Soccer

41 feliratkozó

9 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 678 — tracker ember
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 722 — Keep pounding
Oh, ismét sikerült egy szponzort találni piaci alapon... 😂😂😂

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Tuti kizárják... jah nem...
 www.nemzetisport.hu/bajnokok_ligaja/uefa-kizarhatjak-a-manchester-cityt-a-bajnokok-ligajabol-2672629
NB2
Kizárják. Na és addig, helyette tudnak koncentrálni az összes másik kupára 😀

több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 923 — nabege2@yahoo.com
Tuti kizárják... jah nem...
 www.nemzetisport.hu/bajnokok_ligaja/uefa-kizarhatjak-a-manchester-cityt-a-bajnokok-ligajabol-2672629
több mint 5 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 990 — Lucas Scott
Mint Barcás mondom, hogy a legjobb helyre került az Aranylabda.
Sajnálom, hogy anno Xavi/Iniesta nem kapta meg a vb után.
Kenny
Egyetértek. Elképesztő mennyit beletett az ezustbe!
csebi
Xavi es Iniesta meg beletett sokkal tobbet a Barca es a spanyol valogatott sikereibe. Nem azzal van gond, hogy most Modric kapta meg, hanem azzal, hogy jo par aranylabdat elcsaltak az elmult evekben.
Stez
és én ezt nem is vitatom. talán egyik vita alkalmával mondtam is, hogy onnantól fogom követni igazán az aranylabda szavazást ha már nem csupán két emberre lehet szavazni.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 642 — Vikings fan
Mint Barcás mondom, hogy a legjobb helyre került az Aranylabda.
Sajnálom, hogy anno Xavi/Iniesta nem kapta meg a vb után.
Kenny
Egyetértek. Elképesztő mennyit beletett az ezustbe!
csebi
Xavi es Iniesta meg beletett sokkal tobbet a Barca es a spanyol valogatott sikereibe. Nem azzal van gond, hogy most Modric kapta meg, hanem azzal, hogy jo par aranylabdat elcsaltak az elmult evekben.
Stez
Sneijder és Iniesta is kaphatott volna, nálam inkább Iniesta mint Xavi.
De msot ha mindenki leírja ezt akkor jobb lesz ?
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Mint Barcás mondom, hogy a legjobb helyre került az Aranylabda.
Sajnálom, hogy anno Xavi/Iniesta nem kapta meg a vb után.
Kenny
Egyetértek. Elképesztő mennyit beletett az ezustbe!
csebi
Xavi es Iniesta meg beletett sokkal tobbet a Barca es a spanyol valogatott sikereibe. Nem azzal van gond, hogy most Modric kapta meg, hanem azzal, hogy jo par aranylabdat elcsaltak az elmult evekben.

több mint 5 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 410 — Colts fan
Mint Barcás mondom, hogy a legjobb helyre került az Aranylabda.
Sajnálom, hogy anno Xavi/Iniesta nem kapta meg a vb után.
Kenny
Egyetértek, kiegészítve talán Snejderrel, és akkor még érdekelne is ez a cím.
több mint 5 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 067


Oké... 😀

több mint 5 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 990 — Lucas Scott
Mint Barcás mondom, hogy a legjobb helyre került az Aranylabda.
Sajnálom, hogy anno Xavi/Iniesta nem kapta meg a vb után.
Kenny
Egyetértek. Elképesztő mennyit beletett az ezustbe!

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 5 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 821
Mint Barcás mondom, hogy a legjobb helyre került az Aranylabda.
Sajnálom, hogy anno Xavi/Iniesta nem kapta meg a vb után.
Kenny
Remélem ennek örömére lesz még idén jó meccse, tekintve hogy a vb óta nem volt. :d CR vagy Mbappe szerintem jobban megérdemelte volna. És anno Iniesta is inkább mint most Modric.
VB előtt 50-es szorzóra érdemes lett volna megrakni 😀
eaglesmcnabb
36-sal tudtam megrakni a VB előtt, hogy a VB-n aranylabdàs lesz!😀

Szerkesztette: Fattyu

több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 422 — TODDHERREMANS79
Mint Barcás mondom, hogy a legjobb helyre került az Aranylabda.
Sajnálom, hogy anno Xavi/Iniesta nem kapta meg a vb után.
Kenny
Remélem ennek örömére lesz még idén jó meccse, tekintve hogy a vb óta nem volt. :d CR vagy Mbappe szerintem jobban megérdemelte volna. És anno Iniesta is inkább mint most Modric.
VB előtt 50-es szorzóra érdemes lett volna megrakni 😀

Szerkesztette: eaglesmcnabb

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 269 — Omar's Coming Yo!
Mint Barcás mondom, hogy a legjobb helyre került az Aranylabda.
Sajnálom, hogy anno Xavi/Iniesta nem kapta meg a vb után.

több mint 5 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 269 — Omar's Coming Yo!
Ne szàmoljatok kijutottunk az EB-re.
| a 2021-es U21-es EBre Szlovéniâval leszünk hàzigazdàk. |
😀
Fattyu
Szoboszlai féle generáció akár elérhet egy szép eredményt. Bár addigra remélem abból a generációból jópáran az A válogatott keretében lesznek.

több mint 5 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 821
Ne szàmoljatok kijutottunk az EB-re.
| a 2021-es U21-es EBre Szlovéniâval leszünk hàzigazdàk. |
😀

több mint 5 éve
YoungZeeZee 7 919
Amugy ettol a Trianonozastol vagyok ki.Termeszetesen ertem es a nyugati hatalmak kibasztak velunk, de foleg veluk, de egy kibaszott focimeccs min valtoztat? Nyerunk 10-0 es a felvidek a mienk lesz? Vita kozben a Szlovak ember azt mondja, mienk felvidek meg, de a magyar asszondja DE mi nyertunk 10-0-ra?

Nem egy sportesemenyen kell "nagynak" lenni....

Amugy meg ez az optimizmusis vicces. A horvatok elkaphatok, generaciovaltas stb...
bakker a C osztalyban, meg a velunk egyforma erot kepviseloket sem gyoztuk le. Fejben a magyar valogatott a leggyengebb, Azerbajdzsan lehet jatekeroben rosszabbak, de fejben ok is jobbak.

Tetmeccsen mikor gyoztunk le egy jobb csapatot itthon es idegenben?
Mindig bekulalunk: Priskin konyokos, lang luftot rug... csak, hogy az elmult selejtezot hozzam fel peldanak.
Ezek a fajta hibak elofordulhatnak minden csapatnal, de nalunk kb minden meccsen van.

Azert voltunk 4. kalaposak, mert odavalok vagyunk.

Szoval en nem remenykedem a kijutasban, viszont nagyon orulnek ha meglenne es szurkolni fogok, de akkor is elegedett leszek a a csapat ugy halna meg hogy latom, hogy mit akarunk stb...
több mint 5 éve
YoungZeeZee 7 919
 index.hu/sport/futball/2018/12/02/uj_europai_futballkupa_uel2_2021-tol/

intertotó kupa reloaded?
Löfli
inkabb a KEK jojjon vissza vmilyen formaban, mert az EL sem tul erdekes max a kieseses szakasz...
több mint 5 éve
dawyd728 3 691
10 pont? 😆
Én Azerbajdzsán ellen sem számolok egyelőre a 6 ponttal. Wales ellen itthon egy X, talán a tótok ellen is, de szerintem kint zakók vagy max döntetlenek, amikkel majd semmire sem megyünk.
Legfőképpen ilyen Dzsudzsákkal meg Baráttal. Válogatottunk 80%-a az európai középszer alatti bajnokságokban edződik (sajnos nem jatszik folyamatosan) és így nagyon nehéz.
De azokat olvasni - újságíróktól is - hogy ez egy jó és könyebb csoport.. nos, szomorú..

PS.: max a kapcsolatokkal lehet majd számolni, pl MOL meg azeri gyilkos, hátha 😂
#JC6
Mondjuk ennél 1 db könnyebb csoport volt. Talán 2.
Persze innen se leszünk másodikok , de az már más kérdés.

Szerkesztette: dawyd728
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Wales ellen akkor van esélyünk, ha Bale valamiért épp sérült lesz,
MarioAna
Magyaran az ev 365 napjabol 180-ban van eselyunk Wales ellen. 8-)

több mint 5 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Szlovákia-Magyarország - március 21. (2-0)
Magyarország-Horvátország - március 24. (1-1)
Azerbajdzsán-Magyarország - június 8. (0-1)
Magyarország- Wales - június 11. (1-1)
Magyarország-Szlovákia - szeptember 9. (1-0)
Horvátország-Magyarország - október 10. (2-0)
Magyarország-Azerbajdzsán - október 13. (4-0)
Wales-Magyarország - november 19. (0-2)

belenéztem az időgömbömbe, nem jutunk ki sry, nyugodtan rakjátok majd mixen

The Amazing Racoon
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
A horvátok ellen kb annyi az esély, ha félvállról veszik az egészet.
Wales, Szlovákia és az azeriek elleni lehetséges 18 pontból jó ha 10 összejön, és lehet reménykedni, hogy a horvátok megcsapnak mindenkit és szép kis körbeverés lesz.
flzoli
NSO kommentszekció the best. Na meg a szavazás.
A második hely meglesz.
Hihetetlen mennyire nem látják a fától az erdőt...nem tudom mivan ezzel az országgal. Az emberek totál sötétségben élnek.
A horvátok egy más világ. Wales játssza a focit, a tótok fizikailag agyonvernek és az azeriek sem egyenlőek egy San Marino-val...
#JC6
Két dolog, sajnos nem a sok fa hanem a sok fa...z zavarja a tisztánlátást.
Illetve a rosszindulat és az önhitegetés hazájában nehogy már meglepő ez a reménykedés és indokolatlan bizakodás...
Na de majd a szlovákok ellen a felajzott csürhe megmutatja a lelátón, merre van Trianon, hogy utána nem kell majd a jegyvásárláson gondolkodni
flzoli
10 pont? 😆
Én Azerbajdzsán ellen sem számolok egyelőre a 6 ponttal. Wales ellen itthon egy X, talán a tótok ellen is, de szerintem kint zakók vagy max döntetlenek, amikkel majd semmire sem megyünk.
Legfőképpen ilyen Dzsudzsákkal meg Baráttal. Válogatottunk 80%-a az európai középszer alatti bajnokságokban edződik (sajnos nem jatszik folyamatosan) és így nagyon nehéz.
De azokat olvasni - újságíróktól is - hogy ez egy jó és könyebb csoport.. nos, szomorú..

PS.: max a kapcsolatokkal lehet majd számolni, pl MOL meg azeri gyilkos, hátha 😂
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 319 — #NoStress
NSO kommentszekció the best. Na meg a szavazás.
A második hely meglesz.
Hihetetlen mennyire nem látják a fától az erdőt...nem tudom mivan ezzel az országgal. Az emberek totál sötétségben élnek.
A horvátok egy más világ. Wales játssza a focit, a tótok fizikailag agyonvernek és az azeriek sem egyenlőek egy San Marino-val...
#JC6
Ugyan miért ne lehetne azt hinni, hogy meg lesz a második hely?
Hiszen nem tudjuk, nem tudhatjuk mi lesz, mivel a jövőről van szó, így marad a hit.
Nem nagyobb baromság, mint azt hinni, hogy egy identitászavaros szakállas halott zsidó feltámad, és halála után élőhalottként bóklászik összevissza.
Sőt, a csoport második helyének sokkal nagyobb a valószínűsége.
Mondjuk 1-2%.
Szemben a zombifószer nullájával.
Vagy szerinted ebből kifolyólag minden hívő totál sötétségben él?

több mint 5 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 264 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
 index.hu/sport/futball/2018/12/02/uj_europai_futballkupa_uel2_2021-tol/

intertotó kupa reloaded?


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 832 — farkas.l.zoltan@gmail.com
NSO kommentszekció the best. Na meg a szavazás.
A második hely meglesz.
Hihetetlen mennyire nem látják a fától az erdőt...nem tudom mivan ezzel az országgal. Az emberek totál sötétségben élnek.
A horvátok egy más világ. Wales játssza a focit, a tótok fizikailag agyonvernek és az azeriek sem egyenlőek egy San Marino-val...
#JC6
Két dolog, sajnos nem a sok fa hanem a sok fa...z zavarja a tisztánlátást.
Illetve a rosszindulat és az önhitegetés hazájában nehogy már meglepő ez a reménykedés és indokolatlan bizakodás...
Na de majd a szlovákok ellen a felajzott csürhe megmutatja a lelátón, merre van Trianon, hogy utána nem kell majd a jegyvásárláson gondolkodni

több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 832 — farkas.l.zoltan@gmail.com
A horvátok ellen kb annyi az esély, ha félvállról veszik az egészet.
Wales, Szlovákia és az azeriek elleni lehetséges 18 pontból jó ha 10 összejön, és lehet reménykedni, hogy a horvátok megcsapnak mindenkit és szép kis körbeverés lesz.

több mint 5 éve
Törölt felhasználó
NSO kommentszekció the best. Na meg a szavazás.
A második hely meglesz.
Hihetetlen mennyire nem látják a fától az erdőt...nem tudom mivan ezzel az országgal. Az emberek totál sötétségben élnek.
A horvátok egy más világ. Wales játssza a focit, a tótok fizikailag agyonvernek és az azeriek sem egyenlőek egy San Marino-val...