Soccer

41 feliratkozó

9 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 680 — tracker ember
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
eaglesmcnabb: A portugáloknak a németek ellen 1 gól kellett volna, hogy ne kapjanak ki... A hollandok ellen oda kellett tenniük magukat? Na ne már... Az olaszoknak jobban oda kellett tenni magukat az írek ellen bakker...

Hogy ki érdemelné meg ebből a 8 csapatból, az érdekes kérdés, mert szerintem kábé senki. A görögöknek van 1 plusz az oroszok elleni szép játékért és hajtásért, de hát az is csak 1 meccs a 3-ból, szóval lófasz, az ukránoknak lett volna az angolok elleni játékért meg ha nagyon kedves akarok lenni, akkor a portugáloknak, mert legalább próbálnak kapura lőni, de hozzáteszem egy normális tornán az is lófasz; és kábé ennyi.

Angolok nem érdemelnek szart se, undorítóan szarul játszottak, olasz meccset kevesebbet láttam, de ők se voltak húde meggyőzőek, spanyolok NO COMMENT!! franciák szintén ótvarok voltak, németek se csináltak semmit, görögöknek volt 10 jó percük a lengyelek ellen, meg egy kb. teljes az oroszok ellen, ha ezt folytatják megérdemlik, ha nem akkor kurva anyjukat, csehek is csak azért jutottak tovább mert az a csoport is szar volt, és a portugálok meg szintén nem egy nagy játékerő, de legalább nem hátul tilitoliznak. Most ebből ki nyerje? SVÁJC! Csak ők érdemlik meg, mert surranópályán így odaérni nem mindenki tud!!
több mint 11 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 131 — Saturday Night Lights
Mennyit tudtok írni a semmiről 😀

Szar ez az EB oszt heló...
😀JC6
Az utolsó maradéktalanul színvonalas VB/EB az 1986-os mexikói volt (az 1998-as francia közelített hozzá). De az 1982-es spanyolt nem veri semmi, azóta sem.Dzsokijuing
A 94-es, a döntőt leszámítva az volt. A két legszarabb pedig a 2004-es eb és a 2006-os vb. Ezen a kettőn együtt volt talán
3 jó meccs.csi77
Igazad van, a 94-es is ott volt, de a döntő elhomályosította az emlékeimet 😊

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 11 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 475 — Bears & Illinois fan
Mennyit tudtok írni a semmiről 😀

Szar ez az EB oszt heló...
😀JC6
Az utolsó maradéktalanul színvonalas VB/EB az 1986-os mexikói volt (az 1998-as francia közelített hozzá). De az 1982-es spanyolt nem veri semmi, azóta sem.Dzsokijuing
A 94-es, a döntőt leszámítva az volt. A két legszarabb pedig a 2004-es eb és a 2006-os vb. Ezen a kettőn együtt volt talán
3 jó meccs.

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 11 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 475 — Bears & Illinois fan
Meglátjuk 😉 életemben először "szorítok" majd a csigásokért 😊Gergőbácsi
Remélem csúnya verés lesz, amelynek elszenvedője természetesen a francai válogatott lesz. Muszáj, mert csak a spanyolok tudják megállítani kötsögéket....csi77
Csúnyának csúnya lesz, verésnek verés lesz, tök mindegy ki nyer, és ha már a közelmúlt két legméltatlanabb világbajnoka csap össze, hulljon el hát az armadaGergőbácsi
1. Vb-t érdemtelenül nem nyer senki (csak a németek 😊 ). Egy esetben tudtam volna ezt állítani biztosan, ha 2002-ben Dél-Korea nyer....
2. A franciák, bár rühellem őket, megérdemelten használták ki a hazai pálya előnyeit és nyerték meg '98-ban a vb-t. Megjegyzem ez a németeknek nem sikerült 2006-ban.
3. A spanyolok 2010-ben folytatták amit az eb-n abbahagytak és esélyesként sikerült behúzni a vb-t is. Most is esélyesek, de akár már a következő meccsen kieshetnek, ha 120 helyzetből nem rúgnak gólt.

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 11 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 131 — Saturday Night Lights
Mennyit tudtok írni a semmiről 😀

Szar ez az EB oszt heló...
😀JC6
Az utolsó maradéktalanul színvonalas VB/EB az 1986-os mexikói volt (az 1998-as francia közelített hozzá). De az 1982-es spanyolt nem veri semmi, azóta sem.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 11 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 475 — Bears & Illinois fan
És akárhogy is nézem:

Csehek- semmi rendkívüli, hozzák amit tudnak.
Spanyolok- önmagukhoz képest rossz játék
Olaszok- Nem érzem az átütőerőt...
Franciák- No comment, sokkal több kell...
Angolok- Megnyerték a D csoportot, ilyen hulladék szarral... A D-csoport gyengébb volt az A-nál...
Görögük- Pfffffff. 😂

Német-Portugál döntőnek kellene lennie. Kellene... Ez a 2 csapat az, amelyik szerintem igazából megérdemelné a döntőbe jutást.Vrijbloed
Ne tévesszen meg, hogy valaki a csoportmeccseken jól játszik, nem az első három meccset kell megnyerni, hanem az utolsó hármat....A hollandok ebbe szoktak beleszaladni, gyönyörűen játszanak a csoportmeccseken, fülükön viszik a labdát, rúgnak 10 gólt, aztán a kieséses körben egy falhúgyozó csapat hazaküldi őket. Most (és 2010-ben) más volt a helyzet, de ha valahogy továbbvergődtek volna, tuti döntősök....
Az ilyen tornákra (eb, vb) az egyenes ági kiesése szakaszra felkészített "tornacsapatok" esélyesek. Tipikusan ilyenek az olaszok. Mikor brillíroztak a csoportjukban? Régebben a németek is azok voltak, most már nem vagyok meggyőződve....
A spanyolok sem voltak ilyenek egészen 2008-ig, azóta viszont 1-0-kkal, meg 2-1-el menetelnek.
A franciák nem titkoltan a 2006-os vb-re lettek így felkészítve, döntőt is játszottak, most remélem nem! 😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 11 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
Így elbaszni :/ 😕 Simán be kellett volna húzni a csoportot,most meg éghetünk meg a spanyolok ellen 😕 😕 😕

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Mennyit tudtok írni a semmiről 😀

Szar ez az EB oszt heló...
😀
több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
mert két-három passzból felérnek a kapuig pár mp alatt, és lőnek, nem kell hozzá 80 passz és 5-6 perc 😉

meg mert a többi annyira sem érdemelné megeaglesmcnabb
Rohadt jó ha felérnek a kapuig, de kb. érdemi védelem és középpálya nincs náluk sztem. A 80 passz, 5-6 perc meg azért hatásos, mert addig se támad az ellenfél, így kisebb a gólkapás esélye.szaba
a spanyoloknál aztán érdemi védelem van Ramossal meg Arbeloával az élen 😀
eaglesmcnabb
Nekik pont ezért nem kell érdemi védelem.
több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 422 — TODDHERREMANS79
Mondjuk arra még nem jöttem rá, a portugálok miért érdemelnék meg a döntőt. Sztem Llorrentében van a spanyolok hatékonysága, de VDB úgyse teszi be, mert tökfej.szaba
mert két-három passzból felérnek a kapuig pár mp alatt, és lőnek, nem kell hozzá 80 passz és 5-6 perc 😉

meg mert a többi annyira sem érdemelné megeaglesmcnabb
Rohadt jó ha felérnek a kapuig, de kb. érdemi védelem és középpálya nincs náluk sztem. A 80 passz, 5-6 perc meg azért hatásos, mert addig se támad az ellenfél, így kisebb a gólkapás esélye.szaba
a spanyoloknál aztán érdemi védelem van Ramossal meg Arbeloával az élen 😀
a passzolgatás meg érdemi csatársor híján sokat nem ér normális csapat ellen. Az meg nincs a spanyoloknál.
Talán a franciák ha nem játszanák ugyanezt odaérhetnek még.
5-6 percig nem támad a spanyol csapat sem csak passzolgat. Onnan egy labdaszerzés és mehet a kontra. Van erre is ellenszer, Ha betömörülsz ki tudsz védekezni egy ilyen csapatot, lásd. Chelsea-Barca, de azt nem tudod levédekezni, ha valaki 5 méteren 2őt ver a védőre :rolleyes:

a portugáloknak 2 meccsen kellett igazán odatenniük magukat, a dán és a holland meccsen. Mindkét meccsen sikerült. Miért ne érdemelnék meg?
Érdemi védelem, hát nem tudom eddig Coentraot nemigen szopatták, támadásban is odatette végre magát, pepe eddig klasszist nyújt, Bruno Alves gyakorlatilag nem vesztett fejpárbajt, Joao perreira sem mozgott szarul.
középpályán meg ott van Meireles meg Veloso, akik szintúgy jól játszottak legutóbb, annyira nem lóg lefele ki szerintem ez a rész sem.
Viszont a spanyoldrukkerek figyelmét felhívnám arra, hogy Arbeloát fontos meccsen szanaszét fogják szopatni. nem is értem mit keres a csapatban.

szerk.: Szaba szerintem elbeszélünk egymás mellett szerintem jobb lesz ha ezt most befejezem 😊 Hülye vagyok ezek szerint, de szvsz kontrajáték ellen is kell védekezni

szép cikk a spanyolokról, még EB előtt olvastam 😀
"spanyolok egyrészt címvédők, és ha egy hónappal ezelőtt nem történnek elképesztő események, most még mindig a világ uraiként emlegetnénk őket. Ugyanakkor a Real és a Barca BL-elődöntős kiesése sokat mesél a verhetetlenség mítoszának mulandó természetéről, és ha tippelnünk kéne, ezt búgja majd Del Bosque bozontos fülszőrei közé is. Llorente egydimenziósabb, mint egy ellenzéki tüntetés lekövetése az M1-en, Torresen pedig valószínűleg a saját csapattársai röhögnek a leghangosabba a kantinban. Xavi formájáról elég annyi, hogy lecserélték, amikor a Barca az életéért küzdött, Iniesta ha nem vakítana így, fel sem tűnt volna idén, Fabregas meg cserebogár. Xabi Alonsónál most már az univerzumban is nehéz lassabb élőlényt találni, Busquet legemlékezetesebb megmozdulása futballpályán pedig még mindig az Inter elleni kukucskálás.

A védőknél Piquének gyenge szezonja volt, ráadásul Puyol sérülése miatt kénytelen lesz jobbra nézve Ramos pofáját bámulni, amitől bevallottan hányingere van (vica versa). Nem egyedi eset, a keret nemzetiségei forrón rühellik a másikat, Mourinho érkezése óta még Casillas és Xavi megbonthatatlan barátsága is eltűnt. Jordi Albáról azt mondják, jó játékos, de mindenki csak gondolja, senki nem tudja. Arbeloa meg akkora középszer, hogy löncshúsos zsemlye volt a jele oviban. Szóval a védelemmel lesznek gondok, főleg, ha korábbi szokásával ellentétben a spanyol válogatott odaadja a labdát az ellenfélnek. Már megint egy fin de un ciclo?" 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
Cubehor Los Angeles Rams 310
PunBB bbcode test
több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Mondjuk arra még nem jöttem rá, a portugálok miért érdemelnék meg a döntőt. Sztem Llorrentében van a spanyolok hatékonysága, de VDB úgyse teszi be, mert tökfej.szaba
mert két-három passzból felérnek a kapuig pár mp alatt, és lőnek, nem kell hozzá 80 passz és 5-6 perc 😉

meg mert a többi annyira sem érdemelné megeaglesmcnabb
Rohadt jó ha felérnek a kapuig, de kb. érdemi védelem és középpálya nincs náluk sztem. A 80 passz, 5-6 perc meg azért hatásos, mert addig se támad az ellenfél, így kisebb a gólkapás esélye.
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Nálam meg a Portugálok az első komolyabb ellenfélnél esnek ki. A középpálya gyenge, Ronaldo tud gólt lőni, de jobb csapatok ellen eddig lófaszt sem mutatott kis túlzással. Lövettek vele két gólt, arra ráverheti, de ez édeskevés, ha a többiek nem hozzák fel magukat, mint Nani például, aki Robinhonál is nevetségesebb helyzetkihasználást tudhat maga mögött, ami elég szégyen. Coentraoról is gólt/gólokat kapnak, amint az első jobb szélsővel szembekerülnek.
Én a nlmetekre tippelek, mint győztes, de eddig Ők is alulteljesítettek.

több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Német-Portugál döntőnek kellene lennie. Kellene... Ez a 2 csapat az, amelyik szerintem igazából megérdemelné a döntőbe jutást.Vrijbloed
Németek - Nem érzem az átütőerőt, önmagukhoz képest rossz játék, megnyerték a B csoportot, ilyen hulladék szarral... a B-csoport gyengébb volt az A-nál...
Portugálok - semmi rendkívüli, hozzák amit tudnak, no comment, sokkal több kell... pffff.

😛

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 422 — TODDHERREMANS79
Mondjuk arra még nem jöttem rá, a portugálok miért érdemelnék meg a döntőt. Sztem Llorrentében van a spanyolok hatékonysága, de VDB úgyse teszi be, mert tökfej.szaba
mert két-három passzból felérnek a kapuig pár mp alatt, és lőnek, nem kell hozzá 80 passz és 5-6 perc 😉

meg mert a többi annyira sem érdemelné meg

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Mondjuk arra még nem jöttem rá, a portugálok miért érdemelnék meg a döntőt. Sztem Llorrentében van a spanyolok hatékonysága, de VDB úgyse teszi be, mert tökfej.
több mint 11 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 670 — Packers Suicide Squad
Csúnyának csúnya lesz, verésnek verés lesz, tök mindegy ki nyer, és ha már a közelmúlt két legméltatlanabb világbajnoka csap össze, hulljon el hát az armadaGergőbácsi
ez nagyon bejön 😀 tisztára költői 😀JC6
amint a "nóta" mondja: "régebben még fiatalabb vóóóóótam, hé de régebben még fiatalabb vóóóóótam" - na hát régebben még költő akartam lenni. 😊

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 11 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 670 — Amerikai sportok rajongója
Végül is ő csak a bíró, akinek a felelőssége, hogy megadjon egy szabályos gólt, tényleg mindent tökéletesen csinált... Az, hogy vak volt a vonalbíró (is), még egyáltalán nem menti a vezetőbírót.

Btw nagyon komoly ez a Beszólás című műsor a sportklubon 😊Jakehomer
Te biztos láttad volna Kassai szemszögéből.szaba
Azt mondod, hogy még rosszul is helyezkedett? 😛
Kb tíz méterre volt, ja, látnia kellett volna. Régebben nem volt ennyi balfasz asszisztens, akikre a bíró kenhette a saját hibáját.Jakehomer
Amúgy meg tiszta leshelyzet volt előtte az ukránoknál, úgyhogy csak gyorsan kompenzáltak! 😊
több mint 11 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
És akárhogy is nézem:

Csehek- semmi rendkívüli, hozzák amit tudnak.
Spanyolok- önmagukhoz képest rossz játék
Olaszok- Nem érzem az átütőerőt...
Franciák- No comment, sokkal több kell...
Angolok- Megnyerték a D csoportot, ilyen hulladék szarral... A D-csoport gyengébb volt az A-nál...
Görögük- Pfffffff. 😂

Német-Portugál döntőnek kellene lennie. Kellene... Ez a 2 csapat az, amelyik szerintem igazából megérdemelné a döntőbe jutást.
több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 422 — TODDHERREMANS79
Remélem csúnya verés lesz, amelynek elszenvedője természetesen a francai válogatott lesz. Muszáj, mert csak a spanyolok tudják megállítani kötsögéket....csi77
Csúnyának csúnya lesz, verésnek verés lesz, tök mindegy ki nyer, és ha már a közelmúlt két legméltatlanabb világbajnoka csap össze, hulljon el hát az armadaGergőbácsi
Te miről beszélsz?
Egyrészt a spanyolok és az olaszok nyerték a legutóbbi VB-ket, másrészt meg spanyolország a VB-t kibaszottul nem méltatlan játékkal nyerte meg, szerintem ez enyhe túlzás.Stez
a franciák sem. Most hogy náluk volt az univerzum valaha volt legjobb játékosa és eldöntötte a fontos meccseket, az csak egy dolog 😛

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 670 — Packers Suicide Squad
Csúnyának csúnya lesz, verésnek verés lesz, tök mindegy ki nyer, és ha már a közelmúlt két legméltatlanabb világbajnoka csap össze, hulljon el hát az armadaGergőbácsi
Te miről beszélsz?
Egyrészt a spanyolok és az olaszok nyerték a legutóbbi VB-ket, másrészt meg spanyolország a VB-t kibaszottul nem méltatlan játékkal nyerte meg, szerintem ez enyhe túlzás.Stez
Számára sztem nem a játék, hanem a játékosállomány volt méltatlan. De miért volt méltatlanabb mint bármely másik, azt nem tudná megmondani.szaba
Egyrészt a közelmúlt nem a legutóbbi két VB-re megy vissza, másrészt pont az említett csapatok tornán mutatott játéka nem nyerte el tetszésemet. Lehet, hogy túlzás, de így érzem. '98: pl. francia mák (kivéve a döntőt), spanyolok meg pl. az egyik legszánalmasabb támadóteljesítmény volt.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 11 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Pffff, csóri Ukránok, nagyon szurkoltam nekik, megérdemelték volna a győzelmet, mindegy, ez van.

Jéééé, kábé én is először fogok a franciáknak szurkolni, remélem ennél jobbak lesznek, mert ez kurva kevés tőlük eddig... :/

Olasz-Angol szerintem tipikus 0-0, majd jöhet a tizi párbaj. 😀

Remélem túljutunk a helléneken, ott meg talán inkább az angolok jobb ellenfél lenne, mint az olasz.
több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Megnézném, hogy az a játékosállomány miért is volt méltatlan...Stez
Samaras nem volt tagja.
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Csúnyának csúnya lesz, verésnek verés lesz, tök mindegy ki nyer, és ha már a közelmúlt két legméltatlanabb világbajnoka csap össze, hulljon el hát az armadaGergőbácsi
Te miről beszélsz?
Egyrészt a spanyolok és az olaszok nyerték a legutóbbi VB-ket, másrészt meg spanyolország a VB-t kibaszottul nem méltatlan játékkal nyerte meg, szerintem ez enyhe túlzás.Stez
Számára sztem nem a játék, hanem a játékosállomány volt méltatlan. De miért volt méltatlanabb mint bármely másik, azt nem tudná megmondani.szaba
Megnézném, hogy az a játékosállomány miért is volt méltatlan...

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Csúnyának csúnya lesz, verésnek verés lesz, tök mindegy ki nyer, és ha már a közelmúlt két legméltatlanabb világbajnoka csap össze, hulljon el hát az armadaGergőbácsi
ez nagyon bejön 😀 tisztára költői 😀