Soccer

41 feliratkozó

9 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 667 — tracker ember
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Toca! Én szóltam amikor a 76. superelclassico után is tökugyanarról vitatkoztok itt? Nem. Leírom a véleményemet, ha nem tetszik ugord át. Most pedig lehet folytatni a BL, Real-Barca, RonaldovagyMessiajobb vitát. Ide sem kell már írni, kár is volt ennyit is.

több mint 11 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
Szentes nyilatkozata is zseniális volt...

Az is vicces, hogy egy NB3as meccsen többen vannak (nézők) mint a MK elődöntőn.Bazzani
Az a vicces számomra hogy nap mint nap ugyanazon megy a sírás. Eddig sem volt sok nezo kivetel kb 2-3-4 palyan ezutan is így lesz. Eddig is szarok voltak a maygar edzők ezutan sem fog valtozni. Eddig is elcsaltak egy csomó meccset ezutan is elfognak.
Miért lepodtok meg ezen minden heten/honapban/evben tobbszor vagy mitol gondoljatok hogy fejlodni fog a helyzet?Toca
Fejlődni fejlődik kb úgy mint az egri villanyfény.

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 11 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 219 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
ez a Diósgyőr az NB1 Eagles-e 😛davemayer
most szegény Siófok ki ellen javítson gólarányt ? 😊

több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 628 — Vikings fan
Szentes nyilatkozata is zseniális volt...

Az is vicces, hogy egy NB3as meccsen többen vannak (nézők) mint a MK elődöntőn.Bazzani
Az a vicces számomra hogy nap mint nap ugyanazon megy a sírás. Eddig sem volt sok nezo kivetel kb 2-3-4 palyan ezutan is így lesz. Eddig is szarok voltak a maygar edzők ezutan sem fog valtozni. Eddig is elcsaltak egy csomó meccset ezutan is elfognak.
Miért lepodtok meg ezen minden heten/honapban/evben tobbszor vagy mitol gondoljatok hogy fejlodni fog a helyzet?
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Szentes nyilatkozata is zseniális volt...

Az is vicces, hogy egy NB3as meccsen többen vannak (nézők) mint a MK elődöntőn.

több mint 11 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 257 — Omar's Coming Yo!
Ezek után nem lennék meglepve,ha a vasas megverné(majd 3,60ért) a debrecent a kupában.

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Szentes Lázár hatalmas mágus. Igazi jelképe a belterjes magyar edzői karnak. Mindenhol megégett ahol csak lehetett.

több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 291 — "Grammar maci"
ez a Diósgyőr az NB1 Eagles-e 😛

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
semmivel se nagyobb mint szezon elején....

nem tartom valószínűnek, sztem több esze van annál, mint a sok magyar sztárnak, h ideje korán elmenne...és már csak a fekália miatt is maradni fog...amúgy igazán szép amit írtál szóza után, Böde meg csak annyit mondott Pakson is, h nem akar még külföldre menni, ezért marad! kapufa? 😀Divat
nem akarlak elkeseríteni, de azt hallottam, hogy nyáron megy a Clujhoz már meg is van a megállapodás...azért kell most hajtani a 2. helyért, hogy be lehessen adni a tömegnek...csebi
És ezt hol hallottad?
Eger elleni büntetés "Az MLSZ Biztonsági Szabályzat 28. §-ában a nézők tájékoztatására vonatkozó előírásokat megsértette azzal, hogy nem gondoskodott arról, hogy a nézők a mérkőzést megelőzően tudomást szerezhessenek a mérkőzést érintő valamennyi számukra fontos információkról különösen a tiltó rendelkezésekről és az őket érintő ellenőrzésekről. (Szabályzat 1. sz. melléklet) De nem volt tájékoztatás a stadionon kívül a hazai ill. a vendég szektorok elhelyezkedéséről. A hangosbemondó folyamatosan a pályakorláton belül tartózkodott, a gólokat követően buzdította a hazai szurkolókat. Az FT súlyosbító körülményként értékelte, hogy a sportszervezet az FSZ 14. § (3) bekezdése alapján visszaesőnek minősül."
reccs 😀

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 11 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
 sportgeza.hu/futball/2013/04/15/24_millios_copypaste/
Vélemények?


http://insidehandoff.com/
több mint 11 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 925 — Lucas Scott
semmivel se nagyobb mint szezon elején....

nem tartom valószínűnek, sztem több esze van annál, mint a sok magyar sztárnak, h ideje korán elmenne...és már csak a fekália miatt is maradni fog...amúgy igazán szép amit írtál szóza után, Böde meg csak annyit mondott Pakson is, h nem akar még külföldre menni, ezért marad! kapufa? 😀Divat
nem akarlak elkeseríteni, de azt hallottam, hogy nyáron megy a Clujhoz már meg is van a megállapodás...azért kell most hajtani a 2. helyért, hogy be lehessen adni a tömegnek...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 11 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation

😀😀😀

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 806 — Csodabogár
semmivel se nagyobb mint szezon elején....

nem tartom valószínűnek, sztem több esze van annál, mint a sok magyar sztárnak, h ideje korán elmenne...és már csak a fekália miatt is maradni fog...amúgy igazán szép amit írtál szóza után, Böde meg csak annyit mondott Pakson is, h nem akar még külföldre menni, ezért marad! kapufa? 😀Divat
a csodás 3. félidő című rettenetben volt még bent paksiként, és ott feszegették hogy merre-tovább Paksról, és nem csak külföld volt. na mindegy, hát persze hogy Fradi szintű, más nincs is ebben az országban csak Fradi/nem Fradi szint.

Ha Kabát odamenne és rugdosná a gólokat ő is az lenne gondolom. 😀

mit írtam Szóza után?

több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 591 — Cowboys fan
Bödének meg a Fradinak gratulálok így tovább még az ezüst is meglehet nem gondoltam volna 😀dande
és még Madocsa is nyert két Böde góllal. 😊

 adatbank.mlsz.hu/pr01/p01_jegyzokonyv_nez.asp?p_merk_id=642345deyell
Böde a király itt is,ott is 😉Kiss
nagyon bízom benne, hogy sikerül a csapatnak megtartani őt, hiánycikk ez a fajta mentalitás a mai NB1-ben. Sajnos.gamerkr
Én is remélem végre egy olyan játékos ,aki képes eldönteni egy meccset.Meg a Fradi táborból is csak azt hallani, hogy na Ő Fradi szintű játékos. Moniz respektje kurva nagy le is nyilatkozta, hogy azért szeretné egybe tartani ezt a társaságot. Én meg már bajnoki címet akarok ünnepelni. Megérdemelnénk.Kiss
soha nem értettem ezt a Fradi-szintű (de ugyanígy az Újpest-szintű, meg Debrecen-szintű stb) minősítgetéseket, szvsz ezek iszonyat sznob jelzők.
a csapat szintje az, amilyen teljesítményt a játékosok átlagosan mutatnak. ettől el lehet térni felfelé és lefelé, és akkor beszélhetünk pl. Fradi-szintű és nem Fradi-szintű játékosról.
Ferenczi is Fradi-szintű játékos volt épp akkor, aztán róla soha nem mondták ezt, pedig mégis csak fellőtte a társaságot az NB I-be.

amikor a Fradi tizenegyedik lett a bajnokságban, akkor nyilván a szurkolók minden második labdarúgóra azt mondták, hogy nem Fradi-szintű, pedig ez bullshit: pont Fradi-szintűek voltak. az is igaz, hogy ekkor a klub alulteljesített a hírnevéhez mérten, de ez már más kérdés...
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
 www.dailymotion.com/video/xz01ts_own-goal-vd-hoorn_sport?start=49#.UWvDmpyp_NQ

nem egy Tokody, de azért ő se rossz... 😀

|
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
semmivel se nagyobb mint szezon elején....

nem tartom valószínűnek, sztem több esze van annál, mint a sok magyar sztárnak, h ideje korán elmenne...és már csak a fekália miatt is maradni fog...amúgy igazán szép amit írtál szóza után, Böde meg csak annyit mondott Pakson is, h nem akar még külföldre menni, ezért marad! kapufa? 😀

|
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 806 — Csodabogár
Bödének meg a Fradinak gratulálok így tovább még az ezüst is meglehet nem gondoltam volna 😀dande
és még Madocsa is nyert két Böde góllal. 😊

 adatbank.mlsz.hu/pr01/p01_jegyzokonyv_nez.asp?p_merk_id=642345deyell
pedig már fradi-sió után is jó állapotba voltak, de hát Dani megmondta, h bírják ezek és így is nyerni fognak...nyertek Ők is!!! óriási volt 😀


székletfehérvári barátom ez szar meccs volt??? balaton partiak amúgy nem voltak olyan rosszak, így játszottak volna ősszel is, simán bent maradnának...Divat
látom az orca növöget, a beteges vonzódás is megvan a fekáliához 😛 Siófok mindíg tavasszal szívja fel magát, de ők azok akik általában melegben is bundát viselnek...

Böde meg simán el fog menni a Fraditól ha valaki rádob fél misit a fizujához. mert ő csakapaksmáshoznemismennesoha..

több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Bödének meg a Fradinak gratulálok így tovább még az ezüst is meglehet nem gondoltam volna 😀dande
és még Madocsa is nyert két Böde góllal. 😊

 adatbank.mlsz.hu/pr01/p01_jegyzokonyv_nez.asp?p_merk_id=642345deyell
pedig már fradi-sió után is jó állapotba voltak, de hát Dani megmondta, h bírják ezek és így is nyerni fognak...nyertek Ők is!!! óriási volt 😀


székletfehérvári barátom ez szar meccs volt??? balaton partiak amúgy nem voltak olyan rosszak, így játszottak volna ősszel is, simán bent maradnának...

|
több mint 11 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 561 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Két meccset nem tudnak egyszerre játszani azért. 😊Bazzani
Jaaaaaj jóvan, ez az új kiemelős eredmények.com állandóan megszívat 😒
több mint 11 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
Bödének meg a Fradinak gratulálok így tovább még az ezüst is meglehet nem gondoltam volna 😀dande
és még Madocsa is nyert két Böde góllal. 😊

 adatbank.mlsz.hu/pr01/p01_jegyzokonyv_nez.asp?p_merk_id=642345deyell
Böde a király itt is,ott is 😉Kiss
nagyon bízom benne, hogy sikerül a csapatnak megtartani őt, hiánycikk ez a fajta mentalitás a mai NB1-ben. Sajnos.gamerkr
Én is remélem végre egy olyan játékos ,aki képes eldönteni egy meccset.Meg a Fradi táborból is csak azt hallani, hogy na Ő Fradi szintű játékos. Moniz respektje kurva nagy le is nyilatkozta, hogy azért szeretné egybe tartani ezt a társaságot. Én meg már bajnoki címet akarok ünnepelni. Megérdemelnénk.

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 11 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 219 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Bödének meg a Fradinak gratulálok így tovább még az ezüst is meglehet nem gondoltam volna 😀dande
és még Madocsa is nyert két Böde góllal. 😊

 adatbank.mlsz.hu/pr01/p01_jegyzokonyv_nez.asp?p_merk_id=642345deyell
Böde a király itt is,ott is 😉Kiss
nagyon bízom benne, hogy sikerül a csapatnak megtartani őt, hiánycikk ez a fajta mentalitás a mai NB1-ben. Sajnos.

több mint 11 éve
bogjosi New England Patriots 1 151
Bilbaoiak szétrúgják a Real játékosait, a bíró meg asszisztál hozzá.....

...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
több mint 11 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
Bödének meg a Fradinak gratulálok így tovább még az ezüst is meglehet nem gondoltam volna 😀dande
és még Madocsa is nyert két Böde góllal. 😊

 adatbank.mlsz.hu/pr01/p01_jegyzokonyv_nez.asp?p_merk_id=642345deyell
Böde a király itt is,ott is 😉

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 407
Bödének meg a Fradinak gratulálok így tovább még az ezüst is meglehet nem gondoltam volna 😀dande
és még Madocsa is nyert két Böde góllal. 😊

 adatbank.mlsz.hu/pr01/p01_jegyzokonyv_nez.asp?p_merk_id=642345

choose life
több mint 11 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 257 — Omar's Coming Yo!
ezt a kurjongató faszfejet de lelőném a harmadik félidőben.