Sorozatok

32 feliratkozó

több mint 7 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 779 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Most úgy ülök le nézni GOT-ot (az előző jó pár évaddal ellentétben), hogy szinte az összes jelenet élvezhető, mert az a pár karakter érdekes. Persze nagyon lassú az egész, és kicsit azt érzem, hogy nem mernek igazán nagyot húzni a történetben, húzzák az időt, hátha kifut manapság Martin folytatása, hogy ne térjenek el nagyon a szálaktól,
Stez
már semmi köze a sorozatnak a könyvekhez, tényleg, minden egyes szálat átírtak a könyvhez képest.
az 1.évad anno még szinte szóról szóra ugyanaz volt, dialógusokat egyazegyben átvettek. most meg már ott tartunk h nincs olyan szál ami a könyvben is úgy alakult volna ahogy azt látjuk.
braxa88
körülbelül mikortól kezdett eltérni a sorozat a könyvektől? (3. könyvet olvastam utoljára, sorozat meg még nuku)

több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Most úgy ülök le nézni GOT-ot (az előző jó pár évaddal ellentétben), hogy szinte az összes jelenet élvezhető, mert az a pár karakter érdekes. Persze nagyon lassú az egész, és kicsit azt érzem, hogy nem mernek igazán nagyot húzni a történetben, húzzák az időt, hátha kifut manapság Martin folytatása, hogy ne térjenek el nagyon a szálaktól,
Stez
már semmi köze a sorozatnak a könyvekhez, tényleg, minden egyes szálat átírtak a könyvhez képest.
az 1.évad anno még szinte szóról szóra ugyanaz volt, dialógusokat egyazegyben átvettek. most meg már ott tartunk h nincs olyan szál ami a könyvben is úgy alakult volna ahogy azt látjuk.
több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Oké, hogy Ramsey egy büdös köcsög meg hasonlók, de mondjuk – Goffreyval ellentétben, akit egyszerűen csak gyűlölni lehetett – én azért bírom, kurva színes figurája az egész sztorinak, egy senki volt, és azért kinövi magát rendesen. 8)

Jó persze, lehet sírni, hogy | megnyúzza az embereket, levágja a farkukat, kinyír egy kisbabát | , de valljuk be, hogy ezek egyáltalán nem meglepő dolgok, ha megnézzük a történelem nagy birodalmait például, milyen árulások, ármánykodások mentek folyton, illetve minden második ember úgy került trónra, hogy kinyírta az apját, a testvérét, etc.

Egy kicsit zavarban is vagyok, ugye Goffrey óta azért nemigen van, akit szívből lehet gyűlölni. Nyilván az ember mindig annak drukkol, hogy Ramsey szopja már meg végre, és így is lesz, de mégsem érzem ugyanazt, mint mondjuk Goffreynál. Plusz adjuk hozzá, hogy lehetett utálni Cersei-t is, de némileg azért ő is megváltozott az előző évados dolgok miatt.

Most úgy ülök le nézni GOT-ot (az előző jó pár évaddal ellentétben), hogy szinte az összes jelenet élvezhető, mert az a pár karakter érdekes. Persze nagyon lassú az egész, és kicsit azt érzem, hogy nem mernek igazán nagyot húzni a történetben, húzzák az időt, hátha kifut manapság Martin folytatása, hogy ne térjenek el nagyon a szálaktól, így amolyan félmegoldásként odatolják ezeket a jeleneteket, amik egyébként szórakoztatóak, meg az ember elmondhatja, hogy valami történt, de igazából mégsem történt semmi sem.

Meg leszek viszont kövezve, de a Daenerys-féle baszakodás kezd azzá válni, amit viszont már unok. Valahogy azt érzem, hogy folyton ismétli magát a szál | jól megalázzák, majd ő megmutatja, hogy ő a faszagyerek, megint szerez egy kisebb sereget, aminek egy részét elveszíti, mert mindenkin segíteni akar, bla-bla | . De nem halad semerre. Én nem értem, miért imádja mindenki. 8D

több mint 7 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 269 — Omar's Coming Yo!
-GoT hatodik évadhoz kapcsolódó videó!-
 coub.com/view/cf6e4
kivan maxolva a téma.

Szerkesztette: Kenny

több mint 7 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 549
Hát kövezzetek meg,de unalmas az idei GoT.
Kenny
Legalább újra láttuk Emilia Clarke-ot egy szál semmiben.

Komolyra véve, szerintem kellenek az eddigiekhez hasonló felvezető részek is.
Kíváncsi vagyok, hogy oldják majd meg a | Jon Snow vs Ramsay | féle csatát.
Mikey
Azért egy Spoirler taget dobhatnál rá szerintem 😉
Toca
bocsika.
több mint 7 éve
Toca Minnesota Vikings 18 642 — Vikings fan
Hát kövezzetek meg,de unalmas az idei GoT.
Kenny
Legalább újra láttuk Emilia Clarke-ot egy szál semmiben.

Komolyra véve, szerintem kellenek az eddigiekhez hasonló felvezető részek is.
Kíváncsi vagyok, hogy oldják majd meg a | Jon Snow vs Ramsay | féle csatát.
Mikey
Azért egy Spoirler taget dobhatnál rá szerintem 😉
több mint 7 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 549
Hát kövezzetek meg,de unalmas az idei GoT.
Kenny
Legalább újra láttuk Emilia Clarke-ot egy szál semmiben.

Komolyra véve, szerintem kellenek az eddigiekhez hasonló felvezető részek is.
Kíváncsi vagyok, hogy oldják majd meg | a Jon Snow vs Ramsay féle csatát. |

Szerkesztette: Mikey
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Hát kövezzetek meg,de unalmas az idei GoT.
Kenny
pont magasasan a legjobb rész után?! 😀

Szerkesztette: braxa88
több mint 7 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 269 — Omar's Coming Yo!
Hát kövezzetek meg,de unalmas az idei GoT.

több mint 7 éve
JéBé Green Bay Packers 6 630
Egy bajom van ezzel az idei GoT évaddal,hogy baromi kiszámítható.
| Ramsey haverunk arca amikor meglátta Rickont,nem kicsit volt király 😀 |
Kenny
nekem meg az h | az 1-3.részben annyi történt h feltámadt Jon és meghalt néhány mellékkarakter. GoT mércével is kikurt lassú. Arya, Dany, királyvár, Sam, Sansa(+Theon, Brienne), Meereen szálakon (amik a sorozat kb 85%a) 3rész alatt nem történt semmi |
braxa88
| pedig már az előző évad se volt sokkal pörgősebb ennél |
Löfli
Vihar előtti csend. Én nem bánom hogy húzzák, inkább most tegyék mint a végén.
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 678 — tracker ember
Ez a legújabb Gotham rész zseniális.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 264 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Egy bajom van ezzel az idei GoT évaddal,hogy baromi kiszámítható.
| Ramsey haverunk arca amikor meglátta Rickont,nem kicsit volt király 😀 |
Kenny
nekem meg az h | az 1-3.részben annyi történt h feltámadt Jon és meghalt néhány mellékkarakter. GoT mércével is kikurt lassú. Arya, Dany, királyvár, Sam, Sansa(+Theon, Brienne), Meereen szálakon (amik a sorozat kb 85%a) 3rész alatt nem történt semmi |
braxa88
| pedig már az előző évad se volt sokkal pörgősebb ennél |


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Egy bajom van ezzel az idei GoT évaddal,hogy baromi kiszámítható.
| Ramsey haverunk arca amikor meglátta Rickont,nem kicsit volt király 😀 |
Kenny
nekem meg az h | az 1-3.részben annyi történt h feltámadt Jon és meghalt néhány mellékkarakter. GoT mércével is kikurt lassú. Arya, Dany, királyvár, Sam, Sansa(+Theon, Brienne), Meereen szálakon (amik a sorozat kb 85%a) 3rész alatt nem történt semmi |
több mint 7 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 269 — Omar's Coming Yo!
Egy bajom van ezzel az idei GoT évaddal,hogy baromi kiszámítható.
| Ramsey haverunk arca amikor meglátta Rickont,nem kicsit volt király 😀 |

Szerkesztette: Kenny

több mint 7 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 549
Tök jó lenne, ha a GoT epizódokból látni is lehetne valamit... elég zavaró, hogy az epizódok 75%-a vaksötétben játszódik...
több mint 7 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 588
Na végre visszatért az igazi Banshee. Utolsó 2 részben jöhet a tűzijáték.

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 7 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 755 — Слава Україні! Героям слава!
már linkeltem régebben a Then There Were None (Tíz kicsi néger) trailerét, de csak most értem oda h meg is nézem a minisorozatot. hát zseniális, feszült, tényleg bárki lehetett a gyilkos, a nézőnek fogalma sincs.
a verset hiányoltam a sorozatból, felolvashatták volna, nem csak néha 1-2 részletet.
itt van:
Tíz kicsi néger éhes lett egyszer; s vacsorázni ment,
Egyik rosszul nyelt, megfulladt, s megmaradt kilenc.

Kilenc kicsi néger későn feküdt le, s rosszat álmodott,
Egy el is aludt másnap, s nem maradt, csak nyolc.

Nyolc kicsi néger sétára ment egy szép kis szigeten,
Egy ott is maradt örökre, s így lettek heten.

Hét kicsi néger tűzifát aprít, gyújtóst hasogat,
Egyik magát vágta ketté, s már csak hat maradt.

Hat kicsi néger játszadozik a kaptárok között,
Egyet megcsíp egy kis méh, és nem marad, csak öt.

Öt kicsi néger tanulgatja a törvény betűjét,
Egyik bíró lesz a végén, s marad, csak négy.

Négy kicsi néger tengerre száll, és egy piros lazac
Egyet lépre csal, bekapja, s csak három marad.

Három kicsi néger állatkertben jár, egy nagy medve jő,
Egyet keblére ölel, és így marad kettő.

Két kicsi néger kiül a napra s sütkérezni kezd,
Egyik pecsenyévé sül és nem marad, csak egy.

Egy kicsi néger magára hagyva, árván ténfereg,
Felköti magát, és vége is, mert többen nincsenek.
braxa88
Hát, ha olvasta a könyvet az ember (alap), akkor tudta, de ez semmit sem vont le az élvezeti értékéből. 😊 😉

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
már linkeltem régebben a And Then There Were None (Tíz kicsi néger) trailerét, de csak most értem oda h meg is nézem a minisorozatot. hát zseniális, feszült, tényleg bárki lehetett a gyilkos, a nézőnek fogalma sincs.
a verset hiányoltam a sorozatból, felolvashatták volna, nem csak néha 1-2 részletet.
itt van:
Tíz kicsi néger éhes lett egyszer; s vacsorázni ment,
Egyik rosszul nyelt, megfulladt, s megmaradt kilenc.

Kilenc kicsi néger későn feküdt le, s rosszat álmodott,
Egy el is aludt másnap, s nem maradt, csak nyolc.

Nyolc kicsi néger sétára ment egy szép kis szigeten,
Egy ott is maradt örökre, s így lettek heten.

Hét kicsi néger tűzifát aprít, gyújtóst hasogat,
Egyik magát vágta ketté, s már csak hat maradt.

Hat kicsi néger játszadozik a kaptárok között,
Egyet megcsíp egy kis méh, és nem marad, csak öt.

Öt kicsi néger tanulgatja a törvény betűjét,
Egyik bíró lesz a végén, s marad, csak négy.

Négy kicsi néger tengerre száll, és egy piros lazac
Egyet lépre csal, bekapja, s csak három marad.

Három kicsi néger állatkertben jár, egy nagy medve jő,
Egyet keblére ölel, és így marad kettő.

Két kicsi néger kiül a napra s sütkérezni kezd,
Egyik pecsenyévé sül és nem marad, csak egy.

Egy kicsi néger magára hagyva, árván ténfereg,
Felköti magát, és vége is, mert többen nincsenek.

Szerkesztette: braxa88
több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Nagyon ajánlom, hogy a legvégén Hodor legyen a király.
Ő megérdemelné!

több mint 7 éve
Törölt felhasználó
elég erős GoT rész volt, a végétől függetlenül
| - Bran mestere mellett lévő csajnak aki győzködte Meera-t hogy legyen türelemes, nem pont olyan fizimiskája volt mint a másoknak ? |
gabtsi
| ő Leaf volt, egy "erdő gyermeke", nem sok közük van a másokhoz, inkább a "jó"(?) oldalon állhatnak majd. itt olvashatsz róluk még ha szeretnél:  gameofthrones.wikia.com/wiki/Children_of_the_Forest |
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Én nagyon adnék egy sorozatot vagy akár egy egész estés filmet (volt már szó róla a GoT-al kapcsolatban) az előzményekről. Akár az öt király háborúja, vagy még jóval korábbról, az elsők vagy az andalok idejéről.
 i.imgur.com/RU5p0eD.jpg
Ez a fantasy kép Robertről + Nedről Pyke ostroma idejéről már elég badass nekem, milyen menő lenne egy film 😀
Borbinho
nagyon gazdag világ, sok jó blockbustert lehetne csinálni
Greyjoy lázadás, örül király elleni lázadás, Targaryen uralkodás, az elsők érkezése, észak letérdel a sárkányok előtt stb stb... vagy bármilyen kitalált sztori ebből világbol, sárkányokkal, Targaryen Strark, Baratheon stb nevekkel, másokkal.
sztem idővel ezekből lesznek is filmek, mint a Star Trekből.
több mint 7 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
elég erős GoT rész volt, a végétől függetlenül
| - nem is értem a Havas halála-feléledése körüli problémát, ez az egyetlen módja, hogy elhagyja az éjjeli őrséget, mert az a halálig tart, nyilvánvaló volt, hogy meg kell lépni.
- a feléledésének (hogy ez egyáltalán lehetséges) egyértelmű előzményei voltak, nem ad hoc döntés eredménye
- Bran látomásai sok mindenre választ fognak adni, talán az itt is emlegetett elméletre is h John valójában Targaryan-Stark, gondolom nem véletlenül kezdődött a visszaemlékezés
- Vas szigetek is visszatért, Bűzös is haza fog érni a királyválasztásra, és nekem úgy tűnt, hogy Arya szála is elért oda, hogy már valami konkrétat is megtudjunk a senkikről, mi a szerepük
- Ramsay halála remélem nagyon fájdalmas lesz, vadakkal megerősített John ellen sansza nincs
- Hodor story-ja is érdekes lesz
- Tommen heréi is leszálltak talán, és végre meggyakja a verebet
- Bran mestere mellett lévő csajnak aki győzködte Meera-t hogy legyen türelemes, nem pont olyan fizimiskája volt mint a másoknak ?
|

tartalmas kis rész volt

ami nem hajlik, az törik!
több mint 7 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Amúgy vicces lesz ez a GOT, Martin olyan csigatempóban írja a könyvet, hogy a végén még meghal, mielőtt befejezné, akkor pedig ott állunk majd, hogy találjuk ki, kivel mit tervezett. Tudtommal legalábbis nincsenek meg az elképzelései a végéig, ergó azt sem lehet mondani, hogy valami baleset esetére bebiztosította a sztori végét, és mondjuk elzáratta volna egy páncélszekrénybe, etc.

Pedig tényleg olyan lassan ír…
Stez
Többször olvastam olyan híreket, hogy a vége elvileg már megvan. ha nem is leírva, de az elképzelés megvan a fejében, és ezt el is mondta az HBO stábjának, hogy a végére összeérjen a két sztori.

Más:
Én nagyon adnék egy sorozatot vagy akár egy egész estés filmet (volt már szó róla a GoT-al kapcsolatban) az előzményekről. Akár az öt király háborúja, vagy még jóval korábbról, az elsők vagy az andalok idejéről.
 i.imgur.com/RU5p0eD.jpg
Ez a fantasy kép Robertről + Nedről Pyke ostroma idejéről már elég badass nekem, milyen menő lenne egy film 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Amúgy vicces lesz ez a GOT, Martin olyan csigatempóban írja a könyvet, hogy a végén még meghal, mielőtt befejezné, akkor pedig ott állunk majd, hogy találjuk ki, kivel mit tervezett. Tudtommal legalábbis nincsenek meg az elképzelései a végéig, ergó azt sem lehet mondani, hogy valami baleset esetére bebiztosította a sztori végét, és mondjuk elzáratta volna egy páncélszekrénybe, etc.

Pedig tényleg olyan lassan ír…

több mint 7 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 269 — Omar's Coming Yo!
GoT
|
Mondjuk az is érdekes,hogy pont abban az epizódban bukkan fel Lyanna amiben feltehetőleg visszajön a halálból Snow
|
Kenny
könyves spoiler is:
| szóval azt mondod, hogy Jon Targaryen ? :p
és akkor megvan a 2. lovas a sárkányokra, és Aegon a 3.? Van értelme
|
Borbinho
Ugyanez az elméletem.