Soccer

41 feliratkozó

9 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 13 éve
Farky Indianapolis Colts 8 290 — ℧
Nem tudom, hogy ez volt-e már.

http://www.nemzetisport.hu/spanyol_labdarugas/madridban-20-millio-fontot-adnanak-adebayorert-lapertesules-2041975/Matthew99
Minek oda, de most komolyan? Inkább hoznának a fiataloktól pár tehetséget, akik kb ingyen jelenthetnének alternatívát a kiegészítő posztra, és akkor talán a Reálnál is lehetne utánpótlásról beszélni... A Barca a mostani keretében kb 2-300 millió eurot spórolt meg a Messi-Iniesta-Xavi-Puyol-Pedro-Krkic-Busquets-Valdezz tengellyel...Geronimo
És ugye a Real idén már nem igazol többet... 😀

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 13 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
Benzema 2szer villant 😊

több mint 13 éve
Geronimo 151 — Kickoff
Nem tudom, hogy ez volt-e már.

http://www.nemzetisport.hu/spanyol_labdarugas/madridban-20-millio-fontot-adnanak-adebayorert-lapertesules-2041975/Matthew99
Minek oda, de most komolyan? Inkább hoznának a fiataloktól pár tehetséget, akik kb ingyen jelenthetnének alternatívát a kiegészítő posztra, és akkor talán a Reálnál is lehetne utánpótlásról beszélni... A Barca a mostani keretében kb 2-300 millió eurot spórolt meg a Messi-Iniesta-Xavi-Puyol-Pedro-Krkic-Busquets-Valdezz tengellyel...

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Elvileg Squillaci mától az Arsenal tagja,kiváncsi vagyok mennyiért hoztuk,de kellett egy megbízható középhátvéd.Persze a hivatalos bejelentésre még várok.Newman
A Sevilla már bejelentette, most már max az orvosin hasalhat el. Egyedül a goal.com írt árat (az ő szavuk ugye nem szentírás), ők 6,5 millió fontról tudnak.marci
köszi,korrekt ár
lájkoltam is 😛Newman
még jön Swárcer és egész esélyes kis csapatunk lesz egy kupára már végre...mondjuk sok fog múlni a sérüléseken....
több mint 13 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Mészőly papára gondoltam, az afrikai focisták nagy haverjára 😀Farky
és a kiemelkedő magyar sportdiplomatára, aki mindig tudja előre a tutit 😊

több mint 13 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 290 — Invisible man
Nem tudom, hogy ez volt-e már.

http://www.nemzetisport.hu/spanyol_labdarugas/madridban-20-millio-fontot-adnanak-adebayorert-lapertesules-2041975/


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Elvileg Squillaci mától az Arsenal tagja,kiváncsi vagyok mennyiért hoztuk,de kellett egy megbízható középhátvéd.Persze a hivatalos bejelentésre még várok.Newman
A Sevilla már bejelentette, most már max az orvosin hasalhat el. Egyedül a goal.com írt árat (az ő szavuk ugye nem szentírás), ők 6,5 millió fontról tudnak.marci
köszi,korrekt ár
lájkoltam is 😛

több mint 13 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Elvileg Squillaci mától az Arsenal tagja,kiváncsi vagyok mennyiért hoztuk,de kellett egy megbízható középhátvéd.Persze a hivatalos bejelentésre még várok.Newman
A Sevilla már bejelentette, most már max az orvosin hasalhat el. Egyedül a goal.com írt árat (az ő szavuk ugye nem szentírás), ők 6,5 millió fontról tudnak.
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Elvileg Squillaci mától az Arsenal tagja,kiváncsi vagyok mennyiért hoztuk,de kellett egy megbízható középhátvéd.Persze a hivatalos bejelentésre még várok.

több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
isten vagy, lesz hol szarrá szopatni a haverokat :cool:kristof
engem kedvelj, én mutattam neki.Höri
neked is nagyon köszi nyomok is neked egy lájkot 😛kristof
bezzeg nekem csak a dislikeok jönnek 😕
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
magic11.huHurka
isten vagy, lesz hol szarrá szopatni a haverokat :cool:kristof
engem kedvelj, én mutattam neki.Höri
neked is nagyon köszi nyomok is neked egy lájkot 😛
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
magic11.huHurka
isten vagy, lesz hol szarrá szopatni a haverokat :cool:kristof
engem kedvelj, én mutattam neki.Höri
215>180
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
anyááád hol tudtok nb1 fantasyt tolni? vmi úton módon adj már linket 😀 köszikristof
magic11.huHurka
isten vagy, lesz hol szarrá szopatni a haverokat :cool:kristof
engem kedvelj, én mutattam neki.

több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
anyááád hol tudtok nb1 fantasyt tolni? vmi úton módon adj már linket 😀 köszikristof
magic11.huHurka
isten vagy, lesz hol szarrá szopatni a haverokat :cool:kristof
43 millióból kell összeállítani minden héten egy új kezdőt, bár mondjuk a pontozásra még nem sikerült rájönnöm 😀
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
NB1 fantasyban ezen a héten 205 pont, jó volt ezen a héten a csapat, csak pont Thomas baklövése a -10 pontjával nem kellett volna 😕
az előző heti 10 ponthoz képest a +195 nem rossz 😀
Höri, többiek, nektek mennyi?Hurka
anyááád hol tudtok nb1 fantasyt tolni? vmi úton módon adj már linket 😀 köszikristof
magic11.huHurka
isten vagy, lesz hol szarrá szopatni a haverokat :cool:
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
NB1 fantasyban ezen a héten 205 pont, jó volt ezen a héten a csapat, csak pont Thomas baklövése a -10 pontjával nem kellett volna 😕
az előző heti 10 ponthoz képest a +195 nem rossz 😀
Höri, többiek, nektek mennyi?Hurka
anyááád hol tudtok nb1 fantasyt tolni? vmi úton módon adj már linket 😀 köszikristof
magic11.hu
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
NB1 fantasyban ezen a héten 205 pont, jó volt ezen a héten a csapat, csak pont Thomas baklövése a -10 pontjával nem kellett volna 😕
az előző heti 10 ponthoz képest a +195 nem rossz 😀
Höri, többiek, nektek mennyi?Hurka
anyááád hol tudtok nb1 fantasyt tolni? vmi úton módon adj már linket 😀 köszi
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
NB1 fantasyban ezen a héten 205 pont, jó volt ezen a héten a csapat, csak pont Thomas baklövése a -10 pontjával nem kellett volna 😕
az előző heti 10 ponthoz képest a +195 nem rossz 😀
Höri, többiek, nektek mennyi?Hurka
110 pont mindössze.
Sajna én gólpasszban voltam most király (Benunesz, Lázok), de azért nem jár point.
Meghát köcsög Garcia kiállította Nagy "the Greatest" Gábort.

múlthéten sikerült 70 pontot csinálni, de ott még hátra van Darko mesterhármasa (csk) a rohadt csaló pápa ellen.Höri
láttad Nagy kiállítását? hátulról elkaszálta Rajnayt, akit le is kellett cserélni, nem is értem a problémád abban az ügyben
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
NB1 fantasyban ezen a héten 205 pont, jó volt ezen a héten a csapat, csak pont Thomas baklövése a -10 pontjával nem kellett volna 😕
az előző heti 10 ponthoz képest a +195 nem rossz 😀
Höri, többiek, nektek mennyi?Hurka
110 pont mindössze.
Sajna én gólpasszban voltam most király (Benunesz, Lázok), de azért nem jár point.
Meghát köcsög Garcia kiállította Nagy "the Greatest" Gábort.

múlthéten sikerült 70 pontot csinálni, de ott még hátra van Darko mesterhármasa (csk) a rohadt csaló pápa ellen.

több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
NB1 fantasyban ezen a héten 205 pont, jó volt ezen a héten a csapat, csak pont Thomas baklövése a -10 pontjával nem kellett volna 😕
az előző heti 10 ponthoz képest a +195 nem rossz 😀
Höri, többiek, nektek mennyi?
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
én élveztem az összefoglalót, látszott, hogy Urbányi minden egyes szóba belekötne, Gyuri meg már nem bírta, hogy nem ihat, jó volt ez 😀 😉
több mint 13 éve
Farky Indianapolis Colts 8 290 — ℧
de legalább Mészőly nem szakértett.Farky
Gézu vagy Kálmán bácsi? mondjuk egykutya...

amúgy google-be írva már a 'mészöly k' résznél érdekes tippeket ad 😊JSanyo
Mészőly papára gondoltam, az afrikai focisták nagy haverjára 😀

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 13 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
picsába, az ismétlés ütközik Favre-val 😀 😕Höri
ez bizony game time decision... 😊 (úgyis Favre lesz belőle)

jihááá, S2 közvetíti az Accrington-Newcastle meccset 😊

több mint 13 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
de legalább Mészőly nem szakértett.Farky
Gézu vagy Kálmán bácsi? mondjuk egykutya...

amúgy google-be írva már a 'mészöly k' résznél érdekes tippeket ad 😊

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
sport2-n a heti NB1 összefoglalót megint érdemes lesz megnézni, Véber mester megint nyilatkozott 😊JSanyo
picsába, az ismétlés ütközik Favre-val 😀 😕