Soccer

41 feliratkozó

9 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 679 — tracker ember
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 4 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 569 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Ezek a románok tudnak valamit...
Anglia U21 2-4 Románia U21
Atik15
Bajba lesz a sok turbómagyar, ha azok a román gyerekek esetleg beérnek.
több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 993 — Lucas Scott
Hajrá Egyiptom!

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 4 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 188 — Colts Fan
Hajrá Algéria!
több mint 4 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 566 — Jedi Master
Afrika kupára fel, hajrá Szenegál 😊

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 4 éve
dawyd728 3 691
Nagy Ádámot állítólag vinné a Trabzonspor, sztem nem is lenne hülyeség váltania.
empty taxi
Menjen bárhova ahol kap legalább 30-35 meccses terhelést egy szezonban. Törökország még feküdne is játékstílusához.
Kenny
Szerintem pont hogy nem fekudne. Ott a jatekban es fejben is gyorsabb jatekosok boldogulnak el jol. Arrol nem is beszelve, hogy a Trabzonspor kozeppalyaja jelenleg rohogve erosebb, mint peldaul a Bolognae, ha abba nem tudta beverekedni magat Nagy, akkor a Trabzonsporeba sem fogja tudni szerintem. A torokok ket kozepso kp-val jatszanak, Sosa helyere kizart, hogy berakjak Adamot, mivel Sosa a cseka es imadjak, marad egy hely... Rotacioban kapna szerintem jo 20-25 meccset, de sokat nem tudna kezdeni.
Stez
te csak oda mennél ahol nem kell megküzdeni a helyért? Akkor jöjjön vissza a Puskásba...
gordon
Nem ertem, min lepodsz meg, amikor Nagy Adam eppen azert akar elhuzni a Bolognabol, mert kijatszottak a kezdobol, a jelek szerint pedig nem akar tovabb kuzdeni a kezdoert. Magyaran igen, akkor nagyon is fontos lenne, hogy olyan csapatba menjen, ahol a leheto legnagyobb esellyel lesz kezdo. A Trabzonsporban szerintem meg kisebb az eselye erre, mint a Bolognaba.

Mivel o szereti az olasz focit es azt a stilust, ezert en a helyeben egy olasz kiscsapathoz mennek, ami a bennmaradasert kuzdhet, nem gazdalkodik nagy osszegbol, igy jo esellyel nem is fog tudni Nagy Adamnal jobb jatekost hozni a kozeppalyara, o meg jatszhat folyamatosan. Kiszophatnak folyamatosan, de o legalabb Milanok meg Juventusok ellen jatszhat. Chievo, Brescia, Verona, hasonlo szinten nezelodnek. Persze ha a Bolognanak van esze, akkor csak kolcsonbe adja, nem vegleg.
Stez
Kiesés ellen menekülő csapatokba szerintem egyáltalán nem való. Ott a középpályára romboló emberek kellenek. Az a játék, amit ő játszik, az a közép-felsőház csapataiba való, de oda meg 1 szinttel jobb/tehetségesebb embereket alkalmaznak. Én inkább mennék a helyében egy serie b csapatba, akik felújítás esélyesek és birtokolják a labdát, játsszák a focit, kevésbé kerül előtérbe a fizikalitás, az ütközések. Persze ez visszalépés, de 1-2 szezon állandó játék serie b-ben és máris felszedne annyit, ami után egy valódi serie a középcsapatban, akik inkább játszani szeretnék a focit, tudna stabil kezdő lenni.
több mint 4 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 188 — Colts Fan
 twitter.com/CAF_Online/status/1142137571646103554

Ez jó ötlet, remélem az EB-n a magyarok is kisgrofóra vonulnak be. 😊
több mint 4 éve
Atik15 Carolina Panthers LSU Tigers 195
Ezek a románok tudnak valamit...
Anglia U21 2-4 Románia U21
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 20 640 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Fernando Torres visszavonult.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Nagy Ádámot állítólag vinné a Trabzonspor, sztem nem is lenne hülyeség váltania.
empty taxi
Menjen bárhova ahol kap legalább 30-35 meccses terhelést egy szezonban. Törökország még feküdne is játékstílusához.
Kenny
Szerintem pont hogy nem fekudne. Ott a jatekban es fejben is gyorsabb jatekosok boldogulnak el jol. Arrol nem is beszelve, hogy a Trabzonspor kozeppalyaja jelenleg rohogve erosebb, mint peldaul a Bolognae, ha abba nem tudta beverekedni magat Nagy, akkor a Trabzonsporeba sem fogja tudni szerintem. A torokok ket kozepso kp-val jatszanak, Sosa helyere kizart, hogy berakjak Adamot, mivel Sosa a cseka es imadjak, marad egy hely... Rotacioban kapna szerintem jo 20-25 meccset, de sokat nem tudna kezdeni.
Stez
te csak oda mennél ahol nem kell megküzdeni a helyért? Akkor jöjjön vissza a Puskásba...
gordon
Nem ertem, min lepodsz meg, amikor Nagy Adam eppen azert akar elhuzni a Bolognabol, mert kijatszottak a kezdobol, a jelek szerint pedig nem akar tovabb kuzdeni a kezdoert. Magyaran igen, akkor nagyon is fontos lenne, hogy olyan csapatba menjen, ahol a leheto legnagyobb esellyel lesz kezdo. A Trabzonsporban szerintem meg kisebb az eselye erre, mint a Bolognaba.

Mivel o szereti az olasz focit es azt a stilust, ezert en a helyeben egy olasz kiscsapathoz mennek, ami a bennmaradasert kuzdhet, nem gazdalkodik nagy osszegbol, igy jo esellyel nem is fog tudni Nagy Adamnal jobb jatekost hozni a kozeppalyara, o meg jatszhat folyamatosan. Kiszophatnak folyamatosan, de o legalabb Milanok meg Juventusok ellen jatszhat. Chievo, Brescia, Verona, hasonlo szinten nezelodnek. Persze ha a Bolognanak van esze, akkor csak kolcsonbe adja, nem vegleg.

több mint 4 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 523 — JAFL Tampa GM
Nagy Ádámot állítólag vinné a Trabzonspor, sztem nem is lenne hülyeség váltania.
empty taxi
Menjen bárhova ahol kap legalább 30-35 meccses terhelést egy szezonban. Törökország még feküdne is játékstílusához.
Kenny
Szerintem pont hogy nem fekudne. Ott a jatekban es fejben is gyorsabb jatekosok boldogulnak el jol. Arrol nem is beszelve, hogy a Trabzonspor kozeppalyaja jelenleg rohogve erosebb, mint peldaul a Bolognae, ha abba nem tudta beverekedni magat Nagy, akkor a Trabzonsporeba sem fogja tudni szerintem. A torokok ket kozepso kp-val jatszanak, Sosa helyere kizart, hogy berakjak Adamot, mivel Sosa a cseka es imadjak, marad egy hely... Rotacioban kapna szerintem jo 20-25 meccset, de sokat nem tudna kezdeni.
Stez
te csak oda mennél ahol nem kell megküzdeni a helyért? Akkor jöjjön vissza a Puskásba...
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Nagy Ádámot állítólag vinné a Trabzonspor, sztem nem is lenne hülyeség váltania.
empty taxi
Menjen bárhova ahol kap legalább 30-35 meccses terhelést egy szezonban. Törökország még feküdne is játékstílusához.
Kenny
Szerintem pont hogy nem fekudne. Ott a jatekban es fejben is gyorsabb jatekosok boldogulnak el jol. Arrol nem is beszelve, hogy a Trabzonspor kozeppalyaja jelenleg rohogve erosebb, mint peldaul a Bolognae, ha abba nem tudta beverekedni magat Nagy, akkor a Trabzonsporeba sem fogja tudni szerintem. A torokok ket kozepso kp-val jatszanak, Sosa helyere kizart, hogy berakjak Adamot, mivel Sosa a cseka es imadjak, marad egy hely... Rotacioban kapna szerintem jo 20-25 meccset, de sokat nem tudna kezdeni.

több mint 4 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 269 — Omar's Coming Yo!
Nagy Ádámot állítólag vinné a Trabzonspor, sztem nem is lenne hülyeség váltania.
empty taxi
Menjen bárhova ahol kap legalább 30-35 meccses terhelést egy szezonban. Törökország még feküdne is játékstílusához.

több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 679 — tracker ember
Nagy Ádámot állítólag vinné a Trabzonspor, sztem nem is lenne hülyeség váltania.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 481
Tavasszal nagyon jó volt, Liverpoolban esküszöm a legjobb játékos volt a pályán. Szomorú dontes h visszavagyik a válogatottba de egy olyan párharcot nem vállal fel amiben Süle és egy sérülés után visszatérő Hernandezzel kell harcolnia ... komolyan erősödött sztem a Dortmund, meg kell nezni h az 5-0as meccsen mennyi hibát követtek el a dortmundi belső védők. Ezt nagyon fogjuk még bánni sztem.
csebi
Szerintem az Anfielden Javi Martínez volt a legjobbunk, hihetetlen, hogy mit melózott, a 2013-as önmagát idézte, mikor triplázott a csapat. Viszont azzal egyetértek, hogy nem szerencsés Hummelst elengedni, mikor ugyan van a belső védő posztjára négy emberünk (Javival 5), de abból Süle a legstabilabb. Lucas Hernández - aki alapvetően balbekk - sérülésből tér vissza, ráadásul az alapozást nem fogja tudni végigcsinálni, Pavarddal kapcsolatban azért vannak fenntartásaim (oké, jól játszott a VB-n, de ez nem igazán az ő szezonja volt), Boateng meg sötét ló, ha odatenné magát, szerintem ő még képes lenne Weltklasse-szinten tolni, de inkább úgy tűnik, hogy ő már a celebkedésre fókuszál. Kovacról tudtuk, hogy szeret kisebb kerettel dolgozni, de lassan már csak 11 profi játékosunk marad. 😊

Én akkor lennék nyugodt, ha valahogy de Ligtet mégiscsak sikerülne elhozni, de erre vajmi kevés az esély. És akkor most ott vagyunk, hogy nemcsak a szélsőjáték, hanem a védelem is kezd aggodalomra okot adni... Reménykedem, hogy az Uli-KHR páros valami olyat húz majd elő a kalapból, amire felkapjuk mindannyian a fejünket, máskülönben még nehezebb lesz a következő szezon, mint az idei volt...
több mint 4 éve
Tito05 Chicago Bears Alabama Crimson Tide 614 — Bears fan, Giants szimpatizáns
vicces az nso, a magyar kupacsapatok párosításainál elkezdték írni a DAC-ét is, majd mától az Eszék is csatlakozott kiemeltek közé... 😀
r.baggio
Hogy a DAC-cal foglalkoznak megértem (hogy milyen szimbólum + politikai hátteret már kitárgyaltuk régebben), de az is fontos tényező, h facebook-os ismerőseim között is 40+ a száma azon felvidéki haverjaimnak, akik az NSO-t követik (pedig nem vagyok túl aktív azon a közösségi oldalon se), ergó elég népszerű oldal errefelé is. A DAC hírek így biztos hoznak jó pár kattintást is.

Eszék már más tészta... Direkt rákerestem, egy 100+ ezres városban, nincs 1000 ember, aki magyarnak vallaná magát (eleve Horvátországban alig több, mint 10k a magyar nemzetiségű). Határontúliként szívemen viselem a többiek ügyét, de nah... ilyen alapon majdnem az összes szlovák, erdélyi, kárpátaljai csapatról lehetne írni, mert ennyi magyarul beszélőt minden városban össze lehetne szedni.
Csakhát ugye elvitathatatlan tény, h az eszékiek büszkélkedhetnek a Kárpát-medence Zuckerbergjével 😀

Szerkesztette: Tito05
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 667
A Neymar sagáról -  www.nemzetisport.hu/minden_mas_foci/psg-haza-akarok-menni-ezt-az-sms-t-kuldte-neymar-2706847 - jut eszembe.

Soccerben hogyan kezelik az aláírási pénzeket és aláírási bónuszokat, van erről valakinek valami infoja?

Például ennek kapcsán:
 player.hu/sport-3/neymar-30-milliora-pereli-a-barcelonat-a-barca-75-ot-kovetel-vissza-neymartol/

Ugye ez tavalyi történet volt, a Néyger aláírt a P*ncis Sz>aros Ge_cókhoz, gondolom kapott aláírási pénzt. Feltételezem nem arra számítottak törölközőfejű barátaink, hogy egy év után rinyálni fog a Favellák Fejedelme, hogy szeretne visszakullogni a Katilányokhoz, hanem azért néhány évig rontja majd a párizsi levegőt, simává fetrengi a Parc des Princes gyepét, feldúlja Rihonyával és Palvin Partieval a kuplerájokat és nemibetegséggel fertőzi a válogatott szesz - és kokópartnereit.

Gondolom sejkék a malacperselyük mélyére nyúltak - szigorúan az FFP szellemében gumióvszerként elkönyvelve a juttatást - hogy kicsengessenek annyit a sleppnek, beleértve Ne-már papit és mamit is.

Most mi lesz szegény lelkemmel, ha visszavágyik a Bőrszalonnába, Messi vádlijához szeretne bújni és Suarez fogait szeretné pucolni??? Még fizessen is a zseppénzből?

NFL-ben legtöbbször tiszta sor, de ugye a focirúgásban nincsen dead money, csak az Embéegyben.
több mint 4 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 269 — Omar's Coming Yo!
Közben jött Skvarka
csebi
Kellett valaki Nando helyére, néztem róla videókat, meg wyscoutban is statokat, elég bíztató.
De továbbra is kéne egy "VargaJózsi" féle tank középre.

több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 993 — Lucas Scott
Na a Dortmund folytatta a bundás lerablását ...
csebi
A Bayern padjának kipucolása inkább. Luke Hernández, a Pávián és a Sükebóka mellett gondolom vizesfiú lett volna

Nem néztem idén sok BuLi-t, milyen volt Humi? Neked nincsen Götze2.0 érzésed?
Fast Willie
Tavasszal nagyon jó volt, Liverpoolban esküszöm a legjobb játékos volt a pályán. Szomorú dontes h visszavagyik a válogatottba de egy olyan párharcot nem vállal fel amiben Süle és egy sérülés után visszatérő Hernandezzel kell harcolnia ... komolyan erősödött sztem a Dortmund, meg kell nezni h az 5-0as meccsen mennyi hibát követtek el a dortmundi belső védők. Ezt nagyon fogjuk még bánni sztem.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 4 éve
dawyd728 3 691
vicces az nso, a magyar kupacsapatok párosításainál elkezdték írni a DAC-ét is, majd mától az Eszék is csatlakozott kiemeltek közé... 😀

A Debrecen meg jól belehúzott, bár mint tavaly az Újpestnél, szerintem ez a jobbik szkenárió egy a nemzetközi szereplést a háta közepére se kívánó csapatnak

a Vidinek meg vörös szőnyeget terítettek a harmadik körig
r.baggio
Hát egy júliusi Roma szerintem éppen egy fogatlan oroszlán kategória. Főleg az Európa Ligában. Egy Balkánról jött csapat ellen kisebb esélyt adnék a kondásoknak. Mínusz ugye az albánok, akik valószínű tipszmikszűnek majd.
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 667
Na a Dortmund folytatta a bundás lerablását ...
csebi
A Bayern padjának kipucolása inkább. Luke Hernández, a Pávián és a Sükebóka mellett gondolom vizesfiú lett volna

Nem néztem idén sok BuLi-t, milyen volt Humi? Neked nincsen Götze2.0 érzésed?
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 667
Közben jött Skvarka
csebi
Aszongya válogatott gólPASSZkirály, oda ne szarjak...
több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 993 — Lucas Scott
Közben jött Skvarka

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 4 éve
Toca Minnesota Vikings 18 642 — Vikings fan
Aha, igen , köszönjük. Tehát vagy igen vagy nem...
 www.msn.com/hu-hu/sport/labdar%c3%bag%c3%a1s/%c3%b6tven-sz%c3%a1zal%c3%a9k-es%c3%a9lye-van-a-fradinak-tov%c3%a1bbjutni-a-bajnokok-lig%c3%a1j%c3%a1ban/ar-AAD4lkj?ocid=ientp
Matthew99
tavaly a Vidinek kibaszott nagy mákja volt, hogy az első meccsen nem kapott gólt. Ki kellett bekkelni a 90 percet a rohamozó bolgárok brazilok ellen.
petey
Fel kell építeni hogy miért is esnek ki ha alapból le fektetik hogy a Vidi makkal jutott tovább könnyű ráépíteni a nem volt szerencsénk frázist egy esetleges kiesés után. 😊
több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Szerintem meg a Fradi kipattintja a faszba a bolgárokat.
Egy magyar válogatottjuk sincs, a Vidinek gólt se tudtak rúgni tavaly, szóval mennek a levesbe.
Sobri Jóska
Ahogy a Jags is SB-t nyert tavaly

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 319 — #NoStress
Szerintem meg a Fradi kipattintja a faszba a bolgárokat.
Egy magyar válogatottjuk sincs, a Vidinek gólt se tudtak rúgni tavaly, szóval mennek a levesbe.