Sorozatok

32 feliratkozó

több mint 6 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 046
Lehet meg leszek kövezve, de így 2 évad után úgy gondolom, hogy nem olyan nagy durranás ez a Drót. Persze lehet magasak az elvárásaim a hallottak alapján, de nálam épp az a szint amit végig lehet nézni.

több mint 6 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 828 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Sose értettem a Breaking Bad hypot/elismerést, de Aaron Paul az biztos h nagyot játszott benne, és még Jessica Jonest is meghúzta! 😀

több mint 6 éve
Gorcsev Pittsburgh Steelers 484
fullra pakolta a baszatáskát a walking dead ebben a szezonban.
Kenny
Hááát igen, de egyébként szerintem a mostani színvonalhoz képest a jobb részek egyike volt. Sok volt megint az értelmetlen dolog, ezzel a fertőzősdivel,
1. Van hogy valaki megsérül és beteríti a zombivér, na akkor miért nincs átváltozás?
2. Van hogy saját magukra kenik stb, nem hiszem el hogy nem nyelik le, vagy ittak fertőzött vizet, akkor miért nincs átváltozás
3. | A 2. évad óta tudjuk, hogy mindenkiben benne van a vírus Shane ezért alakul át miután Rick megöli. | De akkor mi a különbség aközött, hogy simán megsérülök vagy (megszáradt!!!44) zombivéres késsel megkarcolnak (egyből láz + instant halál) között.

Elfogadom legyen az hogy ha véráramba kerül a vírus akkor hat (pl harapás), de az 1. pontot továbbra sem magyarázza.

"Aki itt erős akar lenni, az úgy jár mint a vas. (...) addig lesz ütve, amíg meleg." /Rejtő Jenő/
több mint 6 éve
ozibozi New York Giants 15 210
Szerintem Szokásos Szánalmas Szar
(De van rá igény)
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 521 — The Mathematician
rájöttem mi a fő baja - számomra - a mi kis falunknak
42 percben nem működnek a sitcomok
Negritis
igénytelen poénok
minden karakter egydimenziós (Reviczkyről vagy Udvaros Dorottyáról 3 mondatot nem lehet elmondani)
nagyon túljátszák a színészek (pl a 3 közmunkás)

én nemtudok rajta már röhögni. eleinte jó volt, de mindenhétre ugyanaz 40percben már sok
braxa88
ha 20 percre lenne vágva számomra sokkal jobban működne
az pedig h mi igénytelen meg mi igényes én meghagyom puzsérnak

számomra elég sűrűn van egy "ringing a bell" érzés, mikor látom pl a közmunkások 1-1 faszságát, hogy na igen a faluban ahol felnőttem kire hajaz

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
rájöttem mi a fő baja - számomra - a mi kis falunknak
42 percben nem működnek a sitcomok
Negritis
igénytelen poénok
minden karakter egydimenziós (Reviczkyről vagy Udvaros Dorottyáról 3 mondatot nem lehet elmondani)
nagyon túljátszák a színészek (pl a 3 közmunkás)

én nemtudok rajta már röhögni. eleinte jó volt, de mindenhétre ugyanaz 40percben már sok
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 521 — The Mathematician
rájöttem mi a fő baja - számomra - a mi kis falunknak
42 percben nem működnek a sitcomok

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 775 — Lucas Scott
és ma elvileg a suits is folytatódik. remélem vmi világ katasztrófa fogja kinyírni a gerle párt.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 6 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 052 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
fullra pakolta a baszatáskát a walking dead ebben a szezonban.
Kenny
Nem azon lepodok meg hogy van meg aki nézi. Hanem van olyan akinek tetszik.
Toca
Mer’ van?
Cowboykarcsi90
Kenny erre utalt 😊
Toca
gondolom nem értette a "fullra pakolta a baszatáskát " kifejezést. nem hibáztatom emiatt
😀
braxa88
Jol látod, eleve nem tudtam eldönteni, hogy a “baszatáska” egy szó játék akar lenni, vagy egyszerű elgépelés 😀

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 6 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
fullra pakolta a baszatáskát a walking dead ebben a szezonban.
Kenny
Nem azon lepodok meg hogy van meg aki nézi. Hanem van olyan akinek tetszik.
Toca
Mer’ van?
Cowboykarcsi90
Kenny erre utalt 😊
Toca
gondolom nem értette a "fullra pakolta a baszatáskát " kifejezést. nem hibáztatom emiatt
😀
több mint 6 éve
Toca Minnesota Vikings 18 547 — Vikings fan
fullra pakolta a baszatáskát a walking dead ebben a szezonban.
Kenny
Nem azon lepodok meg hogy van meg aki nézi. Hanem van olyan akinek tetszik.
Toca
Mer’ van?
Cowboykarcsi90
Kenny erre utalt 😊
több mint 6 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 052 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
fullra pakolta a baszatáskát a walking dead ebben a szezonban.
Kenny
Nem azon lepodok meg hogy van meg aki nézi. Hanem van olyan akinek tetszik.
Toca
Mer’ van?

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 6 éve
Toca Minnesota Vikings 18 547 — Vikings fan
fullra pakolta a baszatáskát a walking dead ebben a szezonban.
Kenny
Nem azon lepodok meg hogy van meg aki nézi. Hanem van olyan akinek tetszik.
több mint 6 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 240 — Omar's Coming Yo!
fullra pakolta a baszatáskát a walking dead ebben a szezonban.

több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 761 — No es importante
Six Feet under, Sírhant művek, 6 ft under az én top3-am, minden más lista komolyan vehetetlen (na jó, a második lecserélhető a Deadwoodra, a harmadik pedig a Mad Menre)
r.baggio
1 sorozat 2x a top3-ban, wow 😀
empty taxi
mármint háromszor, jó hogy leesett :p

Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Six Feet under, Sírhant művek, 6 ft under az én top3-am, minden más lista komolyan vehetetlen (na jó, a második lecserélhető a Deadwoodra, a harmadik pedig a Mad Menre)
r.baggio
1 sorozat 2x a top3-ban, wow 😀

Szerkesztette: r.baggio


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 761 — No es importante
Six Feet under, Sírhant művek, 6 ft under az én top3-am, minden más lista komolyan vehetetlen (na jó, a második lecserélhető a Deadwoodra, a harmadik pedig a Mad Menre)

Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
 www.youtube.com/watch?v=JEZ-7jTN5l8

Ééééés, lehet vitatkozni! 😀

Hiányolom | Sírhant Művek, Drót, Kártyavár |
Vrij6
Meglepő az Extras hype, a Dexter pedig no comment...

Illetve megint hiányzik a drámán kívül kb az összes műfaj (azt az egy darab komédiát leszámítva..)

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
ozibozi New York Giants 15 210
 www.youtube.com/watch?v=JEZ-7jTN5l8

Ééééés, lehet vitatkozni! 😀

Hiányolom | Sírhant Művek, Drót, Kártyavár |
Vrij6
The Shield, Gomorra, Narcos
több mint 6 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 695 — Слава Україні! Героям слава!


Ééééés, lehet vitatkozni! 😀

Hiányolom | Sírhant Művek, Drót, Kártyavár |

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa
több mint 6 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 695 — Слава Україні! Героям слава!
Amikor azt hiszed, hogy a Drótban a 3. évad volt a legkeményebb, akkor jön a 4., és fityiszt mutat neki nagyon simán.

Ez volt a legkeményebb, legsötétebb, legdrámaibb évad...

Egy mestermunka, egy nagy kövér 10-es, amit mindenkinek látnia kéne.

Nem tudom mit tartogat az utolsó 10 rész, de 2 nap szünetet tartok, hogy emésszem ezt az évadot.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 423
sőt vannak olyan sorozatok amiket nem lehet darálni
számomra pl a black mirror ilyen
Negritis
Három este/éjjel alatt megvolt a négy évad. 😊
több mint 6 éve
ozibozi New York Giants 15 210
Én a Drót második évadának elején vagyok. Nem rossz, de nem értem azt, hogy miért tartják ennyien a világ legjobb sorozatának.
dugo93
Teljesen őszinte/érdeklődő kérdés - mik tartoznak szerinted akkor ebbe a kategóriába? ("világ legjobb sorozata")
Igor
Jó kérdés. Igazából nincs olyan sorozatom amire ezt így rá mondanám. Inkább csak nincs meg bennem az az érzés a Dróttal kapcsolatban, hogy "húúú ez király volt, abba sem bírom hagyni."

Ha mondani kéne most egyet, akkor a Narcos biztosan jobban bejött.
dugo93
Gomorra?
több mint 6 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 695 — Слава Україні! Героям слава!
Én a Drót második évadának elején vagyok. Nem rossz, de nem értem azt, hogy miért tartják ennyien a világ legjobb sorozatának.
dugo93
Teljesen őszinte/érdeklődő kérdés - mik tartoznak szerinted akkor ebbe a kategóriába? ("világ legjobb sorozata")
Igor
Jó kérdés. Igazából nincs olyan sorozatom amire ezt így rá mondanám. Inkább csak nincs meg bennem az az érzés a Dróttal kapcsolatban, hogy "húúú ez király volt, abba sem bírom hagyni."

Ha mondani kéne most egyet, akkor a Narcos biztosan jobban bejött.
dugo93
Nyilván, mert a Narcos ilyen szempontból fogyaszthatóbban van megcsinálva, a központban az akció van inkább.

A drótban ez nem központi rész, hanem csak egy része a sorozatnak. És elég sok kis részből áll össze az egész.

Nem leszólni akarom a Narcost, mert nagyon szeretem a sorozatot, de a drót sokkal mélyebb jelentéstartalommal bír. Ettől még természetesen sokan mondhatják, hogy unalmasabb, kevésbé izgalmasabb mint a Narcos vagy a Breaking Bad. 😊

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 521 — The Mathematician
sőt vannak olyan sorozatok amiket nem lehet darálni
számomra pl a black mirror ilyen

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!