Soccer

41 feliratkozó

9 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 669 — tracker ember
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Ezt nem hiszem el...
Egy elég komoly forrásom szerint napokon, max heteken belül, de lehet csak a selejtezők után, bejelentik az új szövetségi kapitányt, aki nem más lesz, mint Mészöly Géza.

Az a Mészöly Géza, akinek minden hónapban 10%ot kellett utalni a fizetésedből Újpesten, mikor ő volt az edző és te játszani szerettél volna...
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 623 — Cowboys fan
amúgy a meccs nagy részében a kisgyerekeimre voltam "kárhoztatva" (köszönöm a gondviselésnek és a családalapítási hajlamomnak, sosem gondoltam, hogy ennyire jó befektetés lesz).

ugye ha nagyon nem megy a széljáték, akkor meg szokták lépni az edzők, hogy a szélsőkkel oldalt cserélnek, befelé húznak és ellövik. Bazsikát átvitte akárcsak egyetlenegy percre is a jobb oldalra, hátha elsül a kapanyél bal lába egy jó lövés erejéig?
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 634 — Vikings fan
Én mindenképpen külföldi edzőt hoznék és adnék neki annyi időt amit szerethető kapott.
Egyszerűen ezzel a fos mentalitással mamivel a magyar edzők rendelkeznek nem lehet megélni.
Ennyit kb fórumról összetudunk dobni tudásban.
Egyébként ha nem kapunk ki az észtektől és inne becsorgunk a 3. Helyen a nagy büdös semmi lesz itt nem változás.
több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 261 — Omar's Coming Yo!
Ha megy a faszrajzoló és mezey akkor ki jöhet a helyére?Kenny
easy. a Bajszos Vadász.slowmotion

több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 623 — Cowboys fan
Ha megy a faszrajzoló és mezey akkor ki jöhet a helyére?Kenny
easy. a Bajszos Vadász.
több mint 10 éve
Dub New Orleans Saints 1 016
Egyébként meg vérlázítónak találom, hogy mit hallgattak a játékosok az öltözőben "tunning music"-ként és hogy másfél órával a meccs előtt twiterre meg facebookra posztolgattak, kint a pályán, sétálva, nevetgélve.
Változás kell. De milyen változásról beszélek én addig, amíg egy sikkasztó, irathamisító kaszinós Gyuri véleményét kérik ki hétről - hétre élő műsorban és újságokban?
A hányinger kerülhet, ha a magyar focira gondolok és úgy érzem: ebből már tényleg elég.
Remélem nem vagyok egyedül.
Pénteken szembe lettünk köpve. Takarodjanak el jó messzire.
JC6
Ritkán értünk egyet bármiben, de ez most az az alkalom.

 www.nemzetisport.hu/magyar_valogatott/roman-magyar-nem-a-magyar-drukkerek-okoztak-millios-kart-a-vonaton-2278245
Remélem ezt is főhírként hozza majd le a patkány tv2, retek klub és társai...
BUZI MLSZ, SZAR MÉDIA !

szerk.: közbe olvasom ezt is:
 nb1.hu/hirek/rendorok-orzik-telkiben-valogatott-biztonsagat
Mivan senkiháziak nem mertek kiállni a szurkolók elé? Akiket gyalázatos módon szembe köptetek? Ha lett volna bármelyik vezetőben egy kis becsület, akkor kiállította volna őket, hogy nézzétek csak végig azt a 3 ezer embert, ahogy csalódottan, miattatok megalázva távozik a stadionból. És akkor még valahol megjelent, hogy a "hosszú út után visszatértek Telkibe az edzőtáborba". Hosszú út? Remélem azért tudtak egy kicsit aludni azon az 1-2 órás repülőúton. Ezeket is a vonaton kellett volna hazautaztatni velünk cirka 20 órán keresztül...
több mint 10 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Szerintem meg odafent a "vezérlőben" kitalálják, ki az akinek a neve régóta nincs köztudatban, mégis a "mi kutyánk kölyke". És minden megy tovább a maga jól kitaposott útján. A langyos vízből kiszállva nagyon hideg tud lenni a szél....
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 805 — No es importante
ha egy nevet kellene tippelni (nem javasolni), akkor László Csabát mondanám

Változás kell. De milyen változásról beszélek én addig, amíg egy sikkasztó, irathamisító kaszinós Gyuri véleményét kérik ki hétről - hétre élő műsorban és újságokban?JC6
amúgy ennyi, csak szócséplés bármit még írni/mondani ezen kívül
annyival toldanám meg még, hogy ez ugyanaz a Gyuri, aki nemrég ugye kifejtette, hogy a védekezést nem kell megszervezni, az jön magától... az emberek beleteszik a kezüket a működő konyhamalacba, majd csodálkoznak, hogy ledarálja a kezüket 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Most biztos sokan hülyének néznek de én a volt Vidi edzőt (Sousa) ültetném Szerethető helyére.
Nem új neki a közeg, sztem jó munkát végzett, nemzetközileg elismert.
De úgyis valami Pintér/Géza fiam/Döme féle lesz. Vagy marad ez a marha Egervári.

több mint 10 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 474 — Bears & Illinois fan
Jó ki elemzés:

 www.nemzetisport.hu/magyar_valogatott/dzsudzsak-nyolc-parharca-es-a-nem-letezo-extrak-2278093

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
 www.nemzetisport.hu/magyar_valogatott/egervari-melyre-huztuk-le-magunkat-a-penteki-meccsel-2278297

Na most telt be a pohár...
több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 261 — Omar's Coming Yo!
Döme szabadAsbee
Döme-NagyT-Prukner hármas azért rendben lenne.

több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Döme szabad


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 261 — Omar's Coming Yo!
Ha megy a faszrajzoló és mezey akkor ki jöhet a helyére?
Reálisan nézve,kinek van létjogosultsága irányítani egy válogatottat,vagy megint külföldi?(mondjuk akkor volt utoljára igazi válogatottunk amikor Lothar itt volt,akkori csapatban volt elképzelés,csakhát Kisteleki ment meg elfogyott a pénz és mennie kellett)

több mint 10 éve
Törölt felhasználó
A válogatott meccsről egy hosszabb idézet, mert szerintem egy életre kitiltanának, ha leírnám, mit gondolok a csapatról, "szakmai" stábról és a többi.
JC6
en azert elolvasnam, annyira eros nem hiszem h lehetne,MMMS
Még megvárom az észtek elleni meccset 😀
több mint 10 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 411
A rongálók: a kocsik külső felületét Romániában kővel dobálták, ezért betört sok ablak, és az oldalfalakon sérülések vannak. Ezekért nem a vonaton utazó magyar szurkolók a hibásak, a kár milliós nagyságrendű. A vonat belsejében kisebb-nagyobb rongálások történtek (letört mosdókagyló, leszakított fülkeajtó, megbontott belső burkolatok, letépett függönyök). Ezeket a vonaton utazó magyar szurkolók okozták, a kár összege az elterjedt információkkal ellentétben nem milliós nagyságrendű, de a vonat szervezője elismerte ezeket, a tettesek egy része jelentkezett. A károk megtérítése: egyelőre nincs végleges összeg, de a vonatot megrendelő kft. a magyar utasok által okozott kárt meg fogja téríteni. Az elterjedt hírekkel ellentétben a B 20-80 kocsikat emiatt nem kell selejtezni, honállomásukon, Békéscsabán hamarosan helyre lesznek állítva.

MÁV facebook

choose life
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 623 — Cowboys fan
Tényleg az! OFF lesz, de ahogy megláttam a csókát ez a video jutott eszembe:

 www.youtube.com/watch?v=tjBp7XW1b7w

István nevű versenyzőt kéretik figyelni 😉 "Zene" is stimmel a témához. Ha másra nem is jó, tán jobbkedvre derít pár embert. Én kérek elnézést...N-Drew
az emberiség ki fog halni...
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 623 — Cowboys fan
A szurkoló témához annyit, hogy aki azért ment ki, hogy részegen randalírozzon, a meccs nem is érdekli, az menjen a kurva anyjába (és ez nem csak ott,,bárhol igaz).......

A TÖBBIEKNEK respekt!csi77
Amúgy ezt tényleg nem értem. Kifizet x ezer forintot vonatra, jegyre, ha úgy megy, akár többnapi szállásra, de talán nem is érdekli a meccs, csak üvölteni és bebaszni megy ki. Azt meg nem olcsóbb itthon?berger90
kellenek az új arcok, unalmas mindig ugyanazon dózsás/fagyis/honvédos/rohamrendőr ellen ugatni
több mint 10 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
A válogatott meccsről egy hosszabb idézet, mert szerintem egy életre kitiltanának, ha leírnám, mit gondolok a csapatról, "szakmai" stábról és a többi.
JC6
en azert elolvasnam, annyira eros nem hiszem h lehetne,

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 10 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 528
egy kedvenc részem:
"-maga tud úszni?
-nem.
-és ha megfizetem?"
...
Rest In Peace 😕Bay Area
"Megint ért hozzá? Eddig mé nem??" 😀
több mint 10 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan

2013. szeptember 4-én Bristol City – Bristol Rovers kupameccs
 www.dailymail.co.uk/sport/football/article-2411923/Bristol-City-2-1-Bristol-Rovers-Police-clear-pitch-rioters-clash.html

nyugaton(főleg angliába) megoldották továbbra is...

u.i: ja és elnézést, h nem magyar pályáról és magyar érdekeltségű eseményt írok, illetve h nem védem a románokat a magyar csürhével szemben!!!

|
több mint 10 éve
Bay Area Las Vegas Raiders 416 — Killa Kali

azt hiszem, most forogna a sírjában. hihetetlen hogy mennyire megállja a helyét minden szava, a mai napig is. és ebben az időben még volt is egy jó csapatunk...
és az kapott hideget meleget, ezek a maiak mit kapnának?
egy kedvenc részem:
"-maga tud úszni?
-nem.
-és ha megfizetem?"
...
Rest In Peace 😕

több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Nemcsak fociban van ez, hanem egy egyszerű munka megszerzésében is...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Huh...nem voltam itthon 2 napig.

Komolyan nem értem az embereket. JayB, lehet, hogy sok ismerősöd sok időt és energiát feccolt a fociba, hogy aztán jogász vagy ingatlanos legyen, csak hogy nem mindenki tett így, aki most "mennyei" szinten futballozik..
Csak két példát írok.
Grúz Tamás. Nem válogatott (hála Istennek). Úgy került el Békéscsabára, hogy az apja 1 millió forintot utalt a Csaba számlájára. Ott pénzzel olyan kapcsolatokat alakított ki, hogy később elkerült Kaposvárra. Lespanolt Pruknerrel, aki addig győzködte a Fradi vezetést, még le nem igazolták. Láttátok sokan, hogy mit tud. Azóta NB2-ben alig akadt értelmes megmozdulása, ahova pontosan Kis Karcsi barátja miatt került.
Lipták Zoltán. Kapcsolatainak hála NB2-ben bontogatta szárnyait. Aztán megismerte Kiss Zolit, Újpesten, aki segített neki bejutni. Nem kellett hozzá sok idő, hogy edzés nélkül is bekerüljön a kezdőbe. Aztán egy "focis - bulin" összehaverkodott Tésztakészítő Gyurikával, aki fél év után vitte Fehérvárra. Ahol magyar bajnok lett. Egy Lipták, akit nem egy haverrom kötőzött be oda - vissza számtalan edzésünkön (én akkor ifista voltam). Jött Sousa, egyből látta, hogy ennek a gyereknek semmi keresnivalója itt, meg is mondta neki. Lipi erre előbb felhívta Kis Karcsit, de Pakson nem volt hely, mire Karcsi átirányította Pinyőhöz, aki szintén tarjáni. Azóta ott van és nézzétek meg basszus, nagy darab, lassú, körülményes, egyáltalán nem NB1 szint - bár nevetséges azt írni NB1-es szint, hisz ma MO-on bárki lehet NB1-es futballista - és 2x-es magyar bajnoknak mondatja el magát. Ja azt nem mondtam, hogy tésztásnak egy telefonjába került, hogy Lipi válogatott legyen. Egyébként Fehérváron, havi több, mint 1 milliót tett zsebre, kocsival és lakással együtt, nem beszélve a különböző juttatásokról. És ez még csak két ember Salgótarjánból, legalább 30-ról tudok, játékosok, edzők.

Szóval elhiszem, hogy sok ember mindent megtesz, de be kell látni, hogy kapcsolatok nélkül sehova sem juthat senki. Ezért ilyen szar a focink, mert az egész egy nagy haveri kör. Ha bekerülsz, nyert ügyed van, életed végéig tele pénzzel élsz, "boldogan", mint Marci Hevesen. Edzhetsz te napi 10 órát, esélyed nincs, ha nem ismersz valakit. És ez a két ember csak egy a sok közül. Hiszen, hogy a francba lehet válogatott olyan ember, akinek nincs csapata? Vagy aki tétmeccset hónapok óta nem játszott? Vagy aki egy német 2. vonalban nem tud meghatározó játékos lenni? Éveken át válogatott valaki, 0 teljesítménnyel. Spanok, haverok, cimbik gyülekezete.

A válogatott meccsről egy hosszabb idézet, mert szerintem egy életre kitiltanának, ha leírnám, mit gondolok a csapatról, "szakmai" stábról és a többi.

"Voltak némi félelmeim a meccs előtt. Nem jó ómen a csapatnak, ha ennyire felkorbácsolják a közvéleményt, különböző jelzőkkel illetik a meccset, a hollandok ellen is ugyanez volt, aztán a holland ifi kijózanított minket. Ugyanez volt a helyzet most is. Egy biztos, amit a „szerethető” szó népszerűsítése érdekében három évig tettek a válogatott PR-osai, az most 90 perc alatt a visszájára fordult.

Mészöly Kámán 1969 decemberében a marseille-i kudarc után 28 és fél évesen azt mondta, hogy: „a mi időnk lejárt”. Az a gyanúm, hogy néhány embernek is lejárt az ideje ebben a válogatottban is, és nem hagynak maguk után olyan űrt, mint Mészöly Kálmán. Most még az észtek ellen ez a társaság fog kedden játszani, kérdés mennyi néző előtt, mert olyan puskaporos a hangulat a magyar szurkolók háza táján, hogy a kommentekre hivatkozva, elkeseredésükben többen összetépték meglévő belépőjüket a meccsre és az egyik csoport arra agitál, hogy senki ne menjen ki a Puskásba kedden. A másik pedig azért, hogy kifejezze nemtetszését a csapat és főleg Egervári Sándor felé.

Én azt gondolom, hogy eljött az ideje ezt a válogatottat felfrissíteni, vissza kell hozni azokat az értékeket, akikről Egervári presztizsből könnyedén lemondott, valamint a fiatalok közül néhányat be lehet építeni a válogatottba. Vesztenivalónk nincs. Nem szabad viszont az egész csapatot elzavarni, mert akkor kiöntjük a gyereket a fürdővízzel. Magam is úgy látom, hogy Egervári ideje lejárt, hiszen a saját maga által kitalált és eléggé elcsépelt „szerethető” válogatottal elérte azt, hogy a szurkolók a pokolba kívánják és ennek valószínűleg kedden tanúbizonyságot is adnak.

A válogatott mellé kell egy profi pszichológus teamet is szervezni, akkor remélhetőleg az ilyen meccseket is fel fogják tudni dolgozni és fejben nem megy el a meccs már a kezdő sípszó előtt. Az, hogy arra nincs pénz, nem kifogás, van annyi léhűtő, sógor, koma, barát, valakinek a valakije jó pénzért a válogatott mellett, ezeket is felül kellene vizsgálni, hogy ott kinek mi a feladata, mit csinál, nem azt nézni, hogy kinek a pártfogoltja.

Vae victis, azaz jaj a legyőzötteknek, szól a szállóige, amely most nem a rómaiaknak szól, hanem a magyar labdarúgó válogatottnak. Egy korszak lezárult."

Egyébként meg vérlázítónak találom, hogy mit hallgattak a játékosok az öltözőben "tunning music"-ként és hogy másfél órával a meccs előtt twiterre meg facebookra posztolgattak, kint a pályán, sétálva, nevetgélve.

Változás kell. De milyen változásról beszélek én addig, amíg egy sikkasztó, irathamisító kaszinós Gyuri véleményét kérik ki hétről - hétre élő műsorban és újságokban?

A hányinger kerülhet, ha a magyar focira gondolok és úgy érzem: ebből már tényleg elég.
Remélem nem vagyok egyedül.

Pénteken szembe lettünk köpve. Takarodjanak el jó messzire.

u.i.: sorry a hibákért.
több mint 10 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan


Zseniális. 😀DoM
Tényleg az! OFF lesz, de ahogy megláttam a csókát ez a video jutott eszembe:

 www.youtube.com/watch?v=tjBp7XW1b7w

István nevű versenyzőt kéretik figyelni 😉 "Zene" is stimmel a témához. Ha másra nem is jó, tán jobbkedvre derít pár embert. Én kérek elnézést...