Soccer

41 feliratkozó

9 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 796 — nabege2@yahoo.com
Pont egyenlőség eseten mi dönt amúgy? Amilyen szerencsétlen a Vidi, tuti kikap "Bate"-ba, majd a fehérorosz x és máris kipottyant a Vidi...
Ha van eszük, megpróbálnak nyerni kint!
több mint 5 éve
YoungZeeZee 7 858
Én nem minősítettem az időhúzást, csak megállapítottam, hogy a magyarok ebben legalább stabilan hozzák a nemzetközi standardot. 😊
Fast Willie
Sztem nem tudnak jol idothuzni a magyarok, nincs is ra nagyon alkalom.A Vidi udito kivetel.
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 525
Én nem minősítettem az időhúzást, csak megállapítottam, hogy a magyarok ebben legalább stabilan hozzák a nemzetközi standardot. 😊
több mint 5 éve
YoungZeeZee 7 858
Kétségtelen tény, hogy a Mennyeiben egyvalamit utánozhatatlan, profi és elit szintre fejlesztettek csapataink. Ez pedig az időhúzás tudománya.

Érdekes, hogy minden légiós magába lélegzi ezt a mentalitást rögtön az első perctől kezdve.
Fast Willie
Tán görög vagy? Azokat zavarhatná a mai időhúzás.
Bezzeg amikor a Vidi közel volt Athénban a hosszabbításhoz, a kiállítás után, az AEK játékosok közel 10 percet fetrengtek (volt olyan görög, aki háromszor görcsölt be).
Tudom, mert számoltam.

Miért nem álltak inkább le és hagyták a PAOK-ot egyenlíteni, esetleg nyerni, nem is értem...
#JC6
No offense, de ez nem nemzetiseg kerdese. Ha en brazil lennek, ugyanugy hanyingerem lenne Neymar fesztivaljatol, es ha egy magyar szineszkedik, magyarkent ugyanugy undorodva nezem.

Az idohuzast is gyulolom, orszagtol fuggetlenul. Az mas teszta, hogy nem erzekeltem, hogy itt a vidisek kirivoan tulzasba vittek volna, vagy gazabbak lettek volna, mint barmelyik masik csapat szokott. Vagy amit muveltek a vilagbajnoksagon sokan.
Stez
En sem csipem az idohuzast,de vannak elfogadhato helyzetek, aki valaha focizott tutti, hogy huzta mar az idot.
En "orommel" konstataltam, hogy volt tokuk szepen okosan csenni az idot.
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Kétségtelen tény, hogy a Mennyeiben egyvalamit utánozhatatlan, profi és elit szintre fejlesztettek csapataink. Ez pedig az időhúzás tudománya.

Érdekes, hogy minden légiós magába lélegzi ezt a mentalitást rögtön az első perctől kezdve.
Fast Willie
Tán görög vagy? Azokat zavarhatná a mai időhúzás.
Bezzeg amikor a Vidi közel volt Athénban a hosszabbításhoz, a kiállítás után, az AEK játékosok közel 10 percet fetrengtek (volt olyan görög, aki háromszor görcsölt be).
Tudom, mert számoltam.

Miért nem álltak inkább le és hagyták a PAOK-ot egyenlíteni, esetleg nyerni, nem is értem...
#JC6
No offense, de ez nem nemzetiseg kerdese. Ha en brazil lennek, ugyanugy hanyingerem lenne Neymar fesztivaljatol, es ha egy magyar szineszkedik, magyarkent ugyanugy undorodva nezem.

Az idohuzast is gyulolom, orszagtol fuggetlenul. Az mas teszta, hogy nem erzekeltem, hogy itt a vidisek kirivoan tulzasba vittek volna, vagy gazabbak lettek volna, mint barmelyik masik csapat szokott. Vagy amit muveltek a vilagbajnoksagon sokan.

több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Kétségtelen tény, hogy a Mennyeiben egyvalamit utánozhatatlan, profi és elit szintre fejlesztettek csapataink. Ez pedig az időhúzás tudománya.

Érdekes, hogy minden légiós magába lélegzi ezt a mentalitást rögtön az első perctől kezdve.
Fast Willie
Tán görög vagy? Azokat zavarhatná a mai időhúzás.
Bezzeg amikor a Vidi közel volt Athénban a hosszabbításhoz, a kiállítás után, az AEK játékosok közel 10 percet fetrengtek (volt olyan görög, aki háromszor görcsölt be).
Tudom, mert számoltam.

Miért nem álltak inkább le és hagyták a PAOK-ot egyenlíteni, esetleg nyerni, nem is értem...
több mint 5 éve
YoungZeeZee 7 858
Le a kalappal a vidi elott tenyleg. Amire kepesek azt kimaxoljak.
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 525
Magyar foscsi rulez!!!

Nagy nagy gratula a Vidinek, kőkemények, fegyelmezettek és koncenráltak voltak. Hajtottak, futottak és egy gyönyörű gólt szereztek! Le a kalappal!

Szép lenne továbbmenni, ha szereznek Fehéroroszo.-ban egy pontot, nem is lehetetlen!
több mint 5 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 763 — Csodabogár
Fiola MVP

több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 525
Kétségtelen tény, hogy a Mennyeiben egyvalamit utánozhatatlan, profi és elit szintre fejlesztettek csapataink. Ez pedig az időhúzás tudománya.

Érdekes, hogy minden légiós magába lélegzi ezt a mentalitást rögtön az első perctől kezdve.
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 525
A görögök lassan bevetik Fellaini összes migrált zuggyerekét
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 525
A PAOK legveszélyesebb embere: Jabba

több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 525
Bekapcsolom a tévét, GÓL! Szívesen
Fast Willie
Köszi Faszt Wili.
Coolearie
Szerencsés, hogy egy "a" betűt kihagytál 😊
több mint 5 éve
YoungZeeZee 7 858
Bekapcsolom a tévét, GÓL! Szívesen
Fast Willie
eddig neztem...2 percre mentem ki es gol...tehat nem lattam 😀
több mint 5 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 341 — . . .
Bekapcsolom a tévét, GÓL! Szívesen
Fast Willie
Köszi Faszt Wili.

több mint 5 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 818
Huh ez szép akció volt!!

több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 525
Bekapcsolom a tévét, GÓL! Szívesen
több mint 5 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 341 — . . .
Még a végén továbbmegyünk 😀

több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 525
Ez csak szerintem van így, hogy amikor valaki elit, akkor nem hibázik sokat meccseken? Egy betonstabil 90% teljesítmény hosszabb távon kifizetődő, mint egy egy meccsre 105% és utána 70-ek (Sterling, Ederson, Sané mint elit playerek....hát komolyan 😀 ) nem jobb?

CB szinten Skriniar és Koulibaly amit az elmúlt 1.5 évben leraktak, talán Otamendi és Van Dijk lehet a közelükben PL-ből. Pl: VB-n láttuk, hogy Domagoj Vida mellett nem lehetett elmenni, de ettől ő már elit, mert volt 8 jó meccse? Csípem a csávót, de pls....Meg Ramos, ffs...mekkora vezér, hogy miutána kapnak róla 2 gólt, feladja a védekezést és felmegy fejelni szögleteknél amiből döntő pillanatban szerez egy fontos gólt...nem is tudom, mi lenne ha nem hibázna annyit?
Manolas Rómából ugyanez....nem sok sikeres 1v1 párharcot nyer, viszont talán a legjobb cover CB a világon...csak ne menjenek egyedül rá, vagy ne kelljen embert fognia 😀 .

Azokat a játékosokat, akik többször is botlanak sorsdöntő pillanatokban (Edersonon és Sané pl), ne emlegessük már egy lapon azokkal, akik évek óta stabil élteljesítményt nyújtanak.
Sterling és Sané megél abból, hogy mindenkitől gyorsabbak aki a közelükbe megy, de fejben hol érnek ők fel azokhoz, akiket elitnek nevezhetünk gurulósban 😀.
MarioAna
Mondjuk ha az én írásomra gondolsz, én nem írtam, hogy Sané vagy Ederson elit. Sterling sztem ebben a rendszerben az, de összességében nem.

Sanéról azt írtam, hogy a védelmet egyik legjobban megbontani képes játékosok egyike (és amúgy kontráknál kifejezetten jó szeme van, nagy területet átlát). Edersonról pedig azt, hogy az egyik legjobb bravúrkapus, pl 1vs1 helyzetekben.

A Cityből összességében az én véleményem alapján jelenleg és hosszabb távú stabilabb teljesítmény miatt elit kb. Otamendi, Walker, KDB, D. Silva és Agüero.

Aki a rendszer "terméke" és haszonélvezője az Sterling, Jesus és Sané. Viszont van egy halom átlag feletti képességű foscsistájuk is (Mendy, Laporte, Stones, B. Silva, Fernandinho, Mahrez, Gündogan).

Az mondjuk ízlés kérdése, hogy CB-ben kinek mi az elit teljesítmény, bevallom, hogy sok olasz foscsit nem nézek manapság, mert úgyis a Juve nyer, de Skriniar azért nem annyira kápráztatott el még egy rangadón sem amit láttam belőle. Az afrikait adom, ő faja player, megnézném egy nagyobb csapatban.

Amúgy összességében - mint az NFL-ben is - a mai soccerben is visszaesett a védők egyéni színvonala/esetleg a felgyorsult játék miatt nehezebb védekezni, vagy ink csapatszinten kell megoldani/ mondjuk a 90-es évek és 2000-es évek eleji szinthez képest ˛/pl.: korszakos olasz védővonulat, az angol válogatottnak is voltak jó belső védői (Campbell, Terry, Rio Ferdi, Tony Adams), a MU-féle Rio-Vidic páros, francia vonal (Gallas, Blanc, etc.)/
több mint 5 éve
YoungZeeZee 7 858
Mindenki a kupiban akarom mondani a grupiban van?
A VIDI paradesan hozza le eddig ezt a felidot is. Itt lenne jo nyerni es akkor a bate ellen egy jo x meg csodakra is kepes lehet.

Szerkesztette: YoungZeeZee
több mint 5 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 521 — JAFL Tampa GM
CB szinten Skriniar és Koulibaly amit az elmúlt 1.5 évben leraktak, talán Otamendi és Van Dijk lehet a közelükben PL-ből. Pl: VB-n láttuk, hogy Domagoj Vida mellett nem lehetett elmenni, de ettől ő már elit, mert volt 8 jó meccse? Csípem a csávót, de pls....Meg Ramos, ffs...mekkora vezér, hogy miutána kapnak róla 2 gólt, feladja a védekezést és felmegy fejelni szögleteknél amiből döntő pillanatban szerez egy fontos gólt...nem is tudom, mi lenne ha nem hibázna annyit?
Manolas Rómából ugyanez....nem sok sikeres 1v1 párharcot nyer, viszont talán a legjobb cover CB a világon...csak ne menjenek egyedül rá, vagy ne kelljen embert fognia 😀 .

MarioAna
Umtiti?
több mint 5 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 341 — . . .
dugo: Orulhetnek hogy nem kaptak 5ot, ezzel a jatekkal nem jutnak sokra hetvegen.
De ezt gondolom ok is tudjak.
Coolearie
Gyakorlatilag szóról szóra ugyanezt írtam le... 😀
dugo93
Jo de ezt meg reggel irtam. Reggel meg nem vagyok nagyon eszen.
Coolearie
City drukker vagy szóval amúgy se 😛
Toca
Toca Race Driver na várjál csak. 🔥

több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 527 — The Mathematician
Csak hogy megint lehessen vitatkozni, hogy szándékos vagy véletlen:
 twitter.com/twitter/statuses/1060273748614545414
Matthew99
sztem nem sokat kell rajta vitatkozni
meglepően 'out of form' ott felemelni úgy a könyököt
+ amennyi eset van minidg körülötte gyanús, nem?

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 046

több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 index.hu/mindekozben/poszt/2018/11/07/olyan_monologot_vagott_le_az_ujpesti_csatar_hogy_attol_barmelyik_pszeudo-intellektualis_pszichologushallgato_elalelna/

"Igen, sajnos nagyon sok indulatos ember van, vagy indulatos kommentelő volt, akikre sajnos jellemző, hogy képesek az addigi introjektíven megélt külső világ percepcióját vulgárisan kommunikálni mind szerintem explicit és implicit módon is, amihez még hozzájárul némi passzív-agresszív dimenzió is a háttérben, ami nyilván nem esik jól, de ezt tudni kell kezelni."

az igen 😀 nem a Pinyo fele oskolaba jart

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."