Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 681 — tracker ember
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 432 — Így remélem megfelelek nektek.....
😊 Ez eddig jó nap
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 432 — Így remélem megfelelek nektek.....
Te jó ég Dembele, na ilyen már kellett tőle 😊
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 687 — Cowboys fan
nézem a Vörös Csillag felállását, megakad a szemem Marko Marin nevén. az ő pályafutását is faszán sínre rakta a Dinamo (a londoni), amikorfelvásároltak mindenkit, aki fiatal volt és kettő három egyeneset a labdába tudott rúgni, aztán tosztak játszatni őket, és minden évben máshova mentek kölcsönbe.
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 935 — nabege2@yahoo.com
Akinek digi netje van az Mo-n tudja nézni a román digisport adását. Digi1 Barca-PSV, Digi2 INT-TOT.
digisport.ro
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 678
Esküszöm, hogy Somos a Spíleren -
az első félidőben - Spallettit konzekvensen Spalettának mondta, de mintha egy nyelvbotlásnál - amiből volt néhány - a Spagetti is elhangzott. És ő jó komcsinak számít...vagy csak a keze ügyében lévő dolgokat emlegeti.

Még várom a Spanglit, mint megoldást.😁

Szerkesztette: Willie Parker
több mint 5 éve
YoungZeeZee 7 928
TV GO-n le van tiltva a spiler1, pedig tkomos vagyok 😕marad a bears - seahawks estig.
ZoliMP
Mondom, itt linkeltem, még ha nem is magyar

 www.sport365.live/en/home
dande
koszi, lattam es ismerem is, de most nem akartam a gepen meccset nezni..helyette a mobilom megy 😊
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 432 — Így remélem megfelelek nektek.....
TV GO-n le van tiltva a spiler1, pedig tkomos vagyok 😕marad a bears - seahawks estig.
ZoliMP
Mondom, itt linkeltem, még ha nem is magyar

 www.sport365.live/en/home
több mint 5 éve
YoungZeeZee 7 928
TV GO-n le van tiltva a spiler1, pedig tkomos vagyok 😕marad a bears - seahawks estig.

Szerkesztette: YoungZeeZee
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 432 — Így remélem megfelelek nektek.....
Akinek nincs spílere máskorra is ezt az oldalt ajánlom:

 www.sport365.live/en/home
több mint 5 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 271 — Omar's Coming Yo!
Shanghai SIPG FC - Guangzhou Evergrande
referee: | Viktor Kassai 😊 |
NB2
Mar lehet is rakni, hogy lesz tizi.

több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 935 — nabege2@yahoo.com
Shanghai SIPG FC - Guangzhou Evergrande
referee: | Viktor Kassai 😊 |
több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 832 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Nem látom a fordulót oszt mikről maradok le, a két türhőbrigád veri egymást meccs után, priceless 😀 😀 😀 Lölő és Garancsi is dobálta egymást a kaviáros szendvicsekkel? 😀
Kovácsiknak viszont jobbulást, nagy szopó ez pont a csoportkör kezdete előtt 😕
A Fradi meg nem is tudom, miként tudná elbukni ezt a bajnoki címet...
gabokocka
megtalálják a módját nyugi
Negritis
Sztem is. Most bukjuk szépen a derbyt meg a két vidi meccset is le adjuk és ez már így minimum 9 pont. Eddig semmit nem mutattunk a rebrov alatt szerzett 7 pont kamu teljesítmény
csebi
Én leszarom ha 30 vagy 3 ponttal nyerünk bajnokságot, csak végre ne essünk ki egy albán/üzbég/andorrai/vatikáni csapat ellen.
Kenny
Ahhoz mondjuk nem ártana a resztlit kipaterolni a csapatból előtte.
(Mondjuk lehetne kezdeni a felső vezetésben)

több mint 5 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 271 — Omar's Coming Yo!
Hoppá!

Kiborult a szerb bili.

_a szerb bérkete felszabadul, felkészül DZSB7_

több mint 5 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 411 — Colts fan
Srácok hol lehet még Leicester City-s Kanté mezt venni? Nagyon kéne egy eredeti darab, mert Chelsea-s esélytelen, és francia is eléggé az. Valami tuti tipp?
több mint 5 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 271 — Omar's Coming Yo!
Nem látom a fordulót oszt mikről maradok le, a két türhőbrigád veri egymást meccs után, priceless 😀 😀 😀 Lölő és Garancsi is dobálta egymást a kaviáros szendvicsekkel? 😀
Kovácsiknak viszont jobbulást, nagy szopó ez pont a csoportkör kezdete előtt 😕
A Fradi meg nem is tudom, miként tudná elbukni ezt a bajnoki címet...
gabokocka
megtalálják a módját nyugi
Negritis
Sztem is. Most bukjuk szépen a derbyt meg a két vidi meccset is le adjuk és ez már így minimum 9 pont. Eddig semmit nem mutattunk a rebrov alatt szerzett 7 pont kamu teljesítmény
csebi
Én leszarom ha 30 vagy 3 ponttal nyerünk bajnokságot, csak végre ne essünk ki egy albán/üzbég/andorrai/vatikáni csapat ellen.

több mint 5 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 002 — Lucas Scott
Nem látom a fordulót oszt mikről maradok le, a két türhőbrigád veri egymást meccs után, priceless 😀 😀 😀 Lölő és Garancsi is dobálta egymást a kaviáros szendvicsekkel? 😀
Kovácsiknak viszont jobbulást, nagy szopó ez pont a csoportkör kezdete előtt 😕
A Fradi meg nem is tudom, miként tudná elbukni ezt a bajnoki címet...
gabokocka
megtalálják a módját nyugi
Negritis
Sztem is. Most bukjuk szépen a derbyt meg a két vidi meccset is le adjuk és ez már így minimum 9 pont. Eddig semmit nem mutattunk a rebrov alatt szerzett 7 pont kamu teljesítmény

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 003 — The Mathematician
Nem látom a fordulót oszt mikről maradok le, a két türhőbrigád veri egymást meccs után, priceless 😀 😀 😀 Lölő és Garancsi is dobálta egymást a kaviáros szendvicsekkel? 😀
Kovácsiknak viszont jobbulást, nagy szopó ez pont a csoportkör kezdete előtt 😕
A Fradi meg nem is tudom, miként tudná elbukni ezt a bajnoki címet...
gabokocka
megtalálják a módját nyugi

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 725 — Keep pounding
Nem látom a fordulót oszt mikről maradok le, a két türhőbrigád veri egymást meccs után, priceless 😀 😀 😀 Lölő és Garancsi is dobálta egymást a kaviáros szendvicsekkel? 😀
Kovácsiknak viszont jobbulást, nagy szopó ez pont a csoportkör kezdete előtt 😕
A Fradi meg nem is tudom, miként tudná elbukni ezt a bajnoki címet...

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 687 — Cowboys fan
 www.facebook.com/fromfathertosonhungary/videos/468827176964081/

Szép munka. Üssétek csak egymást 😀
Kenny
ez inkább szánalmas, és méltatlan mint vicces. Varga eligazolt, egyből visszavedlett egy türhő paraszttá.
petey
nem. ez nagyon vicces.
Kenny
Azért kiváncsi leszek h nyom-e a pogácsa kommandó eltiltasokat? Scepovic és Varga nálam minimum 2-3 meccs
csebi
szóltál? akkor kétmillió a Fagyinak 😊
több mint 5 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 002 — Lucas Scott
 www.facebook.com/fromfathertosonhungary/videos/468827176964081/

Szép munka. Üssétek csak egymást 😀
Kenny
ez inkább szánalmas, és méltatlan mint vicces. Varga eligazolt, egyből visszavedlett egy türhő paraszttá.
petey
nem. ez nagyon vicces.
Kenny
Azért kiváncsi leszek h nyom-e a pogácsa kommandó eltiltasokat? Scepovic és Varga nálam minimum 2-3 meccs

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 5 éve
YoungZeeZee 7 928
 twitter.com/Millar_Colin/status/1040234315534278656
Tony Adams
A tavalyi kiesett csapatok kb dupla annyi bert fizetnek ki minta a la liga2-es "tarsaik" Iden a malaga nagyon kilog, de meg is latszik. 5/5 8-1-es golarany. lesz meg itt volgy, de igy tovabb. Vamo' Malaga!
több mint 5 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 271 — Omar's Coming Yo!
Zlatan bazeg 😀 Nem is értem azokat, akik szerint nem zseni...azok között is top
 www.nemzetisport.hu/minden_mas_foci/video-te-jo-eg-milyen-golt-lott-ibrahimovic-2658303
Chargers LT
Mint anno mi a grundon, de tényleg 😀

több mint 5 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Willi Orban egyre közelebb a magyar válogatottságoz.
Az Inter meg szimplán szar.

több mint 5 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 566 — Jedi Master
Zlatan bazeg 😀 Nem is értem azokat, akik szerint nem zseni...azok között is top
 www.nemzetisport.hu/minden_mas_foci/video-te-jo-eg-milyen-golt-lott-ibrahimovic-2658303

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 5 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 836 — Csodabogár
 www.molvidi.hu/2018/09/15/agyrazkodast-szenvedett-kovacsik-adam.html

akkor Tujvel a kezdő :/