Soccer

41 feliratkozó

9 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 667 — tracker ember
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 814 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Kíváncsi leszek hogy ez a mostani német garnítúra nyer-e nagy tornát. Mert bár még a legtöbb anti-DFB-elf fan szerint is látványos, jó játékkal rukkolnak mostanában elő, a nagyon nagy meccseket mentálisan nem bírják el. Pont ami régen volt a nagy erősségük.
iktriad
Ez a mostani garnitúra megtanult technikásan, szépen focizni. Viszont eltűnt a harapás, s bedarálom az ellenfelet, stb. A kisebbeket bedaráljuk, de pl. az olaszok ellen ez már nem ment.

Ami igazán bántott, az a küzdés hiánya. Nem éreztem azt, amit ilyenkor szoktak a németek, én ezért szerettem meg őket.

Régen köz utált győztesek voltak, most meg szimpatikus vesztesek lettek.

Itt már fejben dől el minden, ott kell a jövőben valahogy, valamilyen módon javulni. A keret erős, és az is marad még egy darabig. De fejben kell javulni, el kell hinni, hogy nyerhet a csapat, és menni előre, darálni...Vrijbloed
Pontosan így vagyok ezzel én is.
több mint 11 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
most meg szimpatikus vesztesek lettek.Vrijbloed
Na-na 😊Rataxes
😀 Nem is általánosságban értettem. 😀

Nem mindenki szemében, de sokak szemében. 😀

Legalábbis több a szimpatizáns, mint mondjuk 5-6 éve. 😊
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 155 — Eagles fan
most meg szimpatikus vesztesek lettek.Vrijbloed
Na-na 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Kíváncsi leszek hogy ez a mostani német garnítúra nyer-e nagy tornát. Mert bár még a legtöbb anti-DFB-elf fan szerint is látványos, jó játékkal rukkolnak mostanában elő, a nagyon nagy meccseket mentálisan nem bírják el. Pont ami régen volt a nagy erősségük.
iktriad
Ez a mostani garnitúra megtanult technikásan, szépen focizni. Viszont eltűnt a harapás, s bedarálom az ellenfelet, stb. A kisebbeket bedaráljuk, de pl. az olaszok ellen ez már nem ment.

Ami igazán bántott, az a küzdés hiánya. Nem éreztem azt, amit ilyenkor szoktak a németek, én ezért szerettem meg őket.

Régen köz utált győztesek voltak, most meg szimpatikus vesztesek lettek.

Itt már fejben dől el minden, ott kell a jövőben valahogy, valamilyen módon javulni. A keret erős, és az is marad még egy darabig. De fejben kell javulni, el kell hinni, hogy nyerhet a csapat, és menni előre, darálni...
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Én Divatnak szoktam szurkolni, de mostanság nem hozza a formáját...
😀
több mint 11 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 474 — Bears & Illinois fan
Az olaszok most már esélyesebbnek tűnnek, de én a gyengébbnek szoktam szurkolni, nem a divatnak....... 😊csi77
a mondat első részével nem értek egyet, nálam még mindig a spanyolok az esélyesebbek, jobb a játékosállományuk és a csapat összeszokottsága és a szisztéma zsigerből való pályára varázsolása is mellettük szól.

A második felét a mondatodnak meg válaszra sem méltatom 😛 😉davemayer
Erről a sportágról beszéltem, meg a semleges meccsekről. Amúgy igazad lenne....... 😊
A német-olasz meccs előtt veled értekeztünk arról, hogy az első komoly megmérettetése lesz a németeknek. Nem a tévedhetetlen szakértő mondatta ezt velem, inkább az ellenszenv, de igazam lett. Az olaszokban volt akkora potenciál, hogy rá tudták erőltetni az akaratukat a németekre, akiknek az eddigiekkel ellentétben nem jött a viszonylag korai vezetés, sőt hátrányba kerültek és görcsösek lettek.

Tipp a döntőre?

Spanyolország-Olaszország 0-0, hosszabbításban 1-0

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 291 — "Grammar maci"
Az olaszok most már esélyesebbnek tűnnek, de én a gyengébbnek szoktam szurkolni, nem a divatnak....... 😊csi77
a mondat első részével nem értek egyet, nálam még mindig a spanyolok az esélyesebbek, jobb a játékosállományuk és a csapat összeszokottsága és a szisztéma zsigerből való pályára varázsolása is mellettük szól.

A második felét a mondatodnak meg válaszra sem méltatom 😛 😉

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 474 — Bears & Illinois fan
Milyen sok olasz drukker lett hirtelen. Ez vicces. A németek első komolyabb ellenállásnál simán kiestek, ennyi, nem több. A csodálatos Gomez, meg Özil sem mutatott semmit. Régebben pont a végére volt a legjobb a formaidőzítésük, most (is) úgy jártak, mint a hollandok egy időben szoktak. 34 gólt rúgtak a csoportkörben, aztán a kutya gyenge görögöknek, majd az első komolyabb ellenfélnél összeomlottak (bocs, 2x10 percig tudtak nyomni a félidők elején). Rossz formaidőzítés.
Vasárnap, bár tény, hogy nem ezen az eb-n mutatott játékukkal szerettették meg magukat velem, a spanyoloknak drukkolok. Az olaszok most már esélyesebbnek tűnnek, de én a gyengébbnek szoktam szurkolni, nem a divatnak....... 😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 814 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Kíváncsi leszek hogy ez a mostani német garnítúra nyer-e nagy tornát. Mert bár még a legtöbb anti-DFB-elf fan szerint is látványos, jó játékkal rukkolnak mostanában elő, a nagyon nagy meccseket mentálisan nem bírják el. Pont ami régen volt a nagy erősségük.

Szegény Klose - most már van EB bronza a VB és EB ezüst és a 2 VB bronz mellé, de az arany csak nem jön soha össze (és valószinű nem is fog, bár lehet Lőw még kiviszi - ha kijutnak- a 2014 VBre, de nem hiszem hogy pont Brazíliában nyernének majd újra VBt a germánok...).
több mint 11 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Le a kalappal az olaszok előtt, ilyen jól 2006 óta nem játszottak mint tegnap.davemayer
Röviden ennyi. Egész konkrétan éppen a németek elleni 2006-os elődöntő óta nem játszottak így, mint most.

Viszont a finálé sztem szar lesz. Olyan meccset tippelek mint a botrány szar 2008-as spanyolok elleni negyeddöntő (0-0), csak most a tizikkel sztem az olaszok nyernek, mert mentálisan hihetetlenül topon vannak ezen az Eb-n.

Amúgy mennyien kiröhögtek, amikor az Eb előtt egy hónappal megmondtam, hogy 4 között lesznek. 😊 Aztán még egyszer kiröhögtek, amikor 3-0-ra nyaltunk az oroszoktól. Én ugyan jó játékot is vártam az olaszoktól, de - elsősorban Pirlo fénykorát idéző játéka miatt - még az általam vártnál is jobbak.

Az nem zavart volna, ha a németektől kikapunk, de az nagyon bántana, ha a spanyoloktól nyalnánk, mert egyszerűen nem érdemlik meg most az Eb-t - legalábbis sztem.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 383 — TODDHERREMANS79
komolyabb vizekre evezek ismét:

Az EL meccseken Gyepes az MTK-t fogja "erősíteni". Ennek most örülni kéne? 😂

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Minden tiszteletem az olaszoké. Megérdemlik a döntőt. A játék minden elemében jobbak voltak tegnap, és a győzelemhez mindig szükséges szerencseadag is mellettük volt, tegnap legyőzhetetlenek voltak. El kell ismernem.

Fáj még nagyon a vereség, a vereség okairól oldalakat tudnék írni, de nagyon nincs kedvem hozzá.

Ha át tudják az olaszok menteni ezt a formát a döntőre, akkor meg fogják nyerni az EB-t.

Bár egyik csapatot sem szeretem, és legszívesebben csak söröznék meccsnézés helyett, az olaszoknak fogok szurkolni, mert a tegnap mutatott játékuk alapján megérdemlik a trófeát.

Meg azt sem tudnám elviselni, ha ezzel a fossal, amit játéknak mernek nevezni a spanyolok megint befutnának.

Most egy darabig elegem lett a fociból, várom már az NFL-t. 😊 :cool:

ÜBER ALLES DEUTSCHLAND!
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 667 — tracker ember
https://www.youtube.com/watch?v=3fMTIxJw98c&feature=player_embedded


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 669 — Amerikai sportok rajongója
Rohadjak meg sosem gondoltam volna, hogy egy Olasz-Spanyol meccsen én valaha is az Olaszoknak fogok drukkolni, és pont olyan hevesen ahogy mondod!!! 😊kristóf17
En is egyertelmu olasz drukker leszek itt, pedig sose voltam az, de ezen az EB-n egyertelmuen ok tetszenek jobban.zavi27
na azért csak vagyunk egy páran 😉 :cool:

amúgy senkis em mondta azt hogy a hihetetlen olaszok játszanak az unalmas spanyolokkal, csak azt hogy már nem tudunk lelkesedni ezért a spanyol játékért (a csatárral felálló normál támadó spanyolért azért már talán) és mindenkinek drukkolnánk csak nekik nem 😀 + az olaszok játéka nekem tegnap kifejezetten tetszett.davemayer
igy van meg kell nezni, milyen unalmas, gyenge meccs volt a spanyol-portugal, es milyen kifejezetten jo volt az olasz-nemet. Es nem is a csatarok szama a lenyeg feltetlen, hanem az unalmas, golszegeny tiki-taka. Ha 5ot rugnanak igy 0 csatarral, akkor nem zavarna, de igy ez ezen az EB-n sokkal kevesbe nezheto, szeretheto nekem. Az olaszok meg pont az ellentetje nekem, semmi jot nem vartam, se szinvonalban, se latvanyos jatekban, megis ezt kaptam. Ezek miatt a dontoben nekik drukkolok majd.
több mint 11 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.
Kaszijjasz csaja interjuvolja Iniesztát

"-..és nem sajnálod,hogy nem lőttél büntetőt?

-Nem,mert én rúgtam a másodikat"

Beszarsz...

http://sportgeza.hu/futball/2012/eb/cikkek/casillas_kedvese_cikis_bakiba_futott_bele/
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 291 — "Grammar maci"
a spanyolokat tippeltem győztesnek az EB előtt, itt vannak a döntőben és mégis izomból az olaszok sikerének fogok drukkolni :rolleyes: 😂

kiváncsi lennék hányan vannak még így.davemayer
Rohadjak meg sosem gondoltam volna, hogy egy Olasz-Spanyol meccsen én valaha is az Olaszoknak fogok drukkolni, és pont olyan hevesen ahogy mondod!!! 😊kristóf17
En is egyertelmu olasz drukker leszek itt, pedig sose voltam az, de ezen az EB-n egyertelmuen ok tetszenek jobban.zavi27
na azért csak vagyunk egy páran 😉 :cool:

amúgy senkis em mondta azt hogy a hihetetlen olaszok játszanak az unalmas spanyolokkal, csak azt hogy már nem tudunk lelkesedni ezért a spanyol játékért (a csatárral felálló normál támadó spanyolért azért már talán) és mindenkinek drukkolnánk csak nekik nem 😀 + az olaszok játéka nekem tegnap kifejezetten tetszett.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 669 — Amerikai sportok rajongója
Tegnap este én is felállva néztem végig az uccsó 2 percet 😊, jó kis ütközet volt.

A döntő miért mindegy? Nyerjenek a futballt játszó olaszok!Dzsokijuing
a spanyolokat tippeltem győztesnek az EB előtt, itt vannak a döntőben és mégis izomból az olaszok sikerének fogok drukkolni :rolleyes: 😂

kiváncsi lennék hányan vannak még így.davemayer
Rohadjak meg sosem gondoltam volna, hogy egy Olasz-Spanyol meccsen én valaha is az Olaszoknak fogok drukkolni, és pont olyan hevesen ahogy mondod!!! 😊kristóf17
En is egyertelmu olasz drukker leszek itt, pedig sose voltam az, de ezen az EB-n egyertelmuen ok tetszenek jobban.
több mint 11 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 347
azt azért ne felejtsük el hogy a tegnapit leszámítva igen - igen ócska meccseket
játszottak a digók!
tehát az isteni focit játszó olaszok vs. pffuj nézhetetlen spanyol foci

azért kicsit erős....yooker
Azért az csoportmeccsükön is inkább a digók fociztak, szóval mégiscsak van valami az állításban.

Egyébként sose gondoltam volna, de komolyan megszerettem Balotellit! Annyira hülye, hogy nem lehet rá haragudni. 😀
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 667 — tracker ember
Nah a végén sikerül pótolni Lencsét: igazoltunk egy Tarabai nevű brazil csatárt, aki tavaly a máltai bajnokságban 30 meccsen összehozott 23 gólt meg 7 gólpasszt.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
yooker New York Giants 7 317 — Expect the Best !
azt azért ne felejtsük el hogy a tegnapit leszámítva igen - igen ócska meccseket
játszottak a digók!
tehát az isteni focit játszó olaszok vs. pffuj nézhetetlen spanyol foci

azért kicsit erős....
több mint 11 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 409 — Colts fan
Érdekes tapasztalás volt az EB-n, hogy hosszú idő után mégis fel tudott idegesíteni a gurulós foci. 😊
A döntő már kb. mindegy nekem.Atari
Tegnap este én is felállva néztem végig az uccsó 2 percet 😊, jó kis ütközet volt.

A döntő miért mindegy? Nyerjenek a futballt játszó olaszok!Dzsokijuing
a spanyolokat tippeltem győztesnek az EB előtt, itt vannak a döntőben és mégis izomból az olaszok sikerének fogok drukkolni :rolleyes: 😂

kiváncsi lennék hányan vannak még így.davemayer
Rohadjak meg sosem gondoltam volna, hogy egy Olasz-Spanyol meccsen én valaha is az Olaszoknak fogok drukkolni, és pont olyan hevesen ahogy mondod!!! 😊
több mint 11 éve
yooker New York Giants 7 317 — Expect the Best !
Érdekes tapasztalás volt az EB-n, hogy hosszú idő után mégis fel tudott idegesíteni a gurulós foci. 😊
A döntő már kb. mindegy nekem.Atari
Tegnap este én is felállva néztem végig az uccsó 2 percet 😊, jó kis ütközet volt.

A döntő miért mindegy? Nyerjenek a futballt játszó olaszok!Dzsokijuing
a spanyolokat tippeltem győztesnek az EB előtt, itt vannak a döntőben és mégis izomból az olaszok sikerének fogok drukkolni :rolleyes: 😂

kiváncsi lennék hányan vannak még így.davemayer
bandwagon vagy micsoda amit ilyenkor szoktatok emlegetni.... 😉
elképzelhető hogy az olaszok ezzel
ellőtték amúgy a puskaport...
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 291 — "Grammar maci"
Érdekes tapasztalás volt az EB-n, hogy hosszú idő után mégis fel tudott idegesíteni a gurulós foci. 😊
A döntő már kb. mindegy nekem.Atari
Tegnap este én is felállva néztem végig az uccsó 2 percet 😊, jó kis ütközet volt.

A döntő miért mindegy? Nyerjenek a futballt játszó olaszok!Dzsokijuing
a spanyolokat tippeltem győztesnek az EB előtt, itt vannak a döntőben és mégis izomból az olaszok sikerének fogok drukkolni :rolleyes: 😂

kiváncsi lennék hányan vannak még így.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 291 — "Grammar maci"
A Bild meccs elötti képe az olasz felállásról:

Na ezért érdemelték meg, hogy kiessenek!diverdoc
naná hogy megérdemelték, hiszen elrontották, Diamanti nem is kezdett 😀

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
Cubehor Los Angeles Rams 310
Ez.

PunBB bbcode test