Soccer

41 feliratkozó

9 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
A műesést is utálom, hiába tanítják és csinálja mindenki. Messi többek között azért lett az egyik kedvencem, mert 1-2 éve, mikor még jobban néztem soccert, folyamatosan azt láttam, hogy nemcsak nem dobálja magát, de még ha felrúgták is, sokszor pattant fel, és ment tovább. (Lehet azóta elkurvult ő is, nem láttam már egy ideje.)

vidi: jöjjön csak a kis cigány gyerek, úgyis kell polonkai mellé mégegy húzóember..
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
egyfolytában CR-t darálják...nem csoda hogy néha színészkedik, engem is idegelne...eaglesmcnabb
Nekem a műeséssel nincs bajom, ezt már tanítják a mai fociban...
A baj az, hogy az esés után fetrengenek, mintha meglőtték volna őket...
több mint 13 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
Raúl a BL legeredményesebbje volt, Pippo meg az összes kupát nézve a legeredményesebb 😊
fetomy
már csak idő kérdése, hogy mindkét összesítésben Raúl legyen az első...
mindezt úgy hogy a Realban jó néhány évet eltöltött úgy hogy inkább középpályást játszott mint csatárt...
büszke vagyok rá hogy a Raúl-Ronaldo kettős neve még jó sokáig szerepel a krónikákban 😊eaglesmcnabb
jó, Pippo meg évek óta max csak csereként áll be. 😊
de mondjuk pont nem ezt a két játékost hasonlítanám össze, mindkettő hihetetlen jó volt mindig is, csak van Nistelrooyt nem sorolnám ebbe a névsorba személy szerint, ezek közé a jövőbeli legendák közéStez
Hát ja,ő nem fiatalon került a MUba ergó később lett nagyobb sztár,hollandiában volt söprű meg irányító is mielőtt rájöttek,hogy feltalálja magát a kapu előtt is 😀 De valószínűleg,ha fiatalon kerül ő is egy nagyobb klubhoz akkor hasonló vagy még nagyobb magaslatokban beszélnénk róla 😊

több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
Videoton: a miniszterelnök fia is pályára léphet az NB II-es csapatban

a kis Gáspár biztos nagy gólvágó 😀


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
Mad Seattle Seahawks Oregon Ducks 496 — Ősembör
Nistelrooy egy lesipuskás geróóó olyan mint Toni....Azt a nagy ló fejét meg nem volt nehéz Beckhamnek eltalálni.... 😀

@KJuraszik
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Raúl a BL legeredményesebbje volt, Pippo meg az összes kupát nézve a legeredményesebb 😊
fetomy
már csak idő kérdése, hogy mindkét összesítésben Raúl legyen az első...
mindezt úgy hogy a Realban jó néhány évet eltöltött úgy hogy inkább középpályást játszott mint csatárt...
büszke vagyok rá hogy a Raúl-Ronaldo kettős neve még jó sokáig szerepel a krónikákban 😊eaglesmcnabb
jó, Pippo meg évek óta max csak csereként áll be. 😊
de mondjuk pont nem ezt a két játékost hasonlítanám össze, mindkettő hihetetlen jó volt mindig is, csak van Nistelrooyt nem sorolnám ebbe a névsorba személy szerint, ezek közé a jövőbeli legendák közé

több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 421 — TODDHERREMANS79
Raúl a BL legeredményesebbje volt, Pippo meg az összes kupát nézve a legeredményesebb 😊
fetomy
már csak idő kérdése, hogy mindkét összesítésben Raúl legyen az első...
mindezt úgy hogy a Realban jó néhány évet eltöltött úgy hogy inkább középpályást játszott mint csatárt...
büszke vagyok rá hogy a Raúl-Ronaldo kettős neve még jó sokáig szerepel a krónikákban 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Még nem hivatalos, de egyébként elég loli a dolog az eddigi balhék után. 😀 Lehet csak a MÚ hülyíti a világot, de megijedt, hogy a DVSC esetleg lecsap Rooneyra és azonnal megtömik pénzzel? :rolleyes:Stez
Nyilván, amit a Manchester United a saját honlapján közöl az nem tekinthető hivatalosnak ...marci
Azt nem írtad, hogy a MÚ a honlapján már közölte. 😊
Én nso-n láttam, de nem írták hivatalosnak.Stez
Nem akarok nagy arcnak tűnni (elég, hogy csak az vagyok), de ritkán szoktam rumorokkal foglalkozni, úgyhogy amit tényként beírok, az úgy is van. 😛 😀
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 535
Ehhez a Rooney-szerződéshez csak annyit, hogy anno Xabi Alonso januárban hosszabbított 4 évvel, aztán júniusban transfer requestet nyújtott be a klub felé.

Szóval remélem hasonló vége lesz ennek a dolognak is.
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Rooney új öt éves szerződést kapott a United-nél.

(Sajnálom, mert újabb precedens arra, hogy a játékosok/ügynökök irányítják a sportot.)marci
Még nem hivatalos, de egyébként elég loli a dolog az eddigi balhék után. 😀 Lehet csak a MÚ hülyíti a világot, de megijedt, hogy a DVSC esetleg lecsap Rooneyra és azonnal megtömik pénzzel? :rolleyes:Stez
Nyilván, amit a Manchester United a saját honlapján közöl az nem tekinthető hivatalosnak ...marci
Azt nem írtad, hogy a MÚ a honlapján már közölte. 😊
Én nso-n láttam, de nem írták hivatalosnak.

több mint 13 éve
Mad Seattle Seahawks Oregon Ducks 496 — Ősembör
http://www.nemzetisport.hu/europa_liga/liverpool-roy-hodgson-elegedett-es-sohasem-mond-le-2049732

😂Stez
„Jó munkát végzek, napról napra előrébb lép a csapat, az Európa-ligában vezetjük a csoportunkat, eszem ágában sincs távozni, sohasem mondok le.”

Szinte már könyörög Henryéknek, hogy rúgják ki... 😀Mikey
Nevetséges ez a pali...Monnyonleee.... 😀

@KJuraszik
több mint 13 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Rooney új öt éves szerződést kapott a United-nél.

(Sajnálom, mert újabb precedens arra, hogy a játékosok/ügynökök irányítják a sportot.)marci
Még nem hivatalos, de egyébként elég loli a dolog az eddigi balhék után. 😀 Lehet csak a MÚ hülyíti a világot, de megijedt, hogy a DVSC esetleg lecsap Rooneyra és azonnal megtömik pénzzel? :rolleyes:Stez
Nyilván, amit a Manchester United a saját honlapján közöl az nem tekinthető hivatalosnak ...
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 883 — we almost always almost win
Raúl a BL legeredményesebbje volt, Pippo meg az összes kupát nézve a legeredményesebb 😊

Viszont csak hogy mindkettőtöknek igaza legyen, Raúl a mostani duplájával beérte Pippo-t, így mindkettő 68 gólt lőtt 😊 (Amúgy hozzátartozik, hogy Raúl 24-el több meccset játszott 😊)

Amúgy érdekesség, hogy a ratio-ja Müllernek a legjobb 0.9-es 69 meccsen 62 gól, az aktívak közül az amúgy 4. van Nistelrooy-é, 0.7-es 88-on 62 góllal, Pippo 0.6, Raúl 0.5-ös kb.fetomy
Raúl és Pippo már tavaly is oda-vissza előzték egymást, az nso szerint 69 európai kupagólja van amivel gerd müllert érte utól, a wikije szerint 68, pont mint Pipponak, müllernek viszont csak 66.
Viszont ha jól tudom Pippo abból néhányat selejtezőben lőtt, amit nem minden statisztikában szoktak beleszámolni...

Nistelrooyhoz annyit, h a realban láttam tőle néhány nagy gólt 16-oson kívülről, meg is lepődtem, és nyilván Pippo se csak azon belül volt eredményes. Hogy melyikük a jobb, az jó kérdés, nálam ugyanaz a kategória mind2. Egyébként a milan szvsz előbb lenne, ha több lehetőséget adnának Inzaghinak, de ők tudják...

BTW: Nemrég újra láttam a '98as BL döntőt, sokkoló volt egyszerre látni Raúlt, del Pierot és Inzaghit, mindet FIATALON. 😊

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Rooney új öt éves szerződést kapott a United-nél.

(Sajnálom, mert újabb precedens arra, hogy a játékosok/ügynökök irányítják a sportot.)marci
Még nem hivatalos, de egyébként elég loli a dolog az eddigi balhék után. 😀 Lehet csak a MÚ hülyíti a világot, de megijedt, hogy a DVSC esetleg lecsap Rooneyra és azonnal megtömik pénzzel? :rolleyes:

több mint 13 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Rooney új öt éves szerződést kapott a United-nél.

(Sajnálom, mert újabb precedens arra, hogy a játékosok/ügynökök irányítják a sportot.)
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 535
http://www.nemzetisport.hu/europa_liga/liverpool-roy-hodgson-elegedett-es-sohasem-mond-le-2049732

😂Stez
„Jó munkát végzek, napról napra előrébb lép a csapat, az Európa-ligában vezetjük a csoportunkat, eszem ágában sincs távozni, sohasem mondok le.”

Szinte már könyörög Henryéknek, hogy rúgják ki... 😀
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
http://www.nemzetisport.hu/europa_liga/liverpool-roy-hodgson-elegedett-es-sohasem-mond-le-2049732

😂

több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Raúl a BL legeredményesebbje volt, Pippo meg az összes kupát nézve a legeredményesebb 😊

Viszont csak hogy mindkettőtöknek igaza legyen, Raúl a mostani duplájával beérte Pippo-t, így mindkettő 68 gólt lőtt 😊 (Amúgy hozzátartozik, hogy Raúl 24-el több meccset játszott 😊)

Amúgy érdekesség, hogy a ratio-ja Müllernek a legjobb 0.9-es 69 meccsen 62 gól, az aktívak közül az amúgy 4. van Nistelrooy-é, 0.7-es 88-on 62 góllal, Pippo 0.6, Raúl 0.5-ös kb.
több mint 13 éve
Mad Seattle Seahawks Oregon Ducks 496 — Ősembör
Pippo a legjobb befejezőcsatár. 😊
Az meg brutális, hogy még manapság olyan öregen, amikor már a bré sem áll neki föl, BL-döntőket képes eldönteni. Hihetetlen a csávó.Stez
hát az a manapság már bő 3 éve volt. Amúgy akkor nyilatkozta, hogy tudatos szabadrúgás variáció. Anyád Pippo! Hátbalőttek 😀.tüsi91
3 év nem nagy idő, ha egy ilyen korszakos játékosról beszélünk, de a BL-döntőt is 34 évesen döntötte el. És ki lehet pécézni a hátasát, ami mák, ott kell lenni, de ő duplázott, a 2. gól meg nem mák volt. 😊 Egy zseni a csávó még most is, máig is ha beáll 2-3 percre Serie A-s meccseken, gólt lő elég nagy százalékkal és ez 37 évesen szerintem zsenialitásra vall. Megint lehet mondani, hogy ott kell lenni, de hát azért nem viccből ő minden idők legeredményesebb játékosa, ami az európai kupaporondot illeti. És a válogatottba is hozza majdnem 2 meccs/gól átlagot, még ha csak 57 meccset is játszott. Szerintem ez elképesztő statisztika és kétlem, hogy véletlen lenne. 😊 Nistelrooyra sem mondanék semmi rosszat, de nálam nem egy kategória a két játékos.Stez
Tudtommal Raúl a legeredményesebb gólvágó a kupákat nézve.....

@KJuraszik
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Pippo a legjobb befejezőcsatár. 😊
Az meg brutális, hogy még manapság olyan öregen, amikor már a bré sem áll neki föl, BL-döntőket képes eldönteni. Hihetetlen a csávó.Stez
hát az a manapság már bő 3 éve volt. Amúgy akkor nyilatkozta, hogy tudatos szabadrúgás variáció. Anyád Pippo! Hátbalőttek 😀.tüsi91
3 év nem nagy idő, ha egy ilyen korszakos játékosról beszélünk, de a BL-döntőt is 34 évesen döntötte el. És ki lehet pécézni a hátasát, ami mák, ott kell lenni, de ő duplázott, a 2. gól meg nem mák volt. 😊 Egy zseni a csávó még most is, máig is ha beáll 2-3 percre Serie A-s meccseken, gólt lő elég nagy százalékkal és ez 37 évesen szerintem zsenialitásra vall. Megint lehet mondani, hogy ott kell lenni, de hát azért nem viccből ő minden idők legeredményesebb játékosa, ami az európai kupaporondot illeti. És a válogatottba is hozza majdnem 2 meccs/gól átlagot, még ha csak 57 meccset is játszott. Szerintem ez elképesztő statisztika és kétlem, hogy véletlen lenne. 😊 Nistelrooyra sem mondanék semmi rosszat, de nálam nem egy kategória a két játékos.

több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Pippo a legjobb befejezőcsatár. 😊
Az meg brutális, hogy még manapság olyan öregen, amikor már a bré sem áll neki föl, BL-döntőket képes eldönteni. Hihetetlen a csávó.Stez
hát az a manapság már bő 3 éve volt. Amúgy akkor nyilatkozta, hogy tudatos szabadrúgás variáció. Anyád Pippo! Hátbalőttek 😀.
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Pippo a legjobb befejezőcsatár. 😊
Az meg brutális, hogy még manapság olyan öregen, amikor már a bré sem áll neki föl, BL-döntőket képes eldönteni. Hihetetlen a csávó.

több mint 13 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
Dzsudzsáknak kb annyi köze volt ahhoz a gólhoz, mint nekem... 😀 Tarkón rúgták a labdával és kész 😀Bálesz
én az ilyenre mindig Van Nistelrooyt hozom fel válaszul, aki ugye az ötösön kívül csak 11-esből szerzett gólt, találatainak jelentős része pedig úgy született, hogy Beckham egy szélről beküldött labdával jól fejberúgta...JJ Tiller
Akkor ajánlom,hogy nézz meg pár összállítást róla youtuben 😉 http://www.youtube.com/watch?v=bQdYkZAv53M 😐
Nem akarok itt össze-vissza linkelgetni különböző gólokat tőle,de nem is hiába mondta róla egy neves szakkom,hogy nincs nála jobb befejező csatár a 16oson belül 😊
szerk:sorry látom konq is benyomta már ugyanezt 😀

több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 421 — TODDHERREMANS79
az is mesterség hogy ott kell lenni... bárki lehetett volna ott, mégis Balázs volt ott...eaglesmcnabb
Hol? Nem egy beadásra érkezett, könyörgöm. Az oldalvonal mellett a kaputól minimum 35 méterre hátulról fejberúgták...Bálesz
hát ezt mondom én is...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 649 — Illegális gyakorló
az is mesterség hogy ott kell lenni... bárki lehetett volna ott, mégis Balázs volt ott...eaglesmcnabb
Hol? Nem egy beadásra érkezett, könyörgöm. Az oldalvonal mellett a kaputól minimum 35 méterre hátulról fejberúgták...