Soccer

41 feliratkozó

9 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 index.hu/sport/futball/2018/11/15/a_magyar_allam_finansziroz_ket_erdelyi_csapatot/

imadom 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 466 — Cowboys fan
Dibusz – Baráth, Orbán, Kádár, Korhut – Nagy Á., Pátkai – Nagy D., Kalmár, Kovács I. – Szalai.

Baráth Pátkai párostól kiver a víz.Meg azt sem értem, hogy miért nem Gulacsi véd.
Kenny
fixed
Borbinho
Gulácsi benyalt valami vírust, hétvégén már játszik
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 232 — a new hope (again)
Pátkait sosem értettem mit látnak benne. Semmiben sem jó viszont mindenben átlag alatti ráadásul rettentően lassú és körülményes.

Amúgy én sem értem mit bohóckodunk itt dibuszokkal, mikor bogdán de főleg megyeri válogatott formában véd a magyarnál egy hangyafasznyival erősebb bajnokságban.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Dibusz – Baráth, Orbán, Kádár, Korhut – Nagy Á., Pátkai – Nagy D., Kalmár, Kovács I. – Szalai.

Baráth Pátkai párostól kiver a víz.Meg azt sem értem, hogy miért nem Gulacsi véd.
Kenny
fixed

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 239 — Omar's Coming Yo!
Dibusz – Baráth, Orbán, Kádár, Korhut – Nagy Á., Pátkai – Nagy D., Kalmár, Kovács I. – Szalai.

Baráth Pátkai párostól kiver a víz.Meg azt sem értem, hogy miért nem Kovácsik véd.

több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 466 — Cowboys fan
 i.imgur.com/8zFTYwT.png

ezen azert nagyot neztem. lehet a google-nel mar tudnak vmit, h jovore a Fradi koltozik Fehervarra 😀 (vagy Felcsutra)

amugy tenyleg eleg fasza lett kepek alapjan a Vidi stadion, kurva jo, h lassan van egy tucatnyi ultramodern, szipi-szupi stadion otthon, az allami korhazakban meg nagyobb valoszinuseggel jossz ki szarabb allapotban, mint amikor bementel, mert kb rohadnak az epuletek.
nemtom hogy lehetne ezt megertetni a vezerunkkel. talan ugy, hogy ha mindenki meghal mert nincs egeszsegugy, akkor nem lesz aki meccsre menjen? mondjuk majd utaztatnak karpataljai, korabban elfeledett ultrakat...
Borbinho
Ugye ez csak költői kérdés volt?
Toca
OFF

Ha gonosz lennék azt mondanám, hogy Tudjuk Ki fejében állhat akár az a kérdésfeltevés: Megéri nekünk ennyi szar egészségi állapotú embert eltartani?

A legdurvább ilyen kijelentés Bajnaié (?) volt, hogy GDP-arányosan Magyarországnak 8,5 millió lakos lenne az optimális állapot. Asszem még aznap levették minden hírcsatornáról, én élő adásban hallottam, de azóta se találom még neten sem.
Fast Willie
de a GDP-nk annyira szárnyal, hogy azóta 15 millát is el tudnánk tartani.
csebi
na de kihez képest?
több mint 5 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 775 — Lucas Scott
 i.imgur.com/8zFTYwT.png

ezen azert nagyot neztem. lehet a google-nel mar tudnak vmit, h jovore a Fradi koltozik Fehervarra 😀 (vagy Felcsutra)

amugy tenyleg eleg fasza lett kepek alapjan a Vidi stadion, kurva jo, h lassan van egy tucatnyi ultramodern, szipi-szupi stadion otthon, az allami korhazakban meg nagyobb valoszinuseggel jossz ki szarabb allapotban, mint amikor bementel, mert kb rohadnak az epuletek.
nemtom hogy lehetne ezt megertetni a vezerunkkel. talan ugy, hogy ha mindenki meghal mert nincs egeszsegugy, akkor nem lesz aki meccsre menjen? mondjuk majd utaztatnak karpataljai, korabban elfeledett ultrakat...
Borbinho
Ugye ez csak költői kérdés volt?
Toca
OFF

Ha gonosz lennék azt mondanám, hogy Tudjuk Ki fejében állhat akár az a kérdésfeltevés: Megéri nekünk ennyi szar egészségi állapotú embert eltartani?

A legdurvább ilyen kijelentés Bajnaié (?) volt, hogy GDP-arányosan Magyarországnak 8,5 millió lakos lenne az optimális állapot. Asszem még aznap levették minden hírcsatornáról, én élő adásban hallottam, de azóta se találom még neten sem.
Fast Willie
de a GDP-nk annyira szárnyal, hogy azóta 15 millát is el tudnánk tartani.

OFF vége

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 523
 i.imgur.com/8zFTYwT.png

ezen azert nagyot neztem. lehet a google-nel mar tudnak vmit, h jovore a Fradi koltozik Fehervarra 😀 (vagy Felcsutra)

amugy tenyleg eleg fasza lett kepek alapjan a Vidi stadion, kurva jo, h lassan van egy tucatnyi ultramodern, szipi-szupi stadion otthon, az allami korhazakban meg nagyobb valoszinuseggel jossz ki szarabb allapotban, mint amikor bementel, mert kb rohadnak az epuletek.
nemtom hogy lehetne ezt megertetni a vezerunkkel. talan ugy, hogy ha mindenki meghal mert nincs egeszsegugy, akkor nem lesz aki meccsre menjen? mondjuk majd utaztatnak karpataljai, korabban elfeledett ultrakat...
Borbinho
Ugye ez csak költői kérdés volt?
Toca
OFF

Ha gonosz lennék azt mondanám, hogy Tudjuk Ki fejében állhat akár az a kérdésfeltevés: Megéri nekünk ennyi szar egészségi állapotú embert eltartani?

A legdurvább ilyen kijelentés Bajnaié (?) volt, hogy GDP-arányosan Magyarországnak 8,5 millió lakos lenne az optimális állapot. Asszem még aznap levették minden hírcsatornáról, én élő adásban hallottam, de azóta se találom még neten sem.
több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 544 — Vikings fan
 i.imgur.com/8zFTYwT.png

ezen azert nagyot neztem. lehet a google-nel mar tudnak vmit, h jovore a Fradi koltozik Fehervarra 😀 (vagy Felcsutra)

amugy tenyleg eleg fasza lett kepek alapjan a Vidi stadion, kurva jo, h lassan van egy tucatnyi ultramodern, szipi-szupi stadion otthon, az allami korhazakban meg nagyobb valoszinuseggel jossz ki szarabb allapotban, mint amikor bementel, mert kb rohadnak az epuletek.
nemtom hogy lehetne ezt megertetni a vezerunkkel. talan ugy, hogy ha mindenki meghal mert nincs egeszsegugy, akkor nem lesz aki meccsre menjen? mondjuk majd utaztatnak karpataljai, korabban elfeledett ultrakat...
Borbinho
Ugye ez csak költői kérdés volt?
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 306 — Így remélem megfelelek nektek.....
Off?

Lehet, naiv a kérdés, de ha már itt tartunk, kórház TAO nem lehetne?

Szerkesztette: dande2
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 i.imgur.com/8zFTYwT.png

ezen azert nagyot neztem. lehet a google-nel mar tudnak vmit, h jovore a Fradi koltozik Fehervarra 😀 (vagy Felcsutra)

amugy tenyleg eleg fasza lett kepek alapjan a Vidi stadion, kurva jo, h lassan van egy tucatnyi ultramodern, szipi-szupi stadion otthon, az allami korhazakban meg nagyobb valoszinuseggel jossz ki szarabb allapotban, mint amikor bementel, mert kb rohadnak az epuletek.
nemtom hogy lehetne ezt megertetni a vezerunkkel. talan ugy, hogy ha mindenki meghal mert nincs egeszsegugy, akkor nem lesz aki meccsre menjen? mondjuk majd utaztatnak karpataljai, korabban elfeledett ultrakat...

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 239 — Omar's Coming Yo!
Elég jól néz ki a Fehérvár új stadionja.

több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 466 — Cowboys fan
jó azért koszta is a bal csípőjét fogja mikor a jobbra kapta a rúgást

ettől még instant 5-10 meccs
Negritis
ugyammá, ő a labdát akarta elrúgni, csak a csávó elfejelte

különben is lederekazta Fiola sípcsontját, örüljön, hogy a pályán maradhatott, alattomos állat
slowmotion
Fiola mutatta, hogy Koszta konyokolt...
1: ilyen mindig elofordul
2: senkit nem rugok hatba
3: ha suttyo voltam, ne reklomaljak, hanem valljam be, hogy igen elbasztam.
ZoliMP
főleg, hogy ha mutatja, hogy könyökölt, akkor törlesztés, és azonnali piros
több mint 5 éve
YoungZeeZee 7 851
jó azért koszta is a bal csípőjét fogja mikor a jobbra kapta a rúgást

ettől még instant 5-10 meccs
Negritis
ugyammá, ő a labdát akarta elrúgni, csak a csávó elfejelte

különben is lederekazta Fiola sípcsontját, örüljön, hogy a pályán maradhatott, alattomos állat
slowmotion
Fiola mutatta, hogy Koszta konyokolt...
1: ilyen mindig elofordul
2: senkit nem rugok hatba
3: ha suttyo voltam, ne reklomaljak, hanem valljam be, hogy igen elbasztam.
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 466 — Cowboys fan
jó azért koszta is a bal csípőjét fogja mikor a jobbra kapta a rúgást

ettől még instant 5-10 meccs
Negritis
ugyammá, ő a labdát akarta elrúgni, csak a csávó elfejelte

különben is lederekazta Fiola sípcsontját, örüljön, hogy a pályán maradhatott, alattomos állat
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 514 — The Mathematician
jó azért koszta is a bal csípőjét fogja mikor a jobbra kapta a rúgást

ettől még instant 5-10 meccs

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 290 — Invisible man
Az erőszak szándéka se látszik:
https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t15.5256-10/43641528_523499228166469_2427768781330710528_n.jpg?_nc_cat=100&ccb=1-7&_nc_sid=a27664&_nc_ohc=M09WdZjTH3sAX8pSYJs&_nc_ht=scontent.xx&oh=00_AfA2aBfNRyVoyB3-8WYvTSTdQDpmTE9LW7aK7vWjJWR0Jw&oe=660607E9
Fiola vs Koszta | A Mezőkövesd győztes góljának szerzőjét, Koszta Márkot maximum a kisvárdai ködben lehetne túlsúlyosnak nevezni, de még gömbölyűtől is fényévekre van,... | By M4 SportFacebook
A Mezőkövesd győztes góljának szerzőjét, Koszta Márkot maximum a kisvárdai ködben lehetne túlsúlyosnak nevezni, de még gömbölyűtől is fényévekre van,...


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 466 — Cowboys fan
Sallai megsérült, Dzsudzsáknak van két meccse bizonyítani.
Kenny
mit?
Negritis
Hogy van ertelme behivni a keretbe.
Kenny
Ezért kár ennyi utazni, még a végén kiesik a meccsritmusból
flzoli
vagy megfázik.
elég hülyén nézne ki taknyosan a harmincöt-negyven fokban...
több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 756 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Sallai megsérült, Dzsudzsáknak van két meccse bizonyítani.
Kenny
mit?
Negritis
Hogy van ertelme behivni a keretbe.
Kenny
Ezért kár ennyi utazni, még a végén kiesik a meccsritmusból

több mint 5 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 239 — Omar's Coming Yo!
Sallai megsérült, Dzsudzsáknak van két meccse bizonyítani.
Kenny
mit?
Negritis
Hogy van ertelme behivni a keretbe.

több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 514 — The Mathematician
Sallai megsérült, Dzsudzsáknak van két meccse bizonyítani.
Kenny
mit?

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
dawyd728 3 651
Boca-River 2-2
Sajnálom, h nem láttam. A visszavágót mindenképpen nézni szeretném. Nov. 24, ha mást is érdekel.
több mint 5 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 239 — Omar's Coming Yo!
Sallai megsérült, Dzsudzsáknak van két meccse bizonyítani.

több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 680 — Keep pounding
Ahogy nézem akkor konkrétan megvan a továbbjutás. Jó lesz az a matchup, mert a beloruszkiknak nyerni kell, jönni fognak és lehet kontrázni, nem kéne elbaszarintani ez sztem ritkán látott sansz megélni a tavaszt.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 759 — Csodabogár
itt röhögtem a meccs alatt, hogy ezek bazdmeg direkt nem találják el a kaput. borítékoltam, hogy kikapnak 😀
Bundás bohócok. Legalább látszik Berecz meg Hangya miért nem kezdő.
petey
Azt jól kalkuláltam, hogy ha nyertek a BATE ellen idegenben, akkor tuti a továbbjutás?

Amúgy no comment ez a magyar bajnokság, a felcsút is csak a három dobogóst tudta megverni hogy hogynem...
gabokocka
igen, ha az megvan akkor az már nagy esély a továbbjutásra.