Sorozatok

32 feliratkozó

több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 779 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A Leftovers a sorozathoz méltó, kitűnő résszel búcsúzott. Hiányozni fog ez a különös, keserédes világ.
több mint 6 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 239 — Omar's Coming Yo!
neeee 😀 prison break uccsó rész uccsó másodperceiben, | Abrizzi él, spoilerbe rakom de amugy nem az |
|  www.kepmegoszto.com/201705311909/f-592ef8cf129f2-abruzzi.jpg |
ekkora hiba van, vagy inkább igénytelenség?! 😀
braxa88
hát mondjuk énis beszartam.3x tekertem vissza mire felfogtam ki az 😀

több mint 6 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
neeee 😀 prison break uccsó rész uccsó másodperceiben, | Abrizzi él, spoilerbe rakom de amugy nem az |
|  www.kepmegoszto.com/201705311909/f-592ef8cf129f2-abruzzi.jpg |
ekkora hiba van, vagy inkább igénytelenség?! 😀
több mint 6 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 695 — Слава Україні! Героям слава!
House of Cards.
Kenny
Király, hétvégén el is kezdem nézni. 😀

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa
több mint 6 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 199 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Nem tudjátok véletlen,hogy az Empire című sorozat miért állt le egyik hétről a másikra?Azt hiszem a 3. évad 9. rész volt az utolsó szinkronos...
JoeyPorter
most láttam sorozatjunkien, ma folytatódik


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 6 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
Nem tudjátok véletlen,hogy az Empire című sorozat miért állt le egyik hétről a másikra?Azt hiszem a 3. évad 9. rész volt az utolsó szinkronos...

több mint 6 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 239 — Omar's Coming Yo!
House of Cards.

több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Én szeretem azokat a sorozatokat melyek belátható hosszúságúak, és nem hömpölyögnek bele a végtelenbe.
Két ilyet láttam most, mindkettő kurva jó, bár erősen nyomi hangulatú mindkettő.
Az egyik a John Turturro The Night Of-ja. Rajta kívül még ismertebb színész -számomra- Michael K. Williams a Drótból.
Kerek sztori, kurva jó karakterépítés, csak elég sötét és zorall.
De mindenképpen ajánlható.

A másik a Big Little Lies, ami szintúgy kemény, erős szocio részekkel, bár a feelingje némileg kellemesebb.
Reese Whiterspoon, Nicole Kidman és régi nagy kedvencem (még Lynch Veszett világából) Laura Dern.
Midhárman kurva jók, a 7 részes felépítés is, a vége is, a hangulat is.
Viszont akit nem kap el az első 2 rész, azt a többi öt se fogja.
Mondjuk ez mindkettőre igaz. (A The Night Of 9 részes.)
Őszintén ajánlom, mint egy hosszú, kidolgozott dráma/krimi film.

 media.vanityfair.com/photos/58a4a5971fce8b83738d9da8/master/pass/big-little-lies-spotlight.jpg
Sobri Jóska
A The Night Of nekem is rohadtul bejött tavaly mikor néztem.

Witherspoont én is kif csipázom (A vizet az elefántnak konkrétan az egyik kedvenc filmem), szal lehet belenézek a Big Little Liesba is.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
All or Nothing with The Los Angeles Rams, előzetes:
 www.youtube.com/embed/rqxlvdjxZgE?rel=0

vicces cím, azok után tudjuk, hogy mennyire nothing lett belőle 😀

Szerkesztette: braxa88
több mint 6 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
A mostani Leftovers rész méltó spin-offja volt a 2. évad utolsó előtti részének (ahol Kevin bérgyilkossá vált). Sajnálom, hogy, már csak 1 rész van hátra ebből a különleges sorozatból.
iktriad
Hagyjál már... akkora értelmetlen filler volt mint a ház. Annyira okosak akarnak lenni a készítők, annyira művésziek akarnak lenni ezekben a részekben, de annyira értelmetlen az egész hogy az fáj.
Eddigi 7ből 3 filler. Rohadtgyenge évad.
2 jó rész volt az 1. és amikor Kevinék ketten átértek Ausztráliába de azt is elkurták a zenével.
A lezárás is valószínűleg egy nagy semmi lesz. sajnos
több mint 6 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 052 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
pedig amúgy kimondottan rühellem Whiterspoon-t.
Cowboykarcsi90
Erre rákérdeznék.
Ő az egyik olyan színésznő, akitől még nem láttam rossz alakítást (bugyutát igen, de ott is jól hozta a karaktert).
Hogy lehet rühellni őt?
Sobri Jóska
Nem is mondom hogy rossz színész, de engem valahogy nagyon taszít. Nem tudok rá egzakt választ adni, egyszerűen rühellem 😀 Ettől még lehetnek jó filmejei, mondjuk így nyilván nem nézek meg sokat közülük.
De vágod, a valo életben is vannak ilyen emberek(legalábbis nekem), akik nem tettek ellened semmit, mégis valahogy a puszta létezésük "kiborít".

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 235 — #NoStress
pedig amúgy kimondottan rühellem Whiterspoon-t.
Cowboykarcsi90
Erre rákérdeznék.
Ő az egyik olyan színésznő, akitől még nem láttam rossz alakítást (bugyutát igen, de ott is jól hozta a karaktert).
Hogy lehet rühellni őt?

több mint 6 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 052 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Kicsit off, de egy ideje asszony nézi a Leftoverst, és nem tudtam rájönni hogy a főszereplő színész Justin Theroux, honna olyan rohadt ismerős. Mire rájöttem, a Muse kult slágerének, a Hysteria-nak a videoklipjében, Ő az a pasas aki szétveri a hotelszobát 😀 kis érdekesség ha esetleg valaki nem tudta volna 😀
A Big Little Lies nekem is nagyon tetszet, pedig amúgy kimondottan rühellem Whiterspoon-t.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 235 — #NoStress
Én szeretem azokat a sorozatokat melyek belátható hosszúságúak, és nem hömpölyögnek bele a végtelenbe.
Két ilyet láttam most, mindkettő kurva jó, bár erősen nyomi hangulatú mindkettő.
Az egyik a John Turturro The Night Of-ja. Rajta kívül még ismertebb színész -számomra- Michael K. Williams a Drótból.
Kerek sztori, kurva jó karakterépítés, csak elég sötét és zorall.
De mindenképpen ajánlható.

A másik a Big Little Lies, ami szintúgy kemény, erős szocio részekkel, bár a feelingje némileg kellemesebb.
Reese Whiterspoon, Nicole Kidman és régi nagy kedvencem (még Lynch Veszett világából) Laura Dern.
Midhárman kurva jók, a 7 részes felépítés is, a vége is, a hangulat is.
Viszont akit nem kap el az első 2 rész, azt a többi öt se fogja.
Mondjuk ez mindkettőre igaz. (A The Night Of 9 részes.)
Őszintén ajánlom, mint egy hosszú, kidolgozott dráma/krimi film.


több mint 6 éve
Hendrix California Golden Bears 1 461
Már vége van a sorozatnak (legalábbis ennek a sztorinak), ami nem csoda, hisz Netflixes sorozat. 😀
Jughead
Tudom, akkor úgy kérdezem hogy végignézte-e már valaki. 😀

Így a 6. rész körül kezdem amúgy unni, szerintem offolom egy időre.

Szerkesztette: Hendrix

I know that when you shine they wish some days will be dark
Sunny days wouldn't be special if it wasn't for rain, Joy wouldn't feel so good if it wasn't for pain
több mint 6 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 079
13 Reasons Why-t nézi valaki? Véletlenül futottam bele, meglepően jó egyelőre.
Zolee23

Már vége van a sorozatnak (legalábbis ennek a sztorinak), ami nem csoda, hisz Netflixes sorozat. 😀
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 758 — No es importante
American Gods-t nézi valaki? Mennyire érdemes belekezdeni?
Sebii
Nálam az 1/4 után lesújtott a kasza, papíron jól hangzott a koncepció és elsőre a megvalósítás is lenyűgözött, de az egyre értelmetlenebbnek tűnő agymenésből és a hannibálos Fuller-féle vizuális maszturbációból ennyi elég is volt


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 239 — Omar's Coming Yo!
American Gods-t nézi valaki? Mennyire érdemes belekezdeni?
Sebii
én nézem.Nekem nagyon tetszik.Jó az alaptörténet,McShanet nem kell bemutatni,kivalo szinesz,egy probat megér mindenképpen.

több mint 6 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 337
American Gods-t nézi valaki? Mennyire érdemes belekezdeni?
több mint 6 éve
Hendrix California Golden Bears 1 461
13 Reasons Why-t nézi valaki? Véletlenül futottam bele, meglepően jó egyelőre.

I know that when you shine they wish some days will be dark
Sunny days wouldn't be special if it wasn't for rain, Joy wouldn't feel so good if it wasn't for pain
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 779 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A mostani Leftovers rész méltó spin-offja volt a 2. évad utolsó előtti részének (ahol Kevin bérgyilkossá vált). Sajnálom, hogy, már csak 1 rész van hátra ebből a különleges sorozatból.
több mint 6 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 239 — Omar's Coming Yo!
 index.hu/kultur/media/2017/05/20/azt_hittem_hogy_a_kozonseg_ruhellni_fog/

Számomra legjobb jelenleg is futó sorozat.Egyszerűen hibátlan.

több mint 6 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 776 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Witcher a Netflixen
Én mondjuk nem örülök annyira neki de biztos nézem majd
Drip
mondjuk ezt a hozzáállást nem igazán értettem soha, mi veszteni valód van vele? a játék attól nem lesz kevésbé zseniálisabb, ha a sorozatot elcseszik, ellenkező esetben - amire azért garancia a netflix és hogy Sapkowski maga fog bábáskodni felette - meg kapsz egy plusz élményt
baggio
Nem attól félek, hogy a játék vagy a könyvek lesznek rosszabbak ... pont ellenkezőleg, imádom a világot és nem szeretnék csalódni. Mikor írtam a kommentet akkor még nem tudtam, hogy maga Sapkowski is részt vesz a projektben, így azért (meg nyilván a netflix is dob rá) kicsit másabb a véleményem. Ettől független még aggódok

több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 514 — The Mathematician
Witcher a Netflixen
Én mondjuk nem örülök annyira neki de biztos nézem majd
Drip
mondjuk ezt a hozzáállást nem igazán értettem soha, mi veszteni valód van vele? a játék attól nem lesz kevésbé zseniálisabb, ha a sorozatot elcseszik, ellenkező esetben - amire azért garancia a netflix és hogy Sapkowski maga fog bábáskodni felette - meg kapsz egy plusz élményt
baggio
én is várom
nem lehet szarabb mint a lengyel fostaliga sorozat/összevágott film

a játék/könyvek jók ettől még egy sorozat is bőven elfér hisz van craft a "világban"

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 758 — No es importante
Witcher a Netflixen
Én mondjuk nem örülök annyira neki de biztos nézem majd
Drip
mondjuk ezt a hozzáállást nem igazán értettem soha, mi veszteni valód van vele? a játék attól nem lesz kevésbé zseniálisabb, ha a sorozatot elcseszik, ellenkező esetben - amire azért garancia a netflix és hogy Sapkowski maga fog bábáskodni felette - meg kapsz egy plusz élményt


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal