Sorozatok

32 feliratkozó

több mint 6 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 066 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands

Old but gold 😀 a zene meg még ma is zseniális 😊

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 6 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
Ellenben a Knithtfall pilot nagyon gyenge és gagyi lett.
braxa88
engem nagyon meglepett hogy ilyen színvonaltalan gyenge pilotot kihozott az Hbo

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 6 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 261 — Omar's Coming Yo!
A Vikings 5. évadja viszont eddig nagyon bejövős 😊 Ivar nem kicsit kezd elborulni 😀
Cowboykarcsi90
jaja Ivar kikurt jó. Ubbe is tök jó karakter, és a püspök is. Ragnar után is van élet. nagyon jó.

Ellenben a Knithtfall pilot nagyon gyenge és gagyi lett.
braxa88
Bishop for prezident. | vajon mikor húzza meg a "királynét"?😀 |

több mint 6 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 829 — farkas.l.zoltan@gmail.com
 southpark.cc.com/full-episodes/s21e10-splatty-tomato#source=6154fc40-b7a3-4387-94cc-fc42fc47376e:fb76a7de-1c31-4186-abf9-2be2e3af4312&position=10&sort=!airdate

Elég jó lett az SP évadzáró epizódja 😀

több mint 6 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
A Vikings 5. évadja viszont eddig nagyon bejövős 😊 Ivar nem kicsit kezd elborulni 😀
Cowboykarcsi90
jaja Ivar kikurt jó. Ubbe is tök jó karakter, és a püspök is. Ragnar után is van élet. nagyon jó.

Ellenben a Knithtfall pilot nagyon gyenge és gagyi lett.
több mint 6 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 066 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
A TWD tud még ennél is gagyibb lenni? Borzasztó.

A Vikings 5. évadja viszont eddig nagyon bejövős 😊 Ivar nem kicsit kezd elborulni 😀

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 6 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 248 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
a Last Chance U-s East Mississippi Lions JUCO bajnok lett, szóval lehet, hogy tényleg a kamerák miatt nem ment nekik az előző két évben 😛 (talán itt többen olvassák, mint az ncaa csevegőben 😀)
Löfli
a 3. évad mikor jön?
Negritis
gondolom ugyanúgy nyáron, mint az előzőek


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 875 — The Mathematician
a Last Chance U-s East Mississippi Lions JUCO bajnok lett, szóval lehet, hogy tényleg a kamerák miatt nem ment nekik az előző két évben 😛 (talán itt többen olvassák, mint az ncaa csevegőben 😀)
Löfli
a 3. évad mikor jön?

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 248 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
a Last Chance U-s East Mississippi Lions JUCO bajnok lett, szóval lehet, hogy tényleg a kamerák miatt nem ment nekik az előző két évben 😛 (talán itt többen olvassák, mint az ncaa csevegőben 😀)

Szerkesztette: Löfli


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 6 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 742 — Слава Україні! Героям слава!
Akinek bejön a Stranger Things, az IT hangulata, az kattanjon a Dark nevű német sorozatra!

Nagyon klafa lett! Európai Stranger Things, időutazós, filozófálós, lamentálós, melankolikus, sötét hangulatvilággal, sok esővel, erdővel, stb. Nagyon jó atmoszférája van a sorozatnak.

Kedvcsináló:  www.youtube.com/watch?v=zy0b9e40tK8

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
South Park S21E08

rég röhögtem ennyit egy részen, nagyot ütött
ZERO_L
én az egész évadot élvezem
a holnap éjjeli elég betegen hangzik 😀
"super hard pcness"
Negritis
Hát nem tudom, nekem az eddig megnézett hét részből volt talán kettő, ami tetszett, egyébként egy-egy poénon kívül lapos volt számomra a legtöbb. De igazából már az előző sem jött be. Garrisonnál és Randynél az a sok gyökérkedés jó, Cartman egyre unalmasabb, szóval nem tudom. Mintha kifogytak volna az ötletekből.

több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 875 — The Mathematician
South Park S21E08

rég röhögtem ennyit egy részen, nagyot ütött
ZERO_L
én az egész évadot élvezem
a holnap éjjeli elég betegen hangzik 😀
"super hard pcness"

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
ZERO_L New England Patriots 4 343 — situational football
South Park S21E08

rég röhögtem ennyit egy részen, nagyot ütött



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 6 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
PUNISHER 😮
Kenny
óigen.

tegnap kezdtem, egyhuzamban csúszott az első 8 rész.
több mint 6 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 261 — Omar's Coming Yo!
PUNISHER 😮

több mint 6 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 066 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
TWD s08e05
Ez a mostani rész felüdülés volt az előzőekhez képest. Végre vitték tovább a sztorit ami az első részben indult. Amikor az ember már kezdené feladni bevetik az értelmes párbeszédeket és még egy kis karakterfejlesztést is adnak.
kicsit lehet gondolkodni megint hogy vajon mi jön. elindítottak pár szálkezdemenyét | na meg a helikopter amit Rick látott |
Gorcsev
| szerintem a helikpoter csak egy ujabb vissza utalás az első évadra, mint Morales is volt. Ugye ott látta előzőleg a helikoptert, amikor megérkezett Atlantába. Én nem hiszem hogy ennél nagyobb jelentőséggel bírna, de persze tévedhetek |
Azt adom hogy az előző 2-3 részhez képest valóban felüdülés.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 6 éve
Gorcsev Pittsburgh Steelers 486
TWD s08e05
Ez a mostani rész felüdülés volt az előzőekhez képest. Végre vitték tovább a sztorit ami az első részben indult. Amikor az ember már kezdené feladni bevetik az értelmes párbeszédeket és még egy kis karakterfejlesztést is adnak.
kicsit lehet gondolkodni megint hogy vajon mi jön. elindítottak pár szálkezdemenyét | na meg a helikopter amit Rick látott |

"Aki itt erős akar lenni, az úgy jár mint a vas. (...) addig lesz ütve, amíg meleg." /Rejtő Jenő/
több mint 6 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 742 — Слава Україні! Героям слава!
Rendben volt ez az ST 2. évad. Persze nem lehetett olyan erős, mint az első, de remek kikapcsolódás volt, nem untam, végig magába szippantott újra a hangulat, a sztori, a helyszín. Voltak bőven negatívumok is, de annyira jók a karakterek nálam, hogy simán megbocsátottam mindent. 😀

Már most várom a 3. évadot.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 6 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 930
Hogy süllyedt ilyen mélyre ez a Walking dead is... rendesen unatkozom és nyomkodom a telefonom közben.
Hanni
What ?
3 éve elsüllyedt , ugyanez van már azóta 4-6 rész viszi az egész évadot a többi fos unalmas ....
Toca
ugye azzal, hogy az író maga jelezte, hogy nem terveznek sem megoldást a "járványra", sem pedig azt bemutatni, hogy mi miatt is alakult így a világkép a WD univerzumban, ahogy, így céltalanná vált ugye a sorozat. Semmi másról nem szól évadok óta, hogy pár ember megpróbál összekapaszkodva túlélni, jön néhány pöcs, elhullik néhány main character, felzabalják vagy lelövik, tök8, aztán újra ugyanez. Nincs mit nézni rajta. Néha 1-1 értelmetlenül brutális halál feldobja a dolgot, de ez alapvetően egy halott történet most már. Stílusosan lehetne az a vége, hogy megesznek végül mindenkit.
Amadeus
Vagy az instant classic, hogy XY felébred és csak álmodta az egészet.
Sobri Jóska
majd kilép a faszija a zuhanyzóból?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 534
Gothamhez csak ennyit: Crystal Reed ❤
Mikey
Gothamhez csak annyit: fantasztikusan szar és gagyi az egész sajnos. Néha sikerül egy-egy jó részt összedobni, de egyébként szerintem nagyon alja. A színészek főleg, de a sztorik és a megvalósítás is.
Stez
nem véletlen nem írtam ennél többet. 😊
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Gothamhez csak ennyit: Crystal Reed ❤
Mikey
Gothamhez csak annyit: fantasztikusan szar és gagyi az egész sajnos. Néha sikerül egy-egy jó részt összedobni, de egyébként szerintem nagyon alja. A színészek főleg, de a sztorik és a megvalósítás is.

több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 308 — #NoStress
Hogy süllyedt ilyen mélyre ez a Walking dead is... rendesen unatkozom és nyomkodom a telefonom közben.
Hanni
What ?
3 éve elsüllyedt , ugyanez van már azóta 4-6 rész viszi az egész évadot a többi fos unalmas ....
Toca
ugye azzal, hogy az író maga jelezte, hogy nem terveznek sem megoldást a "járványra", sem pedig azt bemutatni, hogy mi miatt is alakult így a világkép a WD univerzumban, ahogy, így céltalanná vált ugye a sorozat. Semmi másról nem szól évadok óta, hogy pár ember megpróbál összekapaszkodva túlélni, jön néhány pöcs, elhullik néhány main character, felzabalják vagy lelövik, tök8, aztán újra ugyanez. Nincs mit nézni rajta. Néha 1-1 értelmetlenül brutális halál feldobja a dolgot, de ez alapvetően egy halott történet most már. Stílusosan lehetne az a vége, hogy megesznek végül mindenkit.
Amadeus
Vagy az instant classic, hogy XY felébred és csak álmodta az egészet.

több mint 6 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 930
Hogy süllyedt ilyen mélyre ez a Walking dead is... rendesen unatkozom és nyomkodom a telefonom közben.
Hanni
What ?
3 éve elsüllyedt , ugyanez van már azóta 4-6 rész viszi az egész évadot a többi fos unalmas ....
Toca
ugye azzal, hogy az író maga jelezte, hogy nem terveznek sem megoldást a "járványra", sem pedig azt bemutatni, hogy mi miatt is alakult így a világkép a WD univerzumban, ahogy, így céltalanná vált ugye a sorozat. Semmi másról nem szól évadok óta, hogy pár ember megpróbál összekapaszkodva túlélni, jön néhány pöcs, elhullik néhány main character, felzabalják vagy lelövik, tök8, aztán újra ugyanez. Nincs mit nézni rajta. Néha 1-1 értelmetlenül brutális halál feldobja a dolgot, de ez alapvetően egy halott történet most már. Stílusosan lehetne az a vége, hogy megesznek végül mindenkit.

Szerkesztette: Amadeus von Dollárbaloldal

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 534
Gothamhez csak ennyit: Crystal Reed ❤
több mint 6 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 859 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Pontosan. Agyatlan akciósorozat lett az egész, a zombik meg olyan szinten szorultak perifériára, hogy hihetetlen. Ami plusz gond, hogy akciósorozatnak viszont tényleg ZS-kategóriás 😕
Elképesztő, hogy ilyen költségvetésbe nem fér bele valaki, aki a tűzharcokat megkoreografálja. Mert ez a "20 percig lőjük egymást 5 méterről és szökőévente találunk el valakit, hiába lóg ki derékig a fedezék mögül" dolog nagyon vicces.
Bálesz
Imádom az új évadban a kocsikra applikált hullámlemezek mágikus páncél hatását, és az autókról/random tárgyakról szikrázva, karcolást sem hagyva lepattogzó lövedékeket. Nagyon jól idézi a 80as évek Szupercsapatát, ami a kedvenc sorim volt gyerekként.
Hanni
A legutóbbi résszel sikerült az eddigieket is alulmulni.... az a cikázás a hummwee mögött, hogy úgy majd nem találja el a 12,7-el, 20 méterről....
tényleg már csak ilyen fillernek jó, ha unatkozol, van egy szabad 40 perced belefér, de egyre többször már arcpirítóan gagyi.
Dehát a pénz nagyúr ugye.
Cowboykarcsi90
En is pont ugyanigy vagyok mar vele, szinte hattertvzesre silanyult nalam, lehet kaszalom hamarosan.
zavi27
0 karakterek, semmi építkezés! Gyenge színészi játék ... és még lehetne sorolni! Teljes reboot kéne, remélem Negan fejbe veri az egész társaságot! Amúgy én ,20 perces' verziót nézem!