Soccer

41 feliratkozó

9 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 10 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
 ultrasliberi.hu/2013/05/hrutka-janos-futballpalyan-en-meg-nem-talalkoztam-hasonlo-esettel/

Zárásként álljon itt a futballszerető facebook-olok egyik nagy kedvencének a mérkőzés utáni visszaemlékezésének szavai, melyet Nekem mondott a fehérvári busz előtt beszélgetve:
“az egyik biztonsági őr, elkezdett lökdösni, csapkodott miközben azt kiabálta felém:
Már régóta utállak Te h…e köcsög, b..d szájba a k…a anyádat, mindjárt jól szájba is b…lak Te f..szopó!” - magasztos, kellő intellektussal párosítva, magáért beszél!
Szomorú, hogy ilyen előfordulhat!


egyre inkább kíváncsi leszek a következményekre...már ha lesznek persze!

|
több mint 10 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 863 — Steelers fan
Miközben lestem ezt a meccs végi eseménysort valahogy az ötlött fel bennem, hogy ez a pár perc az egész magyar labdarúgást körülvevő közeget tökéletesen szimbolizálja: nagyképű arrogáns játékosok, alkalmatlan sportvezetők, idegbeteg, hatalmi vágyukat a pályán kiélő bedobók.
- Nincs egy Vidi vezető, aki azt mondja a játékosoknak, hogy "gyerekek, viselkedjünk"?
- Nincs egy győri rendező, vezető, aki azt mondja, hogy mi a picsát keresnek ezek a pályán és lökdösnek profi focistákat?

Ez az egész sztori, úgy ahogy van, elkeserítő. Lehet persze rajta poénkodni, de ilyenkor mindig elgondolkozom azon, hogy mit keresek én ebben a közegben. Pintér is, ahogy a gól után mutogatta a füleit, hogy na tessék, most lehet szidni. Közben meg két kezemen meg tudom számolni, hogy a szezonban hányszor játszott jól az ETO. A Videoton komplett csapatáról meg süt az arrogancia és a nagyképűség, a kispadnál lévő balhétól kezdve Juhász megváltozott mentalitásán át a meccs végi bírótámadásig.

A kakas a szemétdombon díjra most azért jó sokan pályázhatnak!
több mint 10 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Na,kap-e büntit akármelyik csapat?Kenny
tévések kapnak vissza-vissazesőként 103.000...na jó talán 150.000,-
air sanyi pedig 4-6 meccs körül, bele se merek gondolni mit mondott, de sztem utána hazament és kiverte magának, aztán persze bele is feküdt a g.cibe! sanyi a király!Divat
 www.pixter.hu/video?id=41134
kicsit túlpörögték ezt a biztiőrök úgy érzem.Kenny
hát igen, és azok után ahogy a profi játékosokkal ezt meg merik csinálni, azok után ne csodálkozunk, h velünk szurkolókkal sokszor h bánnak.....már csak rend őrei hiányoztak onnan!
sanyira h rámozdult aza pufi, sztem nem vágta kivel van dolga.... 😊


|
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 644 — Cowboys fan
Na,kap-e büntit akármelyik csapat?Kenny
tévések kapnak vissza-vissazesőként 103.000...na jó talán 150.000,-
air sanyi pedig 4-6 meccs körül, bele se merek gondolni mit mondott, de sztem utána hazament és kiverte magának, aztán persze bele is feküdt a g.cibe! sanyi a király!Divat
 www.pixter.hu/video?id=41134
kicsit túlpörögték ezt a biztiőrök úgy érzem.Kenny
ezek is csak annyira biztonsági őrök, mint én atomfizikus. attól, mert kapnak egy kukásmellényt, még ugyanannyira veszélyesek a biztonságra, mint azok, akik ellen elvileg védik az ojjektumot.
a különbség a kinti stewardok és az itteni őrök között, hogy a steward nem fog elvörösödött fejjel balhézni, hogy három másik embernek kelljen visszatartania a verekedéstől...
több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 262 — Omar's Coming Yo!
Na,kap-e büntit akármelyik csapat?Kenny
tévések kapnak vissza-vissazesőként 103.000...na jó talán 150.000,-
air sanyi pedig 4-6 meccs körül, bele se merek gondolni mit mondott, de sztem utána hazament és kiverte magának, aztán persze bele is feküdt a g.cibe! sanyi a király!Divat
 www.pixter.hu/video?id=41134
kicsit túlpörögték ezt a biztiőrök úgy érzem.

több mint 10 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Na,kap-e büntit akármelyik csapat?Kenny
tévések kapnak vissza-vissazesőként 103.000...na jó talán 150.000,-
air sanyi pedig 4-6 meccs körül, bele se merek gondolni mit mondott, de sztem utána hazament és kiverte magának, aztán persze bele is feküdt a g.cibe! sanyi a király!

|
több mint 10 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Sir Matt Busby - Sir Alex Ferguson = Manchester United

Isten veled Alex.tüsi91
na azért nem halt meg....a klubnál marad csak edző nem lesz már.davemayer
ez majdhogynem felér vele...
több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 262 — Omar's Coming Yo!
Na,kap-e büntit akármelyik csapat?

több mint 10 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 223 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
magyar kupa, Alex Ferguson ááá



ez lényeg.

több mint 10 éve
davemayer Chicago Bears 14 294 — "Grammar maci"
Sir Matt Busby - Sir Alex Ferguson = Manchester United

Isten veled Alex.tüsi91
na azért nem halt meg....a klubnál marad csak edző nem lesz már.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 711 — Keep pounding
Ha Moyes lelép szerintem igen siralmas évek várnak ránk... 😕
Meglátjuk, nyilván a MU ajánlatával nem lehet versenyezni, de nem lesz egyszerű a következő szezon.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Sir Matt Busby - Sir Alex Ferguson = Manchester United

Isten veled Alex.
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 809 — Csodabogár
ezért kiállítani Juhászt??? Kinknek a pályán nem lett volna a helye az első félidőben már.
ezt a cigányfocit amit Győr művelt...voltak ziccereink, nem rúgtuk/fejeltük be ennyipetey
torghelle menetrend szerint érkező ámokfutása se volt semmijjncaa
kapott most sárgát? 😀

több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 815 — No es importante
ezért kiállítani Juhászt??? Kinknek a pályán nem lett volna a helye az első félidőben már.
ezt a cigányfocit amit Győr művelt...voltak ziccereink, nem rúgtuk/fejeltük be ennyipetey
torghelle menetrend szerint érkező ámokfutása se volt semmi


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 809 — Csodabogár
ezért kiállítani Juhászt??? Kinknek a pályán nem lett volna a helye az első félidőben már.
ezt a cigányfocit amit Győr művelt...voltak ziccereink, nem rúgtuk/fejeltük be ennyi

több mint 10 éve
III.JC6 89 — In God I trust
Vicc ez a Győr...égnek 2-0-ra hazai pályán, közük nincs a meccshez, 10 ember lefocizza őket, erre találnak egy potyagólt... Pinyő mit csinál? két kézből tölcsér a fülhöz: "halló, nem hallom ki a király?"

„Ha megmentesz egy lelket, az egész világot mented meg.”
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 815 — No es importante
így elvezetni egy meccset, mint ezt a mai kupa-elődöntőt, derék dolog volt

mondjuk az vicces, hogy Hurka már a 85. percben mondta, hogy a következő győri kapura lövésből gól lesz, bejött 😊 meg az sem véletlen, hogy minden csapat húzza az időt, amikor min. 10 percet áll a játék, erre 5 perc hosszabbítás, ahol meg 3 percig fekszik a földön a játékos, mire a bíró ráhúz még egy percet...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 634 — Vikings fan
ha tényleg Moyes lesz a United edzője, kíváncsi vagyok mikor kezdődnek a Fellaini->MU pletykákkisvanek4
Hamarabb megveszik minthogy pletykáljanak róla 😀
több mint 10 éve
kisvanek4 312 — Jaguars fan
ha tényleg Moyes lesz a United edzője, kíváncsi vagyok mikor kezdődnek a Fellaini->MU pletykák
több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 21 895 — nabege2@yahoo.com
Még a büntetésekhez egy cikk:
 www.sport1tv.hu/Blogok/Petur_Andras/5csend.aspx#comment
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 634 — Vikings fan
 www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/egri-fc-1-ft-ert-elado-a-klub-25-szazalekos-tulajdonresze-2242705
Mekkora lehúzás, legkisebb címlet az 5 forintos, szóval már a 125%os árt kérne a 25 %ért .Pfej
több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 249 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Fergie 😕( Szerintem simán maradhatott volna még 1-2 évet, nagyon sajnálom, hogy jövőre már nem fog Mourinhoval csatázni. Nem szeretem az MU-t, sőt, Chelsea szurkerként gyűlölnöm is kell őket 😀 de SAF-tól nem lehet semmi érdemet elvenni, mindig is tisztelni fogom, hatalmas taktikus 😊 Moyes jó választás szerintem, az Evertonból stabil középcsapatot faragott, az első 2 éve alatt is fognak már nyerni kupákat, főleg ilyen kerettel


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Moyes lesz az utód, szerintem jó választás, megmutatta már, hogy remek szeme van a fiatalokhoz és azért konstansan erős csapatot tud összerakni.
Nem is gondolom úgy, hogy ennek a csapatnak az élére valami nagyobb nevű HC-t kellene odavinni, inkább egy Moyes féle manust, aki fel tudja építeni a csapatot. Az erős keret adott lesz hozzá.
Drukkolok neki, ha meg aztán beég, akkor ki lehet próbálni Pintér Attilát, ő azért már egy sokkal nagyobb nevű HC, vele garantált a siker.

több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 564
The game won't be the same again. 😕

Váratlan volt, de ezek alapján maximálisan megértem, hogy most szállt ki: "It was important to me to leave an organisation in the strongest possible shape and I believe I have done so. The quality of this league winning squad, and the balance of ages within it, bodes well for continued success at the highest level whilst the structure of the youth set-up will ensure that the long-term future of the club remains a bright one."

Igazgatóként és a klub nagyköveteként fog tovább dolgozni a Unitednél.

Lehet, hogy csak találgatás, de a Times és a Telegraph is lehozta már, hogy Moyes lesz az utód.
több mint 10 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
nem találok szavakat 😕

mint edző, közel nem pótolhatatlan, vezetőként/menedzserként sztem soha nem volt vagy lesz a sport környékén nagyobb. ő építette a Manchester Unitedet a világ legnagyobb sportklubjává és ott is tartotta pályafutása végéig. el nem tudom képzelni nélküle a csapatot 😕

szomorú nap ez 😕

ami nem hajlik, az törik!