Soccer

41 feliratkozó

9 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
en bizok benne, hogy Rossiban van annyi, hogy ha megmondanak neki, h kit hivjon be, akkor szepen megkoszoni, es felall.
Borbinho
XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Az ev aranykopese, 2018.11.05.

UI.: | ne drogozzaaaa maaa! |

több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 351 — TODDHERREMANS79
közben a futsal NB2-ben a listavezető FTC elszenvedte első vereségét a kartali katlanban!

Kartal SE-FTC 6-5 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 210
Ha visszahívja zsuzsit, én szívből csalódva drukkolni fogok a bukásáért. 😕
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
en bizok benne, hogy Rossiban van annyi, hogy ha megmondanak neki, h kit hivjon be, akkor szepen megkoszoni, es felall.
mondjuk akkor meg erdekes, ha magatol valogatta be. mondjuk a nemzetek ligajanak tetje mar nincs szamunkra, akkor meg nezzuk meg, hatha van annyi meg Dzsudzsakban, hogy keretbe beferjen.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 756 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Gondolom megint valamelyik manager vagy ügynök súgott, hogy V. Iktor király úr örülne egy bal lábas tevehajcsárnak a csapatban. És szerencsére pont kéznél volt egy....

Lehetne két kb. tét nélküli meccset játszani és kipróbálni a fiatalokat, erre jön a Pátkai, Böde, Lovrencsics féle húgyszagú maszatolás majd....

több mint 5 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 818
Na tessék, Gazdag a keretben!
Fattyu
Sztem a keret egyik tagja sem nyomorog.
empty taxi
https://giphy.com/static/img/giphy-be-animated-logo.gif
GIPHY - Be Animated
GIPHY is the platform that animates your world. Find the GIFs, Clips, and Stickers that make your conversations more positive, more expressive, and more you.

több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Na tessék, Gazdag a keretben!
Fattyu
Sztem a keret egyik tagja sem nyomorog.

Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 818
Na tessék, Gazdag a keretben!

több mint 5 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Vida Krisztopher hogy nem válogatott?
több mint 5 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 860
Szevasz Bazsi.
Már vártunk.
Kenny
megmenekültünk

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 240 — Omar's Coming Yo!
Szevasz Bazsi.
Már vártunk.

több mint 5 éve
KoporShow Kansas City Chiefs Auburn Tigers 1 174 — Forum Reader
Jó lesz ez a Manchesteri derby jövőhéten, a csapatok már melegítenek.
Coolearie
Remélem egy 95+. percben szerzett góllal verjük az Unitedet. 😀
KoporShow
Van rajtam kívűl City szimpatizáns? Nahát.
Coolearie
Még a sejkek előtt lettem Cityzen.
Anelka,Foe akikre emlékszek lehettem 10 éves de már hánytam a mocskos mákos Manchestertől. 😀
Fergie-Time=de addig megy a meccs amÍg találnak egy gólt XD



"Nem kell hogy valódi legyen...Elég ha annak tűnik"

PC still means Personal Computer for me!

A rat born in stable is not a horse.

,, Nem az internet tetté beteggé az embereket, az internet csak rávilágított, mennyi beteg ember van. "
több mint 5 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 341 — . . .
Jó lesz ez a Manchesteri derby jövőhéten, a csapatok már melegítenek.
Coolearie
Remélem egy 95+. percben szerzett góllal verjük az Unitedet. 😀
KoporShow
Van rajtam kívűl City szimpatizáns? Nahát.

több mint 5 éve
KoporShow Kansas City Chiefs Auburn Tigers 1 174 — Forum Reader
Jó lesz ez a Manchesteri derby jövőhéten, a csapatok már melegítenek.
Coolearie
Remélem egy 95+. percben szerzett góllal verjük az Unitedet. 😀



"Nem kell hogy valódi legyen...Elég ha annak tűnik"

PC still means Personal Computer for me!

A rat born in stable is not a horse.

,, Nem az internet tetté beteggé az embereket, az internet csak rávilágított, mennyi beteg ember van. "
több mint 5 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 341 — . . .
Jó lesz ez a Manchesteri derby jövőhéten, a csapatok már melegítenek.

több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 756 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Nyilván a lentebb vázolt lebonyolítási szisztéma egy vicc, de előbb utóbb be fog következni az európai foci szétválasztása. Túl sok pénz és érdek forog kockán és ütközik már, hogy ezt sokáig el lehessen húzni.

Pont a romantikus mázzal leöntött begyepesedett nosztalgia gátolta a videóbíró és a technikai újítások bevezetését évtizedekig.

több mint 5 éve
Spigo New England Patriots 1 083 — Patriots GM
 www.nemzetisport.hu/minden_mas_foci/eurofutball-16-topklub-mar-2021-ben-szuperligat-indithat-2666921
ozibozi
Ez egy vicc lenne. Amugy is evek ota kezdek egyre jobban kiabrandulni a focibol..de ez feltenne a a pontot az ire nalam :S
ZoliMP
Jó, csak legyen fizetési sapka és draft is...
több mint 5 éve
YoungZeeZee 7 858
 www.nemzetisport.hu/minden_mas_foci/eurofutball-16-topklub-mar-2021-ben-szuperligat-indithat-2666921
ozibozi
Ez egy vicc lenne. Amugy is evek ota kezdek egyre jobban kiabrandulni a focibol..de ez feltenne a a pontot az ire nalam :S
több mint 5 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 642 — Packers Suicide Squad
Sigér nem kis gólt lőtt 😁

Szerkesztette: Gergőbácsi

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 5 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 642 — Packers Suicide Squad
Eddig jó az örökrangadó.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 548 — Vikings fan
Mbappe kellett volna VB után egyből, kb azóta is feljebb ment csak az ára, nem értem miért nem hoztuk ide, A kövi 10 év legjobb focistája
eaglesmcnabb
Mert nincs rá pénzük. Minimum 300 millió euróba kerül ha azt veszem, hogy a Párizs eddig 250-et tett a gyerekbe átigazolási díjat, aláírási pénzt, fizetést, adózást beleszámolva. Illetve ha annyira oda akart volna menni, ment volna egy évvel hamarabb is, amikor inkább a PSG-t választotta.
Cruyffista
Ugyan azt a szerződést rakta elé a Real is mint a PSG egyébként, de a család, a slepp meg ki tudja még milyen csúszó pénzek miatt maradt a franciáknál. Innentől nem tudom miért téma ez még mindig, hogy Perez nem tett meg mindent érte....
flzoli
Tehetett volna jobb ajánlatot. Ha tudja hogy CR megy valszeg tevett volna is.
Vagy fmha fehér 😀
több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 756 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Mbappe kellett volna VB után egyből, kb azóta is feljebb ment csak az ára, nem értem miért nem hoztuk ide, A kövi 10 év legjobb focistája
eaglesmcnabb
Mert nincs rá pénzük. Minimum 300 millió euróba kerül ha azt veszem, hogy a Párizs eddig 250-et tett a gyerekbe átigazolási díjat, aláírási pénzt, fizetést, adózást beleszámolva. Illetve ha annyira oda akart volna menni, ment volna egy évvel hamarabb is, amikor inkább a PSG-t választotta.
Cruyffista
Ugyan azt a szerződést rakta elé a Real is mint a PSG egyébként, de a család, a slepp meg ki tudja még milyen csúszó pénzek miatt maradt a franciáknál. Innentől nem tudom miért téma ez még mindig, hogy Perez nem tett meg mindent érte....

több mint 5 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 203
Mbappe kellett volna VB után egyből, kb azóta is feljebb ment csak az ára, nem értem miért nem hoztuk ide, A kövi 10 év legjobb focistája
eaglesmcnabb
Mert nincs rá pénzük. Minimum 300 millió euróba kerül ha azt veszem, hogy a Párizs eddig 250-et tett a gyerekbe átigazolási díjat, aláírási pénzt, fizetést, adózást beleszámolva. Illetve ha annyira oda akart volna menni, ment volna egy évvel hamarabb is, amikor inkább a PSG-t választotta.
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 210
 www.nemzetisport.hu/minden_mas_foci/eurofutball-16-topklub-mar-2021-ben-szuperligat-indithat-2666921
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Mbappe kellett volna VB után egyből, kb azóta is feljebb ment csak az ára, nem értem miért nem hoztuk ide, A kövi 10 év legjobb focistája


eaglesmcnabb
Röviden és tömören: mert néger.
empty taxi
A történelmi részét egy korábbi hsz-emben részletesen kifejtettem Francotól, napjainkig.
Sobri Jóska
hagyjuk már, akkor casemiro, marcelo, navas, mariano meg csak véletlenül tagja a csapatnak, és lassana és mahamadou diarra is véletlenül játszottak majdnem 100 meccset a csapatban.
eaglesmcnabb
De ők nem csúcsnégerek mint Mbappé, hogy a csapat sztárjai legyenek!
Toca
Arcnak nem visznek fekát.
Csabi baszki, nem emlékszel júliusig vissza?
Sobri Jóska
visszaemlékszem, de már akkor sem értettem egyet. A három csapatkapitányból az egyik csapatkapitány feka, a másik meg arab.

és a szurkolók nem értik, hogy miért játszik benzema, mikor 5 éve szar szerintük, én segítek:. az arab világból jön a legtöbb zseton, Perez papa tudja hogy ez az üzletről szól, hidd el hogy feka is fog játszani, ha üzleti érdek lesz. És lassan lesz akkora reklámja.

Mellesleg a brazil ronaldo sem az a kiköpött kaukázusi, robinho meg teljesen feka, őt is arcnak hozták ide, az hogy nem lett belőle semmi az egy dolog de az volt a cél, idén nyáron igazoltak két 18 éves brazilt, egyenként 45 millióért, mindkettő feka, mindkettő csatár, őket eladjuk majd ha beválnak véletlen?
Sobri elmélete szerint a sztár játékos, a capat arca, az x faktor nem lehet néger, a zongora cipelők viszont igen.
peach
Kérdés hogy ki számít arcnak a jelenlegi Realban 😊
Mert ha Marcelo nem arc, vagy a világbajnok varane sem, akkor nem tudom hogy ki számít annak.
eaglesmcnabb
Ronaldo, zidane, raul, cr az elmúlt 20 évben. Ezekhez képest varane de még marcelo sincs a kanyarban sem.
peach
Na es ha majd a kis Junior csucsneger lesz akkor gyorsan el kell majd adni ?
Van edző sima W ennyire egyszerű!
Toca
Szerintem nem ennyire egyszeru, de hat kinek mi.