Soccer

41 feliratkozó

9 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 5 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 745 — Слава Україні! Героям слава!
Vidi meccset mi adja?

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
ha 10 evvel ezelott valaki azt mondja,h CR az egyik kedvenc jatekosom lesz, korberohogom. nyilvan nem segitett,h MU-s volt, en meg 2001 ota Chelsea fan vagyok.
de egyszeruen a hozzaallasaval, mentalitasaval megszerettette magat. egeszen elkepeszto, amilyen szinten jatszott/jatszik 10 eve, mar boven 30 felett is sztem a legjobb focista. nem akarok Messi-be belekotni, egyertelmuen ot lehet csak az elmult 15-20 evben CR-el egy szinten emliteni, de sztem Ronaldo jobb focista.
tenyleg szinte mindent csak maganak koszonhet, amit elert. nyilvan nem elveve a tarsaktol meg edzoktol az erdemet. de ha a magyar focistakban csak 10%-nyi olyan akarat, elszantsag es alazatossag lenne, mint benne van, minden evben lenne EL csapatunk meg kint lennenk EB-ken.
sokszor tunik unszimpatikusnak, amikor duhong 1-1 kihagyott helyzetnel, vagy hogy nem o kapja a lasztit, de szamomra egyertelmu, h ez soha nem a tobbiek ellen van, hanem azert, mert ennyire akar, es ennyire duhiti, ha nem jon ossze valami.
remelem szepen kiderulnek a szexualis eroszak vadakrol, hogy kamu az osszes, es csak hirnevet/penzt szeretnenek azok a nok.

ezt meg a vegere itthagyom, tenyleg max respect neki


Roy Hodgson meg elment biztonsaginak az Old Traffordra, hiaba, szar idok jarnak :/ 😀

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
YoungZeeZee 7 910
A goal show meg mindig egy parades musor a bt sport-on. Az osszes meccs esemenye szinte azonnal 😊
ZoliMP
simulcast néven sok ország adja a soccer red zone-t, orosz adókon megy mindig HD-ben általában
ozibozi
ezt nem tudtam.a bt-n tobb kommentator beszelget, nezik a meccseket.
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 351
 magyarhirlap.hu/cikk/131890/A_Real_Madrid_mar_erdeklodik_Antonio_Conte_szerzodteteserol
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 351
A goal show meg mindig egy parades musor a bt sport-on. Az osszes meccs esemenye szinte azonnal 😊
ZoliMP
simulcast néven sok ország adja a soccer red zone-t, orosz adókon megy mindig HD-ben általában
több mint 5 éve
YoungZeeZee 7 910
Dikk.. a schalke golt lo...muszlera beszerencsetlenkedi..majd az unneples kozben a partjelzo beinti a lesst 😀
több mint 5 éve
YoungZeeZee 7 910
A goal show meg mindig egy parades musor a bt sport-on. Az osszes meccs esemenye szinte azonnal 😊
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
en neztem tul sok mennyeit, vagy tenyleg jo meccs a PSV-Spurs? 😮

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Atik15 Carolina Panthers LSU Tigers 195
 twitter.com/MaxxyFire/status/1054847631745277954

 twitter.com/A_T_M_54/status/1054841927600869378

 twitter.com/ThatIndianGuy/status/1054824975813627904

😀 kiegtem
Borbinho
Welbeck jobb😂😂😂
Atik15
Kedvenc kommentem: "i think it's a bit harsh on Heskey" 😀
Borbinho
Najoo 😂
"he had a first touch"
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 twitter.com/MaxxyFire/status/1054847631745277954

 twitter.com/A_T_M_54/status/1054841927600869378

 twitter.com/ThatIndianGuy/status/1054824975813627904

😀 kiegtem
Borbinho
Welbeck jobb😂😂😂
Atik15
Kedvenc kommentem: "i think it's a bit harsh on Heskey" 😀

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Atik15 Carolina Panthers LSU Tigers 195
 twitter.com/MaxxyFire/status/1054847631745277954

 twitter.com/A_T_M_54/status/1054841927600869378

 twitter.com/ThatIndianGuy/status/1054824975813627904

😀 kiegtem
Borbinho
Welbeck jobb😂😂😂
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 twitter.com/MaxxyFire/status/1054847631745277954

 twitter.com/A_T_M_54/status/1054841927600869378

 twitter.com/ThatIndianGuy/status/1054824975813627904

😀 kiegtem

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 644 — Cowboys fan
Na az ujsagirok nem unatkoznak:
Real Madrid:
Mou, Ibra, Marcelo...nem rossz.
ZoliMP
mondjuk Ibra eleve baromság, amerikába' lehet hogy király, de ott Némó is félisten volt. azért a lányligában ennél több kell, ott már védekezés is van.
slowmotion
Mondjuk sokkal tobb nincs, mint a PL-ben volt, aztan Ibra ott is elvolt. De lehet keresgelni a Realnal a problemat, persze, golt nem lonek, meg Benzema nyilvan egy bohoc, de a fejetol buzlik a hal, szoval nem Ibra fog ott csodat tenni, de szvsz meg csak nem is egy Aguero lenne a megoldas, mivel a Don Balon szerint meg ot akarja Perez.
Stez
de azóta Ibra sem lett fiatalabb.
nem véletlen, hogy a sztárok oda mennek levezetni. azzal a teljesítményszinttel, amivel itt a rotáció részeként koptatnák a cserepadot, azzal ott kint még mindig meglövik a 10-15-20 gólokat.
nem véletlen, hogy Henry, Drogba meg Ibra is oda szerződött, no meg Villa is.
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Na az ujsagirok nem unatkoznak:
Real Madrid:
Mou, Ibra, Marcelo...nem rossz.
ZoliMP
mondjuk Ibra eleve baromság, amerikába' lehet hogy király, de ott Némó is félisten volt. azért a lányligában ennél több kell, ott már védekezés is van.
slowmotion
Mondjuk sokkal tobb nincs, mint a PL-ben volt, aztan Ibra ott is elvolt. De lehet keresgelni a Realnal a problemat, persze, golt nem lonek, meg Benzema nyilvan egy bohoc, de a fejetol buzlik a hal, szoval nem Ibra fog ott csodat tenni, de szvsz meg csak nem is egy Aguero lenne a megoldas, mivel a Don Balon szerint meg ot akarja Perez.

több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 634 — Vikings fan
Mondjuk ha Mourinhot hozza vissza Perez ad a szarnak egy pofont és még 2-3 évre ássa el a Realt.
Toca
örülök, hogy nem csak a mi elnökünk hülyült meg vénségére.
Amadeus
Perez nem hulyult meg, ő ilyen volt mindig is. Vannak berogzodesei amiről vagy meggyőzi a stáb őt hogy faszsag vagy nem. Minél inkább nem megy a csapatnak annál jobban az ő egoja érvényesül . Mondjuk most is ez a véleményem szerintem meggyozheto arrol hogy ne Mou jöjjön . Most mutatta meg hogy egy leszálló ágban lévő sztarklubbot nem tud gatyába rázni , rendszere öreg.
Kérdés az ki lehet év közben elérhető alternatíva.
több mint 5 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 932
Mondjuk ha Mourinhot hozza vissza Perez ad a szarnak egy pofont és még 2-3 évre ássa el a Realt.
Toca
örülök, hogy nem csak a mi elnökünk hülyült meg vénségére.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 7 984
Arsenal magára talált játékban. Brutál szép akció góljaik vannak.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
YoungZeeZee 7 910
Fika time...
Raboczki Balazs hangja, stilusa nem egy focistat idezi...:S
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 644 — Cowboys fan
Na az ujsagirok nem unatkoznak:
Real Madrid:
Mou, Ibra, Marcelo...nem rossz.
ZoliMP
mondjuk Ibra eleve baromság, amerikába' lehet hogy király, de ott Némó is félisten volt. azért a lányligában ennél több kell, ott már védekezés is van.
több mint 5 éve
YoungZeeZee 7 910
Na az ujsagirok nem unatkoznak:
Real Madrid:
Mou, Ibra, Marcelo...nem rossz.
több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 634 — Vikings fan
Mondjuk ha Mourinhot hozza vissza Perez ad a szarnak egy pofont és még 2-3 évre ássa el a Realt.
több mint 5 éve
bogjosi New England Patriots 1 155
Na akkor csak jol emlekeztem,
hogy nem lehet 2007 a labda :d. Csukaban mondjuk nekem adidas predator pulse-m volt (terembe), azota sem volt olyan jo csukam, birta vagy negy evig, aztan szetkopott a talpa. Igaz adidast nem vettem azota, mert muanyagok mind.
eaglesmcnabb
Nekem a 2006-os predatorom még mindig cipő, az még bőrből készült.
Amadeus
Adidas Mundial!!!

Amúgy Total90-ben ez valami brutálisan rásimult a lábra...ahh, nosztalgia [anno ilyenem volt] 😊
 cdn.playbuzz.com/cdn/4ab732e9-245b-4161-8e2e-9236899dd15d/ff46e80e-73eb-4090-974f-72680de5fd12.jpg

...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 644 — Cowboys fan
Furcsa lesz a classico Messi és CR nélkül.
Kenny
Ebben a világban éltünk, mikor legutóbb ez történt:
[az a Nike Total90 <3 ]
 www.instagram.com/p/BpL-bgFibY8/?taken-by=433
bogec7
azé' a gagyi Nokia eladási adatait erősen tolta felfelé a harmadik világ 😊
meg hát ugye csak év közepén mutatták meg a szifont, úgyhogy nem tudott akkorát szakítani
több mint 5 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 932
Na akkor csak jol emlekeztem,
hogy nem lehet 2007 a labda :d. Csukaban mondjuk nekem adidas predator pulse-m volt (terembe), azota sem volt olyan jo csukam, birta vagy negy evig, aztan szetkopott a talpa. Igaz adidast nem vettem azota, mert muanyagok mind.
eaglesmcnabb
Nekem a 2006-os predatorom még mindig cipő, az még bőrből készült.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 421 — TODDHERREMANS79
Na akkor csak jol emlekeztem,
hogy nem lehet 2007 a labda :d. Csukaban mondjuk nekem adidas predator pulse-m volt (terembe), azota sem volt olyan jo csukam, birta vagy negy evig, aztan szetkopott a talpa. Igaz adidast nem vettem azota, mert muanyagok mind.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!