Soccer

41 feliratkozó

9 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 680 — tracker ember
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 5 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Fejes János kell a válogatottba.

több mint 5 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 269 — Omar's Coming Yo!
Baráth Botond a keretben, édesjézus 😀
Kenny
Mondjuk helyette inkább Gazdagon válogattam volna be tőlünk. Igaz nem ugyan az a pozíció.
Fattyu
Gazdag u21-be volt eddig mert ugye volt tét, de most, hogy ott nincs nem értem miért nem hívta be. De kritizálni emiatt nem lehet, nála szerintem senki nem tudja jobban ki illik a rendszerébe. Szóval lehet, hogy Baráth is jó lesz.Mondjuk az fix, hogy ha ő egyszer szerepet kap akkor meg fog halni a pályán minden sikeres passzért, szóval jó mentalitású focista csak ügyetlen.

több mint 5 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 821
Baráth Botond a keretben, édesjézus 😀
Kenny
Mondjuk helyette inkább Gazdagot válogattam volna be tőlünk. Igaz nem ugyan az a pozíció.

Szerkesztette: Fattyu

több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 645 — Vikings fan
Baráth Botond a keretben, édesjézus 😀
Kenny
Milyen tufa feje van 😀
több mint 5 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 951
Kadar-Orban belsovedo paros.
Mar most imadom.
Kenny
Kádár balbekk alapból nem?
r.baggio
Balszél.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 269 — Omar's Coming Yo!
Mondjuk jobb mint Fiola...
eaglesmcnabb
dehogyjobb 😀

több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 422 — TODDHERREMANS79
Mondjuk jobb mint Fiola...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 523 — JAFL Tampa GM
Baráth Botond a keretben, édesjézus 😀
Kenny
várjuk meg a szűkítettet de ne menjünk már el kreténbe vazze...Már Szabó Jánost sem tudtam megemészteni de a Botond gyerek szó szerint harapja a labdát..ennyi erővel már tényleg bárki..
több mint 5 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 269 — Omar's Coming Yo!
Baráth Botond a keretben, édesjézus 😀

több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 422 — TODDHERREMANS79
Kadar-Orban belsovedo paros.
Mar most imadom.
Kenny
Kádár balbekk alapból nem?
r.baggio
itt a neveken van a hangsúly :d

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 830 — No es importante
Kadar-Orban belsovedo paros.
Mar most imadom.
Kenny
Kádár balbekk alapból nem?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 269 — Omar's Coming Yo!
Kadar-Orban belsovedo paros.
Mar most imadom.

több mint 5 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 269 — Omar's Coming Yo!
És akkor amit mondtam régebben ma úgy látszik beteljesült.
Willi Orban Magyar válogatott lett.
Coolearie
mar csak lanzefamet kell honositani es negot😀
ZoliMP
Negot mindenkepp. Hatalmas erosites lenne. De Vili is az, ha atveszi a meghivot.

több mint 5 éve
YoungZeeZee 7 924
És akkor amit mondtam régebben ma úgy látszik beteljesült.
Willi Orban Magyar válogatott lett.
Coolearie
mar csak lanzefamet kell honositani es negot😀
több mint 5 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
És akkor amit mondtam régebben ma úgy látszik beteljesült.
Willi Orban Magyar válogatott lett.

több mint 5 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 068
Egészen pontosan azon a napon mikor Moyest kirúgták szezon előtt 4 meccsel. Hogy spóroljanak pár milliót, majd azután elköltöttek vagy 1 milliárdot, az eredmény itt van. Szégyen. Zidane rövid távon hozna egy boostot, hosszu távon nem.
tüsi91
Ilyen lötyögős,lassú focit nem lehet már a modern fociban játszani....ennyi erővel a nagyanyám is játszhatna ebbe a csapatban.Keret ennél jóval jobb focira lenne képes. Mondjuk a belga szövetségi kapitány Martinezt lehet megnézném még, Zidane-ban nem hiszek semmilyen távon 😊
manuszka86
Sorold a neveket akik klasszisok lennének a jelenlegi csapatból...

De Gea az, de a vb óta már ez is kérdéses. Pogba fejben gyenge és hangulatember, Lukaku talán és ennyi. A keret többi része sima középszer, drága középszer legalább.

Zidane egy áldás lenne ennek a csapatnak jelenleg
flzoli
Ez nekem márcsak azért is talány, mert ha megnézzük a játékosokat, kb az összes sokkal jobban játszik a válogatottban, mint a MU-ban. Lukaku, Pogba, Rashford etc. Ezek a játékosok le vannak butítva a klubban.

Azzal kapcsolatban, hogy nem ártana támadni, Pogba fel is szólalt már ugye.

több mint 5 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Vajon meddig húzza Mou?
Teljesen elvesztette az öltözőt..
gordon
sose bírtam az ürgét, erre leültetik kedvenc csapatom padjára 3 évvel ezelőtt....az idei év vállalhatatlan, nem kérdés hogy mit kellene tenni. Olyan mintha elment volna mellette az idő, igaz nem tudom ki lenne a megfelelő edző a padra, de ez a csapat már 4-5 éve elvesztette identitását.....
manuszka86
Egészen pontosan azon a napon mikor Moyest kirúgták szezon előtt 4 meccsel. Hogy spóroljanak pár milliót, majd azután elköltöttek vagy 1 milliárdot, az eredmény itt van. Szégyen. Zidane rövid távon hozna egy boostot, hosszu távon nem.
tüsi91
Ja, a Madridnal is ezt mondtak, aztan csak berantott harom BLt...

Amugy jol lattam hogy kovacic golpasszt adott tegnap es kb majdnem minden meccsen kezd? Csak mert Stez mintha olyat mondott volna a vb idejen hogy szart sem er. Lehet hogy a bivalyeros PL szintjet is meguti? :d
eaglesmcnabb
Kezdjük el a spanyol liga erősebb mint a PL, mert ott akar az utolsó is megveri a Barcat, a PLben kb csak a nagyoknak van esélye a City vagy a Pool ellen ? 😀
Toca
Erősebb? Ez nagyobb hazugság mint az hogy Stez nem alkot egy párt Iktriaddal.

több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 386
főleg az utóbbi 5-6 évben lett ez így, korábban ritkán fordult elő, hogy ne 5-6 gólt kapjanak a spanyol kicsik. 😊
több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 645 — Vikings fan
Vajon meddig húzza Mou?
Teljesen elvesztette az öltözőt..
gordon
sose bírtam az ürgét, erre leültetik kedvenc csapatom padjára 3 évvel ezelőtt....az idei év vállalhatatlan, nem kérdés hogy mit kellene tenni. Olyan mintha elment volna mellette az idő, igaz nem tudom ki lenne a megfelelő edző a padra, de ez a csapat már 4-5 éve elvesztette identitását.....
manuszka86
Egészen pontosan azon a napon mikor Moyest kirúgták szezon előtt 4 meccsel. Hogy spóroljanak pár milliót, majd azután elköltöttek vagy 1 milliárdot, az eredmény itt van. Szégyen. Zidane rövid távon hozna egy boostot, hosszu távon nem.
tüsi91
Ja, a Madridnal is ezt mondtak, aztan csak berantott harom BLt...

Amugy jol lattam hogy kovacic golpasszt adott tegnap es kb majdnem minden meccsen kezd? Csak mert Stez mintha olyat mondott volna a vb idejen hogy szart sem er. Lehet hogy a bivalyeros PL szintjet is meguti? :d
eaglesmcnabb
Kezdjük el a spanyol liga erősebb mint a PL, mert ott akar az utolsó is megveri a Barcat, a PLben kb csak a nagyoknak van esélye a City vagy a Pool ellen ? 😀
több mint 5 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 951
Vajon meddig húzza Mou?
Teljesen elvesztette az öltözőt..
gordon
sose bírtam az ürgét, erre leültetik kedvenc csapatom padjára 3 évvel ezelőtt....az idei év vállalhatatlan, nem kérdés hogy mit kellene tenni. Olyan mintha elment volna mellette az idő, igaz nem tudom ki lenne a megfelelő edző a padra, de ez a csapat már 4-5 éve elvesztette identitását.....
manuszka86
Egészen pontosan azon a napon mikor Moyest kirúgták szezon előtt 4 meccsel. Hogy spóroljanak pár milliót, majd azután elköltöttek vagy 1 milliárdot, az eredmény itt van. Szégyen. Zidane rövid távon hozna egy boostot, hosszu távon nem.
tüsi91
Ja, a Madridnal is ezt mondtak, aztan csak berantott harom BLt...

Amugy jol lattam hogy kovacic golpasszt adott tegnap es kb majdnem minden meccsen kezd? Csak mert Stez mintha olyat mondott volna a vb idejen hogy szart sem er. Lehet hogy a bivalyeros PL szintjet is meguti? :d
eaglesmcnabb
annyira magas labda, hogy nincs bőr a képemen lecsapni.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
YoungZeeZee 7 924
...amugy a felveteleket jobban megnezve.Szalah puskas dijjas golja tenyleg szabalytalan volt.Ellokte a jatekost😃😂
több mint 5 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 523 — JAFL Tampa GM
Sorold a neveket akik klasszisok lennének a jelenlegi csapatból...

De Gea az, de a vb óta már ez is kérdéses. Pogba fejben gyenge és hangulatember, Lukaku talán és ennyi. A keret többi része sima középszer, drága középszer legalább.

Zidane egy áldás lenne ennek a csapatnak jelenleg
flzoli
Igazi klasszisokban ez a csapat nem dúskál, mert kb De Gea rakható bele igazán bele ebbe a kalapba (nélküle megint nem lenne ennyi pontunk az is biztos,pedig most azért gyengébb szezont fut eddig mint tavaly). Azért akadnak jók is a keretben: pl.: Lukaku,Mata, Herrerra, Pogba bár attól függ milyen lábbal kell fel, Shaw idén jól focizik, Rashfordban meg több van mint amit Murányi kihoz belőle....Itt azért nem csak az edzővel akadnak gondok,hanem feljebb is valószínűleg 😊
Akarás nulla,elképzelés és ész a pályán az nincs,ez már nagyobb baj, és évek óta bűn gyenge a védelem (Smalling, meg Jones féléket kell nézegetni egy Vidics-Ferdinand duo után azért na nem ugyan az a szint 😀)
manuszka86
Most nem arról beszélünk, hogy milyen kerettel lehet BL-t, PL-t nyerni..de ezzel a kerettel is ütni kellene a WHU-t ? Wolves-t vagy a Brighton-t..
több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 422 — TODDHERREMANS79
Vajon meddig húzza Mou?
Teljesen elvesztette az öltözőt..
gordon
sose bírtam az ürgét, erre leültetik kedvenc csapatom padjára 3 évvel ezelőtt....az idei év vállalhatatlan, nem kérdés hogy mit kellene tenni. Olyan mintha elment volna mellette az idő, igaz nem tudom ki lenne a megfelelő edző a padra, de ez a csapat már 4-5 éve elvesztette identitását.....
manuszka86
Egészen pontosan azon a napon mikor Moyest kirúgták szezon előtt 4 meccsel. Hogy spóroljanak pár milliót, majd azután elköltöttek vagy 1 milliárdot, az eredmény itt van. Szégyen. Zidane rövid távon hozna egy boostot, hosszu távon nem.
tüsi91
Ja, a Madridnal is ezt mondtak, aztan csak berantott harom BLt...

Amugy jol lattam hogy kovacic golpasszt adott tegnap es kb majdnem minden meccsen kezd? Csak mert Stez mintha olyat mondott volna a vb idejen hogy szart sem er. Lehet hogy a bivalyeros PL szintjet is meguti? :d

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
manuszka86 New England Patriots 2 054 — Patriots fan
Sorold a neveket akik klasszisok lennének a jelenlegi csapatból...

De Gea az, de a vb óta már ez is kérdéses. Pogba fejben gyenge és hangulatember, Lukaku talán és ennyi. A keret többi része sima középszer, drága középszer legalább.

Zidane egy áldás lenne ennek a csapatnak jelenleg
flzoli
Igazi klasszisokban ez a csapat nem dúskál, mert kb De Gea rakható bele igazán bele ebbe a kalapba (nélküle megint nem lenne ennyi pontunk az is biztos,pedig most azért gyengébb szezont fut eddig mint tavaly). Azért akadnak jók is a keretben: pl.: Lukaku,Mata, Herrerra, Pogba bár attól függ milyen lábbal kell fel, Shaw idén jól focizik, Rashfordban meg több van mint amit Murányi kihoz belőle....Itt azért nem csak az edzővel akadnak gondok,hanem feljebb is valószínűleg 😊
Akarás nulla,elképzelés és ész a pályán az nincs,ez már nagyobb baj, és évek óta bűn gyenge a védelem (Smalling, meg Jones féléket kell nézegetni egy Vidics-Ferdinand duo után azért na nem ugyan az a szint 😀)

Szerkesztette: manuszka86

több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 929 — nabege2@yahoo.com
Spanyol bajnokságban a 2 nagy szépen hullajtja a pontokat😊
már most -7 pont