Soccer

41 feliratkozó

9 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 5 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 637 — Illegális gyakorló
A dudalángosok megszorongatták a Milant, brutál mit fejlődött a luxi foci.

Hát a molbubiknál meg nagyon eltört vmi, ennek a csapatnak köze nem volt a selejtezőshöz, ezzel kb garantált a nulla pont, a bajnoksagban 15 minusz a fagyihoz képest és télen edzőváltás...
gabokocka
Egy X szerintem azért összejön (itthon a PAOK ellen pl), de ennyi. Nem a pontpénzből szedi meg magát a Vidi, az tuti.

Azért remélem egyszer kiderül, hogy mi történt a felcsúti öltöző-folyosón...

több mint 5 éve
YoungZeeZee 7 851
A dudalángosok megszorongatták a Milant, brutál mit fejlődött a luxi foci.

Hát a molbubiknál meg nagyon eltört vmi, ennek a csapatnak köze nem volt a selejtezőshöz, ezzel kb garantált a nulla pont, a bajnoksagban 15 minusz a fagyihoz képest és télen edzőváltás...
gabokocka
el de nagyin.azt erzem mint a fradinal doll alatt. Tudod h ki a kezdo, mit fognak jatszani es kit mikor cserelnek le es ki jon a helyere.Amennyire hangoztattak h az igazolasok koran tortentek es ezert jutott be a csapat...a nyari mozgas nem hozott minosegi ugrast.
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 679 — Keep pounding
A dudalángosok megszorongatták a Milant, brutál mit fejlődött a luxi foci.

Hát a molbubiknál meg nagyon eltört vmi, ennek a csapatnak köze nem volt a selejtezőshöz, ezzel kb garantált a nulla pont, a bajnoksagban 15 minusz a fagyihoz képest és télen edzőváltás...

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 209
Az NÉpsportnál talán csak az M4 szakmai színvonala gázabb. Az rendben hogy okoskodnak, miért ne tennék, hiszen ezekért a szaftságokért még fizetnek is, miért ne. Hajrá, valamiből csak meg kell élni, de amikor folyamatosan magyarázzák -egy potenciális továbbjutótól-hogy mekkora esély van ellenúk a győzelemre stb, és ahogy megindokolták stbstb.
Szóval az inkább szánalmas volt.
Ui:
Milyen gáz, hogy egy lesajnált blog egyik topicja magasan veri egy népnemzeti országos lap szerkesztőségét, színvonalát...ja, És nem a parkolóban...

Szerkesztette: ozibozi
több mint 5 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 240
Ez a vita már-már karcolja a magyar soccer színvonalt.
empty taxi
A Dudelange - Milan meccs is sajnos
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Ez a vita már-már karcolja a magyar soccer színvonalt.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 754 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Stez
Nincs időm se kedvem igazából tételesen mindent megcáfolni azt amit írsz, de maradjunk annyiban, hogy ennyire ömlesztetten demagóg gyűjteményt már rég láttam. Kiemeltem hármat közülük amik megütötték a fülem (pontosabban a szemem 😊 )

Röviden csak annyi, hogy a Citynek pont az a baja, ami hazai pályán a szigeten az előnye: a pózőr és csökönyös edzője. Amúgy meg ha olyan penge a keret, mért rogynak össze az egyetlen top klasszis játékosuk sérülése után (De Bruyne az). Lehet, mert 40 rohadt drága és jó játékossal nem tudsz klasszist pótolni.

A Pool-nak erősebb a kezdője mint a Barcának.... Ez no comment. Bármennyire ki nem állhatom katalánékat, minden poszton jobb játékosuk van (persze idősebb is szinte mindenki)

A Realnal pedig amúgy direkt adja el a fiataljait közép vagy kis csapatoknak visszavásárlási opcióval, hogy ha ember válik belőlük visszahozza őket. Nem szégyen az olvasás, nyugodtan nézd meg jelenleg mennyi spanyol és mennyi fiatal van abban a csapatban és gondold át mit szeretnél mondani a közhely szótár felcsapása előtt.
flzoli
Gyakorold a szovegertelmezest, aztan beszelunk. Addig is... gyakorold a szovegertelmezest.

A szokasos szemelyeskedo bokdosodeseid pedig tovabbra is hanyagolhatod, nem most rangattal ki a seggedbol. Ezt tartogasd a szomszednak. Atgondoltam, ezt akartam mondani.
Stez
Ilyen érvelési technikával simán mehetnél a Fityiszbe pártkatonának.
Kis szerencsével még egy angol foci 4ever plakátkampányt is kikönyöröghetsz a főninél!

több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Stez
Nincs időm se kedvem igazából tételesen mindent megcáfolni azt amit írsz, de maradjunk annyiban, hogy ennyire ömlesztetten demagóg gyűjteményt már rég láttam. Kiemeltem hármat közülük amik megütötték a fülem (pontosabban a szemem 😊 )

Röviden csak annyi, hogy a Citynek pont az a baja, ami hazai pályán a szigeten az előnye: a pózőr és csökönyös edzője. Amúgy meg ha olyan penge a keret, mért rogynak össze az egyetlen top klasszis játékosuk sérülése után (De Bruyne az). Lehet, mert 40 rohadt drága és jó játékossal nem tudsz klasszist pótolni.

A Pool-nak erősebb a kezdője mint a Barcának.... Ez no comment. Bármennyire ki nem állhatom katalánékat, minden poszton jobb játékosuk van (persze idősebb is szinte mindenki)

A Realnal pedig amúgy direkt adja el a fiataljait közép vagy kis csapatoknak visszavásárlási opcióval, hogy ha ember válik belőlük visszahozza őket. Nem szégyen az olvasás, nyugodtan nézd meg jelenleg mennyi spanyol és mennyi fiatal van abban a csapatban és gondold át mit szeretnél mondani a közhely szótár felcsapása előtt.
flzoli
Gyakorold a szovegertelmezest, aztan beszelunk. Addig is... gyakorold a szovegertelmezest.

A szokasos szemelyeskedo bokdosodeseid pedig tovabbra is hanyagolhatod, nem most rangattal ki a seggedbol. Ezt tartogasd a szomszednak. Atgondoltam, ezt akartam mondani.

több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 793 — nabege2@yahoo.com
Nehogy beíveljétek, idióták!!!
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
a legszomorubb, hogy a leggyengebb ellenfel ellen, hazai palyan kezdhettunk, es igy eleg szarul fest a 0-2. Ezek utan mar a pontszerzes is kb csodaszamba menne. Nem mondom h gyozelmet erdemeltek volna, de 1 pontot siman, ket balfasz bekapott gol, meg elol is toketlenseg. En Kovacsot nem eroltetnem annyira a szelen, sztem nincs meg a kello sebessege sem , nem h az ereje.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
YoungZeeZee 7 851
A BATE jo de a vidi a selejtezokhoz kepest megagyenge. Ma pont rovid vagy tul hosszu a passz. Elpattan.... illetve nagyon keves ez a keret. foleg a kispad.
több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 754 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Ilyen bénaság nincs, Vinicius tuti bundázik. Ilyen fizetések mellett ez nagyon alja

több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 517
Komolyan mondom, hogy nem bírok lassan végignézni egy fudball meccset, ha nem Knézy Jenő jr. közvetíti!

Ő legalább érzelmeket vált ki belőlem. Nem a legszebb érzelmeket, de érzelmeket...
Fast Willie
Nem tudom mi bajod a Méhessel, baromi jól és érzelemdúsan szokott közvetíteni.
flzoli
Biztos megöregedtem
Fast Willie
Gondolom kevesebbszer állsz fel mint régen.
Mármint a TV elől
flzoli
Méhes szerintem totál ugyanúgy közvetít egy Barca-Bayernt, mintegy Várda-Puskást vagy NBA-t. Ugyanazon a monoton hanggal, a helyzeteknél/szép megoldásoknál felemelve a hangját és sorolja a játékosneveket, néha egy-egy általánosságot benyögve. Szóval egy jó unalmas átlag, pedig bírom amúgy a hanghordozását
több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 754 — farkas.l.zoltan@gmail.com
A Pool-nak erősebb a kezdője mint a Barcának.... Ez no comment. Bármennyire ki nem állhatom katalánékat, minden poszton jobb játékosuk van (persze idősebb is szinte mindenki)
flzoli
pedig lehetne comment, mert kapusposzton egyáltalán nem erősebbek, és egyik CB-jük sem feltétlenül jobb, mint van Dijk.
a másik olvasata meg a dolgoknak, hogy nyilván a labdatoszogatós barsza stílushoz egyénenként jobban képzettek a játékosok, de fizikális fociban a Pool elnyomja őket, mint a cigarettacsikket.
slowmotion
A Pool nem hülyegyerek erőfocit tol azért, hogy csak szimplán a futásmennyiség és átlagsebesség legyen a jó csapat vagy játékos mértékegysége...

Oké, legyen igazad, mondjuk akkor a kapus, Dijk meg Mané jobb mint a túloldalon a Barca játékos. Ez már majdnem a csapat negyede, remek.

több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 754 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Komolyan mondom, hogy nem bírok lassan végignézni egy fudball meccset, ha nem Knézy Jenő jr. közvetíti!

Ő legalább érzelmeket vált ki belőlem. Nem a legszebb érzelmeket, de érzelmeket...
Fast Willie
Nem tudom mi bajod a Méhessel, baromi jól és érzelemdúsan szokott közvetíteni.
flzoli
Biztos megöregedtem
Fast Willie
Gondolom kevesebbszer állsz fel mint régen.
Mármint a TV elől

több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 517
Komolyan mondom, hogy nem bírok lassan végignézni egy fudball meccset, ha nem Knézy Jenő jr. közvetíti!

Ő legalább érzelmeket vált ki belőlem. Nem a legszebb érzelmeket, de érzelmeket...
Fast Willie
Nem tudom mi bajod a Méhessel, baromi jól és érzelemdúsan szokott közvetíteni.
flzoli
Biztos megöregedtem
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 466 — Cowboys fan
A Pool-nak erősebb a kezdője mint a Barcának.... Ez no comment. Bármennyire ki nem állhatom katalánékat, minden poszton jobb játékosuk van (persze idősebb is szinte mindenki)
flzoli
pedig lehetne comment, mert kapusposzton egyáltalán nem erősebbek, és egyik CB-jük sem feltétlenül jobb, mint van Dijk.
a másik olvasata meg a dolgoknak, hogy nyilván a labdatoszogatós barsza stílushoz egyénenként jobban képzettek a játékosok, de fizikális fociban a Pool elnyomja őket, mint a cigarettacsikket.
több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 754 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Komolyan mondom, hogy nem bírok lassan végignézni egy fudball meccset, ha nem Knézy Jenő jr. közvetíti!

Ő legalább érzelmeket vált ki belőlem. Nem a legszebb érzelmeket, de érzelmeket...
Fast Willie
Nem tudom mi bajod a Méhessel, baromi jól és érzelemdúsan szokott közvetíteni.

több mint 5 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 851
"Az angolok megmutatják hogy van keresnivalójuk a nemzetközi porondon."

Manchester City 1 - 2 Lyon
flzoli
unalmas mar
Stez
angol fanként biztos az lehet 😕

Bírom hogy a Real háromszoros címvédőként 5. helyen volt a PR-en nálatok, tavaly is akörül volt, tavalyelőtt is,
A City meg első volt aztán jön az első forduló és rögtön zacskó otthon 😀 Dehát uralta a PL-t rakjuk már be az első helyre. Tudom hogy nem te írtad, de lehet szólni kéne hogy címvédőt elvből nem rakunk 5. helyre.
eaglesmcnabb
bocs. póverrankingot mikor vett bárki is komolyan utoljára? 😊
slowmotion
Én csak a Höriét de abbahagyta 😕
Toca
Dehogy hagyta:

 www.sport1tv.hu/blog/72980/nfl-erosorrend-1-het/
Sobri Jóska
es ez h-h nem volt itt hirdetve? v csak nem lattam? Hori ide mar nem ir amugy?
Borbinho
Túllépett a bowl.hu-n.
Sobri Jóska
azóta megyünk lefele.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 517
Komolyan mondom, hogy nem bírok lassan végignézni egy fudball meccset, ha nem Knézy Jenő jr. közvetíti!

Ő legalább érzelmeket vált ki belőlem. Nem a legszebb érzelmeket, de érzelmeket...
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 235 — #NoStress
"Az angolok megmutatják hogy van keresnivalójuk a nemzetközi porondon."

Manchester City 1 - 2 Lyon
flzoli
unalmas mar
Stez
angol fanként biztos az lehet 😕

Bírom hogy a Real háromszoros címvédőként 5. helyen volt a PR-en nálatok, tavaly is akörül volt, tavalyelőtt is,
A City meg első volt aztán jön az első forduló és rögtön zacskó otthon 😀 Dehát uralta a PL-t rakjuk már be az első helyre. Tudom hogy nem te írtad, de lehet szólni kéne hogy címvédőt elvből nem rakunk 5. helyre.
eaglesmcnabb
bocs. póverrankingot mikor vett bárki is komolyan utoljára? 😊
slowmotion
Én csak a Höriét de abbahagyta 😕
Toca
Dehogy hagyta:

 www.sport1tv.hu/blog/72980/nfl-erosorrend-1-het/
Sobri Jóska
es ez h-h nem volt itt hirdetve? v csak nem lattam? Hori ide mar nem ir amugy?
Borbinho
Túllépett a bowl.hu-n.

több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
"Az angolok megmutatják hogy van keresnivalójuk a nemzetközi porondon."

Manchester City 1 - 2 Lyon
flzoli
unalmas mar
Stez
angol fanként biztos az lehet 😕

Bírom hogy a Real háromszoros címvédőként 5. helyen volt a PR-en nálatok, tavaly is akörül volt, tavalyelőtt is,
A City meg első volt aztán jön az első forduló és rögtön zacskó otthon 😀 Dehát uralta a PL-t rakjuk már be az első helyre. Tudom hogy nem te írtad, de lehet szólni kéne hogy címvédőt elvből nem rakunk 5. helyre.
eaglesmcnabb
bocs. póverrankingot mikor vett bárki is komolyan utoljára? 😊
slowmotion
Én csak a Höriét de abbahagyta 😕
Toca
Dehogy hagyta:

 www.sport1tv.hu/blog/72980/nfl-erosorrend-1-het/
Sobri Jóska
es ez h-h nem volt itt hirdetve? v csak nem lattam? Hori ide mar nem ir amugy?

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 235 — #NoStress
"Az angolok megmutatják hogy van keresnivalójuk a nemzetközi porondon."

Manchester City 1 - 2 Lyon
flzoli
unalmas mar
Stez
angol fanként biztos az lehet 😕

Bírom hogy a Real háromszoros címvédőként 5. helyen volt a PR-en nálatok, tavaly is akörül volt, tavalyelőtt is,
A City meg első volt aztán jön az első forduló és rögtön zacskó otthon 😀 Dehát uralta a PL-t rakjuk már be az első helyre. Tudom hogy nem te írtad, de lehet szólni kéne hogy címvédőt elvből nem rakunk 5. helyre.
eaglesmcnabb
bocs. póverrankingot mikor vett bárki is komolyan utoljára? 😊
slowmotion
Én csak a Höriét de abbahagyta 😕
Toca
Dehogy hagyta:

 www.sport1tv.hu/blog/72980/nfl-erosorrend-1-het/

több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 679 — Keep pounding
Fiola csak a szokásos...

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 517
Azt hittem, hogy volt itt vmi hallgatólagos közmegyezés, ami szerint pártcsapatokról nem írunk.😁