Soccer

41 feliratkozó

9 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 1 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Hopp, Mane kb. egyertelmuen elbucsuzott a Liverpooltol.

több mint 1 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Kroos mit művelt?
nagylaza
Beoltotta a nemet riportert, mert az olyat kerdezett tole, ami neki nem tetszett.
Stez
Ja, láttam, de ez ugyanaz, amiről már szó volt, vagy másodszor is bedurcizott?
nagylaza
Riporter: "Meglepett, hogy a Liverpool 90 percen át dominált ellenetek?"
Toni: "A Liverpool 90 percen át dominált? 90 perced volt felkészülni, de te két sz@r kérdést, illetve két negatívat teszel fel. Azonnal meg tudom mondani, hogy német vagy."
A riporter próbálta folytatni a beszélgetést, de Toni köszönte szépen, és ott hagyta...🤷‍♂️


ozibozi
En mondjuk nem pontosan ezt a kerdest olvastam. Ez igy degradalo peldaul, amit en olvastam, az azert nem volt annyira durva, hogy ezen ki kelljen akadni. Igazabol Kroos kicsit primadonna lett a mediaban adott egy-egy beszolasa alapjan, es amugy erdekes, hogy epp a hazaja sajtojara szol be rogton.

Emberem akkor vajon mit szolna a brit mediara, ahol mar akkor is meg vagy szolva, ha csak egy szaros asszisztot tudsz osszehozni egy 1-0-ra megnyert meccsen? 😀

több mint 1 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 970 — Lucas Scott
Azért hiába az arabok meg hiába minden, úgy nyer BLt a Real, hogy top5-ben nincs a játékos kerete.
Lehet szidni Carlo papát meg Viciniust is de valahogy megint mindig jó helyen voltak.
Én meg szégyellem magam, hogy 4 éve azt kertem valaki adja el Benzit. Ez az ember a Real!
Toca
Nem lennék ilyen kishitu. Ez a real szerkezetileg nagyon jól össze van rakva.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 1 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 335
Ezen a meccsen a semleges nézők veszítették a legnagyobbat ismét.

Szánalmas sport ez a soccer.
Hanni
Az, mégis nézi mindenki
davemayer
-1...kb. negyeddöntőtől még néztem. Jövőben már azt sem fogom 😉
clbass
Én már rég csak és kizárólag a Pool meccseit nézem, a többi nem érdekel. Még a 1. számú kedvenc csapatom meccseire sem vagyok már kíváncsi, mert a spanyol liga is teljesen érdektelenné vált számomra. Egy igazi ribancliga lett.
több mint 1 éve
gyurczi New York Giants 2 343 — Giants fan
Nem értem a fanyalgókat. Mit vártak? Hogy a kiöregedő CKM majd dominálja a beszt líg top 3 csapatát? Minden idők egyik na nem a legjobb Poolját? Azt hogy?
Azért csak gurítottak 6-tot a Chelsea-nek meg a Citynek...

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 1 éve
ozibozi New York Giants 15 351
Courtois: "Angliában nem kaptam elég tiszteletet annak idején. Olyan kommentek is szembe jöttek velem az elmúlt egy hétben, melyek azt várták, hogy ma megaláznak. Nos, ma megmutattam, és az ellenkezője történt. Szerettem volna, ha tisztelet kerül a nevem mellé. Egyszerűen meg kellett nyernem ezt a döntőt a pályafutásomért, és a befektetett munkáért."
több mint 1 éve
ozibozi New York Giants 15 351
Kroos mit művelt?
nagylaza
Beoltotta a nemet riportert, mert az olyat kerdezett tole, ami neki nem tetszett.
Stez
Ja, láttam, de ez ugyanaz, amiről már szó volt, vagy másodszor is bedurcizott?
nagylaza
Riporter: "Meglepett, hogy a Liverpool 90 percen át dominált ellenetek?"
Toni: "A Liverpool 90 percen át dominált? 90 perced volt felkészülni, de te két sz@r kérdést, illetve két negatívat teszel fel. Azonnal meg tudom mondani, hogy német vagy."
A riporter próbálta folytatni a beszélgetést, de Toni köszönte szépen, és ott hagyta...🤷‍♂️

Szerkesztette: ozibozi
több mint 1 éve
davemayer Chicago Bears 14 294 — "Grammar maci"
Ezen a meccsen a semleges nézők veszítették a legnagyobbat ismét.

Szánalmas sport ez a soccer.
Hanni
Az, mégis nézi mindenki
davemayer
-1...kb. negyeddöntőtől még néztem. Jövőben már azt sem fogom 😉
clbass
Haalandos city miatt még kevesebb értelme lesz sajnos

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 1 éve
clbass New Orleans Saints 3 091 — Saints fan
Ezen a meccsen a semleges nézők veszítették a legnagyobbat ismét.

Szánalmas sport ez a soccer.
Hanni
Az, mégis nézi mindenki
davemayer
-1...kb. negyeddöntőtől még néztem. Jövőben már azt sem fogom 😉
több mint 1 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 421 — TODDHERREMANS79
Azért hiába az arabok meg hiába minden, úgy nyer BLt a Real, hogy top5-ben nincs a játékos kerete.
Lehet szidni Carlo papát meg Viciniust is de valahogy megint mindig jó helyen voltak.
Én meg szégyellem magam, hogy 4 éve azt kertem valaki adja el Benzit. Ez az ember a Real!
Toca
Én meg Courtoist... Bár az első félév után már látszott hogy tévedtem.

A gurulós meg inverz amerikai foci, ott minél nagyobb a tét annál jobb a meccs, itt meg kb fordítva.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 1 éve
davemayer Chicago Bears 14 294 — "Grammar maci"
Ezen a meccsen a semleges nézők veszítették a legnagyobbat ismét.

Szánalmas sport ez a soccer.
Hanni
Az, mégis nézi mindenki

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 1 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 567 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Ezen a meccsen a semleges nézők veszítették a legnagyobbat ismét.

Szánalmas sport ez a soccer.
több mint 1 éve
Toca Minnesota Vikings 18 636 — Vikings fan
Azért hiába az arabok meg hiába minden, úgy nyer BLt a Real, hogy top5-ben nincs a játékos kerete.
Lehet szidni Carlo papát meg Viciniust is de valahogy megint mindig jó helyen voltak.
Én meg szégyellem magam, hogy 4 éve azt kertem valaki adja el Benzit. Ez az ember a Real!
több mint 1 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 645 — Cowboys fan
Kroos elküldte a riportert a náthásba, mert megkérdezték tőle, hogy meglepődött-e azon, hogy a pool beszorította az elején a Madrid-ot. Nagy az arc Margitéknál...
Toto21
Miért lepődött volna meg, ez volt a taktika
slowmotion
végül is a negyedik X felé közeledő sztárokkal furcsa lett volna ha felszántják a pályát
ozibozi
Conte dettó tök ugyanezt csinálta kétszer a Tottenhammel, mindkétszer döntetlen lett, és az a csapat nem öreg.

Poolt vagy atom letámadod, és a hatvanadik percre elfogy a zokszigén, vagy nagyon jó passzolással kijátszod (erre lényegében talán csak a Sziti képes üzembiztosan), vagy betolod a buszt, és reménykedsz egy talált gólban, de legalábbis hogy nem kapsz ki.

Courtois ma nagyon baszó volt, bárki más áll a kapuban, akkor kap hármat a Real. de nem bárki más állt ott.
több mint 1 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Kroos mit művelt?
nagylaza
Beoltotta a nemet riportert, mert az olyat kerdezett tole, ami neki nem tetszett.
Stez
Ja, láttam, de ez ugyanaz, amiről már szó volt, vagy másodszor is bedurcizott?
nagylaza
Az nem volt benne, nyilvan kivagtak. Ezek az interjuk lefujas utan keszultek, nem most eloben. Ez volt az amugy, amikor otthagyta a fenebe a riportert, csak kivagtak azt a reszt, miert hagyta ott.

Szerkesztette: Stez

több mint 1 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 12 954 — beers & Packers
Kroos mit művelt?
nagylaza
Beoltotta a nemet riportert, mert az olyat kerdezett tole, ami neki nem tetszett.
Stez
Ja, láttam, de ez ugyanaz, amiről már szó volt, vagy másodszor is bedurcizott?
több mint 1 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Kroos mit művelt?
nagylaza
Beoltotta a nemet riportert, mert az olyat kerdezett tole, ami neki nem tetszett.

több mint 1 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 12 954 — beers & Packers
Kroos mit művelt?
több mint 1 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Hazard BL-gyoztes. Na ez a klasszis.
Stez
Jovic is, mekkora erdemei voltak! 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 1 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 548 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
az emeli fel a kupát (Marcello) akinek köze nem volt a meccshez?😊
NB2
Gondolom búcsúajándék.
Bálesz
szerintem ha nem jön valaki akit be kell regisztrálni maradhat
gondolom nem gond neki ha kevesebbért ír alá

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 1 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 1 éve
davemayer Chicago Bears 14 294 — "Grammar maci"
Hazard BL-gyoztes. Na ez a klasszis.
Stez
Meg Bale 🤣
davemayer
A multkori utan ez volt a minimum, hogy nyernek egyet neki habókra xD
eaglesmcnabb
Glory, glory... ja nem ide

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 1 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 421 — TODDHERREMANS79
Hazard BL-gyoztes. Na ez a klasszis.
Stez
Meg Bale 🤣
davemayer
A multkori utan ez volt a minimum, hogy nyernek egyet neki habókra xD

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 1 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 304
Bale-t nem is látom ünnepelni
Toto21
Wales Golf Madrid

in that order
több mint 1 éve
Toto21 Chicago Bears 5 105
Bale-t nem is látom ünnepelni