Sorozatok

32 feliratkozó

több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 875 — The Mathematician
én most megint jóbarátokot nézek, ha már felkerült netflixre 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 444 — Panthers fan
A la casa de papelre csak én kattantam rá? 😊

Perception is reality.
több mint 6 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 247 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
ha egy a Black Mirrornál jobb antológiát kerestek, elkezdődött itt is a negyedik évad!
a 3x01 talán minden idők legjobb sorozatrésze
baggio 🏈
na és az 1x02? 😊


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 810 — No es importante
ha egy a Black Mirrornál jobb antológiát kerestek, elkezdődött itt is a negyedik évad!



a 3x01 talán minden idők legjobb sorozatrésze


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Black Mirror 4. évad!
Löfli
A Crocodile rész után majdnem töröltem még az emlékét is a gépről ennek a szarnak. Most egyelőre az asszonyra való tekintettel belenézek a következő részbe. De borzalmasan nagyot csalódtam ebben a részben. Ez tuti, hogy csak egy hatalmas trollkodás lehetett... Az emberek azon nyígnak, hogy az SW túl lett parodizálva, akkor ezt megnézik, kiugranak az ablakon. Mint én majdnem.
Hanni
hát igen, az egy sima meghökkentő mesékre hasonlított kb... 😀

de a USS Callister a Hang the DJ és a Black Museum nekem nagyon bejött, meg a Metalheadet is bírtam
Löfli
én eddig 3at láttam, abból 2 nagyon tetszett (Hang te DJ és Arkangel) a 3. meg nagyon nem (Metalhead). USS Callisterről és a Black Museuml mindenki jókat mond. várom már.

Ezek alapján már jobb lehet mint a 3.évad ahol összesen 2 rész tetszett (Nosedive és Shut up and Dance- igen az agyondicsért San Juniperot nem szeretem)
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 534
ez meg csak simán LOL
 www.theverge.com/2018/1/4/16850584/got-game-of-thrones-season-8-date-premiere-2019-how-many-episodes
baggio 🏈
az jó. addigra simán elfelejtem mi történt korábban. 😂
több mint 6 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 247 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Black Mirror 4. évad!
Löfli
A Crocodile rész után majdnem töröltem még az emlékét is a gépről ennek a szarnak. Most egyelőre az asszonyra való tekintettel belenézek a következő részbe. De borzalmasan nagyot csalódtam ebben a részben. Ez tuti, hogy csak egy hatalmas trollkodás lehetett... Az emberek azon nyígnak, hogy az SW túl lett parodizálva, akkor ezt megnézik, kiugranak az ablakon. Mint én majdnem.
Hanni
hát igen, az egy sima meghökkentő mesékre hasonlított kb... 😀

de a USS Callister a Hang the DJ és a Black Museum nekem nagyon bejött, meg a Metalheadet is bírtam


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 6 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 566 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Black Mirror 4. évad!
Löfli
A Crocodile rész után majdnem töröltem még az emlékét is a gépről ennek a szarnak. Most egyelőre az asszonyra való tekintettel belenézek a következő részbe. De borzalmasan nagyot csalódtam ebben a részben. Ez tuti, hogy csak egy hatalmas trollkodás lehetett... Az emberek azon nyígnak, hogy az SW túl lett parodizálva, akkor ezt megnézik, kiugranak az ablakon. Mint én majdnem.
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 810 — No es importante
Valaki tud valamit arról, hogy mikorra várható a Six második évada?
Én csak annyit találtam, hogy elvileg nyáron kezdték el a 10 részes évad forgatását. Gondolom akkor az első szezonhoz hasonló, februári premier felejtős.
Cowboykarcsi90
most fejezték be a gyártást, még nem döntötték el, hogy mikor kerül adásba

ez meg csak simán LOL
 www.theverge.com/2018/1/4/16850584/got-game-of-thrones-season-8-date-premiere-2019-how-many-episodes


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 066 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Valaki tud valamit arról, hogy mikorra várható a Six második évada?
Én csak annyit találtam, hogy elvileg nyáron kezdték el a 10 részes évad forgatását. Gondolom akkor az első szezonhoz hasonló, februári premier felejtős.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 810 — No es importante
Komolyan, simán ez a mostani évad a legjobb a Vikings-ben szerintem, pedig már az ötödik! Az új szálak, világok, karakterek, mind érdekes.
zavi27
azért ez erős túlzás na 😊 a Ragnar-Athelstan kémiát nincs semmi, ami felülmúlhatná

baggio
És a sok teleportálás ? 😛
braxa88
a szappan jobban zavar, a teleportálás itt azért elfogadható, mert történelmi eseményeket akarnak a sztori szolgálatába állítani

fura módon épp az epizódszám emelkedésével lett egyre csapongóbb és összesűrített a történetvezetés, ahelyett, hogy akár egy külön részt rászánnának egy-egy kiemelt karakter részletes bemutatására

érthető és világos az egyes karakterek célja, de mostanra szinte mindenki egydimenzióssá degradálódott, Ragnarhoz és Athelstanhoz hasonló komplex jellemek nyoma sincs (pedig van bőven potenciál Ivarban, Björnben, de akár még Haraldban és Alfredban is)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 066 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Komolyan, simán ez a mostani évad a legjobb a Vikings-ben szerintem, pedig már az ötödik! Az új szálak, világok, karakterek, mind érdekes.
zavi27
azért ez erős túlzás na 😊 a Ragnar-Athelstan kémiát nincs semmi, ami felülmúlhatná

baggio
És a sok teleportálás ? 😛


Amugy ez a Björn út elég sefülesefarka volt. Remélem még visszatérnek vagy valami
braxa88
Gondolom, hogy nem lesz ennyiben hagyva. Esetleg háttérbe szorul egy kis időre. Nekem az az érzésem, hogy most a testvérek háborúját fogják központba állítani.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 6 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 247 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Black Mirror 4. évad!


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 6 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Komolyan, simán ez a mostani évad a legjobb a Vikings-ben szerintem, pedig már az ötödik! Az új szálak, világok, karakterek, mind érdekes.
zavi27
azért ez erős túlzás na 😊 a Ragnar-Athelstan kémiát nincs semmi, ami felülmúlhatná

baggio
És a sok teleportálás ? 😛


Amugy ez a Björn út elég sefülesefarka volt. Remélem még visszatérnek vagy valami
több mint 6 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 066 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Komolyan, simán ez a mostani évad a legjobb a Vikings-ben szerintem, pedig már az ötödik! Az új szálak, világok, karakterek, mind érdekes.
zavi27
azért ez erős túlzás na 😊 a Ragnar-Athelstan kémiát nincs semmi, ami felülmúlhatná
baggio
Majd a Ivar-Heahmond kémia 😀

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 6 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 859 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Hatalmas sorozat volt!!

 www.youtube.com/watch?v=3yqlPAyCMTM&list=PLB3UcTpefVId46EQGGw9PyHLQkru26tV4&index=20
több mint 6 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com
rájöttem mi a legnagyobb bajom az Iron Fisttel és miért nem tudom darálni
a harcok nem működnek, most volt a suiken - részeg kungfu - harc és nem működött, pedig láttam már pár dolgot belőle
mikor az ázsiai sem tudja a kunsztokat akkor ott komoly gond van
a főszereplő színész meg tényleg nagyon mellé castolt, ha jó lenne elfogadom h nem "ügyes"
nem jó mint színész, de legalább a harcok se mennek neki
Negritis
Egyetértek, Fist nagyon nagy mellé nyúlás volt, mondjuk Ő a képregényekben is inkább egy side kick kari, személyiségre kb. ugyan az, mint sorozatban de legalább képregénybe harcolni tud. 😀 Mindenesetre szerintem kevés Ő ahhoz, hogy fő karakter legyen. Viszont a többi szereplő kifejezetten tetszett, Colleen érdekesebb volt a jók közül , mint Fist (mondjuk itt elfogult vagyok Jessica Henwick miatt 😀) és a Meachum familia csavaros dráma storyja is kellően lekötött, hogy azt mondhassam várom a folytatást. Igazából ha kiszednék Fistet egy egész jó sorozat lenne, Luke Cagenél azért így is jobban élveztem, azt tényleg csak azért nézem végig, hogy minden tiszta legyen Defendersben. Ha rangsorolnom kéne Netflix Marvel sorozatokat akkor JJ>DD>Fist>Cage, Punishert most kezdtem el, kíváncsi leszek 😊
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 875 — The Mathematician
Netflix + Dreamworks + Guillermo del Toro -> Trollhunters
most állok neki, valaki nézte már?

az Iron Fist első évadot végignéztem, nem ájultam el
várom a következőt, és bízom benne h sikerül találni rendes koreográfust

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 810 — No es importante
Komolyan, simán ez a mostani évad a legjobb a Vikings-ben szerintem, pedig már az ötödik! Az új szálak, világok, karakterek, mind érdekes.
zavi27
azért ez erős túlzás na 😊 a Ragnar-Athelstan kémiát nincs semmi, ami felülmúlhatná

a GoT-néző könyvet nem olvasóknak meg eléggé hasznos lehet ez, nálam sok mindent a helyére tett, kis történelemóra a sorozat kezdete előtti időszakról:

 www.youtube.com/watch?v=k2MEqctxfxA&t=3s
baggio
Nem érhető el már 😕
kristóf17
kalózkikötőben is fenn van, conquest and rebellion a címe


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 409 — Colts fan
Komolyan, simán ez a mostani évad a legjobb a Vikings-ben szerintem, pedig már az ötödik! Az új szálak, világok, karakterek, mind érdekes.
zavi27
azért ez erős túlzás na 😊 a Ragnar-Athelstan kémiát nincs semmi, ami felülmúlhatná

a GoT-néző könyvet nem olvasóknak meg eléggé hasznos lehet ez, nálam sok mindent a helyére tett, kis történelemóra a sorozat kezdete előtti időszakról:

 www.youtube.com/watch?v=k2MEqctxfxA&t=3s
baggio
Nem érhető el már 😕
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 875 — The Mathematician
rájöttem mi a legnagyobb bajom az Iron Fisttel és miért nem tudom darálni
a harcok nem működnek, most volt a suiken - részeg kungfu - harc és nem működött, pedig láttam már pár dolgot belőle
mikor az ázsiai sem tudja a kunsztokat akkor ott komoly gond van
a főszereplő színész meg tényleg nagyon mellé castolt, ha jó lenne elfogadom h nem "ügyes"
nem jó mint színész, de legalább a harcok se mennek neki

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 810 — No es importante
Komolyan, simán ez a mostani évad a legjobb a Vikings-ben szerintem, pedig már az ötödik! Az új szálak, világok, karakterek, mind érdekes.
zavi27
azért ez erős túlzás na 😊 a Ragnar-Athelstan kémiát nincs semmi, ami felülmúlhatná

a GoT-néző könyvet nem olvasóknak meg eléggé hasznos lehet ez, nálam sok mindent a helyére tett, kis történelemóra a sorozat kezdete előtti időszakról:

 www.youtube.com/watch?v=k2MEqctxfxA&t=3s

Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Peaky Blinders is legjobb évadán van. Adrien Brodynak zseniálisan áll az olasz maffiafőnök szerep
több mint 6 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 669 — Amerikai sportok rajongója
Komolyan, simán ez a mostani évad a legjobb a Vikings-ben szerintem, pedig már az ötödik! Az új szálak, világok, karakterek, mind érdekes.
több mint 6 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Ellenben a Knithtfall pilot nagyon gyenge és gagyi lett.
braxa88
engem nagyon meglepett hogy ilyen színvonaltalan gyenge pilotot kihozott az Hbo
sapka
History channel