Soccer

41 feliratkozó

9 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 756 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Komolyan mondom, hogy nem bírok lassan végignézni egy fudball meccset, ha nem Knézy Jenő jr. közvetíti!

Ő legalább érzelmeket vált ki belőlem. Nem a legszebb érzelmeket, de érzelmeket...
Fast Willie
Nem tudom mi bajod a Méhessel, baromi jól és érzelemdúsan szokott közvetíteni.
flzoli
Biztos megöregedtem
Fast Willie
Gondolom kevesebbszer állsz fel mint régen.
Mármint a TV elől

több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 525
Komolyan mondom, hogy nem bírok lassan végignézni egy fudball meccset, ha nem Knézy Jenő jr. közvetíti!

Ő legalább érzelmeket vált ki belőlem. Nem a legszebb érzelmeket, de érzelmeket...
Fast Willie
Nem tudom mi bajod a Méhessel, baromi jól és érzelemdúsan szokott közvetíteni.
flzoli
Biztos megöregedtem
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 470 — Cowboys fan
A Pool-nak erősebb a kezdője mint a Barcának.... Ez no comment. Bármennyire ki nem állhatom katalánékat, minden poszton jobb játékosuk van (persze idősebb is szinte mindenki)
flzoli
pedig lehetne comment, mert kapusposzton egyáltalán nem erősebbek, és egyik CB-jük sem feltétlenül jobb, mint van Dijk.
a másik olvasata meg a dolgoknak, hogy nyilván a labdatoszogatós barsza stílushoz egyénenként jobban képzettek a játékosok, de fizikális fociban a Pool elnyomja őket, mint a cigarettacsikket.
több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 756 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Komolyan mondom, hogy nem bírok lassan végignézni egy fudball meccset, ha nem Knézy Jenő jr. közvetíti!

Ő legalább érzelmeket vált ki belőlem. Nem a legszebb érzelmeket, de érzelmeket...
Fast Willie
Nem tudom mi bajod a Méhessel, baromi jól és érzelemdúsan szokott közvetíteni.

több mint 5 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 860
"Az angolok megmutatják hogy van keresnivalójuk a nemzetközi porondon."

Manchester City 1 - 2 Lyon
flzoli
unalmas mar
Stez
angol fanként biztos az lehet 😕

Bírom hogy a Real háromszoros címvédőként 5. helyen volt a PR-en nálatok, tavaly is akörül volt, tavalyelőtt is,
A City meg első volt aztán jön az első forduló és rögtön zacskó otthon 😀 Dehát uralta a PL-t rakjuk már be az első helyre. Tudom hogy nem te írtad, de lehet szólni kéne hogy címvédőt elvből nem rakunk 5. helyre.
eaglesmcnabb
bocs. póverrankingot mikor vett bárki is komolyan utoljára? 😊
slowmotion
Én csak a Höriét de abbahagyta 😕
Toca
Dehogy hagyta:

 www.sport1tv.hu/blog/72980/nfl-erosorrend-1-het/
Sobri Jóska
es ez h-h nem volt itt hirdetve? v csak nem lattam? Hori ide mar nem ir amugy?
Borbinho
Túllépett a bowl.hu-n.
Sobri Jóska
azóta megyünk lefele.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 525
Komolyan mondom, hogy nem bírok lassan végignézni egy fudball meccset, ha nem Knézy Jenő jr. közvetíti!

Ő legalább érzelmeket vált ki belőlem. Nem a legszebb érzelmeket, de érzelmeket...
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 236 — #NoStress
"Az angolok megmutatják hogy van keresnivalójuk a nemzetközi porondon."

Manchester City 1 - 2 Lyon
flzoli
unalmas mar
Stez
angol fanként biztos az lehet 😕

Bírom hogy a Real háromszoros címvédőként 5. helyen volt a PR-en nálatok, tavaly is akörül volt, tavalyelőtt is,
A City meg első volt aztán jön az első forduló és rögtön zacskó otthon 😀 Dehát uralta a PL-t rakjuk már be az első helyre. Tudom hogy nem te írtad, de lehet szólni kéne hogy címvédőt elvből nem rakunk 5. helyre.
eaglesmcnabb
bocs. póverrankingot mikor vett bárki is komolyan utoljára? 😊
slowmotion
Én csak a Höriét de abbahagyta 😕
Toca
Dehogy hagyta:

 www.sport1tv.hu/blog/72980/nfl-erosorrend-1-het/
Sobri Jóska
es ez h-h nem volt itt hirdetve? v csak nem lattam? Hori ide mar nem ir amugy?
Borbinho
Túllépett a bowl.hu-n.

több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
"Az angolok megmutatják hogy van keresnivalójuk a nemzetközi porondon."

Manchester City 1 - 2 Lyon
flzoli
unalmas mar
Stez
angol fanként biztos az lehet 😕

Bírom hogy a Real háromszoros címvédőként 5. helyen volt a PR-en nálatok, tavaly is akörül volt, tavalyelőtt is,
A City meg első volt aztán jön az első forduló és rögtön zacskó otthon 😀 Dehát uralta a PL-t rakjuk már be az első helyre. Tudom hogy nem te írtad, de lehet szólni kéne hogy címvédőt elvből nem rakunk 5. helyre.
eaglesmcnabb
bocs. póverrankingot mikor vett bárki is komolyan utoljára? 😊
slowmotion
Én csak a Höriét de abbahagyta 😕
Toca
Dehogy hagyta:

 www.sport1tv.hu/blog/72980/nfl-erosorrend-1-het/
Sobri Jóska
es ez h-h nem volt itt hirdetve? v csak nem lattam? Hori ide mar nem ir amugy?

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 236 — #NoStress
"Az angolok megmutatják hogy van keresnivalójuk a nemzetközi porondon."

Manchester City 1 - 2 Lyon
flzoli
unalmas mar
Stez
angol fanként biztos az lehet 😕

Bírom hogy a Real háromszoros címvédőként 5. helyen volt a PR-en nálatok, tavaly is akörül volt, tavalyelőtt is,
A City meg első volt aztán jön az első forduló és rögtön zacskó otthon 😀 Dehát uralta a PL-t rakjuk már be az első helyre. Tudom hogy nem te írtad, de lehet szólni kéne hogy címvédőt elvből nem rakunk 5. helyre.
eaglesmcnabb
bocs. póverrankingot mikor vett bárki is komolyan utoljára? 😊
slowmotion
Én csak a Höriét de abbahagyta 😕
Toca
Dehogy hagyta:

 www.sport1tv.hu/blog/72980/nfl-erosorrend-1-het/

több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 681 — Keep pounding
Fiola csak a szokásos...

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 525
Azt hittem, hogy volt itt vmi hallgatólagos közmegyezés, ami szerint pártcsapatokról nem írunk.😁
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Vidi meccsrol tud vki dobni streamet?
Borbinho
na pasztmek, pont talaltam a golra.

|  www.stream-play.me/stream.php?t=Flash&link=http://foot.futbol/f6.php&id=240914 |

kapusnal csak a vedok voltam balfaszabbak...a stabil vedelem most eleg gyenge volt, 3 passzbol jutottak el a golszerzoig kb.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Vidi meccsrol tud vki dobni streamet?

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 756 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Cityben tnap volt h egy idoben 7 ballabas jatekos volt. Lehet Guardiola akar egy all balos csapatot? 😀 megreformalja a focit
Borbinho
Anno vmelyik NBA játékban raktam össze egy all-lefty 12-es keretet 😀
empty taxi
Gondolom az örökbecsű CCCP zászlaja alatt 😊

Szerkesztette: FLZOLI

több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 756 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Stez
Nincs időm se kedvem igazából tételesen mindent megcáfolni azt amit írsz, de maradjunk annyiban, hogy ennyire ömlesztetten demagóg gyűjteményt már rég láttam. Kiemeltem hármat közülük amik megütötték a fülem (pontosabban a szemem 😊 )

Röviden csak annyi, hogy a Citynek pont az a baja, ami hazai pályán a szigeten az előnye: a pózőr és csökönyös edzője. Amúgy meg ha olyan penge a keret, mért rogynak össze az egyetlen top klasszis játékosuk sérülése után (De Bruyne az). Lehet, mert 40 rohadt drága és jó játékossal nem tudsz klasszist pótolni.

A Pool-nak erősebb a kezdője mint a Barcának.... Ez no comment. Bármennyire ki nem állhatom katalánékat, minden poszton jobb játékosuk van (persze idősebb is szinte mindenki)

A Realnal pedig amúgy direkt adja el a fiataljait közép vagy kis csapatoknak visszavásárlási opcióval, hogy ha ember válik belőlük visszahozza őket. Nem szégyen az olvasás, nyugodtan nézd meg jelenleg mennyi spanyol és mennyi fiatal van abban a csapatban és gondold át mit szeretnél mondani a közhely szótár felcsapása előtt.

több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 525
Cityben tnap volt h egy idoben 7 ballabas jatekos volt. Lehet Guardiola akar egy all balos csapatot? 😀 megreformalja a focit
Borbinho
Anno vmelyik NBA játékban raktam össze egy all-lefty 12-es keretet 😀
empty taxi
Az a HC lesz korszakos újító, aki csak EGYbalkezes QB-kat rak rosterre.
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Cityben tnap volt h egy idoben 7 ballabas jatekos volt. Lehet Guardiola akar egy all balos csapatot? 😀 megreformalja a focit
Borbinho
Anno vmelyik NBA játékban raktam össze egy all-lefty 12-es keretet 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 twitter.com/ayyy_west/status/1042763806873669632?s=19

Mekkora csicskak 😀 kiegtem.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Cityben tnap volt h egy idoben 7 ballabas jatekos volt. Lehet Guardiola akar egy all balos csapatot? 😀 megreformalja a focit

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 424
"Az angolok megmutatják hogy van keresnivalójuk a nemzetközi porondon."

Manchester City 1 - 2 Lyon
flzoli
unalmas mar
Stez
ja, hogy pl. a Liverpool megverte az arabokat párizsiakat, az meg nem támasztja alá hogy szar angol foci, így azt nem vesszük figyelembe.
Mikey
Hagyjátok, szerintem ez az egyetlen öröme az életben szegénynek.

Amúgy a Pool nekem most még jobbnak tűnik a tavalyinál. Talán kicsit lejjebb vették a sebességet, viszont magabiztosabbak, megbízhatóbbak, a védelem is jobbnak tűnik. Ráadásul nekem úgy látszott Salah még nincs is igazán formában. Szerintem idén az egyetlen kihívója a City-nek a PL-ben.

A PSG meccs margójára pedig: James Milner > Neymar.
Duff
Az idei csapat sokkal jobb, mint a tavalyi. Van rendes kapus, van Dijk rendesen beilleszkedhetett az előszezon alatt, érkezett Keïta és Fabinho. Sokkal jobbak a merítési lehetőségek. Hogy ez mire lesz elég, az más kérdés. Eddig 6/6.

Azt, hogy Milner > Neymar, én eddig is tudtam. 😀

Szerkesztette: Mikey
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 470 — Cowboys fan
"Az angolok megmutatják hogy van keresnivalójuk a nemzetközi porondon."

Manchester City 1 - 2 Lyon
flzoli
unalmas mar
Stez
ja, hogy pl. a Liverpool megverte az arabokat párizsiakat, az meg nem támasztja alá hogy szar angol foci, így azt nem vesszük figyelembe.
Mikey
Hagyjátok, szerintem ez az egyetlen öröme az életben szegénynek.

Amúgy a Pool nekem most még jobbnak tűnik a tavalyinál. Talán kicsit lejjebb vették a sebességet, viszont magabiztosabbak, megbízhatóbbak, a védelem is jobbnak tűnik. Ráadásul nekem úgy látszott Salah még nincs is igazán formában. Szerintem idén az egyetlen kihívója a City-nek a PL-ben.

A PSG meccs margójára pedig: James Milner > Neymar.
Duff
nem hiszem, hogy lejjebb vették volna a tempót, csak a vébé miatt nem volt meg a tökéletes csapatjáték - Bobby a legfontosabb eleme a taktikának, és ő nehezebben lendült bele.
meg hát Salah tavaly év elején sem fosta a gólokat, kb rengeteg ajtó-ablak helyzetet kihagyott, csak télen eltört benne valami, és onnan szinte minden bement (plusz most ugye még a tavalyi eredményesség miatti elvárás is ott lebeg a feje felett).
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 470 — Cowboys fan
A Liverpoolnal sokra nem tartom a padot, de a kezdo 11 felelmetesen eros, gondolkodas nelkul raktam ezert a szerintem mentalisan gyenge PSG ele, de a Bayern ele is.

Klopp brutalis csapatot rakott ossze, az mar mellekes, hogy szerintem ott ossze is fog omlani ismet minden, ha kidol Mane vagy Szalah.
Stez
menj má' a picsába lécci 😊
a Pool kispadján most ott volt Bobby (ha ő játszik, akkor Stu, aki 46 percenként rúg egy gólt), Keita, Fabinho, meg ha majd egyszer felépül, akkor a vébé-második válogatott legjobb középhátvédje. plusz ha addig kihúzzuk, akkor jön vissza Ox, aki talán a legjobb szezonját produkálta, mielőtt. egyedül a kapusposzt kérdéses, de talán csereként Minyon nem lesz egy Ádi.
több mint 5 éve
Duff Seattle Seahawks 3 022
"Az angolok megmutatják hogy van keresnivalójuk a nemzetközi porondon."

Manchester City 1 - 2 Lyon
flzoli
unalmas mar
Stez
ja, hogy pl. a Liverpool megverte az arabokat párizsiakat, az meg nem támasztja alá hogy szar angol foci, így azt nem vesszük figyelembe.
Mikey
Hagyjátok, szerintem ez az egyetlen öröme az életben szegénynek.

Amúgy a Pool nekem most még jobbnak tűnik a tavalyinál. Talán kicsit lejjebb vették a sebességet, viszont magabiztosabbak, megbízhatóbbak, a védelem is jobbnak tűnik. Ráadásul nekem úgy látszott Salah még nincs is igazán formában. Szerintem idén az egyetlen kihívója a City-nek a PL-ben.

A PSG meccs margójára pedig: James Milner > Neymar.
több mint 5 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 309
"Az angolok megmutatják hogy van keresnivalójuk a nemzetközi porondon."

Manchester City 1 - 2 Lyon
flzoli
unalmas mar
Stez
ja, hogy pl. a Liverpool megverte az arabokat párizsiakat, az meg nem támasztja alá hogy szar angol foci, így azt nem vesszük figyelembe.
Mikey
Szóval angol foci...ééértem...Liverpool (régebben kedvenc csapat)...az edző német, a 32 játékosból 12 angol, na jó, van még 1 skót és 1 ír 😊
Nem kell komolyan venni, csak piszkálódok, tudom, hogy a stílust jelenti.

Érdekes amúgy, hogy a 2000-es évek eleje-közepe táján volt egy nagyon jó sorozata az angol csapatoknak, de azóta nem megy nekik annyira.
Igaz, szerintem nagyobb terhelést kapnak mint egy Real/Barca, meg ugye az anyagiak...
Solymi
Megjegyzem több vagy ugyan annyi angol volt a kezdőjükben mint spanyol a Barca / Realnál vagy olasz a Juvénál vagy német a Bayernnél.
Üdv a foci világában.
Toca
Kiemeltem a lényeget mégegyszer, látom nem ment át 😉
Nem lehetett kihagyni a választ, tudom, hogy ez megy nem csak a fociban, de máshol is.
Vegyük elő a nemzeti válogatottakat? 😀

több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
"Az angolok megmutatják hogy van keresnivalójuk a nemzetközi porondon."

Manchester City 1 - 2 Lyon
flzoli
unalmas mar
Stez
angol fanként biztos az lehet 😕

Bírom hogy a Real háromszoros címvédőként 5. helyen volt a PR-en nálatok, tavaly is akörül volt, tavalyelőtt is,
A City meg első volt aztán jön az első forduló és rögtön zacskó otthon 😀 Dehát uralta a PL-t rakjuk már be az első helyre. Tudom hogy nem te írtad, de lehet szólni kéne hogy címvédőt elvből nem rakunk 5. helyre.
eaglesmcnabb
Mocsesz, az erosorrend nem csak az eddigi eredmenyeket jelenti, hanem a keretet is. Az erosorrendet 10-15 szerkeszto dobta ossze, es ugy van „atlagolva”. En abszolut nem tagadtam, hogy rohogve beraktam a Liverpoolt top3-ba, a Realt 4-5. hely kornyekere, mivel jelentos erosites nem volt, viszont a csapat vezere elment, es az edzo is.

A Cityt elore tettem, mert brutalisan eros a keret, lassan mar tenyleg ul a padon mindegyik posztra egy bevetheto, 50 millios jatekos, aki kb. barhol mashol kezdo lenne. Igazabol nem erdekelt, hogy a PL-ben mit alkotott tavaly.

A Liverpoolnal sokra nem tartom a padot, de a kezdo 11 felelmetesen eros, gondolkodas nelkul raktam ezert a szerintem mentalisan gyenge PSG ele, de a Bayern ele is.

Klopp brutalis csapatot rakott ossze, az mar mellekes, hogy szerintem ott ossze is fog omlani ismet minden, ha kidol Mane vagy Szalah.

Ettol fuggetlenul baromira unom mar ezt az „angol foci fos” rinyalast, amikor minden, kicsit is gondolkozo ember, aki epp nem elvakult Barca/Real-buzi, az azert nagyon jol tudja, hogy az angol csapatok azert sokkal nagyobb terhelest kapnak, az ottani kozepcsapatok es a topcsapatok kozott kisebb a kulonbseg, a meccseken oriasiakat kuzdenek, nehezebb feltorni azokat a vedelmeket. Arrol nem is beszelve, hogy leulsz megnezni egy PL-meccset, egybol latod, hogy a szigetorszagban a stilus mas, sokkal kemenyebbek a parharcot, brusztolosabb a felfogas, ami alapjaban veve szinten sokkal nagyobb megterhelessel jar, sokkal tobbet kivesz a jatekosokbol egy ideny ebben a bajnoksagban. Es a jatekvezeto is hagyja a kemeny focit, nem a rinyalasrol szol minden.

Lehet, hogy most van egy City, ami fossa ver mindenkit, de amugy altalaban nem az a fama, mint spanyolhonban, hogy a Real es a Barca 5-6-7 golokkal ver minden harmadik csapatot.

Szoval szep es jo, hogy a spanyol elcsapatok egy ideje sikeresebbek a BL-ben, de ez meg nem jelenti azt, hogy a spanyol foci en bloc a legjobb. Majd akkor lehet realis kepet lefesteni az erosorrendekrol, ha csinalnak egy 20-24 csapatos ligat az 5-6 topliga legjobb 3-4 csapataval, es osszeeresztik oket. Na, akkor nem lesz olyan, hogy egyszeru meccs, nem lesz olyan, hogy jon a Girona, es pihenteted a fel csapatot, mert ugy is rohogve nyersz 2-3 gollal.

Azon meg csak rohogni tudok, ha az emberek azzal jonnek, hogy XY csapatnal mennyi legios jatszik, amikor egy Real, Barca, PSG, MU, Liverpool pontosan ugyanugy tele van kulfoldiekkel. A rohadt nagy korbeszopott Barca, meg a kiraly La Masiaja Messieket kitermelte, azota sorra adogatja el a fiatalokat, meg menekulnek az akademiarol, mert mar lehetetlen felkerulni es jatszani a nagycsapatoknal, mert a klub sorra veszi 40-50-150 millio euroert a jatekosokat inkabb.

A Realnal szinten nulla kineveles van jelenleg, egy-egy kivetellel a jatekosok 20-21 eves korukban lelepnek a spanyol kis- es kozepcsapatokhoz, hogy valahol jatszhassanak.

Talan csak a Bayernre tudok ramutatni, amely topcsapatkent agressziven ra van allva, hogy lehetoleg nemeteket vasaroljon. Meg ha konkretan a Bundesligat szipkazzak is le evrol evre.

Magyarorszag a Puskas Akademian rohog, kozben kivetel nelkul az osszes topcsapat ilyen. Csak amikor a kedvenc csapatunkrol van szo, akkor divat vaknak lenni, mert nyilvan ha szeretett klubunk szarik az orrunk ala, az nem is budos, az rozsaillatu.

(Ez nem neked szol, Mocsesz, mert te azert pont tovabb latsz az orrodnal, meg a sajat csapatodat illetoen is.)