Soccer

41 feliratkozó

9 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 544 — Vikings fan
nem túl szép, bár még mindig a Cissé féle horror sérülések a legdurvábbak amiket láttam is
Negritis
Eduardo da Silva...egy eletre beleegett az agyamba az a serules...
Borbinho
És pepét több meccsre tiltották el a getafés ámokfutása után mint martin taylort. Annyi a különbség hogy casquero egy meccset sem hagyott ki emiatt, eduardonak meg kb. ráment a karrierje, mert utána meg se tudta közelíteni azt a szintet
eaglesmcnabb
De Pepénél nagyobb hentes nem hordott magán a föld a világ az univerzum, szóval megérdemelte!
több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 352 — TODDHERREMANS79
nem túl szép, bár még mindig a Cissé féle horror sérülések a legdurvábbak amiket láttam is
Negritis
Eduardo da Silva...egy eletre beleegett az agyamba az a serules...
Borbinho
És pepét több meccsre tiltották el a getafés ámokfutása után mint martin taylort. Annyi a különbség hogy casquero egy meccset sem hagyott ki emiatt, eduardonak meg kb. ráment a karrierje, mert utána meg se tudta közelíteni azt a szintet

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
YoungZeeZee 7 851
nem túl szép, bár még mindig a Cissé féle horror sérülések a legdurvábbak amiket láttam is
Negritis
Es Henrik L. serulese volt semmi, futas kozben bumm 😕
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
nem túl szép, bár még mindig a Cissé féle horror sérülések a legdurvábbak amiket láttam is
Negritis
Eduardo da Silva...egy eletre beleegett az agyamba az a serules...

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 466 — Cowboys fan
 twitter.com/ArsenalUrban/status/1060636284933279745

damn, annak a labfejnek nem szabadna ugy allnia :S
szegeny Welbeck, ot se kerulik el a serulesek
Borbinho
szalag szakadt?
lehet, hogy csak csúnya diszlokáció, szakadás és törés nélkül

persze valószínűleg inkább nem az
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 514 — The Mathematician
nem túl szép, bár még mindig a Cissé féle horror sérülések a legdurvábbak amiket láttam is

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 twitter.com/ArsenalUrban/status/1060636284933279745

damn, annak a labfejnek nem szabadna ugy allnia :S
szegeny Welbeck, ot se kerulik el a serulesek

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Pont egyenlőség eseten mi dönt amúgy? Amilyen szerencsétlen a Vidi, tuti kikap "Bate"-ba, majd a fehérorosz x és máris kipottyant a Vidi...
Ha van eszük, megpróbálnak nyerni kint!
NB2
1. Egymas elleni meccseken szerzett pont
2. Egymas elleni meccseken golarany
3. Egymas elleni meccseken rugott tobb gol
4. Egymas elleni meccseken idegenben rugott tobb gol

Ha tobb csapat kozott is pontegyenloseg van, akk minitabella a harom csapat kozott a fentiek alapjan.
Ha ez utan sincs meg a tovabbjuto, akkor:
6. Golarany (a teljes csoportkor alapjan)
7. Tobb rugott gol

BATE-Vidi
Chelsea-PAOK

PAOK-BATE
Vidi-Chelsea

Ha valaki pontot szerez a Chelsea ellen, az nagy valoszinuseggel tovabbjut. Ha a Vidi kikapna a feheroroszoktol, egy hazai X az utolso forduloban a Chelsea ellen meg mindig tovabbjutast erhet. Ha a BATE nem szerez pontot Szalonikiben.
A BATE-t a PAOK ugye 4-1re verte idegenben, a Vidi meg ugye az 1.korben jatszott a legszarabbul (elotte 4 nappal vonult vissza Lazovic, ott volt baj boven). Azota viszont elegge osszeallt a csapat.
Ha megverik idegenben a BATE-t, akk matematikailag is meglenne a tovabbjutas (mert ugye egymas elleni miatt tok8 h a PAOK pl verne a Chelseat a Stamfordon 😀). X-el is nagy valoszinuseggel, kiveve ha a gorogok beleszarnak az utolso forduloban, es lefekudnek otthon a feheroroszoknak...

Ugy erzem osszejon a tovabbjutas, 2 zako utan jott 2 gyozelem, stilusosan 2 x-el kell befejezni oszre az EL-t 😀
(mondjuk akkor meg a PAOK ha veri a BATE-t meg a Chelseat beelozne 9 > 8 aranyban 😀 ...)

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 796 — nabege2@yahoo.com
Pont egyenlőség eseten mi dönt amúgy? Amilyen szerencsétlen a Vidi, tuti kikap "Bate"-ba, majd a fehérorosz x és máris kipottyant a Vidi...
Ha van eszük, megpróbálnak nyerni kint!
több mint 5 éve
YoungZeeZee 7 851
Én nem minősítettem az időhúzást, csak megállapítottam, hogy a magyarok ebben legalább stabilan hozzák a nemzetközi standardot. 😊
Fast Willie
Sztem nem tudnak jol idothuzni a magyarok, nincs is ra nagyon alkalom.A Vidi udito kivetel.
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 524
Én nem minősítettem az időhúzást, csak megállapítottam, hogy a magyarok ebben legalább stabilan hozzák a nemzetközi standardot. 😊
több mint 5 éve
YoungZeeZee 7 851
Kétségtelen tény, hogy a Mennyeiben egyvalamit utánozhatatlan, profi és elit szintre fejlesztettek csapataink. Ez pedig az időhúzás tudománya.

Érdekes, hogy minden légiós magába lélegzi ezt a mentalitást rögtön az első perctől kezdve.
Fast Willie
Tán görög vagy? Azokat zavarhatná a mai időhúzás.
Bezzeg amikor a Vidi közel volt Athénban a hosszabbításhoz, a kiállítás után, az AEK játékosok közel 10 percet fetrengtek (volt olyan görög, aki háromszor görcsölt be).
Tudom, mert számoltam.

Miért nem álltak inkább le és hagyták a PAOK-ot egyenlíteni, esetleg nyerni, nem is értem...
#JC6
No offense, de ez nem nemzetiseg kerdese. Ha en brazil lennek, ugyanugy hanyingerem lenne Neymar fesztivaljatol, es ha egy magyar szineszkedik, magyarkent ugyanugy undorodva nezem.

Az idohuzast is gyulolom, orszagtol fuggetlenul. Az mas teszta, hogy nem erzekeltem, hogy itt a vidisek kirivoan tulzasba vittek volna, vagy gazabbak lettek volna, mint barmelyik masik csapat szokott. Vagy amit muveltek a vilagbajnoksagon sokan.
Stez
En sem csipem az idohuzast,de vannak elfogadhato helyzetek, aki valaha focizott tutti, hogy huzta mar az idot.
En "orommel" konstataltam, hogy volt tokuk szepen okosan csenni az idot.
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Kétségtelen tény, hogy a Mennyeiben egyvalamit utánozhatatlan, profi és elit szintre fejlesztettek csapataink. Ez pedig az időhúzás tudománya.

Érdekes, hogy minden légiós magába lélegzi ezt a mentalitást rögtön az első perctől kezdve.
Fast Willie
Tán görög vagy? Azokat zavarhatná a mai időhúzás.
Bezzeg amikor a Vidi közel volt Athénban a hosszabbításhoz, a kiállítás után, az AEK játékosok közel 10 percet fetrengtek (volt olyan görög, aki háromszor görcsölt be).
Tudom, mert számoltam.

Miért nem álltak inkább le és hagyták a PAOK-ot egyenlíteni, esetleg nyerni, nem is értem...
#JC6
No offense, de ez nem nemzetiseg kerdese. Ha en brazil lennek, ugyanugy hanyingerem lenne Neymar fesztivaljatol, es ha egy magyar szineszkedik, magyarkent ugyanugy undorodva nezem.

Az idohuzast is gyulolom, orszagtol fuggetlenul. Az mas teszta, hogy nem erzekeltem, hogy itt a vidisek kirivoan tulzasba vittek volna, vagy gazabbak lettek volna, mint barmelyik masik csapat szokott. Vagy amit muveltek a vilagbajnoksagon sokan.

több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Kétségtelen tény, hogy a Mennyeiben egyvalamit utánozhatatlan, profi és elit szintre fejlesztettek csapataink. Ez pedig az időhúzás tudománya.

Érdekes, hogy minden légiós magába lélegzi ezt a mentalitást rögtön az első perctől kezdve.
Fast Willie
Tán görög vagy? Azokat zavarhatná a mai időhúzás.
Bezzeg amikor a Vidi közel volt Athénban a hosszabbításhoz, a kiállítás után, az AEK játékosok közel 10 percet fetrengtek (volt olyan görög, aki háromszor görcsölt be).
Tudom, mert számoltam.

Miért nem álltak inkább le és hagyták a PAOK-ot egyenlíteni, esetleg nyerni, nem is értem...
több mint 5 éve
YoungZeeZee 7 851
Le a kalappal a vidi elott tenyleg. Amire kepesek azt kimaxoljak.
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 524
Magyar foscsi rulez!!!

Nagy nagy gratula a Vidinek, kőkemények, fegyelmezettek és koncenráltak voltak. Hajtottak, futottak és egy gyönyörű gólt szereztek! Le a kalappal!

Szép lenne továbbmenni, ha szereznek Fehéroroszo.-ban egy pontot, nem is lehetetlen!
több mint 5 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 759 — Csodabogár
Fiola MVP

több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 524
Kétségtelen tény, hogy a Mennyeiben egyvalamit utánozhatatlan, profi és elit szintre fejlesztettek csapataink. Ez pedig az időhúzás tudománya.

Érdekes, hogy minden légiós magába lélegzi ezt a mentalitást rögtön az első perctől kezdve.
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 524
A görögök lassan bevetik Fellaini összes migrált zuggyerekét
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 524
A PAOK legveszélyesebb embere: Jabba

több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 524
Bekapcsolom a tévét, GÓL! Szívesen
Fast Willie
Köszi Faszt Wili.
Coolearie
Szerencsés, hogy egy "a" betűt kihagytál 😊
több mint 5 éve
YoungZeeZee 7 851
Bekapcsolom a tévét, GÓL! Szívesen
Fast Willie
eddig neztem...2 percre mentem ki es gol...tehat nem lattam 😀
több mint 5 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 341 — . . .
Bekapcsolom a tévét, GÓL! Szívesen
Fast Willie
Köszi Faszt Wili.

több mint 5 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 818
Huh ez szép akció volt!!

több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 524
Bekapcsolom a tévét, GÓL! Szívesen