Sorozatok

32 feliratkozó

több mint 6 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Elkezdődött közben a Better Call Saul és a Fargo harmadik évada is, mindkettő fantasztikus minőségű sorozat, egyedi képi világgal, tanítani való rendezéssel és forgatókönyvvel.
baggio
Fargo a megszokott minőséggel kezdett 😊

| végefelé márkezdődtem félni, hogy mi az, hogy egy évadkezdő részben nem nyírnak ki senkit,
de szerencsére a klíma lecsapott 😀
|
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 803 — No es importante
Elkezdődött közben a Better Call Saul és a Fargo harmadik évada is, mindkettő fantasztikus minőségű sorozat, egyedi képi világgal, tanítani való rendezéssel és forgatókönyvvel.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 298 — #NoStress
Nem tudom hányan láttátok a Banshee-t, nekem kifejezetten tetszik. 😊
Padrinaggio
Top3 akciósorozat, ha szempont a pörgés, lendületesség.
Az utolsó évad lett csak ergya, de zárni kellett.

több mint 6 éve
Padrinaggio Baltimore Ravens 202
Nem tudom hányan láttátok a Banshee-t, nekem kifejezetten tetszik. 😊
több mint 6 éve
YoungZeeZee 7 903
lesz uj x aktak.
10 resz.
az eredetit szepen lezartak.a nagy film nem kellett volna utana.
az uj 10resz felesleges volt de nem voltak elvarva a szalak a vegen.....erdekes lesz.
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 803 — No es importante
 twitter.com/notjessewalker/status/854654812499181568


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 298 — #NoStress
Spoiler taget használhatnánk 😊
Toca
| Így is megnézed, nem mindegy? 😉 |

több mint 6 éve
Toca Minnesota Vikings 18 628 — Vikings fan
Spoiler taget használhatnánk 😊
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 814 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
The leftovers s3e1

A legvégén ott 2 Nora volt? Az a Sarahnak nevezett nő is úgy nézett ki mint a Nora...
steelwolf
Nem csak 1. Az is elég mindfuck volt így is.
több mint 6 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 853 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
The leftovers s3e1

A legvégén ott 2 Nora volt? Az a Sarahnak nevezett nő is úgy nézett ki mint a Nora...
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 814 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A Leftovers utolsó évadjának nyitánya megint nagyon rendben volt. De csak 8 rész, lesz és nem 10?! Akkor már csak 7 epizód van kideríteni, | hogy vajon tényleg Kevin Garvey az új Jézus. |
több mint 7 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 803 — No es importante
Felkerült Netflixre a The Get Down első évadának második fele is, csak ajánlani tudom mindenkinek, akit Baz Luhrmann neve önmagában nem tántorít el 😊 Hihetetlen jó zenés szociodráma, pedig Baz filmjeit kifejezetten nem kedvelem, itt viszont nagyon egyben van minden.

A 13 reasons why-tól is sokat reméltem a remek pilotból kiindulva, az viszont olyan lejtmenet volt utána, hogy végig se bírtam nézni, a nyolcadik rész körül hagytam abba. Ha 13 helyett 6-7 epizódba sűrítik az amúgy kiváló koncepciót, akkor nagy klasszikus lehetett volna, így max a Leftovers-ért rajongó, önsajnáltatásra bármikor kapható rétegeknek nyújthat maradandó élményt.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Prison Break!
hát nagyon kiváncsi vagyok, nagy elvárásaim nincsenek, de már a hangulat és a karakterek miatt is várom, hogy este megnézzem 😊
több mint 7 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 257 — Omar's Coming Yo!
Kurva gyenge volt ez a rész is.Ebben az évadban gyakorlatilag nem történt semmi.
Pedig Negan felvette az asszonyverő bőrdzsekit 😕

több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
szokásos sorozatos akciósjelenet volt, szarul megkoreografálva, de amugy egy izgalmas, fordulatos rész volt. nekem tetszett.
több mint 7 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 062 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Az rendben van ,hogy egy sorozat a 7.-8. évadra elfárad--ez gyakori ha előre 2-3 évadot is berendelnek előre-- vagy legalábbis folyamatosan gyengül, de hogy az évadzárón a Missing in Action 2.-3.-at megszégyenítően, egymástól kb 10méterre álló több tucat ember lövöldöz egymásra gépfegyverekkel, és csak a gonoszok hallnak meg? király ... bár vlsz akkor kellett volna befejeznem, mikor Glenn, Bobby Ewingot megszégyenítő módon feltámadt...
ozibozi
Ott nálam is elvesztette a komolyságát a sorozat. Bár asszonnyal azóta is nézzük, ilyen hétfö esti kikapcsolódásra pont jó. Sajna ennyi maradt belöle.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 7 éve
ozibozi New York Giants 15 326
Az rendben van ,hogy egy sorozat a 7.-8. évadra elfárad--ez gyakori ha előre 2-3 évadot is berendelnek előre-- vagy legalábbis folyamatosan gyengül, de hogy az évadzárón a Missing in Action 2.-3.-at megszégyenítően, egymástól kb 10méterre álló több tucat ember lövöldöz egymásra gépfegyverekkel, és csak a gonoszok hallnak meg? király ... bár vlsz akkor kellett volna befejeznem, mikor Glenn, Bobby Ewingot megszégyenítő módon feltámadt...
több mint 7 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Rick and Morty 3x01! 😊
baggio
Az év híre!

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 7 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 803 — No es importante
Rick and Morty 3x01! 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 7 éve
Toca Minnesota Vikings 18 628 — Vikings fan
Six
| Arra számítottam hogy Rip esetleg meghal a kiszabadítás közben, vagy esetleg a fogságban, de így ezzel a halállal sikerült rendesen csavarni egyett a dolgon. Bazz |
Várós a második évad is rendesen. Az egyik legjobb katonai sorozat az Elit alakulat óta.
Cowboykarcsi90
Unit még kurva jó volt.
| nem vagyok biztos benne hogy meghal |
több mint 7 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 062 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Six
| Arra számítottam hogy Rip esetleg meghal a kiszabadítás közben, vagy esetleg a fogságban, de így ezzel a halállal sikerült rendesen csavarni egyett a dolgon. Bazz |
Várós a második évad is rendesen. Az egyik legjobb katonai sorozat az Elit alakulat óta.

Szerkesztette: Cowboykarcsi90

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 7 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 791 — The Mathematician
egyébként a szörny design ami a super sentai-ból jön sztem tök kreatív és ötletes sok esetben

csak nyílván a megvalósítás korlátokba ütközik - mind anyagi mind technológiai - viszont ezek a korlátok adnak neki egy egyedi varázst/bájat ami ugye pl az eredeti Toho's Gojirákat is jellemzi és kb az egész japán szörnyfilm ipart
tökéletesen megértem miért van egy kult bázisa ezeknek a műveknek

még ha nehéz is igazán felülni a "vonatra" mellé 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 7 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 777 — Undertaker of the Cleveland graveyard
 www.twitch.tv/twitchpresents

power rangers maraton 😀
olyan szuinten gagyi hogy hihetetlen, de mégis egy guilty pleasure
főleg hogy gyerekként néztem - pedig már akkor is gyenge volt
Negritis
nabazdmeg! 😀

több mint 7 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 791 — The Mathematician
ez nem az a műsor ahol kérdéseket teszel fel 😀
élvezed a retard szórakoztatást 😀

amúgy asszem be kell szereznem az összes Toho's monster movie-t 😀
és kénytelen leszek megnézni a Kong-t meg a Gojirát is 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 7 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 107 — Tyrone Creek
 www.twitch.tv/twitchpresents

power rangers maraton 😀
olyan szuinten gagyi hogy hihetetlen, de mégis egy guilty pleasure
főleg hogy gyerekként néztem - pedig már akkor is gyenge volt
Negritis
ebben a pillanatban akartam linkelni 😀

reggel óta megy folyamatosan, nem tudom kikapcsolni 😀
shawnka
nekem tegnap este óta megy ez 😀
míg aludtam is ment telefonon 😀
Negritis
rengeteg kérdésem van!

Miért szaltóznak ennyit feleslegesen?
Miért szikráznak folyton?
Miért csak teenagers with attitude a jó ranger?
Miért nem tudja senki, hogy ez öt(hat) srác a várost megmentő avengers?
Tommy miért egy tőrbeépített fuvolával irányítja a Jagerét, aminek amúgy trombitahangja van?
Miért jelennek meg egyből a harc helyszínén, amikor morfolnak?
Zordon miért csak egy fej?
Honnan jönnek a zordok?

😀