Soccer

41 feliratkozó

9 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 235 — #NoStress
Pont nem jött össze a 3. kalap, a biblákok több lőtt góllal elénk jöttek....
gabokocka
Az a durva hogy már selejtezők előtt megy a matek 😀
Toca
Mert mi Bolyai, Neumann, Fejér, Riesz, Erdős és Rényi országa vagyunk, nem focistáké.

több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 544 — Vikings fan
Pont nem jött össze a 3. kalap, a biblákok több lőtt góllal elénk jöttek....
gabokocka
Az a durva hogy már selejtezők előtt megy a matek 😀
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 680 — Keep pounding
Pont nem jött össze a 3. kalap, a biblákok több lőtt góllal elénk jöttek....

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
YoungZeeZee 7 851
Amugy a vedelmet meg mindig rendbe kene tenni, mert szep ez a 2x2-0, de az elso nagyobb helyzetek nem nalunk voltak., a kapusok meccsben tartottak.
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 444.hu/2018/11/20/a-nemet-holland-vegen-sirva-fakadt-a-roman-biro-mert-meccs-kozben-meghalt-az-anyja-van-dijk-erre-megolelte-es-megsimogatta

Van Dijk-nak respect, es a sporinak is, hogy vegig tudta vezetni a meccset...nem keves lelki ero kellhetett hozza.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 466 — Cowboys fan
Kihoztuk a maximumot a dologból, még szerencsénk is lehet a kalapokkal.
Kenny
Azért ebben nem ez volt a max, ebben a csoportban olyanok vannak, akik ellen valós győzelmi eséllyel tudunk kimenni - csak ugye a Leekens sztorival elintéztük az elejét. (Gondolom azóta sem lehet tudni, hogy ki javasolta ide azt a f.szt?)
Jan
a menedzsere, aki aztán visszaosztotta a pénzt okosba'
slowmotion
Az csak nem komoly, hogy a Csányit egy ekkora összeg motiválja bármire is?
Jan
esetleg bárkit a bizottságból? kétlem, hogy Csányi egyszemélyi döntése lenne a kapitányi kérdés. vagy el tudod képzelni, hogy kétszer elkövesse ugyanazt a hibát? akkor nem tartana ott, ahol tart...
több mint 5 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 920 — Steelers fan
Kihoztuk a maximumot a dologból, még szerencsénk is lehet a kalapokkal.
Kenny
Azért ebben nem ez volt a max, ebben a csoportban olyanok vannak, akik ellen valós győzelmi eséllyel tudunk kimenni - csak ugye a Leekens sztorival elintéztük az elejét. (Gondolom azóta sem lehet tudni, hogy ki javasolta ide azt a f.szt?)
Jan
a menedzsere, aki aztán visszaosztotta a pénzt okosba'
slowmotion
Az csak nem komoly, hogy a Csányit egy ekkora összeg motiválja bármire is?
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 466 — Cowboys fan
Kihoztuk a maximumot a dologból, még szerencsénk is lehet a kalapokkal.
Kenny
Azért ebben nem ez volt a max, ebben a csoportban olyanok vannak, akik ellen valós győzelmi eséllyel tudunk kimenni - csak ugye a Leekens sztorival elintéztük az elejét. (Gondolom azóta sem lehet tudni, hogy ki javasolta ide azt a f.szt?)
Jan
a menedzsere, aki aztán visszaosztotta a pénzt okosba'
több mint 5 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 920 — Steelers fan
Kihoztuk a maximumot a dologból, még szerencsénk is lehet a kalapokkal.
Kenny
Azért ebben nem ez volt a max, ebben a csoportban olyanok vannak, akik ellen valós győzelmi eséllyel tudunk kimenni - csak ugye a Leekens sztorival elintéztük az elejét. (Gondolom azóta sem lehet tudni, hogy ki javasolta ide azt a f.szt?)
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 232 — a new hope (again)
Amúgy akarhogy nézem, ezzel a második hellyel a pótselejtezős helyünk kb garantált, ha nem jutunk ki a selejtezőről akkor is.
gabokocka
Igen, kihozta a maxot miutan kikaptunk a finnektol.
Es ha ebbe a valogatottba berakod Negot, akkor egy igen kulturalt kis csapat lehet 3-5-2-vel. Gulacsi-Kadar-Orban-???-Nego-Nagy-Kleinheisler-???-Lovrencsics-Sallai-Szalai
Középre kéne találni egy VargaJózsi féle nulla IQ-s gyilkológépet.
Ez nem lenne egy szar csapat, nyilván Lovre helyére lehetne valakit tenni, de hirtelen fogalmam sincs kit.
Kenny
Nagy Dominik talán, bár nemtudom neki mennyit kell védekeznie varsóban. Gondolom nem sokat.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 680 — Keep pounding
Amúgy akarhogy nézem, ezzel a második hellyel a pótselejtezős helyünk kb garantált, ha nem jutunk ki a selejtezőről akkor is.
gabokocka
Eltevedtem, milyen potselejtezo?
ZoliMP
 files.footballseeding.com/200002130-9283c937e4/UNL%20media%20briefing%20PDF%20version.pdf

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
YoungZeeZee 7 851
Amúgy akarhogy nézem, ezzel a második hellyel a pótselejtezős helyünk kb garantált, ha nem jutunk ki a selejtezőről akkor is.
gabokocka
Eltevedtem, milyen potselejtezo?
több mint 5 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 239 — Omar's Coming Yo!
Amúgy akarhogy nézem, ezzel a második hellyel a pótselejtezős helyünk kb garantált, ha nem jutunk ki a selejtezőről akkor is.
gabokocka
Igen, kihozta a maxot miutan kikaptunk a finnektol.
Es ha ebbe a valogatottba berakod Negot, akkor egy igen kulturalt kis csapat lehet 3-5-2-vel. Gulacsi-Kadar-Orban-???-Nego-Nagy-Kleinheisler-???-Lovrencsics-Sallai-Szalai
Középre kéne találni egy VargaJózsi féle nulla IQ-s gyilkológépet.
Ez nem lenne egy szar csapat, nyilván Lovre helyére lehetne valakit tenni, de hirtelen fogalmam sincs kit.

Szerkesztette: Kenny

több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 680 — Keep pounding
Amúgy akarhogy nézem, ezzel a második hellyel a pótselejtezős helyünk kb garantált, ha nem jutunk ki a selejtezőről akkor is.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 514 — The Mathematician
Szalai mekkora király már hogy odaadta a melegítőjét a kissrácnak, aki fázott a himnusz alatt 😊
gabokocka
Nem nagy kunszt. Böde adott volna mellé zsíros deszkát is.
dawyd728
dehogy adott volna
megeszi a f@szb@

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
dawyd728 3 651
Szalai mekkora király már hogy odaadta a melegítőjét a kissrácnak, aki fázott a himnusz alatt 😊
gabokocka
Nem nagy kunszt. Böde adott volna mellé zsíros deszkát is.
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 680 — Keep pounding
Szalai mekkora király már hogy odaadta a melegítőjét a kissrácnak, aki fázott a himnusz alatt 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 210
Gorog - Eszt meccs
28 - 5 kapuralovesek
15- 0 szogeletek
30 - 7 bedobas
0-1 a vegeredmeny 😀
ZoliMP
öngól, csak hogy ne legyen gond a tippmükszel
több mint 5 éve
YoungZeeZee 7 851
Gorog - Eszt meccs
28 - 5 kapuralovesek
15- 0 szogeletek
30 - 7 bedobas
0-1 a vegeredmeny 😀
több mint 5 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 239 — Omar's Coming Yo!
Kihoztuk a maximumot a dologból, még szerencsénk is lehet a kalapokkal.

több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 680 — Keep pounding
Vinicius viszont katasztrófa...
Nem tudom, de a csávó a válogatottban a töredékét tudja hozni fehérvári teljesítményének.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 308
kár, hogy mikor van tét akkor nem megy... most lehet majd megint pajzsra emelni a csapatot..
gordon
Mert legyőzik itthon a világverő finn válogatottat???? A C csoportban, azaz az európai harmadosztályban? Vaskos siker...
Burkus
ezt nekem címezted? mert én csak ironizáltam
gordon
Én csak általánosságban keseregtem a magyar foci sanyarú állapotán és hogy minek kell örülni. Amúgy tényleg egész jól játszanak, ebben a Nemzetek Ligájában az az egy jó van, hogy olyan csoportok állnak össze, ahol kb. azonos eséllyel játszanak a csapatok egymás ellen. Ezeket a holland, portugál, stb. selejtezőmeccseket mindig annyira utálom már előre...
Burkus
Ez a szintünk, ennek is örülni kell.
Ha ezeket az akadályokat sikerrel vesszük, akkor megint eljuthatunk oda, hogy reménykedhetünk egy jó EB selejtezőben, mert azért utánpótlás most is gyenge, habár vannak lehetőségek.

Nem fogunk egyik pillanatról a másikra szintet/szinteket lépni, de a kötelezőket hoznunk kellene, de legalább nem kikapni.

több mint 5 éve
dawyd728 3 651
kár, hogy mikor van tét akkor nem megy... most lehet majd megint pajzsra emelni a csapatot..
gordon
3. kalap a tét. Kb ez volt szeptember óta a tét, h ne kerüljön a csapat lefelé tartó örvénybe. 3. kalapból lehet meglepetést okozni, 4.-ből nem.
több mint 5 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 822 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
kár, hogy mikor van tét akkor nem megy... most lehet majd megint pajzsra emelni a csapatot..
gordon
Mert legyőzik itthon a világverő finn válogatottat???? A C csoportban, azaz az európai harmadosztályban? Vaskos siker...
Burkus
ezt nekem címezted? mert én csak ironizáltam
gordon
Én csak általánosságban keseregtem a magyar foci sanyarú állapotán és hogy minek kell örülni. Amúgy tényleg egész jól játszanak, ebben a Nemzetek Ligájában az az egy jó van, hogy olyan csoportok állnak össze, ahol kb. azonos eséllyel játszanak a csapatok egymás ellen. Ezeket a holland, portugál, stb. selejtezőmeccseket mindig annyira utálom már előre...
több mint 5 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 521 — JAFL Tampa GM
kár, hogy mikor van tét akkor nem megy... most lehet majd megint pajzsra emelni a csapatot..
gordon
Mert legyőzik itthon a világverő finn válogatottat???? A C csoportban, azaz az európai harmadosztályban? Vaskos siker...
Burkus
ezt nekem címezted? mert én csak ironizáltam