Sorozatok

32 feliratkozó

több mint 6 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 648 — Amerikai sportok rajongója
sohase fogunk már semmiben egyetérteni, mert én a "mi volt ez a szar" költői kérdéssel zártam be a videót a megtekintése után... rettentő gagyi volt szerintem az egész rész, a Floki szál meg szinte kabaré
baggio 🏈
Szerintem ez a legtobb nezonek jot jelent, ha te valamivel elegedetlen vagy akkor az szinte tuti szuper volt es tetszeni fog a legtobb fogyasztonak.😊

Szerkesztette: zavi27
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 765 — No es importante
sohase fogunk már semmiben egyetérteni, mert én a "mi volt ez a szar" költői kérdéssel zártam be a videót a megtekintése után... rettentő gagyi volt szerintem az egész rész, a Floki szál meg szinte kabaré


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Én most leírom ide, hogy a mostani, a Vikingek eddigi legjobb évada. Szerintem kevés sorozat van, ahol ez az ötödik évadnál mondható el. Pacsi a készítőknek.
Cowboykarcsi90
Ugyanezt irtam en is par hete, tovabbra is tartom en is.
zavi27
hú ez 5x10 kb a sorozat legjobb része volt. nagyon királyul vágva, rendezve, | hullottak a mellékszereplők.😀 és végre Rollo! |
több mint 6 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
3 rész után nem tudom folytassam-e a Drót sorozatot. Nem rossz, néha tetszik, néha viszont fáraszt ez a gettótéma. Annyira semmiképp nem rántott be eddig, mint a hírneve volt, hogy ez minden idők egyik legjobb sorozata.
zavi27
Én még mai napig nem tudtam megnézni egy részt sem belőle.
najó, ebben nagyrészt belejátszik az is, hogy 3 évig gépem se volt, azóta meg leszoktam a tévézésről 😛

Bár most a Válótársak eskü nagyon bejön 😀

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 6 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 648 — Amerikai sportok rajongója
Én most leírom ide, hogy a mostani, a Vikingek eddigi legjobb évada. Szerintem kevés sorozat van, ahol ez az ötödik évadnál mondható el. Pacsi a készítőknek.
Cowboykarcsi90
Ugyanezt irtam en is par hete, tovabbra is tartom en is.
több mint 6 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 052 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Én most leírom ide, hogy a mostani, a Vikingek eddigi legjobb évada. Szerintem kevés sorozat van, ahol ez az ötödik évadnál mondható el. Pacsi a készítőknek.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 6 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 833 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Komoly lesz!

több mint 6 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 209 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
3 rész után nem tudom folytassam-e a Drót sorozatot. Nem rossz, néha tetszik, néha viszont fáraszt ez a gettótéma. Annyira semmiképp nem rántott be eddig, mint a hírneve volt, hogy ez minden idők egyik legjobb sorozata.
zavi27
nem a legpörgősebb sorozat, az első pár részt én is untam, de nem bántam meg, hogy maradtam, all-time top3-ban simán benne van nálam 😊 és minden évadban a város más-más részét/problémáit mutatja be, ha egyszer beránt a hangulata, nehéz letenni 😊


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 6 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 240 — Omar's Coming Yo!
3 rész után nem tudom folytassam-e a Drót sorozatot. Nem rossz, néha tetszik, néha viszont fáraszt ez a gettótéma. Annyira semmiképp nem rántott be eddig, mint a hírneve volt, hogy ez minden idők egyik legjobb sorozata.
zavi27
életed "sorozatos" hibája lesz ha abbahagyod.

Szerkesztette: Kenny

több mint 6 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 648 — Amerikai sportok rajongója
3 rész után nem tudom folytassam-e a Drót sorozatot. Nem rossz, néha tetszik, néha viszont fáraszt ez a gettótéma. Annyira semmiképp nem rántott be eddig, mint a hírneve volt, hogy ez minden idők egyik legjobb sorozata.

Szerkesztette: zavi27
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 428
Rávettem magam a Black Mirrorra és két este/éjjel alatt megnéztem az első három évadot. Lehet én vagyok túlságosan antiszociális és nagyon kiábrándult, vagy túlzottan szociopata, pszichopata, vagy nem tudom micsoda, de szinte alig érintett meg az állítólag nagyon nyomasztó világa. Nem mondom, voltak benne kemény részek, de... de... eh.
több mint 6 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 695 — Слава Україні! Героям слава!
Nem tudom a Metalheadnél volt-e már gyengébb rész a Black Mirrorban. Dehát fekete fehér volt szóval művészileg indokolt volt biztosan.
Geeri
szerintem a leggyengébb, a Waldonál is rosszabb
viszont az évad többi része mind kiváló.
braxa88
Nagyon durván megosztó ez az évad.

Nekem eddig a metalhead jött be talán a legjobban, kár, hogy rövid volt.
Iszonyatosan nyomasztó és feszült végig, tudatlanságban tartja a nézőt, hogy mik ezek a dögök, mit basztunk el mi emberek, hogyan győzzük le őket, stb.
Mint egy felvillantott részlet, nincs más csak a menekülés, brrrrrrrrrrr.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 765 — No es importante
az Einstein nagyon király volt, remélem ez is hozza a színvonalat



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 209 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
inside no. 9 továbbra is kiváló, első résztől leolvadt az agyam 😊 a második meg | nagyon szomorú, remek rendezés volt |


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 6 éve
ozibozi New York Giants 15 214
a Gomorra az Gomorra, Saviano pedig nagy király...😊

Szerkesztette: ozibozi
több mint 6 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 695 — Слава Україні! Героям слава!
Sok meló miatt eddig 3 rész ment le a black mirrorból.

Callister egy jó 8-as, talán kicsit hosszú lett.

Arkangel is egy jó 8-as.

Crocodile - Kiszámítható, de mégis ütött, ezt még emésztem.

Kíváncsi vagyok a többi 3 részre.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa
több mint 6 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 833 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Egy kis Netflix finomság!

 www.youtube.com/watch?v=Ex9mcCs3dhE
több mint 6 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
Nem tudom a Metalheadnél volt-e már gyengébb rész a Black Mirrorban. Dehát fekete fehér volt szóval művészileg indokolt volt biztosan.
Geeri
szerintem a leggyengébb, a Waldonál is rosszabb
viszont az évad többi része mind kiváló.
braxa88
Nekem a Waldo tetszett, igaz kissé túltolták a metaforát a végére.

Mindig jövőre!
több mint 6 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 556 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Nem tudom a Metalheadnél volt-e már gyengébb rész a Black Mirrorban. Dehát fekete fehér volt szóval művészileg indokolt volt biztosan.
Geeri
szerintem a leggyengébb, a Waldonál is rosszabb
viszont az évad többi része mind kiváló.
braxa88
Természetesen folytattam én is, nálam ez a Black Museum top3. Megmentette az évadot.
több mint 6 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Nem tudom a Metalheadnél volt-e már gyengébb rész a Black Mirrorban. Dehát fekete fehér volt szóval művészileg indokolt volt biztosan.
Geeri
szerintem a leggyengébb, a Waldonál is rosszabb
viszont az évad többi része mind kiváló.
több mint 6 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
Nem tudom a Metalheadnél volt-e már gyengébb rész a Black Mirrorban. Dehát fekete fehér volt szóval művészileg indokolt volt biztosan.

Mindig jövőre!
több mint 6 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
USS Callister is elég fasza lett
(Black mirror)
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 428
Végre bejelentette a CW a sorozatai folytatásának időpontjait. A The 100 ötödik évadára április 24.-ig várnom kell. 😕
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 428
The X-Files 11x01-ről senki semmit? 😊
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 531 — The Mathematician
én most megint jóbarátokot nézek, ha már felkerült netflixre 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!