nyilvan azokat kuldik ki, akik el tudnak mondani ket mondatot.

En egyebkent elfogadom, hogy Bode egy jo arc faszi, meg egy igazi videki tok, aki total egyszeru. De igenis egy profi sportklubnal tevekenykedik, orszag-vilag figyeli, ennyi esze legyen mar... Szoval biztos jo gyerek, de hiaba valogatott meg jatszik a Fradinal, profinak nem profi szerintem egyaltalan. Az nem izgat, hogy mit eszik, kivel eszi es mennyit. A viselkedese az nem profi.

Es a cigizo Buffon szerintem tizezerszer inkabb profi, minden tekintetben. Pedig cigizik. De hat megis...
Stez
Nem is azzal a részével volt bajom, csak ahogy jellemezted, lehetett volna finomabban is 😉
Bödét pont azért kedvelik, mert egyszerű és egyenes, a nép fia 😊
Hogy viselkedésben nem profi az tény, de amúgy amit láttam belőle, odateszi magát szívvel-lélekkel.
Na mindegy, téma lezárva részemről.
Solymi
Baszott o a palyan is mindenre Leekensnel. Persze mutogathatunk ujjal a jo oreg balherere, es hogy nala kb. mindenkit meghulyult, de szerintem egy sportolo nem az edzojeert hajtja ki a belet, hanem sajat magaert.

több mint 5 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 393
Azert nem profi, mert megenged maganak egy olyan nyilatkozatot orszag-vilag elott, hogy angolul sem tud, es tesz magasrol arra, hogy mit mondott neki a szovetsegi kapitany.

Meg azert nem profi, mert rohogve buszkelkedik vele, hogy pitianer szarrago, suttyo modon a foldhoz csapott egy masik jatekost. Ha ezt a mi jatekosunkkal csinalja meg egy ellen, akkor egesz Magyarorszag haborog, most meg Bode a hos, micsoda arc. Nem, egyaltalan nem arc. Egy kobuta focista, aki erre meg buszke is, es annyira nem profi, hogy az felelmetes.
Stez
Az első részével egyetértek, a másodikkal nem.
Igaz, én csak a válogatott meccsekről ismerem, de nekem az jött le a nyilatkozataiból, hogy nem annyira büszke egyik esetre se (zsíroskenyér, nemértekangolul), de ha a népnek ez tetszik akkor elviccelődik vele.
Másrészt meg tudja magáról, hogy "egyszerű" gyerek, de nekem nem úgy tűnt mint aki megjátssza magát, hanem mint aki örül annak, hogy a Fradiban és a válogatottban is játszhat.

Mondom, én nem ismerem személyesen, se Fradi meccsekről, csak válogatott meccsekről/nyilatkozatokból.
Solymi
De pontosan ezert nem profi. Mert hiaba tetszik a nepnek, attol meg egy sportolo ilyeneket nem nyilatkozhat. Egy dolog, hogy ezzel sajat magat minositi, de a profi kluboknal nem is veletlen, hogy az ezzel foglalkozo szemelyek kijelolik, hogy a nyilvanos, elore szervezett esemenyeken az ujsagirok kiket kerdezhetnek, es nyilvan azokat kuldik ki, akik el tudnak mondani ket mondatot.

En egyebkent elfogadom, hogy Bode egy jo arc faszi, meg egy igazi videki tok, aki total egyszeru. De igenis egy profi sportklubnal tevekenykedik, orszag-vilag figyeli, ennyi esze legyen mar... Szoval biztos jo gyerek, de hiaba valogatott meg jatszik a Fradinal, profinak nem profi szerintem egyaltalan. Az nem izgat, hogy mit eszik, kivel eszi es mennyit. A viselkedese az nem profi.

Es a cigizo Buffon szerintem tizezerszer inkabb profi, minden tekintetben. Pedig cigizik. De hat megis...
Stez
Nem is azzal a részével volt bajom, csak ahogy jellemezted, lehetett volna finomabban is 😉
Bödét pont azért kedvelik, mert egyszerű és egyenes, a nép fia 😊
Hogy viselkedésben nem profi az tény, de amúgy amit láttam belőle, odateszi magát szívvel-lélekkel.
Na mindegy, téma lezárva részemről.

több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Azert nem profi, mert megenged maganak egy olyan nyilatkozatot orszag-vilag elott, hogy angolul sem tud, es tesz magasrol arra, hogy mit mondott neki a szovetsegi kapitany.

Meg azert nem profi, mert rohogve buszkelkedik vele, hogy pitianer szarrago, suttyo modon a foldhoz csapott egy masik jatekost. Ha ezt a mi jatekosunkkal csinalja meg egy ellen, akkor egesz Magyarorszag haborog, most meg Bode a hos, micsoda arc. Nem, egyaltalan nem arc. Egy kobuta focista, aki erre meg buszke is, es annyira nem profi, hogy az felelmetes.
Stez
Az első részével egyetértek, a másodikkal nem.
Igaz, én csak a válogatott meccsekről ismerem, de nekem az jött le a nyilatkozataiból, hogy nem annyira büszke egyik esetre se (zsíroskenyér, nemértekangolul), de ha a népnek ez tetszik akkor elviccelődik vele.
Másrészt meg tudja magáról, hogy "egyszerű" gyerek, de nekem nem úgy tűnt mint aki megjátssza magát, hanem mint aki örül annak, hogy a Fradiban és a válogatottban is játszhat.

Mondom, én nem ismerem személyesen, se Fradi meccsekről, csak válogatott meccsekről/nyilatkozatokból.
Solymi
De pontosan ezert nem profi. Mert hiaba tetszik a nepnek, attol meg egy sportolo ilyeneket nem nyilatkozhat. Egy dolog, hogy ezzel sajat magat minositi, de a profi kluboknal nem is veletlen, hogy az ezzel foglalkozo szemelyek kijelolik, hogy a nyilvanos, elore szervezett esemenyeken az ujsagirok kiket kerdezhetnek, es nyilvan azokat kuldik ki, akik el tudnak mondani ket mondatot.

En egyebkent elfogadom, hogy Bode egy jo arc faszi, meg egy igazi videki tok, aki total egyszeru. De igenis egy profi sportklubnal tevekenykedik, orszag-vilag figyeli, ennyi esze legyen mar... Szoval biztos jo gyerek, de hiaba valogatott meg jatszik a Fradinal, profinak nem profi szerintem egyaltalan. Az nem izgat, hogy mit eszik, kivel eszi es mennyit. A viselkedese az nem profi.

Es a cigizo Buffon szerintem tizezerszer inkabb profi, minden tekintetben. Pedig cigizik. De hat megis...

több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 888 — The Mathematician
mer a csávó nem túl szálkás az biztos
Negritis
Pedig elég sügér ...


Basszus Alba lenyilatkozta, hogy Neymarral állandóan a mekibe jártak, Meki te meg kiakadsz azon, hogy Dibusz sültkrumplit eszik..
gordon
sügérnek sügér

 www.blikk.hu/sport/foci-eb-2016/kolbasszal-es-porkolttel-varjak-haza-bode-danielt-az-eb-rol-video/enn3dv5

 ocdn.eu/pulscms-transforms/1/NH2ktkqTURBXy8yNTdiMWYzOTI5ZjVjZDQwYTQzNTVjYjRiYzFkMGM4Zi5qcGVnkZUCzQJsAMLD

azért lehetne ezen szálkásítani

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
mer a csávó nem túl szálkás az biztos
Negritis
Pedig elég sügér ...


Basszus Alba lenyilatkozta, hogy Neymarral állandóan a mekibe jártak, Meki te meg kiakadsz azon, hogy Dibusz sültkrumplit eszik..
gordon
off: csicska barszas is mindketto, azoknak ugy is elcsaljak formatol fuggetlenul a meccseket 😀 (nem kell komolyan venni, utalom oket mint a szart mar majd 10 eve)

on:

ezert sem lesz Neymar soha CR szintjen, de meg megkozeliteni se fogja. Elhivatottsag, alazat.
fogandi mernek, hogy CR kb 5x evett sultkrumplit az elmult 15 evben...
Dibuszrol meg annyit, h kapusnak sztem nem kell olyan fizikai allapotban lennie mint a mezonyjatekosoknak. Mondjuk alapbol nem ertettem hogy kerulhetett valogatott kornyekebe, a Fradit meg megertem, MB1-be nem kell jo kapus. De ilyen tutyi-mutyi beszari kapust keveset lattam, semmi hatarozottsag. Az,h nem tud kijonni beadasokra meg oke, de helyezkedni se tud. Az, h igy is az egyik legjobban fizetett jatekos, szamomra erthetetlen.

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 523 — JAFL Tampa GM
mer a csávó nem túl szálkás az biztos
Negritis
Pedig elég sügér ...


Basszus Alba lenyilatkozta, hogy Neymarral állandóan a mekibe jártak, Meki te meg kiakadsz azon, hogy Dibusz sültkrumplit eszik..

Szerkesztette: gordon
több mint 5 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 393
Azert nem profi, mert megenged maganak egy olyan nyilatkozatot orszag-vilag elott, hogy angolul sem tud, es tesz magasrol arra, hogy mit mondott neki a szovetsegi kapitany.

Meg azert nem profi, mert rohogve buszkelkedik vele, hogy pitianer szarrago, suttyo modon a foldhoz csapott egy masik jatekost. Ha ezt a mi jatekosunkkal csinalja meg egy ellen, akkor egesz Magyarorszag haborog, most meg Bode a hos, micsoda arc. Nem, egyaltalan nem arc. Egy kobuta focista, aki erre meg buszke is, es annyira nem profi, hogy az felelmetes.
Stez
Az első részével egyetértek, a másodikkal nem.
Igaz, én csak a válogatott meccsekről ismerem, de nekem az jött le a nyilatkozataiból, hogy nem annyira büszke egyik esetre se (zsíroskenyér, nemértekangolul), de ha a népnek ez tetszik akkor elviccelődik vele.
Másrészt meg tudja magáról, hogy "egyszerű" gyerek, de nekem nem úgy tűnt mint aki megjátssza magát, hanem mint aki örül annak, hogy a Fradiban és a válogatottban is játszhat.

Mondom, én nem ismerem személyesen, se Fradi meccsekről, csak válogatott meccsekről/nyilatkozatokból.

több mint 5 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 067
Pedig komolyan gondolom. Nincs rajta egy deka zsír sem, ilyen az alkata. CR? Ember, ha nincs rajtad zsír, miből adsz le, tényleg nem tudod?
Böde Dani a magyar foci szegénységi bizonyítványa.
#JC6
Szóval ő csontvázon lévő bőr és izom ? 😀
Azért egy kis zsír tuti kell legyen rajta 😉
Toca
Szóval kellene rá egy kis zsír is?

Szívesen összeállítok neki egy étrendet 😀

több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 888 — The Mathematician
Pedig komolyan gondolom. Nincs rajta egy deka zsír sem, ilyen az alkata. CR? Ember, ha nincs rajtad zsír, miből adsz le, tényleg nem tudod?
Böde Dani a magyar foci szegénységi bizonyítványa.
#JC6
Szóval ő csontvázon lévő bőr és izom ? 😀
Azért egy kis zsír tuti kell legyen rajta 😉
Toca
hagyományos értelemben véve nincs rajta zsír
viszont a testzsír százaléka ettől még lehet magas
mer a csávó nem túl szálkás az biztos

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 634 — Vikings fan
Pedig komolyan gondolom. Nincs rajta egy deka zsír sem, ilyen az alkata. CR? Ember, ha nincs rajtad zsír, miből adsz le, tényleg nem tudod?
Böde Dani a magyar foci szegénységi bizonyítványa.
#JC6
Szóval ő csontvázon lévő bőr és izom ? 😀
Azért egy kis zsír tuti kell legyen rajta 😉
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Pedig komolyan gondolom. Nincs rajta egy deka zsír sem, ilyen az alkata. CR? Ember, ha nincs rajtad zsír, miből adsz le, tényleg nem tudod?
Böde Dani a magyar foci szegénységi bizonyítványa.
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Nem Böde hibája, hogy ikon lett, hanem a magyar futballé. Odáig süllyedt a focink, hogy egy ilyen egyszerű, falusi őserő-gyerek sztár lehet a Fradi szurkolók körében.
Egyébként meg egy deka zsír nincs rajta, egyszerűen ilyen az alkata. Ha nincs mit leadni, de az alapképzése, alap izomfejlesztése és technikája sincs meg, az nem azt jelenti, hogy plusz 10 kiló van rajta.
#JC6
Ezt te sem gondolod komolyan xD xD
CR-en tényleg nem volt egy deka felesleg sem mégis le tudott adni majdnem 10 kilót, ahogy Bale is idén.
Kisbogesz idén 5 kilót fogyott egy hónap alatt (mondjuk ez is megér egy misét, hogy hízott nyáron annyit) Hagyjuk már hogy nincs mit leadni. Profi focistákról beszélünk...
szerk.: vagy Dibusz aki a mögöttünk levő asztalnál ebédel a minap, és kétpofára nyomja be a sültkrumplit. Profi.
eaglesmcnabb
A profizmus nem jelenti, hogy nem elhetsz. Szerintem. Vagy akkor Buffon nem profi, akit egy hete cigivel fotozgattak Parizs kozepen? Mert en nala nagyobb profit aligha tudnek mondani a futball vilagaban azert...

Ahogy en hallottam ezzel foglalkozo emberektol, a „bunozes” olykor azert boven belefer, foleg az ilyen sportoloknal, akik nem szarra gyurjak magukat. Bode megitelesem szerint egyaltalan nem azert nem profi, mert ranezek, es egy tulsulyos, lassu csoka. Azert nem profi, mert megenged maganak egy olyan nyilatkozatot orszag-vilag elott, hogy angolul sem tud, es tesz magasrol arra, hogy mit mondott neki a szovetsegi kapitany. Meg azert nem profi, mert rohogve buszkelkedik vele, hogy pitianer szarrago, suttyo modon a foldhoz csapott egy masik jatekost. Ha ezt a mi jatekosunkkal csinalja meg egy ellen, akkor egesz Magyarorszag haborog, most meg Bode a hos, micsoda arc. Nem, egyaltalan nem arc. Egy kobuta focista, aki erre meg buszke is, es annyira nem profi, hogy az felelmetes.

több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 421 — TODDHERREMANS79
Nem Böde hibája, hogy ikon lett, hanem a magyar futballé. Odáig süllyedt a focink, hogy egy ilyen egyszerű, falusi őserő-gyerek sztár lehet a Fradi szurkolók körében.
Egyébként meg egy deka zsír nincs rajta, egyszerűen ilyen az alkata. Ha nincs mit leadni, de az alapképzése, alap izomfejlesztése és technikája sincs meg, az nem azt jelenti, hogy plusz 10 kiló van rajta.
#JC6
Ezt te sem gondolod komolyan xD xD
CR-en tényleg nem volt egy deka felesleg sem mégis le tudott adni majdnem 10 kilót, ahogy Bale is idén.
Kisbogesz idén 5 kilót fogyott egy hónap alatt (mondjuk ez is megér egy misét, hogy hízott nyáron annyit) Hagyjuk már hogy nincs mit leadni. Profi focistákról beszélünk...
szerk.: vagy Dibusz aki a mögöttünk levő asztalnál ebédel a minap, és kétpofára nyomja be a sültkrumplit. Profi.

Szerkesztette: eaglesmcnabb

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 240 — a new hope (again)
 24.hu/sport/foci/2018/09/03/ftc-mol-vidi-fc-foci-magyar-foci-rangado-elemzes-taktika/

Talán Stopira megoldotta volna az első gólnál, hogy Spirovski ne lőjön, Tamásnak kell még XP kezdőként.

Dibuszról mi a véleményetek? amilyen jól kezdett a Fradiban, hozta a meccseket mostanra egyre gyászosabb. nem jön ki, vagy rosszul, a tegnapi szabadot is foghatta volna.

Zsuzsi mégsem jön, helyette jött Milanov.
petey
Tehetséges kapus volt aki nem akart a magyar luxi életből kilépni és/vagy szar menedzsert miatt itthon ragadt és bele enyészett a posványba. Itthon még mindig de top, de messzebb van a hertha szinttől mint ifi korában...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 932
Azert nem feltetlenul Dollek a hibasak ebben. Egyszeruen Rebrov egy teljesen mas vilagbol jott, mason nevelodott. Ukrajnaban erofoci van ezerrel, es szethajtjak a jatekosok magukat. Ott ez dominal. Nemetben azert nem feltetlenul erre a brutalis, szaraz eronletre epitkeznek az edzok.
Stez
Hallod , a Vidi ellen az nb1 ben nem bírtak végignyomni 90 percet, úgy, hogy nemzetközi kupára készültek ahol ennél csak hajtósabb meccsek jöhettek volna.
Az alaperőnlét nincs meg, de nem is kell csodálkozni ezen egy olyan klubnál ahol az "ikon" 5 éve +10 kilóval focizik és senki nem bassza ki/hagyja ki a csapatból..
gordon
Nem Böde hibája, hogy ikon lett, hanem a magyar futballé. Odáig süllyedt a focink, hogy egy ilyen egyszerű, falusi őserő-gyerek sztár lehet a Fradi szurkolók körében.
Egyébként meg egy deka zsír nincs rajta, egyszerűen ilyen az alkata. Ha nincs mit leadni, de az alapképzése, alap izomfejlesztése és technikája sincs meg, az nem azt jelenti, hogy plusz 10 kiló van rajta.
A magyar futball egyik alapvető problémája az, hogy nincsenek megfelelő szakemberek. Táplálkozási tanácsadó, személyi edző, egy csomó olyan ember hiányzik, akik helyre tudnák rakni a játékosok fizikumát. Nézzétek meg a top bajnokságokban játszók felsőtestét, aztán nézzétek meg a magyar huszárokért. A sírás kerülget.
#JC6
ha ez az alaptestalkata, akkor alkalmatlan élsportra.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 932
Na, 11-20 ezer között 3 meccs az EL-ben, nem is rossz.
#JC6
bőőőőven jó. Bundesligába drágább 1-2 jegy.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 662 — Packers Suicide Squad
 24.hu/sport/foci/2018/09/03/ftc-mol-vidi-fc-foci-magyar-foci-rangado-elemzes-taktika/

Talán Stopira megoldotta volna az első gólnál, hogy Spirovski ne lőjön, Tamásnak kell még XP kezdőként.

Dibuszról mi a véleményetek? amilyen jól kezdett a Fradiban, hozta a meccseket mostanra egyre gyászosabb. nem jön ki, vagy rosszul, a tegnapi szabadot is foghatta volna.

Zsuzsi mégsem jön, helyette jött Milanov.
petey
Elég sok meccsen meg lehetett figyelni, hogy finoman fogalmazva nem igazán magabiztosan jön ki a beadásokra, és nem csak ebben a szezonban sajnos.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 5 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 810 — Csodabogár
 24.hu/sport/foci/2018/09/03/ftc-mol-vidi-fc-foci-magyar-foci-rangado-elemzes-taktika/

Talán Stopira megoldotta volna az első gólnál, hogy Spirovski ne lőjön, Tamásnak kell még XP kezdőként.

Dibuszról mi a véleményetek? amilyen jól kezdett a Fradiban, hozta a meccseket mostanra egyre gyászosabb. nem jön ki, vagy rosszul, a tegnapi szabadot is foghatta volna.

Zsuzsi mégsem jön, helyette jött Milanov.

Szerkesztette: petey

több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Na, 11-20 ezer között 3 meccs az EL-ben, nem is rossz.
több mint 5 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 649 — Illegális gyakorló
Rebrov is elmondta, hogy a játékosok nem bírták az edzések intenzitását, így egyelőre vissza kellett venni belőle. Na ez a vicc. Csak épp röhögni nincs kedvem...

több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Azert nem feltetlenul Dollek a hibasak ebben. Egyszeruen Rebrov egy teljesen mas vilagbol jott, mason nevelodott. Ukrajnaban erofoci van ezerrel, es szethajtjak a jatekosok magukat. Ott ez dominal. Nemetben azert nem feltetlenul erre a brutalis, szaraz eronletre epitkeznek az edzok.
Stez
Hallod , a Vidi ellen az nb1 ben nem bírtak végignyomni 90 percet, úgy, hogy nemzetközi kupára készültek ahol ennél csak hajtósabb meccsek jöhettek volna.
Az alaperőnlét nincs meg, de nem is kell csodálkozni ezen egy olyan klubnál ahol az "ikon" 5 éve +10 kilóval focizik és senki nem bassza ki/hagyja ki a csapatból..
gordon
Nem Böde hibája, hogy ikon lett, hanem a magyar futballé. Odáig süllyedt a focink, hogy egy ilyen egyszerű, falusi őserő-gyerek sztár lehet a Fradi szurkolók körében.
Egyébként meg egy deka zsír nincs rajta, egyszerűen ilyen az alkata. Ha nincs mit leadni, de az alapképzése, alap izomfejlesztése és technikája sincs meg, az nem azt jelenti, hogy plusz 10 kiló van rajta.
A magyar futball egyik alapvető problémája az, hogy nincsenek megfelelő szakemberek. Táplálkozási tanácsadó, személyi edző, egy csomó olyan ember hiányzik, akik helyre tudnák rakni a játékosok fizikumát. Nézzétek meg a top bajnokságokban játszók felsőtestét, aztán nézzétek meg a magyar huszárokért. A sírás kerülget.
több mint 5 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 523 — JAFL Tampa GM
Azert nem feltetlenul Dollek a hibasak ebben. Egyszeruen Rebrov egy teljesen mas vilagbol jott, mason nevelodott. Ukrajnaban erofoci van ezerrel, es szethajtjak a jatekosok magukat. Ott ez dominal. Nemetben azert nem feltetlenul erre a brutalis, szaraz eronletre epitkeznek az edzok.
Stez
Hallod , a Vidi ellen az nb1 ben nem bírtak végignyomni 90 percet, úgy, hogy nemzetközi kupára készültek ahol ennél csak hajtósabb meccsek jöhettek volna.
Az alaperőnlét nincs meg, de nem is kell csodálkozni ezen egy olyan klubnál ahol az "ikon" 5 éve +10 kilóval focizik és senki nem bassza ki/hagyja ki a csapatból..